Preskočite na sadržaj

Answear Club

Armani Exchange

Armani Exchange košulja za žene traper plava monogram XW002755 AF25777

199,90 €
Boja: plava
Izaberite veličinu
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Plava traper košulja Armani Exchange – s monogramom i efektom ispranosti

Traper košulja Armani Exchange ležeran je prijedlog za žene koje cijene urbani stil i udobnost. Ovaj model, izrađen od čistog pamuka, ističe se oversize krojem i modernim efektom ispranosti. Čini bazu za brojne kombinacije, odražavajući opušteni karakter.

Karakteristične značajke ženske traper košulje Armani Exchange s efektom ispranosti

  • Oversize kroj pruža slobodu kretanja, nudeći opušten izgled
  • Ležerna traper košulja modni je odjevni predmet, prikladan za mnoge kombinacije
  • Izrađena od 100% pamuka, neelastičan materijal pridonosi dugotrajnosti modela
  • Uzorak monograma dodaje prepoznatljivost, a efekt ispranosti daje jedinstven izgled
  • Dugi rukav sa spuštenom linijom ramena naglašava opušteni karakter košulje
  • Praktični džepovi na prsima dodaju funkcionalnost i stilski naglasak
Značajke proizvoda
Vrsta ovratnika
klasični, meki
Kopčanje
na gumbe, jednoredno, na cijeloj duljini
Fleksibilnost
neelastični
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
XW002755.AF25777
Boja proizvođača
FB010
Boja
plava
Modna marka
Armani Exchange
ID Proizvoda
9BY2-KDDZOS_55J
Materijal
Cijeli proizvod:
100% Pamuk
Kroj
Rukav:
dugi
Vrsta rukava:
sa spuštenom linijom ramena
Kroj:
oversize
Dimenzije
Dane mjere za veličinu:
S
Duljina:
67/72 cm
Širina ispod pazuha:
62 cm
Duljina rukava uključujući rame:
75 cm
Model na fotografiji je visok 177 cm i ima na sebi veličinu S
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.

Veličine prikazane u trgovini preračunate su prema standardnoj europskoj tablici veličina. Na etiketi isporučenog proizvoda nalazi se originalna oznaka proizvođača.

Preporučeni proizvodi
-29%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traper košulja Armani Exchange za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom, XW001340 AF14494
Traper košulja Armani Exchange
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-15%
Extra -5% s kodom: OFF*
Armani Exchange košulja za žene plava na pruge XW002034 AF21535
Armani Exchange košulja za žene
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 141,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,99 €
-32%
Extra -5% s kodom: OFF*
Marc O'Polo safari košulja za žene od lana plava bez uzorka 5000014553
Marc O'Polo safari košulja za žene od lana
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 102,99 €
-18%
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja Morgan CALA za žene, regular, CALA
Košulja Morgan CALA
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: plava, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 68,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Polo Ralph Lauren košulja za žene od pamuka plava prugice 211910131
Polo Ralph Lauren košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
100,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja Medicine za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja Medicine
Trenutna cijena:
22,90 €
Regularna cijena: 42,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Traper košulja G-Star za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom, D26801.D777
Traper košulja G-Star
Trenutna cijena:
65,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Košulja Samsoe Samsoe SACALA za žene, regular, s klasičnim ovratnikom, F24200109
Košulja Samsoe Samsoe SACALA
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 74,90 €
-38%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans košulja za žene od pamuka plava prugice DW0DW19890
Tommy Jeans košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
42,99 €
Regularna cijena: 87,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja Calvin Klein za žene, regular, s klasičnim ovratnikom, K20K207670
Pamučna košulja Calvin Klein
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 129,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja United Colors of Benetton za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom, 59T7DQ0CI
Pamučna košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-29%
Extra -5% s kodom: OFF*
AllSaints košulja za žene s lanom TOVE plava W124PE
AllSaints košulja za žene s lanom TOVE
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja United Colors of Benetton za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-25% s kodom: OFF*
Gestuz košulja za žene traper GZnoma plava isprana 10911189
Gestuz košulja za žene traper GZnoma
169,90 €
-35%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka plava prugasta 59T7DQ0BH
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 75,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 75,90 €
-13%
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja Polo Ralph Lauren za žene, regular, s klasičnim ovratnikom, 211891379
Košulja Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Polo Ralph Lauren košulja za žene od pamuka s elastanom plava bez uzorka 211941509
Polo Ralph Lauren košulja za žene od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 174,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-15% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger košulja za žene od pamuka s elastanom plava bez uzorka WW0WW43528
Tommy Hilfiger košulja za žene od pamuka s elastanom
99,90 €
-19%
Extra -5% s kodom: OFF*
Sisley ženska košulja od lana plava bez uzorka 51G1LQ0AU
Sisley ženska košulja od lana
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 75,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna košulja Karl Lagerfeld za žene, boja: plava, relaxed, s klasičnim ovratnikom, B1W11002
Pamučna košulja Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 268,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 189,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Answear.LAB košulja za žene s pamukom plava bez uzorka
Answear.LAB košulja za žene s pamukom
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 64,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja Gant za žene, regular, s klasičnim ovratnikom
Pamučna košulja Gant
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 78,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja Silvian Heach YUOMI za žene, boja: plava, regular, s klasičnim ovratnikom, GPP26152CA
Košulja Silvian Heach YUOMI
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 90,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
-21%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traper košulja AERON ABBOTT za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom, SH193570
Traper košulja AERON ABBOTT
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 364,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 229,90 €
-17%
Extra -5% s kodom: OFF*
Joop! košulja za žene s pamukom plava prugasta 30101363
Joop! košulja za žene s pamukom
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 107,99 €
-33%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka plava bez uzorka 5DHJDQ0ET
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Calvin Klein košulja za žene plava LV044F129G
Calvin Klein košulja za žene
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Levi's košulja za žene od trapera TEODORA WESTERN plava A7244-0080
Levi's košulja za žene od trapera TEODORA WESTERN
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 87,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 60,99 €
Otkrijte Armani Exchange proizvode
-29%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traper košulja Armani Exchange za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom, XW001340 AF14494
Traper košulja Armani Exchange
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-15%
Extra -5% s kodom: OFF*
Armani Exchange košulja za žene plava na pruge XW002034 AF21535
Armani Exchange košulja za žene
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 141,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,99 €
Armani Exchange košulja za žene od pamuka bijela monogram XW002700 AF25758
Armani Exchange košulja za žene od pamuka
141,90 €
-26%
Armani Exchange košulja za žene od lana bijela bez uzorka
Armani Exchange košulja za žene od lana
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 162,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 162,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja Armani Exchange za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom, XW001424 AF16631
Pamučna košulja Armani Exchange
Trenutna cijena:
81,99 €
Regularna cijena: 130,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 91,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Armani Exchange košulja za žene od pamuka bijela bez uzorka XW001755 AF12812
Armani Exchange košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
81,99 €
Regularna cijena: 130,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 91,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Armani Exchange košulja ženska traper mornarsko plava bez uzorka
Armani Exchange košulja ženska traper
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja Armani Exchange za žene, boja: crna, regular, s klasičnim ovratnikom
Košulja Armani Exchange
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
-24%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja Armani Exchange za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom, XW000494 AF12812
Pamučna košulja Armani Exchange
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
-15%
Extra -5% s kodom: OFF*
Armani Exchange košulja za žene bijela prugice XW002034 AF21535
Armani Exchange košulja za žene
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 141,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: OFF*
Armani Exchange košulja za žene od pamuka XW001757 AF12812
Armani Exchange košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
82,99 €
Regularna cijena: 118,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 118,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna košulja Armani Exchange za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom, XW001180 AF12812
Pamučna košulja Armani Exchange
Trenutna cijena:
74,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 78,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja Armani Exchange za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom, XW000455 AF12812
Pamučna košulja Armani Exchange
Trenutna cijena:
74,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 107,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Armani Exchange bluza košulja ženska lanena bijela XW001756
Armani Exchange bluza košulja ženska lanena
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 150,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 105,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Armani Exchange za žene, boja: bež, s uzorkom, 6DYH20 YN4VZ
Bluza Armani Exchange
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 118,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Armani Exchange za žene, boja: bordo, s uzorkom, XW001019 AF12051
Bluza Armani Exchange
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
Armani Exchange bluza za žene s dodatkom vune crna XW003137 AF26067
Armani Exchange bluza za žene s dodatkom vune
130,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Armani Exchange za žene, boja: crna, s uzorkom, XW000149 AF10842
Bluza Armani Exchange
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
-40%
Extra -5% s kodom: OFF*
Top Armani Exchange boja: bež, bez uzorka, XW000421 AF12807
Top Armani Exchange
Trenutna cijena:
77,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Armani Exchange top za žene traper plavi XW002133 AF19656
Armani Exchange top za žene traper
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 150,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 105,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Armani Exchange za žene, boja: crna, bez uzorka, XW001026 AF16122
Bluza Armani Exchange
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 76,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Armani Exchange za žene, boja: bež, bez uzorka, XW001813 AF18859
Bluza Armani Exchange
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 141,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Armani Exchange za žene, boja: tamno plava, s uzorkom
Bluza Armani Exchange
Trenutna cijena:
69,00 €
Regularna cijena: 138,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 138,90 €