Preskočite na sadržaj

Answear Club

Moon Boot
3.0

Dječje zimske čizme Moon Boot MB JR PARK TUBE MID GLITTER WP boja: bijela, 80D3440110

-15%Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 189,90 € -42%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 € -15%
Boja: bijela
Dječje zimske čizme Moon Boot MB JR PARK TUBE MID GLITTER WP boja: bijela, 80D3440110
Dječje zimske čizme Moon Boot MB JR PARK TUBE MID GLITTER WP boja: ružičasta, 80D3440110
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Dječje zimske čizme Moon Boot MB JR PARK TUBE MID GLITTER WP

Dječje zimske čizme iz kolekcije Moon Boot. Model sa srednje toplom podstavom, izrađen od kombinacije tekstilnog i sintetičkog materijala.
- Model ne pravi razliku između desne i lijeve cipele, univerzalni dizajn omogućuje zamjenjivu uporabu.
- Model je vodootporan.
- Vodootpornost znači povećanu otpornost na vodu. Proizvod zadržava svojstva u dodiru s vodom, što omogućuje veću udobnost korištenja zahvaljujući nižem pragu vodootpornosti, ali ne jamči potpunu vodonepropusnost.
- Zaokružen, mekani vrh.
- Gumeni potplat s utorima je izdržljiv i pruža dobro prianjanje.
- Gornji dio na vezanje.
- Duljina uloška: 23 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: 36.
Značajke proizvoda
Profil
visoki
Potplat
rebrasti, protuklizni
Kopčanje i pristajanje
sustav regulacije
Tip potplata
debeli, profilirani
Vrh
meki
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
80D3440110.35.38
Boja
bijela
Modna marka
Moon Boot
Proizvođač

Tecnica Group S.p.A.
Via Fante d'Italia, 56, 31040 Giavera del Montello (TV)

ID Proizvoda
9BYA-OBG0M8_00X
Sastav
Vanjski dio: Sintetički materijal, Tekstilni materijal
Unutrašnji dio: Tekstilni materijal
Potplat: Sintetički materijal
Preporučeni proizvodi
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg Moon Boot ICON UNICORN boja: bijela, 80D3400270
Dječje cipele za snijeg Moon Boot ICON UNICORN
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Zimska obuća Primigi boja: ružičasta, PSN 88520
Zimska obuća Primigi
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 64,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg Inuikii MOUNTAIN HIGH boja: crvena, 65207.078
Dječje cipele za snijeg Inuikii MOUNTAIN HIGH
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg Geox HIMALAYA AB boja: bordo, J46FTA.0FU50
Dječje cipele za snijeg Geox HIMALAYA AB
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Zimska obuća Geox TREKKYUP boja: ružičasta, J46M7F.08V50
Zimska obuća Geox TREKKYUP
Trenutna cijena:
40,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 42,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg Reima Hangelle boja: crna, 5400046A
Dječje cipele za snijeg Reima Hangelle
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 95,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Zimska obuća Mayoral boja: crna, 42577
Zimska obuća Mayoral
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 51,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg Liewood Becca Winter Boot boja: ružičasta, LW20304
Dječje cipele za snijeg Liewood Becca Winter Boot
Trenutna cijena:
40,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 42,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg Primigi boja: ljubičasta, PGYGT 88639
Dječje cipele za snijeg Primigi
Trenutna cijena:
38,99 €
Regularna cijena: 76,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječje zimske cipele od brušene kože Froddo ZERU TEX COSY BAREFOOT boja: ružičasta, G3110258
Dječje zimske cipele od brušene kože Froddo ZERU TEX COSY BAREFOOT
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Čizme za snijeg od brušene kože Patrizia Pepe Girl boja: smeđa, PPJ793
Čizme za snijeg od brušene kože Patrizia Pepe Girl
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Geox dječje cipele za snijeg
Geox dječje cipele za snijeg
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg od brušene kože Patrizia Pepe boja: crna, PPJ989
Dječje cipele za snijeg od brušene kože Patrizia Pepe
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Zimske cipele Biomecanics boja: crna, 251221
Zimske cipele Biomecanics
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-15% s kodom: SUN*
Dječje zimske čizme Agatha Ruiz de la Prada boja: ružičasta, 251986
Dječje zimske čizme Agatha Ruiz de la Prada
49,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg Primigi boja: ružičasta, PFZGT 88835
Dječje cipele za snijeg Primigi
Trenutna cijena:
61,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 65,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Zimska obuća Geox WILLABOOM boja: crna, J56NCA.000AU
Zimska obuća Geox WILLABOOM
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg Primigi boja: bež, PWE GTX 69381
Dječje cipele za snijeg Primigi
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječje cipele za snijeg od brušene kože Inuikii boja: siva
Dječje cipele za snijeg od brušene kože Inuikii
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Gift Box
Dječje zimske kožne cipele Donsje Dubu Exclusive Shoes Fluffy Bunny boja: narančasta, 1500502
Dječje zimske kožne cipele Donsje Dubu Exclusive Shoes Fluffy Bunny
Trenutna cijena:
85,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Zimska obuća Geox LAQUINNY boja: crna, J56M3D.000AU
Zimska obuća Geox LAQUINNY
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg Primigi boja: ružičasta, PROGT 88666
Dječje cipele za snijeg Primigi
Trenutna cijena:
58,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje zimske čizme Tommy Hilfiger boja: bež, T3A5-34050
Dječje zimske čizme Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg Primigi boja: ružičasta, PFZGT 88838
Dječje cipele za snijeg Primigi
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 58,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječje cipele za snijeg od brušene kože Emu Australia Wallaby Mini boja: smeđa, K10103
Dječje cipele za snijeg od brušene kože Emu Australia Wallaby Mini
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Zimska obuća Geox TREKKYUP boja: crna, J46M7E.08V22
Zimska obuća Geox TREKKYUP
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječje cipele za snijeg od brušene kože Emu Australia Barbie? Wallaby Print Lo boja: crna
Dječje cipele za snijeg od brušene kože Emu Australia Barbie? Wallaby Print Lo
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg Sorel CHILDRENS FLURRY BO boja: ružičasta, 2114091
Dječje cipele za snijeg Sorel CHILDRENS FLURRY BO
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 80,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje pamučne tajice Mini Rodini Squiggly cats boja: ružičasta, s uzorkom, 2513011728
Dječje pamučne tajice Mini Rodini Squiggly cats
Trenutna cijena:
19,95 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,90 €
Otkrijte Moon Boot proizvode
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg Moon Boot ICON UNICORN boja: bijela, 80D3400270
Dječje cipele za snijeg Moon Boot ICON UNICORN
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje čizme za snijeg od brušene kože Moon Boot boja: smeđa
Dječje čizme za snijeg od brušene kože Moon Boot
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 97,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg Moon Boot ICON GLANCE boja: srebrna, 80D1401680
Dječje cipele za snijeg Moon Boot ICON GLANCE
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg od brušene kože Moon Boot Crib boja: ružičasta
Dječje cipele za snijeg od brušene kože Moon Boot Crib
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 97,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg Moon Boot MB ICON PEARLY boja: bež, 80D1403060
Dječje cipele za snijeg Moon Boot MB ICON PEARLY
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 269,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg Moon Boot JR PARK ICON boja: ružičasta, 80D3440050
Dječje cipele za snijeg Moon Boot JR PARK ICON
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg Moon Boot CRIB NYLON boja: ružičasta, 80D3401020
Dječje cipele za snijeg Moon Boot CRIB NYLON
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 95,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg Moon Boot MB JR PARK LOW LACE boja: ružičasta, 80D3440060
Dječje cipele za snijeg Moon Boot MB JR PARK LOW LACE
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: SUN*
Moon Boot Dječje cipele za snijeg
Moon Boot Dječje cipele za snijeg
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 97,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg Moon Boot ICON GLITTER boja: crna, 80D1402850
Dječje cipele za snijeg Moon Boot ICON GLITTER
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 259,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg od brušene kože Moon Boot CRIB SUEDE boja: ružičasta, 80D3401030
Dječje cipele za snijeg od brušene kože Moon Boot CRIB SUEDE
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 97,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje čizme za snijeg od brušene kože Moon Boot boja: siva
Dječje čizme za snijeg od brušene kože Moon Boot
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječje cipele za snijeg Moon Boot
Dječje cipele za snijeg Moon Boot
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €