Preskočite na sadržaj

Answear Club

Alpha Industries
5.0

Jakna Alpha Industries PARKA N3B VF 59 za muškarce, boja: crna, za zimu, 103141-03

-15%
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 249,90 € -32%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 € -15%
Boja: crna
Izaberite veličinu
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Jakna Alpha Industries PARKA N3B VF 59

Jakna iz kolekcije Alpha Industries. Model S toplom podstavom, izrađen od glatkog materijala. Model s podignutim ovratnikom jamči dodatnu zaštitu od hladnoće.
- Kopčanje na dugmad i patentni zatvarač.
- Kapuljača s vezicama.
- Kaptur s fiksnim umjetnim krznom.
- Struk se regulira vezicama sa stoperima, što osigurava da model pristaje obliku figuri.
- Kopčani vanjski džepovi.
- Džepovi na grudima.
- Dodatni džep s patentnim zatvaračem na rukavu omogućuje spremanje potrebnih sitnica.
- Dodatni unutarnji džep omogućuje sigurno pohranjivanje malih predmeta.
Značajke proizvoda
Ispuna
sintetičko
Kapuljača
s krznom, integrirana
Podstava
puna, sintetička
Odvojivo krzno
ne
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
103141.03
Boja
crna
Modna marka
Alpha Industries
Proizvođač

Noverom TC
Siemensstraße 11, 63263 Neu-Isenburg, Niemcy B2B@alphaindustries.eu

ID Proizvoda
99KK-KUM0N8_99X
Sastav

Temeljni materijal: 100% Najlon
Postava: 100% Najlon
Ispuna: 100% Poliester
Kroj
Kroj:
regular fit
Preporučeni proizvodi
Extra -5% s kodom: OFF*
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 Distressed boja: crna, za prijelazno razdoblje, 258128
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 Distressed
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Jakna Alpha Industries CWU-45 Heritage Bomber za muškarce, boja: crna, za zimu, 100102-03
Jakna Alpha Industries CWU-45 Heritage Bomber
209,90 €
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 Heritage Bomber za muškarce, boja: crna, 100101
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 Heritage Bomber
199,90 €
Jakna Alpha Industries MA-1 Hooded Bomber za muškarce, boja: crna, za prijelazno razdoblje, 158104-03
Jakna Alpha Industries MA-1 Hooded Bomber
219,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 TT Flying Tigers boja: crna, za prijelazno razdoblje, 156129
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 TT Flying Tigers
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-10%
Kožna jakna Alpha Industries CWU-45/P Leather boja: crna, 266106
Kožna jakna Alpha Industries CWU-45/P Leather
Trenutna cijena:
249,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 279,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Alpha Industries Studio Liner boja: crna, za prijelazno razdoblje, 258132
Jakna Alpha Industries Studio Liner
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 102,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 VF 59 Bomber za muškarce, boja: crna, za prijelazno razdoblje, 191118-03
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 VF 59 Bomber
179,90 €
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 TT Light Bomber za muškarce, boja: crna, za prijelazno razdoblje, 191103-03
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 TT Light Bomber
149,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Alpha Industries CWU-36/P TT Light boja: crna, za prijelazno razdoblje, 266101
Jakna Alpha Industries CWU-36/P TT Light
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bomber jakna Alpha Industries boja: crna, za prijelazno razdoblje, 258120.03
Bomber jakna Alpha Industries
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-25% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Jakna Barbour za muškarce, boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje
Jakna Barbour
359,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna outdoor Columbia Inner Limits Ii Jacket boja: crna, za prijelazno razdoblje, 1893991-465
Jakna outdoor Columbia Inner Limits Ii Jacket
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Guess prijelazna jakna za muškarce crna M6RL10 WJ232
Guess prijelazna jakna za muškarce
Trenutna cijena:
161,90 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna za trčanje adidas Performance Run Icon boja: crna, za prijelazno razdoblje
Jakna za trčanje adidas Performance Run Icon
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,00 €
Tommy Hilfiger kratka jakna za muškarce s pamukom crna MW0MW44945
Tommy Hilfiger kratka jakna za muškarce s pamukom
229,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Tommy Jeans boja: crna, za prijelazno razdoblje, DM0DM22065
Jakna Tommy Jeans
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-15% s kodom: OFF*
The North Face sportska jakna za muškarce FONTANALES WIND JACKET crna NF0A8FYAJK31
The North Face sportska jakna za muškarce FONTANALES WIND JACKET
104,90 €
-14%
Planet Friendly
Pernata jakna Heliot Emil boja: crna, za zimu, PREAW25_M_02_093_BLK01_CO
Pernata jakna Heliot Emil
Trenutna cijena:
689,90 €
Regularna cijena: 1179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 809,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pernata jakna Calvin Klein boja: crna, za zimu, LV04RD508G
Pernata jakna Calvin Klein
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
-29%
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Guess Jeans boja: crna, za prijelazno razdoblje, M5YL28 WHG02
Jakna Guess Jeans
Trenutna cijena:
65,99 €
Regularna cijena: 128,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
-10%
Jakna adidas Originals Graphic Reg Jkt boja: crna, za prijelazno razdoblje, JW0174
Jakna adidas Originals Graphic Reg Jkt
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 104,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
BOSS bomber jakna za muškarce od kože C-Mileon crna 50564584
BOSS bomber jakna za muškarce od kože C-Mileon
739,90 €
adidas Originals bomber jakna za muškarce traper Adicolor Denim crna KS4963
adidas Originals bomber jakna za muškarce traper Adicolor Denim
99,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Puma za muškarce, boja: crna, prijelazno razdoblje, oversize, 625428
Jakna Puma
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 91,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Columbia za muškarce, boja: crna, za zimu
Jakna Columbia
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
BOSS prijelazna jakna za muškarce H-Carvo crna 50567690
BOSS prijelazna jakna za muškarce H-Carvo
278,90 €
New Balance prošivena jakna za muškarce crna MJ62G17OBK
New Balance prošivena jakna za muškarce
119,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pernata jakna The North Face HMLYN Down boja: crna, za zimu, NF0A4QYXGOF1
Pernata jakna The North Face HMLYN Down
Trenutna cijena:
289,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 309,90 €
Otkrijte Alpha Industries proizvode
Jakna Alpha Industries MA-1 Hooded Bomber za muškarce, boja: crna, za prijelazno razdoblje, 158104-03
Jakna Alpha Industries MA-1 Hooded Bomber
219,90 €
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 TT Light Bomber za muškarce, boja: crna, za prijelazno razdoblje, 191103-03
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 TT Light Bomber
149,90 €
Jakna Alpha Industries MA-1 D-Tec Hood Bomber za muškarce, boja: crna, za prijelazno razdoblje, 183110-515
Jakna Alpha Industries MA-1 D-Tec Hood Bomber
219,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Alpha Industries CWU-36/P TT Light boja: crna, za prijelazno razdoblje, 266101
Jakna Alpha Industries CWU-36/P TT Light
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-10%
Kožna jakna Alpha Industries CWU-45/P Leather boja: crna, 266106
Kožna jakna Alpha Industries CWU-45/P Leather
Trenutna cijena:
249,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 279,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bomber jakna Alpha Industries boja: crna, za prijelazno razdoblje, 258120.03
Bomber jakna Alpha Industries
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Alpha Industries Studio Liner boja: crna, za prijelazno razdoblje, 258132
Jakna Alpha Industries Studio Liner
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 102,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 VF 59 Bomber za muškarce, boja: crna, za prijelazno razdoblje, 191118-03
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 VF 59 Bomber
179,90 €
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 Heritage Bomber za muškarce, boja: crna, 100101
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 Heritage Bomber
199,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 TT Flying Tigers boja: crna, za prijelazno razdoblje, 156129
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 TT Flying Tigers
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
Jakna Alpha Industries CWU-45 Heritage Bomber za muškarce, boja: crna, za zimu, 100102-03
Jakna Alpha Industries CWU-45 Heritage Bomber
209,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 Distressed boja: crna, za prijelazno razdoblje, 258128
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 Distressed
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-15%
Jakna Alpha Industries za muškarce, boja: bordo, za zimu, 103141.07-maroon
Jakna Alpha Industries
Trenutna cijena:
211,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 249,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 VF Vintage Fit 59 boja: plava, za prijelazno razdoblje, 191118
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 VF Vintage Fit 59
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 Distressed boja: zelena, za prijelazno razdoblje, 258128
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 Distressed
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Alpha Industries MA-1 TT Hood boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, 196108
Jakna Alpha Industries MA-1 TT Hood
Trenutna cijena:
100,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bomber jakna Alpha Industries za muškarce, boja: bordo, za prijelazno razdoblje
Bomber jakna Alpha Industries
Trenutna cijena:
100,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 VF 59 za muškarce, boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, 191118.07-navy
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 VF 59
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 za muškarce, boja: zelena, za prijelazno razdoblje, 191103.257-green
Bomber jakna Alpha Industries MA-1
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 107,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bomber jakna Alpha Industries World Logo MA-1 boja: siva, za prijelazno razdoblje, oversize, 266102
Bomber jakna Alpha Industries World Logo MA-1
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Alpha Industries Studio Liner boja: zelena, za prijelazno razdoblje, 258132
Jakna Alpha Industries Studio Liner
Trenutna cijena:
65,99 €
Regularna cijena: 102,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
-25%
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 Heritage Bomber za muškarce, boja: bež, 100101
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 Heritage Bomber
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
-19%
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Alpha Industries ALS Liner Heritage boja: zelena, za prijelazno razdoblje, 100108
Jakna Alpha Industries ALS Liner Heritage
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 102,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 80,99 €
-28%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 TTC boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, 126101
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 TTC
Trenutna cijena:
85,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Alpha Industries boja: bež, za zimu, 148130.627
Jakna Alpha Industries
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-13%
Extra -5% s kodom: OFF*
Dvostrana bomber jakna Alpha Industries za muškarce, boja: zelena, za prijelazno razdoblje, 100101.01-SageGreen
Dvostrana bomber jakna Alpha Industries
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 VF 59 za muškarce, boja: zelena, za prijelazno razdoblje
Bomber jakna Alpha Industries MA-1 VF 59
Trenutna cijena:
108,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-15%
Jakna Alpha Industries N3B VF 59 za muškarce, boja: zelena, za zimu, 103141.01-green
Jakna Alpha Industries N3B VF 59
Trenutna cijena:
211,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 249,90 €
-13%
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Alpha Industries Bomber & Flightjackets MA-1 za muškarce, boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, oversize, 100101.07-rep.blue
Jakna Alpha Industries Bomber & Flightjackets MA-1
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Jakna Alpha Industries MA-1 TT Hood za muškarce, boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, 196108
Jakna Alpha Industries MA-1 TT Hood
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €