Etui za ključeve Orbitkey Hybrid Leather 8,5 cm boja: smeđa
Besplatna dostava od 60 €
Dostava u roku 2-3 dana (1 eco pack)
Štedite s Answear Club i kupujte do 50% povoljnije
- Upakirano u kutiju, može biti odličan poklon.
- Koža je polirana, zaglađena i prekrivena posebnim voskom koji joj s vremenom daje jedinstvenu prirodnu patinu.
- Drži od 2 do 7 ključeva složenih jedan ispod drugog.
- D-ring omogućuje pričvršćivanje auto ključeva.
- Nagrađivani i siguran mehanizam zaključavanja.
- Sprječava nastanak ogrebotina na ključevima.
- Sprječava zveckanje ključeva dok su zajedno pohranjeni.
- Dimenzije: 8,6 x 2,2 x 2 cm.
Answear.hr omogućuje dostavu putem tri dostavljačke službe:
GLS - dostava za narudžbe u vrijednosti proizvoda od 60€ i više iznosi 1,30 EUR, a u slučaju da je vrijednost narudžbe manja od 60€, dodat će se cijena troškova dostave od 4,90€.
Overseas Express - besplatna dostava za narudžbe u vrijednosti proizvoda od 60€ i više, a u slučaju da je vrijednost narudžbe manja od 60€, dodat će se cijena troškova dostave od 4,90€.
BOX NOW - besplatna dostava za narudžbe u vrijednosti proizvoda od 60€ i više, a u slučaju da je vrijednost narudžbe manja od 60€, dodat će se cijena troškova dostave od 4,90€.
Prilikom plaćanja pouzećem naplaćuje se nakanda u iznosu 0,50€.
Više informacija možete pronaći OVDJE >
Želite li vratiti proizvod? To je vrlo jednostavno!
Imate 30 dana za povrat proizvoda od trenutka primitka narudžbe. Ako je vrijednost Vaše narudžbe 60 EUR ili više, možete iskoristiti besplatan povrat. Više informacija možete pronaći OVDJE >
Reklamacija? Svi proizvodi kupljeni u našoj trgovini podliježu mogućnosti reklamacije s ugovorom od 2 godine nakon dana kupnje. Više informacija možete pronaći OVDJE >