Preskočite na sadržaj

Answear Club

Answear.LAB
4.8

Answear.LAB pulover za žene s dodatkom vune roza

54,99 €
Boja: roza
Answear.LAB pulover za žene s dodatkom vune roza
Answear.LAB pulover za žene s dodatkom vune bordo
Izaberite veličinu
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Ružičasti pulover Answear.LAB – s V-izrezom i relaxed fit krojem

Ženski pulover Answear.LAB je pleteni pulover relaxed fit kroja koji osigurava slobodu kretanja i udobnost. Ovaj model s dodatkom vune, s V-izrezom, čini osnovu za casual kombinacije, prikladne za razne prigode. Njegova glatka tekstura i univerzalna boja omogućuju jednostavno kombiniranje s drugim odjevnim predmetima.

Po čemu se ističe ženski pulover Answear.LAB s V-izrezom?

  • Relaxed fit kroj pruža slobodu i ne sputava pokrete, prilagođavajući se figuri
  • Casual stil čini model prikladnim za brojne svakodnevne izlaske i susrete
  • Klasični pulover bez kopčanja olakšava brzo oblačenje i skidanje
  • Pletivo s dodatkom vune pomaže u održavanju topline tijekom hladnijih dana
  • Elastičan materijal omogućuje bolje prilagođavanje tijelu i udobnost nošenja
  • Duljina do bokova (58 cm) dobro se slaže s različitim odjevnim predmetima
  • Dugi rukavi sa spuštenom linijom ramena daju opušten izgled
  • V-izrez suptilno ističe vrat, dodajući lakoću kombinaciji
  • Rebrasti obrub na dnu i manžetama pomaže u održavanju oblika pulovera
Značajke proizvoda
Kopčanje
bez kopčanja
Fleksibilnost
elastični
Kapuljača
bez kapuljače
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
lu4410.fh
Boja proizvođača
PASTEL PINK
Boja
roza
Modna marka
Answear.LAB
ID Proizvoda
B9YA-SWD038_03X
Materijal
Cijeli proizvod:
55% Akril, 25% Pamuk, 15% Vuna, 5% Elastan
Kroj
Rukav:
dugi
Izrez:
V-izrez
Vrsta rukava:
sa spuštenom linijom ramena
Kroj:
relaxed fit
Dimenzije
Dane mjere za veličinu:
S/M
Duljina:
58 cm
Širina ispod pazuha:
53 cm
Duljina rukava uključujući rame:
70 cm
Model na fotografiji je visok 174 cm i ima na sebi veličinu S/M
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
Answear.LAB pulover za žene od merino vune roza
Answear.LAB pulover za žene od merino vune
85,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Prsluk Silvian Heach WARMI boja: ružičasta, lagane, s dolčevitom, GPA25037LU
Prsluk Silvian Heach WARMI
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 37,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
-25% s kodom: OFF*
American Vintage pulover za žene s dodatkom vune PULL ML COL BATEAU roza DAM225
American Vintage pulover za žene s dodatkom vune PULL ML COL BATEAU
109,90 €
-30%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover od kašmira Weekend Max Mara CICALA boja: ružičasta, lagane, 2615361051600
Pulover od kašmira Weekend Max Mara CICALA
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 314,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 314,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover Fracomina boja: ružičasta, s dolčevitom, FS25WT7009K45701
Pulover Fracomina
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 107,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Vuneni pulover United Colors of Benetton boja: siva, s dolčevitom, 1002D2348
Vuneni pulover United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 62,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
A.P.C. pulover za žene od vune Anna rozi WOASW.F23498
A.P.C. pulover za žene od vune Anna
349,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover Pepe Jeans NOVA za žene, boja: ružičasta, lagani, PL702239
Pulover Pepe Jeans NOVA
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 38,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover Morgan boja: ružičasta, s poludolčevitom, MIRO
Pulover Morgan
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Vuneni pulover Rossignol JCC boja: ružičasta, lagane, s poludolčevitom, RLNWO17
Vuneni pulover Rossignol JCC
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 239,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover United Colors of Benetton boja: ružičasta, lagane, 1W2AD4034
Pulover United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 61,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Vuneni pulover United Colors of Benetton boja: ružičasta, 103ME107E
Vuneni pulover United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 77,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Vuneni pulover Perfect Moment Star Dust boja: ružičasta, s dolčevitom, W3000090
Vuneni pulover Perfect Moment Star Dust
Trenutna cijena:
279,90 €
Regularna cijena: 429,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 299,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton pulover za žene s dodatkom vune roza 1Y6SD403O
United Colors of Benetton pulover za žene s dodatkom vune
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover MAX&Co. MCOLOCUSTA boja: ružičasta, lagane, 2616361141200
Pulover MAX&Co. MCOLOCUSTA
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
-39%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover Medicine boja: ružičasta
Pulover Medicine
Trenutna cijena:
22,90 €
Regularna cijena: 37,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Vuneni pulover United Colors of Benetton boja: siva, s dolčevitom, 1002D2348
Vuneni pulover United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
57,99 €
Regularna cijena: 85,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover United Colors of Benetton boja: ljubičasta, lagane, s dolčevitom, 11CZD204F
Pulover United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
-33%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover Medicine boja: ružičasta
Pulover Medicine
Trenutna cijena:
17,90 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover s dodatkom vune Marc Aurel boja: ružičasta, 8050-8001-82091
Pulover s dodatkom vune Marc Aurel
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
U.S. Polo Assn. pulover za žene od pamuka V-NECK CABLE rozi WUP0397
U.S. Polo Assn. pulover za žene od pamuka V-NECK CABLE
69,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover s dodatkom vune Hugo Blue Sallyna_B boja: ružičasta, 50555441
Pulover s dodatkom vune Hugo Blue Sallyna_B
Trenutna cijena:
74,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 82,99 €
-15% s kodom: OFF*
Marc O'Polo pulover ženski laneni roza 5000014412
Marc O'Polo pulover ženski laneni
119,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Vuneni pulover MICHAEL Michael Kors boja: crna, lagane, MT5619D4VR
Vuneni pulover MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Vuneni pulover Mos Mosh boja: smeđa, lagane, 168080
Vuneni pulover Mos Mosh
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučni pulover Calvin Klein Jeans LV047E304G
Pamučni pulover Calvin Klein Jeans
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 78,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Vuneni pulover Twinset boja: ružičasta, 252TT3136
Vuneni pulover Twinset
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 219,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton pulover za žene od pamuka roza 1C19D403N
United Colors of Benetton pulover za žene od pamuka
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 61,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
Otkrijte Answear.LAB proizvode
Answear.LAB pulover za žene od merino vune roza
Answear.LAB pulover za žene od merino vune
85,99 €
Answear.LAB pulover za žene od merino vune roza
Answear.LAB pulover za žene od merino vune
85,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover Answear.LAB za žene, boja: ružičasta, topli, s poludolčevitom
Pulover Answear.LAB
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 54,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover s kašmirom Answear.LAB boja: bež, s poludolčevitom
Pulover s kašmirom Answear.LAB
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 71,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover z kašmir vunom i svilom Answear.LAB boja: crna
Pulover z kašmir vunom i svilom Answear.LAB
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 83,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
-13%
Pulover Answear.LAB boja: crna, lagani, s poludolčevitom
Pulover Answear.LAB
Trenutna cijena:
12,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Answear.LAB pulover za žene s dodatkom vune smeđi
Answear.LAB pulover za žene s dodatkom vune
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 64,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover s kašmirom Answear.LAB boja: crvena, s poludolčevitom
Pulover s kašmirom Answear.LAB
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover s kašmirom Answear.LAB boja: crna, s dolčevitom
Pulover s kašmirom Answear.LAB
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 83,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Answear.LAB pulover za žene od merino vune sa šalom crveni
Answear.LAB pulover za žene od merino vune sa šalom
119,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover s kašmirom Answear.LAB boja: crna, s dolčevitom
Pulover s kašmirom Answear.LAB
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 71,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Answear.LAB pulover za žene s dodatkom vune crni
Answear.LAB pulover za žene s dodatkom vune
64,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover s kašmirom Answear.LAB boja: bordo
Pulover s kašmirom Answear.LAB
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 83,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
Answear.LAB pulover za žene od vune smeđi
Answear.LAB pulover za žene od vune
109,90 €
Answear.LAB pulover za žene od merino vune bordo
Answear.LAB pulover za žene od merino vune
85,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover s kašmirom Answear.LAB
Pulover s kašmirom Answear.LAB
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 64,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Vuneni pulover Answear.LAB boja: siva, lagane
Vuneni pulover Answear.LAB
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €
Answear.LAB pulover za žene od merino vune sa šalom crveni
Answear.LAB pulover za žene od merino vune sa šalom
119,90 €
Answear.LAB pulover za žene od merino vune sivi
Answear.LAB pulover za žene od merino vune
85,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover s merino vunom sa šalom Answear.LAB za žene, boja: crna, lagani
Pulover s merino vunom sa šalom Answear.LAB
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 74,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover Answear.LAB za žene, boja: bež, lagani
Pulover Answear.LAB
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Vuneni pulover Answear.LAB boja: bež
Vuneni pulover Answear.LAB
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 68,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover Answear.LAB za žene, boja: crna, lagani
Pulover Answear.LAB
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 95,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover Answear.LAB za žene, boja: smeđa
Pulover Answear.LAB
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
Answear.LAB pulover za žene od merino vune mornarsko plavi
Answear.LAB pulover za žene od merino vune
85,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Vuneni pulover Answear.LAB boja: crna, lagane
Vuneni pulover Answear.LAB
Trenutna cijena:
65,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover Answear.LAB boja: crna, s dolčevitom
Pulover Answear.LAB
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover s kašmirom Answear.LAB boja: crna
Pulover s kašmirom Answear.LAB
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover s kašmirom Answear.LAB boja: bordo, s poludolčevitom
Pulover s kašmirom Answear.LAB
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover Answear.LAB za žene, boja: bež, s dolčevitom
Pulover Answear.LAB
Trenutna cijena:
26,49 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €