Preskočite na sadržaj

Answear Club

Tommy Hilfiger

Dječje sandale Tommy Hilfiger boja: višebojna, T1B2-34388

Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 66,90 € -19%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 56,99 € -5%
Boja: šarena
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Dječje sandale Tommy Hilfiger

Dječje sandale iz kolekcije Tommy Hilfiger izrađene od tekstila. Lagan i udoban model idealan za svakodnevno nošenje.
- Kopčanje na čičak olakšava obuvanje i izuvanje cipela.
- Profilirani, mekani uložak jamči udobnost korištenja.
- Mekana podstava od tekstilnog materijala sprječava iritacije i osigurava visoku udobnost nošenja.
- Gumeni potplat je izdržljiv i otporan na oštećenja.
- Duljina uloška: 16 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: 26.
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
T1B2.34388.27.34
Boja
šarena
Modna marka
Tommy Hilfiger
ID Proizvoda
PPY2-OBK059_MLC
Materijal
Gornjište:
Sintetički materijal
Unutrašnjost:
Sintetički materijal, Tekstilni materijal
Potplat:
Sintetički materijal
Preporučeni proizvodi
Dječje sandale Liewood
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 29,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Froddo sandale za djecu KE FLASH šarene G3150259
Froddo sandale za djecu KE FLASH
Trenutna cijena:
62,90 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,90 €
-25%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje sandale Camper TWS FW boja: višebojna, K800590
Dječje sandale Camper TWS FW
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Jeans sandale za djecu šarene
Calvin Klein Jeans sandale za djecu
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 66,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje sandale Camper Oruga Sandal TWS Kids boja: višebojna, K800686
Dječje sandale Camper Oruga Sandal TWS Kids
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 68,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 68,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje sandale Biomecanics 252116
Dječje sandale Biomecanics
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,90 €
-15% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječje sandale Froddo
Dječje sandale Froddo
69,90 €
-70%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje kožne sandale Pom D'api
Dječje kožne sandale Pom D'api
Trenutna cijena:
29,90 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 99,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje kožne sandale Camper Bicho Kids TWS FW boja: višebojna, K800441
Dječje kožne sandale Camper Bicho Kids TWS FW
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 68,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje sandale Liewood Monty Sandals boja: višebojna, LW14740
Dječje sandale Liewood Monty Sandals
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Reima sandale sportske za djecu Rantaan roza 5400067C
Reima sandale sportske za djecu Rantaan
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €
-15%
Extra -5% s kodom: SUN*
Puma sandale za djecu Evolve Sandal plave 389148
Puma sandale za djecu Evolve Sandal
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 37,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-25% s kodom: SUN*
Biomecanics sandale za djecu mornarske plave 262147
Biomecanics sandale za djecu
59,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Biomecanics sandale za djecu kožne mornarsko plave 262167
Biomecanics sandale za djecu kožne
Trenutna cijena:
53,90 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,90 €
-70%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje sandale od brušene kože Pom D'api boja: tamno plava
Dječje sandale od brušene kože Pom D'api
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 99,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje kožne sandale Donsje Dhalo Sandals Bear boja: smeđa, 2027701
Dječje kožne sandale Donsje Dhalo Sandals Bear
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje sandale Jack Wolfskin TARACO BEACH boja: crna
Dječje sandale Jack Wolfskin TARACO BEACH
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
-47%
Extra -5% s kodom: SUN*
Sandale za bebe Mayoral boja: tamno plava, 41688
Sandale za bebe Mayoral
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje sandale Reima Moomin Bungee boja: zelena, 5400089M
Dječje sandale Reima Moomin Bungee
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 42,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje sandale The North Face Y EXPLORE CAMP SHANDAL boja: crna, NF0A8DAMKY41
Dječje sandale The North Face Y EXPLORE CAMP SHANDAL
Trenutna cijena:
57,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje sandale Jack Wolfskin TARACO BEACH boja: crna
Dječje sandale Jack Wolfskin TARACO BEACH
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 56,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Biomecanics sandale za djecu od kože bordo
Biomecanics sandale za djecu od kože
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,90 €
-70%
Dječje kožne sandale Shoo Pom boja: smeđa
Dječje kožne sandale Shoo Pom
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 76,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 76,99 €
-26%
Extra -5% s kodom: SUN*
Liewood sandale s otvorenom petom za djecu Bre Sandals zelene LW19947
Liewood sandale s otvorenom petom za djecu Bre Sandals
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 29,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje sandale Jack Wolfskin LEVENTE SANDAL K boja: crna, A64080
Dječje sandale Jack Wolfskin LEVENTE SANDAL K
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 66,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
-15%
Extra -5% s kodom: SUN*
Froddo sandale za djecu od kože DANY roza G2150199
Froddo sandale za djecu od kože DANY
Trenutna cijena:
58,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,90 €
-70%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje kožne sandale Reebok Classic boja: zelena
Dječje kožne sandale Reebok Classic
Trenutna cijena:
26,90 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,90 €
-30% s kodom: SUN*
Biomecanics sandale za djecu mornarsko plave 262186
Biomecanics sandale za djecu
39,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Reima sandale za djecu Koralli zelene 5400070A
Reima sandale za djecu Koralli
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 42,99 €
Otkrijte Tommy Hilfiger proizvode
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje sandale Tommy Hilfiger boja: tamno plava, T1B2-34386
Dječje sandale Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
47,99 €
Regularna cijena: 66,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger sandale za djecu plave T1X2-33913
Tommy Hilfiger sandale za djecu
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje sandale od brušene kože Tommy Hilfiger boja: zelena, T3X2-34394
Dječje sandale od brušene kože Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
56,99 €
Regularna cijena: 71,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje sandale Tommy Hilfiger boja: bež, T1B2-34382
Dječje sandale Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 61,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 56,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje sandale Tommy Hilfiger T1B2-33897
Dječje sandale Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 61,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje sandale Tommy Hilfiger boja: tamno plava, T1B2-34385
Dječje sandale Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 71,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 58,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje natikače Tommy Hilfiger boja: tamno plava, T3XF-34401
Dječje natikače Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 40,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger natikače za djecu od brušene kože mornarsko plave T3X2-34396
Tommy Hilfiger natikače za djecu od brušene kože
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger natikače za djecu crne T3X0-34403
Tommy Hilfiger natikače za djecu
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 34,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger japanke za djecu mornarsko plave T3X8-34409
Tommy Hilfiger japanke za djecu
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 27,99 €
-24%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger natikače za djecu mornarsko plave T3X0-34404
Tommy Hilfiger natikače za djecu
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 40,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger japanke za djecu mornarsko plave T3X8-34408
Tommy Hilfiger japanke za djecu
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 27,99 €