Preskočite na sadržaj

Answear Club

Tommy Jeans
4.4

Tommy Jeans basic majica kratkih rukava muška pamučna 2-pack mornarsko plava DM0DM20687

Extra -5% s kodom: OFF*
Trenutna cijena:
31,99 €(16,00 € / kom.)
Regularna cijena: 54,99 € -41%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 € -8%
Boja: mornarsko plava
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava muška pamučna 2-pack bež DM0DM20687
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava muška pamučna 2-pack bež DM0DM20687
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava muška pamučna 2-pack plava DM0DM20687
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava muška pamučna 2-pack mornarsko plava DM0DM20687
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava muška pamučna 2-pack mornarsko plava DM0DM20687
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava muška pamučna 2-pack mornarsko plava DM0DM20687
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava muška pamučna 2-pack mornarsko plava DM0DM20687
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava muška pamučna 2-pack zelena DM0DM20687
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava za muškarce od pamuka 2-pack bež DM0DM20687
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava muška pamučna 2-pack zelena DM0DM20687
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava za muškarce od pamuka 2-pack zelena DM0DM20687
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava muška pamučna 2-pack crna DM0DM20687
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava za muškarce od pamuka 2-pack crna DM0DM20687
Izaberite veličinu
FINAL SALE %

*Dodatnih -5% s kodom: OFF za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

FINAL SALE %
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Tamnoplava Tommy Jeans basic majica u 2-paku – udobnost i svestranost

Muška pamučna basic majica Tommy Jeans koja pruža slobodu kretanja i udobnost nošenja. Ovo dvostruko pakiranje jednostavnih majica uskog kroja izvrsna je osnova za stvaranje raznolikih stilova, od ležernih do pametno-ležernih (smart casual), kao i onih u athleisure stilu.

Po čemu se ističe muška pamučna basic majica Tommy Jeans u 2-paku?

  • Uski kroj slim fit – naglašava figuru, pružajući udobnost i slobodu kretanja
  • Praktičan 2-pak – omogućuje jednostavno nadopunjavanje garderobe dvjema univerzalnim majicama
  • Mekani 100 % pamuk – materijal ugodan na dodir, koji pruža prozračnost i udobnost
  • Elastičan materijal – omogućuje prilagodbu tijelu, ne sputavajući pokrete tijekom aktivnosti
  • Svestran stil – model je prikladan za mnoge prigode, od ležernih do pametno-ležernih (smart casual)
  • Diskretan vezeni logotip – majici marke Tommy Jeans daje prepoznatljiv karakter
Značajke proizvoda
Fleksibilnost
elastični
Multipack
2-pack
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
DM0DM20687
Boja proizvođača
09E
Boja
mornarsko plava
Modna marka
Tommy Jeans
ID Proizvoda
PPYA-TSM1SD_59C
Materijal
Cijeli proizvod:
100% Pamuk
Kroj
Izrez:
okrugli
Vrsta rukava:
klasični
Kroj:
slim fit
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 185 cm i ima na sebi veličinu M
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
-13%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica Tommy Jeans boja: tamno plava, s aplikacijom, DM0DM22311
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tommy Jeans majica muška od pamuka mornarsko plava DM0DM21780
Tommy Jeans majica muška od pamuka
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica Tommy Jeans za muškarce, boja: tamno plava, s tiskom, DM0DM21864
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica Tommy Jeans za muškarce, boja: tamno plava, bez uzorka, DM0DM21863
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
-17%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans oversize majica kratkih rukava muška pamučna mornarskoplava DM0DM22512
Tommy Jeans oversize majica kratkih rukava muška pamučna
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 49,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica muška pamuk mornarska DM0DM22538
Tommy Jeans majica muška pamuk
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 30,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica muška pamučna mornarsko plava DM0DM22532
Tommy Jeans majica muška pamučna
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Jeans boja: tamno plava, s uzorkom, DM0DM22325
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
-25% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica muška pamučna mornarsko plava DM0DM23175
Tommy Jeans majica muška pamučna
44,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans - Majica
Tommy Jeans - Majica
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 36,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans muška majica od pamuka mornarska DM0DM20322
Tommy Jeans muška majica od pamuka
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica muška pamučna mornarsko plava DM0DM22553
Tommy Jeans majica muška pamučna
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Jeans boja: tamno plava, s uzorkom, DM0DM21983
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tommy Jeans majica muška pamukna mornarsko plava DM0DM04411
Tommy Jeans majica muška pamukna
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-15%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava muška pamučna 2-pack mornarsko plava DM0DM20687
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava muška pamučna 2-pack
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica za muškarce mornarsko plava DM0DM22667
Tommy Jeans majica za muškarce
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka 3-pack mornarsko plava DM0DM21579
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka 3-pack
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava za muškarce od pamuka mornarsko plava DM0DM22529
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 49,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka mornarsko plava DM0DM21939
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Jeans boja: tamno plava, s tiskom, DM0DM22127
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans Basic majica kratkih rukava muška od pamuka mornarska plava DM0DM22545
Tommy Jeans Basic majica kratkih rukava muška od pamuka
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka ljubičasta DM0DM04411
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 30,99 €
-25% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka mornarsko plava DM0DM23376
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
29,90 €
-19%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka mornarsko plava DM0DM22539
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka tamnoplava DM0DM22550
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 40,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka mornarsko plava DM0DM22544
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Jeans boja: tamno plava, s tiskom, DM0DM21982
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava muška pamučna 2-pack mornarsko plava DM0DM20687
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava muška pamučna 2-pack
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Jeans boja: tamno plava, s uzorkom, DM0DM21933
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
Otkrijte Tommy Jeans proizvode
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka 3-pack mornarsko plava DM0DM21579
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka 3-pack
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
-25% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka mornarsko plava DM0DM23374
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
44,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica Tommy Jeans za muškarce, boja: tamno plava, s tiskom, DM0DM20815
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
19,95 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,90 €
-15%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava muška pamučna 2-pack mornarsko plava DM0DM20687
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava muška pamučna 2-pack
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Jeans boja: tamno plava, s uzorkom, DM0DM21980
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Jeans boja: tamno plava, s tiskom, DM0DM21913
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica Tommy Jeans boja: bež, s aplikacijom, DM0DM21110
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 23,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka tamnoplava DM0DM22550
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 40,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka mornarsko plava DM0DM22520
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
23,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica Tommy Jeans boja: tamno plava, s aplikacijom, DM0DM21778
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans - Majica
Tommy Jeans - Majica
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 36,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka mornarsko plava DM0DM22645
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-25% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka mornarsko plava DM0DM23376
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
29,90 €
-19%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka ljubičasta DM0DM04411
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 30,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica Tommy Jeans boja: tamno plava, s tiskom, DM0DM22333
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-15% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka mornarsko plava DM0DM23184
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
44,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Jeans boja: tamno plava, s tiskom, DM0DM21585
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica muška pamuk mornarska DM0DM22538
Tommy Jeans majica muška pamuk
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 30,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans Majica muška pamukna mornarsko plava DM0DM22535
Tommy Jeans Majica muška pamukna
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica muška pamučna mornarsko plava DM0DM22553
Tommy Jeans majica muška pamučna
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Tommy Jeans majica muška od pamuka mornarsko plava DM0DM21780
Tommy Jeans majica muška od pamuka
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica Tommy Jeans za muškarce, boja: tamno plava, bez uzorka, DM0DM21863
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava muška pamučna 2-pack mornarsko plava DM0DM20687
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava muška pamučna 2-pack
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans - Majica DM0DM04410
Tommy Jeans - Majica
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica za muškarce mornarsko plava DM0DM22667
Tommy Jeans majica za muškarce
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-25% s kodom: OFF*
Tommy Jeans oversize majica kratkih rukava muška od pamuka mornarsko plava DM0DM22504
Tommy Jeans oversize majica kratkih rukava muška od pamuka
34,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka mornarsko plava DM0DM21939
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
-16%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans majica muška pamučna mornarsko plava DM0DM22548
Tommy Jeans majica muška pamučna
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica Tommy Jeans boja: tamno plava, s aplikacijom, DM0DM22311
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €