Preskočite na sadržaj

Answear Club

PAIKKA Ogrlica za psa S 1031024

-10%* s kodom WARM
40,99 €
Boja: smeđa
PAIKKA povodac za psa S 1031029
PAIKKA Ogrlica za psa XS 1031023
PAIKKA ogrlica za psa S 1031024
PAIKKA ogrlica za psa L 1031025
PAIKKA ogrlica za psa XL 1031026
PAIKKA povodac za psa L 1031018
PAIKKA povodac za psa L 1031028
WARM APP

*-10% za kupnju u vrijednosti od min. 89€ s kodom WARM. Veći popusti u aplikaciji!

Provjerite

PAIKKA smeđa ogrlica za pse od Lignify®

PAIKKA ogrlica za pse stilski je i funkcionalan dodatak koji spaja inovativni materijal s udobnošću nošenja. Izrađena od Lignify®, biljne alternative koži, nudi plemenit izgled i mekoću, a istovremeno pokazuje otpornost na svakodnevno habanje. Ovaj model omogućuje slobodu pokreta psa tijekom aktivnih šetnji, a ujedno je i elegantan dio pseće garderobe.

PAIKKA Lignify® ogrlica za pse

  • Izrađena od Lignify®, biljne alternative koži, plemenitog izgleda i teksture
  • Izuzetna izdržljivost i otpornost na habanje omogućuju dugotrajnu i bezbrižnu uporabu
  • Lagana i fleksibilna konstrukcija pogoduje slobodi pokreta i udobnosti nošenja
  • Jednostavno održavanje omogućuje očuvanje besprijekornog izgleda nakon višekratnog čišćenja
  • Prirodna UV zaštita brine o koži i dlaci ljubimca, osobito tijekom sunčanih dana
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
1031024
Boja proizvođača
Brown
Boja
smeđa
Modna marka
PAIKKA
Sastav
Tworzywo sztuczne, poliester
Dimenzije
Dimenzije:
37 x 2 cm
Preporučeni proizvodi
-20%* s kodom WARM
PAIKKA Ogrlica za psa XL 1031022
PAIKKA
Ogrlica za psa XL
59,99 €
PAIKKA Pulover za psa 40 cm 1041135
PAIKKA
Pulover za psa 40 cm
49,99 €
PAIKKA Pulover za psa 30 cm 1041133
PAIKKA
Pulover za psa 30 cm
44,99 €
-20%* s kodom WARM
La Mania Etui za vrećice La Mania Selvo 8 x 3 x 3 cm boja: smeđa
La Mania
Etui za vrećice La Mania Selvo 8 x 3 x 3 cm
56,90 €
Medicine Dukserica za kućne ljubimce smeđa
Medicine
Dukserica za kućne ljubimce
20,90 €
Carhartt WIP Jakna za psa
Carhartt WIP
Jakna za psa
66,99 €
-10%* s kodom WARM
La Mania Kožna ogrlica za pse La Mania Selvo S/27 - 33 cm boja: smeđa
La Mania
Kožna ogrlica za pse La Mania Selvo S/27 - 33 cm
76,90 €
adidas Originals Ogrlica za kućnog ljubimca KY8799
adidas Originals
Ogrlica za kućnog ljubimca
56,99 €
-10%* s kodom WARM
Carhartt WIP Povodac za psa
Carhartt WIP
Povodac za psa
47,99 €
-10%* s kodom WARM
La Mania Kožna uzica za psa La Mania Selvo 160 x 2 cm boja: smeđa
La Mania
Kožna uzica za psa La Mania Selvo 160 x 2 cm
99,90 €
-20%* s kodom WARM
Barbour Uzica za psa Barbour
Barbour
Uzica za psa Barbour
44,99 €
-20%* s kodom WARM
Barbour Ogrlica za psa Barbour
Barbour
Ogrlica za psa Barbour
44,99 €
Barbour Kaput za psa DCO0101
Barbour
Kaput za psa
80,99 €
-10%* s kodom WARM
La Mania Kožna ogrlica za pse La Mania Selvo S/36 - 42 cm boja: smeđa
La Mania
Kožna ogrlica za pse La Mania Selvo S/36 - 42 cm
76,90 €
-10%* s kodom WARM
HAY Povodac za psa 2,5 x 160 cm AD865.D029.AS17
HAY
Povodac za psa 2,5 x 160 cm
28,90 €
Medicine Dukserica za kućne ljubimce šarena
Medicine
Dukserica za kućne ljubimce
20,90 €
-10%* s kodom WARM
HAY Ogrlica za psa 2,5 x 65 cm AD864.D013.AO17
HAY
Ogrlica za psa 2,5 x 65 cm
28,90 €
-20%* s kodom WARM
PAIKKA Ogrlica za psa XS 1031011
PAIKKA
Ogrlica za psa XS
35,99 €
-10%* s kodom WARM
PAIKKA Ogrlica za psa 2,5 x 44-65 cm 1039036
PAIKKA
Ogrlica za psa 2,5 x 44-65 cm
23,99 €
HAY Orma za pse HAY Medium boja: žuta
HAY
Orma za pse HAY Medium
35,99 €
-20%* s kodom WARM
Barbour Uzica za psa Barbour
Barbour
Uzica za psa Barbour
40,99 €
-40%
Extra -5%* s kodom WARM
Medicine Jakna za kućne ljubimce Medicine
Medicine
Jakna za kućne ljubimce Medicine
Trenutna cijena:
17,90 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 29,90 €
HAY Ogrlica za psa HAY S/M 45 x 2 cm boja: žuta
HAY
Ogrlica za psa HAY S/M 45 x 2 cm
25,99 €
HAY Ogrlica za psa HAY M / L 2,5 x 40-65 cm
HAY
Ogrlica za psa HAY M / L 2,5 x 40-65 cm
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 28,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
-31%
Extra -5%* s kodom WARM
Barbour Kišni kaput za psa Barbour Evie Waterproof boja: ružičasta, DCO0082PI51
Barbour
Kišni kaput za psa Barbour Evie Waterproof
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 71,99 €
-11%
Extra -5%* s kodom WARM
OYOY Ogrlica za psa OYOY Perry Extra Large
OYOY
Ogrlica za psa OYOY Perry Extra Large
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,49 €
-10%* s kodom WARM
Bebobi Torba oko struka za poslastice za psa 22 x 16 x 5 cm NKA23B.SNMKA23B
Bebobi
Torba oko struka za poslastice za psa 22 x 16 x 5 cm
56,90 €
Extra -5%* s kodom WARM
Carhartt WIP Jakna za kućne ljubimce Carhartt WIP L boja: plava
Carhartt WIP
Jakna za kućne ljubimce Carhartt WIP L
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 73,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 58,99 €
Barbour Kaput za psa DCO0082
Barbour
Kaput za psa
71,99 €
Otkrijte PAIKKA proizvode
PAIKKA Pulover za psa 40 cm 1041135
PAIKKA
Pulover za psa 40 cm
49,99 €
-10%* s kodom WARM
PAIKKA Ogrlica za psa S 1031019
PAIKKA
Ogrlica za psa S
40,99 €
PAIKKA Pulover za psa 30 cm 1041133
PAIKKA
Pulover za psa 30 cm
44,99 €
PAIKKA Pulover za psa 40 cm 1044051
PAIKKA
Pulover za psa 40 cm
49,99 €
-10%* s kodom WARM
PAIKKA Kabanica za kućnog ljubimca 10310311
PAIKKA
Kabanica za kućnog ljubimca
107,99 €
-10%* s kodom WARM
PAIKKA Torba oko struka za poslastice za kućnog ljubimca 1092015
PAIKKA
Torba oko struka za poslastice za kućnog ljubimca
71,99 €
PAIKKA Ogrlica za psa 2,5 x 35-48 cm 1039035
PAIKKA
Ogrlica za psa 2,5 x 35-48 cm
21,99 €
-10%* s kodom WARM
PAIKKA Povodac za kućnog ljubimca S 1031017
PAIKKA
Povodac za kućnog ljubimca S
71,99 €
PAIKKA Pulover za psa 20 cm 1044047
PAIKKA
Pulover za psa 20 cm
40,99 €
-10%* s kodom WARM
PAIKKA Povodac za psa 1,5 x 300 cm 1039044
PAIKKA
Povodac za psa 1,5 x 300 cm
40,99 €
-20%* s kodom WARM
PAIKKA Ogrlica za psa XL 1031014
PAIKKA
Ogrlica za psa XL
49,99 €
Extra -5%* s kodom WARM
PAIKKA Jakna za psa 48 x 42 x 2,1 cm 1041089
PAIKKA
Jakna za psa 48 x 42 x 2,1 cm
Trenutna cijena:
86,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 91,99 €
PAIKKA 34 x 18 x 1,4 cm 1042101
PAIKKA
34 x 18 x 1,4 cm
44,90 €
-23%
Extra -5%* s kodom WARM
PAIKKA Kabanica za psa 48 x 38 x 0,9 cm 1042146
PAIKKA
Kabanica za psa 48 x 38 x 0,9 cm
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 90,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 90,90 €
-10%* s kodom WARM
PAIKKA Vrećica za pseće poslastice PAIKKA Visibility Treat Pouch 22 x 19 x 1 cm boja: višebojna, 1091004
PAIKKA
Vrećica za pseće poslastice PAIKKA Visibility Treat Pouch 22 x 19 x 1 cm
32,99 €
PAIKKA Pulover za psa 30 cm 1044049
PAIKKA
Pulover za psa 30 cm
44,99 €
PAIKKA Kaput za psa 50 cm 1041075
PAIKKA
Kaput za psa 50 cm
90,99 €
PAIKKA Kaput za psa 40 cm 1041073
PAIKKA
Kaput za psa 40 cm
87,99 €
-10%* s kodom WARM
PAIKKA Ležaj za kućnog ljubimca 100 x 70 cm 1025008
PAIKKA
Ležaj za kućnog ljubimca 100 x 70 cm
107,99 €
-10%* s kodom WARM
PAIKKA Za psa 40 x 110 cm 1071011
PAIKKA
Za psa 40 x 110 cm
40,90 €
-21%
Extra -5%* s kodom WARM
PAIKKA Torba oko struka za poslastice za psa 22 x 19 x 1 cm 1099005
PAIKKA
Torba oko struka za poslastice za psa 22 x 19 x 1 cm
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,90 €
PAIKKA Igračka za psa 30 x 10 x 22 cm 1051011
PAIKKA
Igračka za psa 30 x 10 x 22 cm
32,99 €
PAIKKA Ležaj za psa 100 x 70 cm 1021025
PAIKKA
Ležaj za psa 100 x 70 cm
159,90 €
PAIKKA Ležaj za kućnog ljubimca 60 x 45 cm 1025010
PAIKKA
Ležaj za kućnog ljubimca 60 x 45 cm
44,99 €
PAIKKA Ležaj za psa 140 x 120 cm 1022015
PAIKKA
Ležaj za psa 140 x 120 cm
199,90 €
-10%* s kodom WARM
PAIKKA Ležaj za kućnog ljubimca 60 x 45 cm 1021013
PAIKKA
Ležaj za kućnog ljubimca 60 x 45 cm
76,99 €
-10%* s kodom WARM
PAIKKA Povodac za psa L 1031030
PAIKKA
Povodac za psa L
80,99 €
-20%* s kodom WARM
PAIKKA Ortopedski krevet za kućnog ljubimca PAIKKA 90 x 70 x 24 cm boja: ružičasta, 1022009
PAIKKA
Ortopedski krevet za kućnog ljubimca PAIKKA 90 x 70 x 24 cm
129,90 €
-10%* s kodom WARM
PAIKKA Ležaj za kućnog ljubimca 80 x 60 cm 1021014
PAIKKA
Ležaj za kućnog ljubimca 80 x 60 cm
87,99 €
PAIKKA Ležaj za psa 140 x 120 cm 1021026
PAIKKA
Ležaj za psa 140 x 120 cm
199,90 €