Preskočite na sadržaj

Answear Club

Joseph Ribkoff
5.0

Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: zelena, bez uzorka, 253002

Extra -5% s kodom: OFF*
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 179,90 € -52%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 € -9%
Boja: zelena
Izaberite veličinu
FINAL SALE %

*Dodatnih -5% s kodom: OFF za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

FINAL SALE %
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Bluza Joseph Ribkoff

Bluza iz kolekcije Joseph Ribkoff izrađena od kombinacije imitacije krzna, tekstila i ekološke kože. Poliester jamči visoku otpornost na gužvanje.
- Široki kroj za potpunu slobodu kretanja.
- Klasični, okrugli izrez.
- Tričetvrt rukav.
- Kroj rukava sa spuštenom linijom ramena osigurava pokretljivost.
- Materijal s fakturom.
- Duljina rukava (mjereno od dekoltea): 55 cm.
- Duljina: 64 cm.
- Širina ispod pazuha: 56 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: 36.
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
253002
Boja
zelena
Modna marka
Joseph Ribkoff
Proizvođač

Joseph Ribkoff Distributions Ltd
24 Vasili Michailidi, L’Angolo Building Off.#21-23, Fl#2, Limassol 3026, Cyprus
www.josephribkoff.com

ID Proizvoda
9BYA-BDD05C_78X
Sastav
100% Poliester
Kroj
Rukav:
3/4
Izrez:
okrugli
Vrsta rukava:
padajući
Kroj:
relaxed fit
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 178 cm i ima na sebi veličinu 36
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: zelena, s uzorkom, 252141
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 105,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: zelena, bez uzorka, 241173
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: zelena, bez uzorka, 251087
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: zelena, bez uzorka, 253028
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
Joseph Ribkoff bluza za žene zelena bez uzorka 263629
Joseph Ribkoff bluza za žene
169,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: zelena, bez uzorka, 253211
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 85,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Puma asimetrična bluza za žene s viskozom Ahluwalia zelena 635237
Puma asimetrična bluza za žene s viskozom Ahluwalia
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Top Never Fully Dressed boja: zelena, s uzorkom
Top Never Fully Dressed
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 93,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
-34%
Medicine bluza za žene od lana zelena
Medicine bluza za žene od lana
Trenutna cijena:
22,90 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Answear.LAB za žene, boja: zelena, bez uzorka
Bluza Answear.LAB
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,40 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Guess MALIA za žene, boja: zelena, bez uzorka, W5GR10 Z3L10
Bluza Guess MALIA
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 90,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Sandro Ferrone za žene, boja: zelena, bez uzorka, SFS32YBEMAREC
Bluza Sandro Ferrone
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Bluza Samsoe Samsoe boja: zelena, bez uzorka
Bluza Samsoe Samsoe
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza HUGO za žene, boja: zelena, bez uzorka, 50509446
Bluza HUGO
Trenutna cijena:
64,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-18%
Extra -5% s kodom: OFF*
Isabelle Blanche top za žene od svile zeleni IS26SS-C166-T026
Isabelle Blanche top za žene od svile
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
Weekend Max Mara bluza za žene WKDAUREO zelena bez uzorka 2625166051600
Weekend Max Mara bluza za žene WKDAUREO
259,90 €
-34%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Medicine za žene, boja: zelena, bez uzorka
Bluza Medicine
Trenutna cijena:
22,90 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna majica United Colors of Benetton za žene, boja: zelena, bez uzorka, 5AC7DQ0BP
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 42,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bardot bluza s volanima za žene zelena bez uzorka 60384TB
Bardot bluza s volanima za žene
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 76,99 €
-30%
Rick Owens Lilies bluza ženska s viskozom Luna zelena bez uzorka LI01F7109.CVI
Rick Owens Lilies bluza ženska s viskozom Luna
Trenutna cijena:
359,90 €
Regularna cijena: 519,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 519,90 €
-16%
Extra -5% s kodom: OFF*
Lanena bluza Abercrombie & Fitch boja: zelena, s uzorkom
Lanena bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 49,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Lauren Ralph Lauren za žene, boja: zelena, bez uzorka, 200925743
Bluza Lauren Ralph Lauren
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 138,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
-27%
Extra -5% s kodom: OFF*
Top 2NDDAY Vreni boja: zelena, bez uzorka, 2251137279
Top 2NDDAY Vreni
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Artigli za žene, boja: zelena, s uzorkom
Bluza Artigli
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 57,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pedro del Hierro bluza s volanima za žene s viskozom zelena 6633455
Pedro del Hierro bluza s volanima za žene s viskozom
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Retrofete bluza ženska s dodatkom svile Martana zelena R-SS26-12689-11
Retrofete bluza ženska s dodatkom svile Martana
Trenutna cijena:
239,90 €
Regularna cijena: 379,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 269,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Marc Aurel bluza za žene s viskozom zelena bez uzorka 5321A11098
Marc Aurel bluza za žene s viskozom
Trenutna cijena:
78,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 86,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza MICHAEL Michael Kors za žene, boja: zelena, bez uzorka, MT540TXAYJ
Bluza MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 97,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 97,99 €
-15% s kodom: OFF*
Muuv top za žene od pamuka s elastanom LINEA zeleni prugice
Muuv top za žene od pamuka s elastanom LINEA
71,99 €
Otkrijte Joseph Ribkoff proizvode
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: zelena, bez uzorka, 253211
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 85,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: zelena, s uzorkom, 252141
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 105,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: zelena, bez uzorka, 251087
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
Joseph Ribkoff bluza za žene zelena bez uzorka 263123
Joseph Ribkoff bluza za žene
199,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: zelena, bez uzorka, 253028
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: zelena, bez uzorka, 241173
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
Joseph Ribkoff bluza za žene zelena bez uzorka 263629
Joseph Ribkoff bluza za žene
169,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: crna, s uzorkom, 254165
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
-24%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: crna, melanž, 244156
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 248,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 124,00 €
-15%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: smeđa, bez uzorka, 244110
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
58,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: crna, bez uzorka, 253211
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 84,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: tamno plava, s uzorkom, 251251
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: smeđa, s uzorkom, 244253
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 188,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 94,00 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: crna, s uzorkom, 253238
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: bež, bez uzorka, 253003
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: crna, s uzorkom, 243166
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 248,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: bordo, bez uzorka, 253135
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: smeđa, bez uzorka, 253921
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: ružičasta, bez uzorka, 253003
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 219,90 €
-31%
Extra -5% s kodom: OFF*
Joseph Ribkoff bluza košulja za žene mornarsko plava točkice 261250
Joseph Ribkoff bluza košulja za žene
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 219,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: bijela, s uzorkom, 254033
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: crna, bez uzorka, 253003
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: bordo, s uzorkom, 253139
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 99,90 €
-31%
Extra -5% s kodom: OFF*
Joseph Ribkoff bluza za žene crna biljna 262255
Joseph Ribkoff bluza za žene
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 189,90 €
Joseph Ribkoff bluza za žene bež bez uzorka 263629
Joseph Ribkoff bluza za žene
169,90 €
Joseph Ribkoff bluza košulja za žene ljubičasta bez uzorka 263928
Joseph Ribkoff bluza košulja za žene
179,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Joseph Ribkoff bluza sa otvorenim ramenima ženska bež pantera 262602
Joseph Ribkoff bluza sa otvorenim ramenima ženska
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: smeđa, bez uzorka, 254217
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 105,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza Joseph Ribkoff za žene, boja: bež, bez uzorka, 261611
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
Bluza Joseph Ribkoff
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €