Preskočite na sadržaj

Answear Club

United Colors of Benetton

Pamučna majica United Colors of Benetton boja: narančasta, bez uzorka, 36JGU105U

-11%Extra -5% s kodom: OFF*
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 32,99 € -51%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 17,99 € -11%
Boja: narančasta
Pamučna majica United Colors of Benetton bez uzorka, 36JGU105U
Pamučna majica United Colors of Benetton boja: narančasta, bez uzorka, 36JGU105U
Pamučna majica United Colors of Benetton boja: zelena, bez uzorka, 36JGU105U
Pamučna majica United Colors of Benetton boja: smeđa, bez uzorka, 36JGU105U
Izaberite veličinu
FINAL SALE %

*Dodatnih -5% s kodom: OFF za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

FINAL SALE %
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Pamučna majica United Colors of Benetton

Majica kratkih rukava iz kolekcije United Colors of Benetton. Model izrađen od od pamučne, elastične tkanine.
Dostupne veličine preračunate su iz talijanske veličine u standardnu europsku veličinu. Naručena veličina može se razlikovati od one prikazane na etiketi (IT 38/XXS = EU XS). Kako biste bili sigurni, pogledajte tablicu veličina.

- Kroj regular.
- Materijal s ispranim efektom.
Značajke proizvoda
Fleksibilnost
elastični
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
36JGU105U
Boja
narančasta
Modna marka
United Colors of Benetton
Proizvođač

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID Proizvoda
PPYA-TSM2FH_20X
Sastav
100% Pamuk
Kroj
Izrez:
okrugli
Kroj:
regular fit
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 189 cm i ima na sebi veličinu M
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.

Veličine prikazane u trgovini preračunate su prema standardnoj europskoj tablici veličina. Na etiketi isporučenog proizvoda nalazi se originalna oznaka proizvođača.

Preporučeni proizvodi
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
11,99 €
Regularna cijena: 25,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 13,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica United Colors of Benetton boja: bež, bez uzorka, 3JE1J19A5
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica United Colors of Benetton za muškarce, boja: narančasta, s tiskom, 3I1XU109U
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
11,99 €
Regularna cijena: 25,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 12,95 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton Majica za muškarce od pamuka narančasta 3N78U10C2
United Colors of Benetton Majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 25,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton majica za muškarce narančasta 3PIEU10BS
United Colors of Benetton majica za muškarce
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica United Colors of Benetton boja: zelena, bez uzorka, 3MI5J1AF7
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 25,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica United Colors of Benetton za muškarce, boja: narančasta, s uzorkom, 30CXU10A0
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica United Colors of Benetton boja: narančasta, s tiskom, 3BL0U10AF
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 15,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
G-Star majica za muškarce od pamuka Lash narančasta D16396-2653
G-Star majica za muškarce od pamuka Lash
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Hurley majica za muškarce od pamuka narančasta MTSEU00010
Hurley majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Karl Lagerfeld Jeans majica za muškarce od pamuka narančasta A1M17003
Karl Lagerfeld Jeans majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 48,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Lacoste majica muška pamučna narančasta TH6710
Lacoste majica muška pamučna
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger basic majica kratkih rukava muška od pamuka s elastanom narančasta MW0MW10800
Tommy Hilfiger basic majica kratkih rukava muška od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica BOSS boja: narančasta, s tiskom, 50495742
Pamučna majica BOSS
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Armani Exchange basic majica kratkih rukava za muškarce od pamuka narančasta XM001280 AF10361
Armani Exchange basic majica kratkih rukava za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 60,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
-16%
Extra -5% s kodom: OFF*
Lacoste majica za muškarce narančasta TH0003
Lacoste majica za muškarce
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 76,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Lacoste majica za muškarce od pamuka narančasta TH6709
Lacoste majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 71,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Majica kratkih rukava The North Face VERTICAL boja: narančasta, s tiskom, NF0A8GV1G6I1
Majica kratkih rukava The North Face VERTICAL
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Jack Wolfskin muška majica kratkih rukava za trekking Vonnan narančasta A62314
Jack Wolfskin muška majica kratkih rukava za trekking Vonnan
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 43,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-27%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica muška pamučna narančasta DM0DM20740
Tommy Jeans majica muška pamučna
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: OFF*
Lacoste basic majica kratkih rukava muška pamučna narančasta TH7318
Lacoste basic majica kratkih rukava muška pamučna
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 58,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Sportska majica kratkih rukava The North Face 24/7 boja: narančasta, bez uzorka, NF0A894B6HI1
Sportska majica kratkih rukava The North Face 24/7
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans muška majica od pamuka narančasta DM0DM22520
Tommy Jeans muška majica od pamuka
Trenutna cijena:
23,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Dynafit majica kratkih rukava za trekking muška TRAVERSE narančasta 08.0000072054
Dynafit majica kratkih rukava za trekking muška TRAVERSE
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica Tommy Hilfiger za muškarce, boja: narančasta, s tiskom, MW0MW38621
Pamučna majica Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Majica kratkih rukava Picture Timont boja: narančasta, s tiskom, MTS1258
Majica kratkih rukava Picture Timont
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,49 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Biciklistička majica kratkih rukava POC Pristine Jersey boja: narančasta, bez uzorka
Biciklistička majica kratkih rukava POC Pristine Jersey
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 125,90 €
-35%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica Medicine boja: narančasta, s tiskom
Pamučna majica Medicine
Trenutna cijena:
12,90 €
Regularna cijena: 19,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Viking majica kratkih rukava za trekking muška s viskozom Lenta Bamboo narančasta 500/22/6644
Viking majica kratkih rukava za trekking muška s viskozom Lenta Bamboo
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
Otkrijte United Colors of Benetton proizvode
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica United Colors of Benetton boja: narančasta, s tiskom, 3BL0U10AF
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 15,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton Majica za muškarce od pamuka narančasta 3N78U10C2
United Colors of Benetton Majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 25,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica United Colors of Benetton boja: zelena, bez uzorka, 3MI5J1AF7
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 25,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica United Colors of Benetton za muškarce, boja: zelena, bez uzorka, 3MI5J1AF7
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
11,99 €
Regularna cijena: 25,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 13,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica United Colors of Benetton za muškarce, boja: narančasta, s uzorkom, 30CXU10A0
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica United Colors of Benetton boja: bež, bez uzorka, 3JE1J19A5
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton majica za muškarce narančasta 3PIEU10BS
United Colors of Benetton majica za muškarce
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica United Colors of Benetton za muškarce, boja: narančasta, s tiskom, 3I1XU109U
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
11,99 €
Regularna cijena: 25,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 12,95 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica United Colors of Benetton boja: žuta, s tiskom, 3BL0U10AF
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 15,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton homewear majica kratkih rukava muška od pamuka s elastanom mornarsko plava 3OP82M111
United Colors of Benetton homewear majica kratkih rukava muška od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
-33%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton majica za muškarce od pamuka bijela 38ZZU10CA
United Colors of Benetton majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica United Colors of Benetton boja: crna, s tiskom, 3MI5U10BG
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 17,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton pletena majica kratkih rukava za muškarce od pamuka mornarsko plava 1X56K10BI
United Colors of Benetton pletena majica kratkih rukava za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 55,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Majica kratkih rukava United Colors of Benetton muški, boja: bijela, glatki
Majica kratkih rukava United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica United Colors of Benetton boja: ružičasta, bez uzorka, 3ZITU10AV
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton majica za muškarce od pamuka bijela 3MI5U10C5
United Colors of Benetton majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton majica muška pamuk bijela 3H3WU10BJ
United Colors of Benetton majica muška pamuk
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 27,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Majica kratkih rukava United Colors of Benetton za muškarce, boja: crna, glatki
Majica kratkih rukava United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton majica za muškarce od pamuka plava 3N78U10C2
United Colors of Benetton majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 25,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica United Colors of Benetton boja: bež, bez uzorka, 3JE1J19A5
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 15,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica United Colors of Benetton za muškarce, boja: ljubičasta, s uzorkom, 38Y3U109J
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
12,99 €
Regularna cijena: 36,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 13,99 €
-34%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica United Colors of Benetton boja: crna
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica United Colors of Benetton boja: zelena, bez uzorka, 3MI5J1AF7
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
11,99 €
Regularna cijena: 25,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 13,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica United Colors of Benetton za muškarce, boja: ljubičasta, s tiskom, 3I1XU1096
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 27,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica United Colors of Benetton za muškarce, boja: tamno plava, s tiskom
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
-33%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton majica za muškarce od pamuka bijela 3MI5U10BW
United Colors of Benetton majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 32,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica United Colors of Benetton s tiskom, 3BL0U10AF
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 32,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 15,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica United Colors of Benetton boja: bijela, s tiskom, 3BL0U10AG
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica United Colors of Benetton boja: siva, melanž
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 32,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €