Preskočite na sadržaj

Answear Club

Armani Exchange
5.0

Kratke hlače Armani Exchange za muškarce, boja: crna, 8NZS42 ZN1RZ NOS

-33%Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
65,99 €
Regularna cijena: 98,90 € -33%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,90 € -33%
Boja: crna
Kratke hlače Armani Exchange za muškarce, boja: tamno plava, 8NZS42 ZN1RZ NOS
Kratke hlače Armani Exchange za muškarce, boja: crna, 8NZS42 ZN1RZ NOS
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Kratke hlače Armani Exchange

Kratke hlače iz kolekcije Armani Exchange. Model izrađen od laganog materijala. Izuzetno ugodan materijal s visokim udjelom pamuka.
- Kroj regular.
- Uvlačni džepovi.
- Kopčanje na dugmad i patentni zatvarač.
- Srednje visoki struk.
- Glatka tkanina.
- Širina struka: 40 cm.
- Širina oko kukova: 46 cm.
- Visina struka: 26 cm.
- Širina nogavice dolje: 26 cm.
- Širina nogavice: 30 cm.,
- Duljina nogavice: 48 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: 32.
Značajke proizvoda
Kopčanje
na patentni zatvarač, na gumb
Podstava
sintetička
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
8NZS42.ZN1RZ.NOS
Boja
crna
Modna marka
Armani Exchange
ID Proizvoda
99KK-SZM045_99X
Sastav

Temeljni materijal: 60% Pamuk, 38% Poliester, 2% Elastan
Postava: 65% Poliester, 35% Pamuk
Kroj
Tip struka:
regularni struk
Kroj:
regular fit
Preporučeni proizvodi
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange Kratke hlače za muškarce crne spušteni struk XM002878 AF25462
Armani Exchange Kratke hlače za muškarce
Trenutna cijena:
91,99 €
Regularna cijena: 130,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 130,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kratke hlače Armani Exchange za muškarce, boja: crna, 8NZSPA ZJ1ZZ NOS
Kratke hlače Armani Exchange
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 88,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange sportske kratke hlače za muškarce crne spušteni struk
Armani Exchange sportske kratke hlače za muškarce
Trenutna cijena:
82,99 €
Regularna cijena: 118,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 118,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kratke hlače Armani Exchange boja: crna, XM001773 AF10818
Kratke hlače Armani Exchange
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 104,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 75,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Kratke hlače Armani Exchange boja: crna, XM000396 AF13170
Kratke hlače Armani Exchange
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kratke hlače s dodatkom lana Armani Exchange boja: crna, XM000656 AF13180
Kratke hlače s dodatkom lana Armani Exchange
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 83,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučne kratke hlače Armani Exchange za muškarce, boja: crna, 8NZS75 ZJKRZ NOS
Pamučne kratke hlače Armani Exchange
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange kratke hlače za muškarce s pamukom crne spušteni struk XM000372 AF10818
Armani Exchange kratke hlače za muškarce s pamukom
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 98,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange sportske kratke hlače za muškarce od pamuka crne XM001300 AF20934
Armani Exchange sportske kratke hlače za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 104,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 84,99 €
-28%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange kratke hlače za muškarce od pamuka crne spušteni struk XM002228 AF10830
Armani Exchange kratke hlače za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
78,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange kratke hlače za muškarce od lyocella crne spušteni struk
Armani Exchange kratke hlače za muškarce od lyocella
Trenutna cijena:
89,99 €
Regularna cijena: 141,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 100,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kratke outdoor hlače The North Face Speedlight Slim boja: crna, NF0A82694H01
Kratke outdoor hlače The North Face Speedlight Slim
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
HUGO sportske kratke hlače za muškarce od pamuka Despen_RB crne spušteni struk 50559712
HUGO sportske kratke hlače za muškarce od pamuka Despen_RB
Trenutna cijena:
63,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour sportske kratke hlače za muškarce Vanish Woven crne 1383356
Under Armour sportske kratke hlače za muškarce Vanish Woven
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 32,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein sportske kratke hlače za muškarce od pamuka crne spušteni struk LV04LF240G
Calvin Klein sportske kratke hlače za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
-34%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kratke hlače za trening adidas Performance Tiro26 boja: crna, KA8773
Kratke hlače za trening adidas Performance Tiro26
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 25,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kratke outdoor hlače Fjallraven High Coast boja: crna, F12200207
Kratke outdoor hlače Fjallraven High Coast
Trenutna cijena:
92,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 105,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans sportske kratke hlače za muškarce s pamukom crne DM0DM22697
Tommy Jeans sportske kratke hlače za muškarce s pamukom
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 49,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
HUGO cargo kratke hlače za muškarce Craysen262S crne 50556891
HUGO cargo kratke hlače za muškarce Craysen262S
Trenutna cijena:
73,99 €
Regularna cijena: 108,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 77,99 €
-17%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kenzo kratke hlače za muškarce s vunom crne FG55SH3029FA
Kenzo kratke hlače za muškarce s vunom
Trenutna cijena:
329,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 399,90 €
HUGO cargo kratke hlače za muškarce od pamuka Gregry_RB crne spušteni struk 50559604
HUGO cargo kratke hlače za muškarce od pamuka Gregry_RB
Trenutna cijena:
85,99 €
Regularna cijena: 118,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Lindbergh elegantne kratke hlače za muškarce crne spušteni struk 30.501111A
Lindbergh elegantne kratke hlače za muškarce
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Kratke outdoor hlače Picture Alpho boja: crna, MSH0120
Kratke outdoor hlače Picture Alpho
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
HUGO plave kratke hlače za muškarce Ganiro262S crne 50556059
HUGO plave kratke hlače za muškarce Ganiro262S
Trenutna cijena:
58,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 65,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kratke hlače Abercrombie & Fitch za muškarce, boja: crna
Kratke hlače Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
36,99 €
Regularna cijena: 73,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 73,99 €
Karl Lagerfeld sportske kratke hlače za muškarce od pamuka crne spušteni struk 562917.705783
Karl Lagerfeld sportske kratke hlače za muškarce od pamuka
92,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
HUGO plave kratke hlače za muškarce od pamuka Giron262WS crne 50561341
HUGO plave kratke hlače za muškarce od pamuka Giron262WS
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 73,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kratke hlače adidas Originals Lifestyle Basketball boja: crna, JD5198
Kratke hlače adidas Originals Lifestyle Basketball
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein kratke hlače za muškarce s lanom crne LV04LF620G
Calvin Klein kratke hlače za muškarce s lanom
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
Otkrijte Armani Exchange proizvode
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kratke hlače Armani Exchange boja: crna, XM001773 AF10818
Kratke hlače Armani Exchange
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 104,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 75,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange sportske kratke hlače za muškarce od pamuka crne XM001300 AF20934
Armani Exchange sportske kratke hlače za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 104,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 84,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Kratke hlače Armani Exchange boja: crna, XM000396 AF13170
Kratke hlače Armani Exchange
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange sportske kratke hlače za muškarce crne spušteni struk
Armani Exchange sportske kratke hlače za muškarce
Trenutna cijena:
82,99 €
Regularna cijena: 118,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 118,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange kratke hlače za muškarce od lyocella crne spušteni struk
Armani Exchange kratke hlače za muškarce od lyocella
Trenutna cijena:
89,99 €
Regularna cijena: 141,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 100,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kratke hlače Armani Exchange za muškarce, boja: crna, 8NZSPA ZJ1ZZ NOS
Kratke hlače Armani Exchange
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 88,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange Kratke hlače za muškarce crne spušteni struk XM002878 AF25462
Armani Exchange Kratke hlače za muškarce
Trenutna cijena:
91,99 €
Regularna cijena: 130,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 130,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kratke hlače s dodatkom lana Armani Exchange boja: crna, XM000656 AF13180
Kratke hlače s dodatkom lana Armani Exchange
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 83,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučne kratke hlače Armani Exchange za muškarce, boja: crna, 8NZS75 ZJKRZ NOS
Pamučne kratke hlače Armani Exchange
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange kratke hlače za muškarce s pamukom crne spušteni struk XM000372 AF10818
Armani Exchange kratke hlače za muškarce s pamukom
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 98,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
-28%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange kratke hlače za muškarce od pamuka crne spušteni struk XM002228 AF10830
Armani Exchange kratke hlače za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
78,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange kratke hlače za muškarce mornarsko plave XM002879
Armani Exchange kratke hlače za muškarce
Trenutna cijena:
91,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kratke hlače Armani Exchange boja: bež, XM001822 AF13235
Kratke hlače Armani Exchange
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 118,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 84,99 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange kratke hlače za muškarce mornarsko plave spušteni struk XM000627 AF13183
Armani Exchange kratke hlače za muškarce
Trenutna cijena:
73,99 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 107,99 €
-24%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučne kratke hlače Armani Exchange za muškarce, boja: tamno plava, 8NZS75 ZJKRZ NOS
Pamučne kratke hlače Armani Exchange
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,90 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange kratke hlače muške s lyocellom mornarsko plave spušteni struk XM002101 AF22363
Armani Exchange kratke hlače muške s lyocellom
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-33%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange Kratke hlače za muškarce s lanom mornarsko plave
Armani Exchange Kratke hlače za muškarce s lanom
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 159,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučne kratke hlače Armani Exchange za muškarce, boja: tamno plava, XM000150 AF11882
Pamučne kratke hlače Armani Exchange
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange kratke hlače za muškarce od trapera sive spušteni struk XM000073 AF22558
Armani Exchange kratke hlače za muškarce od trapera
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 150,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 150,90 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange kratke hlače za muškarce s pamukom bež spušteni struk 8NZS42 ZN1RZ
Armani Exchange kratke hlače za muškarce s pamukom
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 98,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,90 €
-28%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange kratke hlače za muškarce s lanom bijele spušteni struk 8NZS67 ZNFNZ
Armani Exchange kratke hlače za muškarce s lanom
Trenutna cijena:
100,99 €
Regularna cijena: 141,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 141,90 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange kratke hlače za muškarce od trapera plave spušteni struk XM002810 AF22638
Armani Exchange kratke hlače za muškarce od trapera
Trenutna cijena:
82,99 €
Regularna cijena: 118,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 118,90 €
Armani Exchange sportske kratke hlače za muškarce smeđe spušteni struk XM002339 AF13047
Armani Exchange sportske kratke hlače za muškarce
109,90 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange kratke hlače muške bež spušteni struk XM000627 AF13183
Armani Exchange kratke hlače muške
Trenutna cijena:
73,99 €
Regularna cijena: 104,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 104,90 €
-33%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange kratke hlače za muškarce s lanom zelene spušteni struk XM002294 AF22842
Armani Exchange kratke hlače za muškarce s lanom
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 159,90 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange kratke hlače za muškarce od trapera sive spušteni struk XM000073 AF22558
Armani Exchange kratke hlače za muškarce od trapera
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 150,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 150,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kratke hlače Armani Exchange za muškarce, boja: siva, 8NZSPA ZJ1ZZ NOS
Kratke hlače Armani Exchange
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 104,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 58,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange kratke hlače za muškarce s pamukom mornarsko plave spušteni struk XM002099 AF22547
Armani Exchange kratke hlače za muškarce s pamukom
Trenutna cijena:
82,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange sportske kratke hlače za muškarce od pamuka zelene spušteni struk XM001300 AF20934
Armani Exchange sportske kratke hlače za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
73,99 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 107,99 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange sportske kratke hlače za muškarce od pamuka bež spušteni struk XM002384 AF24635
Armani Exchange sportske kratke hlače za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
91,99 €
Regularna cijena: 130,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 130,90 €