Preskočite na sadržaj

Answear Club

Karl Lagerfeld Dječje Dječje torbice

Broj odabranih proizvoda: 2
Karl Lagerfeld

Modna marka Karl Lagerferld, koju je osnovao istoimeni legendarni dizajner, prednjači svojim dizajnom i kvalitetom u svijetu mode. Odjeća i modni dodaci imaju karakterističan stil i često su ukrašeni likom samog Karla Lagerfelda.

modna marka Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Hrvatska
Od popularnih
Veličina proizvođača
Boja
Cijena
Vrsta ponude
Glavni materijal
Uzorak
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječja torba Karl Lagerfeld boja: crna, Z31223
Dječja torba Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječja torba Karl Lagerfeld boja: crna, Z31257
Dječja torba Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
Također pogledajte: