Preskočite na sadržaj

Answear Club

United Colors of Benetton
4.7

United Colors of Benetton top za žene od pamuka rozi 3GA8DH018

-13%Extra -5% s kodom: OFF*
Trenutna cijena:
12,99 €
Regularna cijena: 21,99 € -40%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 € -13%
Boja: roza
United Colors of Benetton top za žene od pamuka bijeli 3GA8DH018
United Colors of Benetton top za žene od pamuka rozi 3GA8DH018
United Colors of Benetton top za žene od pamuka plavi 3GA8DH018
United Colors of Benetton top ženski pamučni zeleni 3GA8DH018
United Colors of Benetton top ženski pamučni zlatni 3GA8DH018
United Colors of Benetton top za žene od pamuka rozi 3GA8DH018
United Colors of Benetton ženski top od pamuka roza 3GA8DH018
United Colors of Benetton top ženski pamučni mornarsko plavi 3GA8DH018
United Colors of Benetton top za žene od pamuka zeleni 3GA8DH018
United Colors of Benetton top za žene od pamuka plavi 3GA8DH018
United Colors of Benetton top ženski od pamuka crni 3GA8DH018
Izaberite veličinu
FINAL SALE %

*Dodatnih -5% s kodom: OFF za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

FINAL SALE %
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Roza top United Colors of Benetton – udobnost i sloboda u casual izdanju

Ženski top United Colors of Benetton univerzalni je proizvod koji pruža udobnost i slobodu kretanja. Ovaj model, izrađen od mekanog pamuka, dobro se uklapa u casual kombinacije te je praktična baza za mnoge kombinacije. Njegova lagana konstrukcija čini ga prikladnim izborom za toplije dane.

Po čemu se ističe ženski pamučni top United Colors of Benetton?

  • Regular fit kroj pruža slobodu kretanja, ne sputavajući figuru
  • Model bez rukava omogućuje udobnost tijekom toplih dana i aktivnosti
  • Mekani pamuk ugodan je na dodir i pridonosi prozračnosti kože
  • Elastičan materijal omogućuje dobro prianjanje i udobnost nošenja
  • Casual stil čini top univerzalnom bazom mnogih kombinacija
  • Okrugli izrez klasičan je element koji dobro pristaje oko vrata
Značajke proizvoda
Fleksibilnost
elastični
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
3GA8DH018
Boja
roza
Modna marka
United Colors of Benetton
Proizvođač

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID Proizvoda
PPY2-TSD1UI_03X
Materijal
Cijeli proizvod:
100% Pamuk
Kroj
Izrez:
okrugli
Vrsta naramenica:
široke
Kroj:
regular fit
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 175 cm i ima na sebi veličinu S

Veličine prikazane u trgovini preračunate su prema standardnoj europskoj tablici veličina. Na etiketi isporučenog proizvoda nalazi se originalna oznaka proizvođača.

Preporučeni proizvodi
Top United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
12,99 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučni top United Colors of Benetton boja: ružičasta, 1498EH01D
Pamučni top United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene od pamuka rozi 3GA8DH018
United Colors of Benetton top za žene od pamuka
Trenutna cijena:
12,99 €
Regularna cijena: 21,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene od pamuka roza 339PDH018
United Colors of Benetton top za žene od pamuka
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Top s vunom United Colors of Benetton boja: ružičasta, 109PDH01F
Top s vunom United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučni top United Colors of Benetton boja: ružičasta, 101TDH01B
Pamučni top United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 35,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Top United Colors of Benetton boja: ružičasta, 1194EH01E
Top United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Top United Colors of Benetton boja: ružičasta, 3IFVD10AC
Top United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 32,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Top United Colors of Benetton za žene, boja: ružičasta
Top United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Majica kratkih rukava United Colors of Benetton za žene, boja: ružičasta, 103BD10DX
Majica kratkih rukava United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 54,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene od pamuka roza 339PDH018
United Colors of Benetton top za žene od pamuka
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 21,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene od pamuka s elastanom roza 3ZQM1H291
United Colors of Benetton top za žene od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 21,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene od pamuka s elastanom roza 3ZQM1H291
United Colors of Benetton top za žene od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene s lanom rozi 1DC3D10GT
United Colors of Benetton top za žene s lanom
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 61,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene od lana rozi 3TKEEH001
United Colors of Benetton top za žene od lana
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-16%
Extra -5% s kodom: OFF*
Lacoste top za žene od pamuka rozi TF5388
Lacoste top za žene od pamuka
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
adidas crop top za žene od pamuka s elastanom roza KC5182
adidas crop top za žene od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 35,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-18%
Extra -5% s kodom: OFF*
Top Karl Lagerfeld Jeans boja: ružičasta, A2W17022
Top Karl Lagerfeld Jeans
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Helly Hansen top ženski s pamukom CAPRI rozi 54570
Helly Hansen top ženski s pamukom CAPRI
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Sportski top Columbia Boundless Trek za žene, boja: ružičasta, 2033471
Sportski top Columbia Boundless Trek
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Marciano by Guess top za žene od viskoze INES rozi G6GP02 K3068
Marciano by Guess top za žene od viskoze INES
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 76,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Calvin Klein top damski pamukni rozi LV00Q61152
Calvin Klein top damski pamukni
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Top Superdry za žene, boja: ružičasta
Top Superdry
Trenutna cijena:
21,49 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 42,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Top Guess PEONY boja: ružičasta, V5YP11 MC03W
Top Guess PEONY
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Top American Vintage za žene, boja: ružičasta
Top American Vintage
Trenutna cijena:
28,49 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 56,99 €
Levi's top za žene od pamuka s elastanom GR HAYES RACER TANK roza 008CS
Levi's top za žene od pamuka s elastanom GR HAYES RACER TANK
24,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Top Tommy Jeans boja: ružičasta, DW0DW20241
Top Tommy Jeans
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
-25% s kodom: OFF*
HUGO Blue top za žene od pamuka s elastanom Easy Tank_B rozi 50508857
HUGO Blue top za žene od pamuka s elastanom Easy Tank_B
39,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Homewear top Juicy Couture boja: ružičasta, JCLCT225509
Homewear top Juicy Couture
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-15% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Top Pangaia Cotton-Stretch Tank Top boja: ružičasta, 10002428
Top Pangaia Cotton-Stretch Tank Top
44,99 €
Otkrijte United Colors of Benetton proizvode
-13%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene od pamuka rozi 3GA8DH018
United Colors of Benetton top za žene od pamuka
Trenutna cijena:
12,99 €
Regularna cijena: 21,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučni top United Colors of Benetton boja: ružičasta, 1498EH01D
Pamučni top United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučni top United Colors of Benetton boja: ružičasta, 101TDH01B
Pamučni top United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 35,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: OFF*
Top United Colors of Benetton boja: ružičasta, 3FMED10A3
Top United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
12,99 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Top United Colors of Benetton boja: ružičasta, 1194EH01E
Top United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene od pamuka roza 339PDH018
United Colors of Benetton top za žene od pamuka
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Top s vunom United Colors of Benetton boja: ružičasta, 109PDH01F
Top s vunom United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene od pamuka s elastanom roza 3ZQM1H291
United Colors of Benetton top za žene od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Majica kratkih rukava United Colors of Benetton za žene, boja: ružičasta, 103BD10DX
Majica kratkih rukava United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 54,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene od pamuka roza 339PDH018
United Colors of Benetton top za žene od pamuka
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 21,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene s lanom rozi 1DC3D10GT
United Colors of Benetton top za žene s lanom
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 61,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Top United Colors of Benetton za žene, boja: ružičasta
Top United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Top United Colors of Benetton boja: ružičasta, 3IFVD10AC
Top United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 32,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene od pamuka s elastanom roza 3ZQM1H291
United Colors of Benetton top za žene od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 21,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene od lana rozi 3TKEEH001
United Colors of Benetton top za žene od lana
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-24%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene od pamuka smeđi 39JSDH01G
United Colors of Benetton top za žene od pamuka
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene od pamuka bijela 3BVXDH01A
United Colors of Benetton top za žene od pamuka
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
-21%
United Colors of Benetton top ženski od pamuka s elastanom smeđi 39VWD10D2
United Colors of Benetton top ženski od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 32,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene od pamuka zelena 339PDH018
United Colors of Benetton top za žene od pamuka
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
-24%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene od pamuka bež 39JSDH01G
United Colors of Benetton top za žene od pamuka
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučni top United Colors of Benetton boja: bijela, 101TDH01B
Pamučni top United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 35,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top ženski od pamuka bež 39JSDH01F
United Colors of Benetton top ženski od pamuka
Trenutna cijena:
12,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene s viskozom mornarsko plavi 198XDH01I
United Colors of Benetton top za žene s viskozom
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 42,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-35%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene s lanom bež 1EKQD10H2
United Colors of Benetton top za žene s lanom
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 55,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,90 €
-30%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton crop top za žene od pamuka s elastanom bijeli 3O4YDH01E
United Colors of Benetton crop top za žene od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
8,99 €
Regularna cijena: 15,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 12,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučni top United Colors of Benetton boja: tamno plava, 1898DH018
Pamučni top United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 37,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 17,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top ženski s viskozom zeleni 198XDH01I
United Colors of Benetton top ženski s viskozom
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 42,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top ženski s lanom crveni 1MMXDH01M
United Colors of Benetton top ženski s lanom
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 42,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top za žene od pamuka zeleni 339PDH018
United Colors of Benetton top za žene od pamuka
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton top ženski s viskozom smeđi 198XDH01I
United Colors of Benetton top ženski s viskozom
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 42,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €