Preskočite na sadržaj

Answear Club

Calma House

Jastuk za psa Calma House Buby L

-15% s kodom: OFF*
61,99 €
Boja: šarena
ONE
FINAL SALE %

*-15% s kodom: OFF za kupnju u vrijednosti min. 89€.

FINAL SALE %
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Jastuk za psa Calma House Buby L

Jastuk za psa iz kolekcije Calma House.
- Model je izrađen od mekog materijala s uzorkom.
- Kopčanje na patentni zatvarač.
- Jastučnica se može skinuti.
- Podloga protiv klizanja.
- Udobna ručka.
- Preporučuje se nježno pranje u hladnoj vodi.
- Ne izbjeljivati.
- Ne glačati.
- Ne sušiti u sušilici.
- Dimenzije: 90 x 75 x 12 cm.
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
BUBY.CS90.TUR
Boja
šarena
Modna marka
Calma House
Proizvođač

CALMA HOUSE , S.L
S.L., Avinguda de Conflent, 58, NAVE 10, 08915 Badalona, Barcelona, España 
clientes@calmahouse.com

ID Proizvoda
99KK-ZWU00Z_MLC
Sastav
: 100% Poliester
Preporučeni proizvodi
-15% s kodom: OFF*
Krevet za kućne ljubimce Calma House Buby M
Krevet za kućne ljubimce Calma House Buby M
71,99 €
Calma House ležaj za kućnog ljubimca 60 x 45 x 23 cm BRAIDDOGMNAT
Calma House ležaj za kućnog ljubimca 60 x 45 x 23 cm
83,99 €
-15% s kodom: OFF*
Bebobi transporter za kućnog ljubimca 43 x 23 x 20 cm TTKAS23B
Bebobi transporter za kućnog ljubimca 43 x 23 x 20 cm
129,90 €
HAY ležaj za kućnog ljubimca 78 x 65 x 26 cm AF570-A602-AG24
HAY ležaj za kućnog ljubimca 78 x 65 x 26 cm
209,90 €
-25% s kodom: OFF*
Deka za kućnog ljubimca HAY 80 x 80 cm
Deka za kućnog ljubimca HAY 80 x 80 cm
71,99 €
Bebobi ležaj za kućnog ljubimca S CPLMWSK
Bebobi ležaj za kućnog ljubimca S
107,99 €
Bebobi automobilska sjedalica za psa 75 x 55 x 25 cm EPMLWSC
Bebobi automobilska sjedalica za psa 75 x 55 x 25 cm
149,90 €
-32%
Extra -5% s kodom: OFF*
Krevet za kućne ljubimce Barbour Snuggle Bed 25 x 68 cm
Krevet za kućne ljubimce Barbour Snuggle Bed 25 x 68 cm
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Krevet za kućne ljubimce United Pets DoggyMood x Seletti
Krevet za kućne ljubimce United Pets DoggyMood x Seletti
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 269,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 241,99 €
-15% s kodom: OFF*
HAY Ležaj za psa Medium
HAY Ležaj za psa Medium
219,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Krevet za kućne ljubimce United Pets Maldives x Seletti
Krevet za kućne ljubimce United Pets Maldives x Seletti
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 269,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 241,99 €
-15% s kodom: OFF*
Bebobi ležaj za psa 75 x 60 x 3 cm CKLM23B
Bebobi ležaj za psa 75 x 60 x 3 cm
52,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
HAY ležaj za psa mali
HAY ležaj za psa mali
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-15% s kodom: OFF*
Krevet za kućne ljubimce HAY 30 x 75 x 96 cm boja: višebojna, AF570.A603.AO15
Krevet za kućne ljubimce HAY 30 x 75 x 96 cm
259,90 €
-25% s kodom: OFF*
Deka za kućnog ljubimca HAY 80 x 80 cm
Deka za kućnog ljubimca HAY 80 x 80 cm
71,99 €
-22%
Extra -5% s kodom: OFF*
Kućica za pse Bizzotto Berard
Kućica za pse Bizzotto Berard
Trenutna cijena:
40,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-15% s kodom: OFF*
HAY ležaj za psa 26 x 65 x 78 cm AF570.A602.AL56
HAY ležaj za psa 26 x 65 x 78 cm
199,90 €
HAY ležaj za kućnog ljubimca 60 x 52 x 21 cm AF570-A601-AS15
HAY ležaj za kućnog ljubimca 60 x 52 x 21 cm
139,90 €
-25% s kodom: OFF*
Deka za kućnog ljubimca HAY 80 x 80 cm
Deka za kućnog ljubimca HAY 80 x 80 cm
71,99 €
-15% s kodom: OFF*
HAY ležaj za psa veliki
HAY ležaj za psa veliki
309,90 €
-15% s kodom: OFF*
HAY ležaj za psa X-Small
HAY ležaj za psa X-Small
109,90 €
-25% s kodom: OFF*
Krevet za kućne ljubimce Barbour
Krevet za kućne ljubimce Barbour
80,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Krevet za kućne ljubimce United Pets New York x Seletti
Krevet za kućne ljubimce United Pets New York x Seletti
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 269,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 219,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Deka za kućnog ljubimca Guess
Deka za kućnog ljubimca Guess
Trenutna cijena:
58,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,90 €
Calma House ležaj za kućnog ljubimca 90 x 75 x 12 cm ASANA CS90 BEI
Calma House ležaj za kućnog ljubimca 90 x 75 x 12 cm
95,99 €
-15% s kodom: OFF*
Krevet za kućne ljubimce HAY M/21 x 52 x 60 cm boja: višebojna
Krevet za kućne ljubimce HAY M/21 x 52 x 60 cm
139,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bebobi auto prostirka sa sigurnosnim pojasom za kućnog ljubimca 50 x 40 x 8 cm KMMBSC
Bebobi auto prostirka sa sigurnosnim pojasom za kućnog ljubimca 50 x 40 x 8 cm
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 119,90 €
-15% s kodom: OFF*
La Mania ležaj za kućnog ljubimca 80 x 60 cm 5905549442524
La Mania ležaj za kućnog ljubimca 80 x 60 cm
107,99 €
Otkrijte Calma House proizvode
Calma House ležaj za kućnog ljubimca 87 x 58 x 25 cm BRAIDDOGLNAT
Calma House ležaj za kućnog ljubimca 87 x 58 x 25 cm
119,90 €
Calma House ležaj za kućnog ljubimca 60 x 45 x 23 cm BRAIDDOGMNAT
Calma House ležaj za kućnog ljubimca 60 x 45 x 23 cm
83,99 €
-15% s kodom: OFF*
Krevet za kućne ljubimce Calma House Buby M
Krevet za kućne ljubimce Calma House Buby M
71,99 €
-15% s kodom: OFF*
Jastuk za psa Calma House Taico 60 x 40 x 12 cm boja: smeđa, TAICO.CS60.MRR
Jastuk za psa Calma House Taico 60 x 40 x 12 cm
40,99 €
Calma House ležaj za kućnog ljubimca 90 x 75 x 12 cm ASANA CS90 BEI
Calma House ležaj za kućnog ljubimca 90 x 75 x 12 cm
95,99 €
Calma House ležaj za kućnog ljubimca 60 x 40 x 12 cm ASANACS60TUR
Calma House ležaj za kućnog ljubimca 60 x 40 x 12 cm
56,99 €
Calma House ležaj za kućnog ljubimca 60 x 40 x 12 cm ASANACS60BEI
Calma House ležaj za kućnog ljubimca 60 x 40 x 12 cm
56,99 €
Igračka ua kućnog ljubimca Calma House Buby 31 cm boja: zelena
Igračka ua kućnog ljubimca Calma House Buby 31 cm
13,99 €
Calma House zdjelica za kućnog ljubimca 14 x 5 cm SASHADOGSTUR
Calma House zdjelica za kućnog ljubimca 14 x 5 cm
23,99 €
-30% s kodom: OFF*
Uzica za psa Calma House Hamza
Uzica za psa Calma House Hamza
52,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Zdjelica za hranu za mačku Calma House Lola
Zdjelica za hranu za mačku Calma House Lola
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
Calma House zdjelica za kućnog ljubimca 14 x 5 cm SASHADOGSROS
Calma House zdjelica za kućnog ljubimca 14 x 5 cm
23,99 €
Igračka ua kućnog ljubimca Calma House Buby 32 x 6,5 cm boja: zelena
Igračka ua kućnog ljubimca Calma House Buby 32 x 6,5 cm
13,99 €
Calma House zdjelica za kućnog ljubimca 18 x 7 cm SASHADOGLROS
Calma House zdjelica za kućnog ljubimca 18 x 7 cm
30,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Uzica za psa Calma House Hamza 120 x 3 cm
Uzica za psa Calma House Hamza 120 x 3 cm
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 29,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
Calma House zdjelica za kućnog ljubimca 18 x 7 cm SASHADOGLTUR
Calma House zdjelica za kućnog ljubimca 18 x 7 cm
30,99 €