Preskočite na sadržaj

Answear Club

Karl Lagerfeld Ženski Puloveri

Broj odabranih proizvoda: 42
Karl Lagerfeld

Modna marka Karl Lagerferld, koju je osnovao istoimeni legendarni dizajner, prednjači svojim dizajnom i kvalitetom u svijetu mode. Odjeća i modni dodaci imaju karakterističan stil i često su ukrašeni likom samog Karla Lagerfelda.

modna marka Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Hrvatska
Prikazivanje više filtera
Karl Lagerfeld
Pulover za žene od vune
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-20% s kodom: BTS*
Karl Lagerfeld Kardigan za žene od vune bež B3W18038
Karl Lagerfeld
Kardigan za žene od vune
179,90 €
Karl Lagerfeld Kardigan za žene od vune crni B3W18038
Karl Lagerfeld
Kardigan za žene od vune
179,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Pulover za žene od vune crni B3W18037
Karl Lagerfeld
Pulover za žene od vune
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
Karl Lagerfeld Kardigan za žene s viskozom crni B3W18021
Karl Lagerfeld
Kardigan za žene s viskozom
279,90 €
-10%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Pulover za žene s viskozom crni B3W18024
Karl Lagerfeld
Pulover za žene s viskozom
Trenutna cijena:
206,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 229,90 €
-14%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Kardigan za žene s dodatkom vune crni A4W18055
Karl Lagerfeld
Kardigan za žene s dodatkom vune
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 248,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-20% s kodom: BTS*
Karl Lagerfeld Pulover za žene s viskozom sivi B3W18024
Karl Lagerfeld
Pulover za žene s viskozom
229,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Kardigan za žene IKON crni B2W18015
Karl Lagerfeld
Kardigan za žene IKON
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
-11%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Kardigan Karl Lagerfeld boja: crna, lagane, B1W18013
Karl Lagerfeld
Kardigan Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 328,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-13%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Kardigan Karl Lagerfeld KARL DAILY boja: crna, B1W18005
Karl Lagerfeld
Kardigan Karl Lagerfeld KARL DAILY
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 268,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Planet Friendly
Karl Lagerfeld Pamučni prsluk Karl Lagerfeld IKON boja: bež, lagane, B1W18016
Karl Lagerfeld
Pamučni prsluk Karl Lagerfeld IKON
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 168,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Pulover Karl Lagerfeld boja: bež, lagane, B1W18009
Karl Lagerfeld
Pulover Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 248,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-11%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Pulover za žene od vune roza B3W18037
Karl Lagerfeld
Pulover za žene od vune
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Kardigan Karl Lagerfeld boja: crna, lagane, B1W18004
Karl Lagerfeld
Kardigan Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 298,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-10%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Prsluk ženski crni B2W18014
Karl Lagerfeld
Prsluk ženski
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
-14%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Prsluk za žene plavi B2W18014
Karl Lagerfeld
Prsluk za žene
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
-14%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Pamučni kardigan Karl Lagerfeld IKON boja: bež, lagane, B1W18006
Karl Lagerfeld
Pamučni kardigan Karl Lagerfeld IKON
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 218,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-15%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Kardigan Karl Lagerfeld KARL DAILY boja: narančasta, B1W18005
Karl Lagerfeld
Kardigan Karl Lagerfeld KARL DAILY
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 259,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Kardigan Karl Lagerfeld boja: plava, lagane, B1W18004
Karl Lagerfeld
Kardigan Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 298,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
-20%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Kardigan s primjesom vune Karl Lagerfeld boja: crna, A3W18026
Karl Lagerfeld
Kardigan s primjesom vune Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
-28%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Kardigan s primjesom vune Karl Lagerfeld boja: siva, lagane, A3W18033
Karl Lagerfeld
Kardigan s primjesom vune Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
99,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Vuneni pulover Karl Lagerfeld za žene, boja: bež, lagani, A1W18054
Karl Lagerfeld
Vuneni pulover Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 259,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
-17%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Kardigan Karl Lagerfeld boja: tamno plava, lagane, A4W20034
Karl Lagerfeld
Kardigan Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-11%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Kardigan s dodatkom vune Karl Lagerfeld boja: crna, A4W18052
Karl Lagerfeld
Kardigan s dodatkom vune Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 298,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-17%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Pulover Karl Lagerfeld boja: bež, lagane, A3W18023
Karl Lagerfeld
Pulover Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Planet Friendly
Karl Lagerfeld Pulover Karl Lagerfeld za žene, boja: ružičasta, lagani
Karl Lagerfeld
Pulover Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Kardigan s primjesom vune Karl Lagerfeld boja: crna, A4W18057
Karl Lagerfeld
Kardigan s primjesom vune Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 298,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Pulover Karl Lagerfeld boja: bordo, lagane, s poludolčevitom, A4W18038
Karl Lagerfeld
Pulover Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
85,99 €
Regularna cijena: 198,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Kardigan Karl Lagerfeld boja: crna, A4W18036
Karl Lagerfeld
Kardigan Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 298,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Vuneni pulover Karl Lagerfeld boja: crna, s poludolčevitom, A4W18051
Karl Lagerfeld
Vuneni pulover Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 298,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Pulover Karl Lagerfeld boja: crna, lagane, A3W18023
Karl Lagerfeld
Pulover Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Vuneni pulover Karl Lagerfeld za žene, boja: crna, lagani, 246W2011
Karl Lagerfeld
Vuneni pulover Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 75,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Vuneni pulover Karl Lagerfeld boja: bijela, s poludolčevitom, A4W18051
Karl Lagerfeld
Vuneni pulover Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 298,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
-10%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Pončo Karl Lagerfeld boja: crna, A3W20016
Karl Lagerfeld
Pončo Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 268,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 189,90 €
-50%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Pulover Karl Lagerfeld za žene, boja: crna, A2W20040
Karl Lagerfeld
Pulover Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
84,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-50%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Vuneni pončo Karl Lagerfeld boja: bordo, lagane, A4W18047
Karl Lagerfeld
Vuneni pončo Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
139,00 €
Regularna cijena: 278,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 278,90 €
-11%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Pulover od kašmira Karl Lagerfeld boja: crna, lagane, A4W18042
Karl Lagerfeld
Pulover od kašmira Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 328,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-50%
Karl Lagerfeld Pulover od kašmira Karl Lagerfeld boja: siva, lagane, A4W18042
Karl Lagerfeld
Pulover od kašmira Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
164,00 €
Regularna cijena: 328,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 328,90 €
-50%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Kardigan Karl Lagerfeld boja: crna, A3W18029
Karl Lagerfeld
Kardigan Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
124,00 €
Regularna cijena: 248,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 248,90 €
-50%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Karl Lagerfeld Pulover Karl Lagerfeld za žene, boja: crna, 246W2009
Karl Lagerfeld
Pulover Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
144,90 €
Regularna cijena: 289,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 289,90 €
Također pogledajte: