Preskočite na sadržaj

Answear Club

United Colors of Benetton
5.0

Vuneni kardigan United Colors of Benetton boja: bež, lagane, 126WC500X

Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 42,99 € -39%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 € -3%
Boja: bež
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Vuneni kardigan United Colors of Benetton

Dječji kardigan iz kolekcije United Colors of Benetton izrađen od tanke pletenine. Vuna, zahvaljujući svojim visokim termoregulacijskim svojstvima, pomaže zadržati toplinu kada je hladno i hladi kada je toplo.
Dostupne veličine preračunate su iz talijanske veličine u standardnu europsku veličinu. Naručena veličina može se razlikovati od one prikazane na etiketi (IT 38/XXS = EU XS). Kako biste bili sigurni, pogledajte tablicu veličina.

- Dress Safely! Proizvod ne sadržava opasne kemijske sastojke (kao kancerogena i alergena bojila, ftalati, formaldehidi i teški metali).
- Široki kroj za potpunu slobodu kretanja.
- Praktično zatvaranje na gumbe olakšava obuvanje i skidanje.
- Rukavi i donji rub završeni su elastičnim obrubom za zaštitu od nepovoljnih vremenskih uvjeta.
- Duljina rukava (mjereno od dekoltea): 58 cm.
- Duljina: 42 cm.
- Širina ispod pazuha: 43 cm.
- Dimenzije navedene za visinu: 140.
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
126WC500X.G.seasonal
Boja
bež
Modna marka
United Colors of Benetton
Proizvođač

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID Proizvoda
9BYA-SWG05G_01X
Sastav
40% Vuna, 40% Viskoza, 20% Poliamid
Kroj
Izrez:
okrugli
Preporučeni proizvodi
Extra -15% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton boja: bež, lagani, 1076G500J
Dječji kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 31,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton boja: bež, lagane, 126WG5006
Dječji kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječji kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton boja: bež, lagane, 1J1CG500Q
Dječji kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton boja: bež, lagane, 1J1CC601V
Dječji kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječji kardigan United Colors of Benetton boja: bež, lagane, 1W25G600F
Dječji kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji pulover United Colors of Benetton boja: bež, lagani, 1370C601Q
Dječji pulover United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji kardigan United Colors of Benetton boja: bež, 1RG7C601Y
Dječji kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
United Colors of Benetton kardigan za djecu od pamuka bež 120YA5014
United Colors of Benetton kardigan za djecu od pamuka
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 34,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 24,99 €
-28%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječji pamučni kardigan Mayoral boja: bež, 1307
Dječji pamučni kardigan Mayoral
Trenutna cijena:
19,90 €
Regularna cijena: 27,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,90 €
-17%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječji kardigan Mayoral boja: bež, 320
Dječji kardigan Mayoral
Trenutna cijena:
23,90 €
Regularna cijena: 28,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni dječji kardigan Konges Sløjd ALETTE CARDIGAN boja: bež, KS104379
Vuneni dječji kardigan Konges Sløjd ALETTE CARDIGAN
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji pamučni kardigan Wheat boja: bež, 0534-560-GOTS
Dječji pamučni kardigan Wheat
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji kardigan s dodatkom vune Guess boja: bež, J6RR04 Z37L1
Dječji kardigan s dodatkom vune Guess
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 78,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
-15% s kodom: SUN*
Guess vesta za djecu s viskozom bež J6YR17 Z1090
Guess vesta za djecu s viskozom
83,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni dječji kardigan Guess boja: bež, lagani, J5RR02 Z3CD0
Vuneni dječji kardigan Guess
Trenutna cijena:
34,49 €
Regularna cijena: 68,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 68,99 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan za bebe Mayoral Newborn boja: bež, lagane, 318
Kardigan za bebe Mayoral Newborn
Trenutna cijena:
18,90 €
Regularna cijena: 26,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji pamučni kardigan Konges Sløjd SOLEIL CARDIGAN GOTS boja: bež, KS105083
Dječji pamučni kardigan Konges Sløjd SOLEIL CARDIGAN GOTS
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučni kardigan za bebe That's mine FRC50 boja: bež, lagani, FRANCES
Pamučni kardigan za bebe That's mine FRC50
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 39,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan za bebe Mayoral Newborn boja: bež, lagane, 318
Kardigan za bebe Mayoral Newborn
Trenutna cijena:
18,90 €
Regularna cijena: 26,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji kardigan Mayoral boja: bež, 4309
Dječji kardigan Mayoral
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 40,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
-17%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječji kardigan Mayoral boja: bež, 321
Dječji kardigan Mayoral
Trenutna cijena:
23,90 €
Regularna cijena: 28,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,90 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječji prsluk Mayoral boja: bež, lagane, 6020
Dječji prsluk Mayoral
Trenutna cijena:
21,90 €
Regularna cijena: 31,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni dječji kardigan Konges Sløjd BASI CARDIGAN boja: bež, KS104661
Vuneni dječji kardigan Konges Sløjd BASI CARDIGAN
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječji kardigan Michael Kors boja: bež, lagane, R30470
Dječji kardigan Michael Kors
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječji kardigan Mayoral boja: bež, 7317
Dječji kardigan Mayoral
Trenutna cijena:
17,90 €
Regularna cijena: 40,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji kardigan Guess boja: bež, J6RR16 Z4652
Dječji kardigan Guess
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 68,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječji kardigan Konges Sløjd HOLIDAY KNIT CARDIGAN boja: bež, KS104314
Dječji kardigan Konges Sløjd HOLIDAY KNIT CARDIGAN
Trenutna cijena:
29,95 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,90 €
Extra -15% s kodom: SUN*
Kardigan s ododatkom vune za bebe Tartine et Chocolat boja: bež, lagani, TZ18000
Kardigan s ododatkom vune za bebe Tartine et Chocolat
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-17%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječji kardigan Mayoral boja: zelena, 320
Dječji kardigan Mayoral
Trenutna cijena:
23,90 €
Regularna cijena: 28,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,90 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan za bebe Mayoral boja: bež, lagane, 308
Kardigan za bebe Mayoral
Trenutna cijena:
17,90 €
Regularna cijena: 25,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,90 €
Otkrijte United Colors of Benetton proizvode
Extra -15% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton boja: bež, lagani, 1076G500J
Dječji kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 31,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječji kardigan United Colors of Benetton boja: bež, lagane, 1W25G600F
Dječji kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji pulover United Colors of Benetton boja: bež, lagani, 1370C601Q
Dječji pulover United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječji kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton boja: bež, lagane, 1J1CG500Q
Dječji kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji kardigan United Colors of Benetton boja: bež, 1RG7C601Y
Dječji kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton boja: bež, lagane, 126WG5006
Dječji kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton boja: bež, lagane, 1J1CC601V
Dječji kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
United Colors of Benetton kardigan za djecu od pamuka bež 120YA5014
United Colors of Benetton kardigan za djecu od pamuka
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 34,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 24,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan za bebe United Colors of Benetton boja: ružičasta, lagane, 3Z4JA501I
Kardigan za bebe United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
14,90 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 29,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
United Colors of Benetton boja: tirkizna
United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
16,49 €
Regularna cijena: 32,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-15% s kodom: SUN*
United Colors of Benetton kardigan za djecu s pamukom bijeli 19DKG500S
United Colors of Benetton kardigan za djecu s pamukom
29,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan s primjesom vune United Colors of Benetton boja: crvena, 136QC601M
Kardigan s primjesom vune United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
19,95 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječji pamučni kardigan United Colors of Benetton boja: crna, lagani, 1098C500O
Dječji pamučni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
19,95 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječji kardigan United Colors of Benetton boja: tamno plava, lagani, 1198H5004
Dječji kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
14,95 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 29,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
United Colors of Benetton kardigan za djecu s pamukom mornarsko plava 19DKC500Z
United Colors of Benetton kardigan za djecu s pamukom
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
Extra -15% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Kardigan s ododatkom vune za bebe United Colors of Benetton boja: tamno plava, lagani, 1032A500T
Kardigan s ododatkom vune za bebe United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Vuneni kardigan United Colors of Benetton boja: tamno plava, lagane, 126WC500X
Vuneni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan s ododatkom vune za bebe United Colors of Benetton lagani, 1032A500T
Kardigan s ododatkom vune za bebe United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
14,95 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 29,90 €
-10%
Extra -15% s kodom: SUN*
Dječji kardigan United Colors of Benetton boja: ružičasta, 2SQBGN03F
Dječji kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
United Colors of Benetton kardigan za djecu s otvorima bijeli 13KNC601Z
United Colors of Benetton kardigan za djecu s otvorima
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji kardigan United Colors of Benetton boja: crvena, 1RG7C601Y
Dječji kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
United Colors of Benetton kardigan za djecu s pamukom bijeli 19DKC500Z
United Colors of Benetton kardigan za djecu s pamukom
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dječji pulover United Colors of Benetton boja: ružičasta, 18BXG500L
Dječji pulover United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
20,49 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Vuneni kardigan United Colors of Benetton boja: siva, lagane, 126WC500X
Vuneni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Extra -15% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji pulover United Colors of Benetton boja: crna, lagani, 1370C601Q
Dječji pulover United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
United Colors of Benetton kardigan za djecu s pamukom rozi 19DKG500S
United Colors of Benetton kardigan za djecu s pamukom
Trenutna cijena:
26,90 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 29,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan s ododatkom vune za bebe United Colors of Benetton boja: siva, lagani, 1032A500T
Kardigan s ododatkom vune za bebe United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
14,95 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 29,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji kardigan United Colors of Benetton boja: bordo, lagane, 32N4C600J
Dječji kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
Extra -15% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton boja: crvena, lagani, 106QG500N
Dječji kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječji kardigan United Colors of Benetton boja: ružičasta, lagane, 19DKG500R
Dječji kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 15,99 €