Preskočite na sadržaj

Answear Club

Tommy Hilfiger
5.0

Čarape Tommy Hilfiger boja: crna, 701228933

-24%Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
8,99 €
Regularna cijena: 11,90 € -24%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 11,90 € -24%
Boja: roza
Čarape Tommy Hilfiger za žene, boja: bijela, 701228933
Čarape Tommy Hilfiger boja: crna, 701228933
Čarape Tommy Hilfiger boja: crna, 701228933
Čarape Tommy Hilfiger boja: crna, 701228933
Čarape Tommy Hilfiger za žene, boja: crna, 701228933
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Ružičaste čarape Tommy Hilfiger – univerzalna udobnost i suptilan stil

Ružičaste čarape Tommy Hilfiger klasičan su komad garderobe koji savršeno nadopunjuje različite stilove, istovremeno nudeći iznimnu udobnost nošenja. Izrađene od mekanog pamuka, potiču slobodu kretanja i ugodan osjećaj tijekom cijelog dana. Ovaj model, kojeg karakterizira minimalistički dizajn, odlično će se uklopiti kao diskretan dodatak ležernim kombinacijama, kao i opuštenijim, elegantnim kompozicijama.

Ključne značajke ružičastih čarapa Tommy Hilfiger

  • Univerzalni kroj olakšava kombiniranje s mnogim ležernim stilovima
  • Duljina do gležnja omogućuje udobno nošenje s različitom obućom
  • Idealne za gradske aktivnosti, podržavaju udobnost tijekom cijelog dana
  • Umjerena debljina materijala potiče prozračnost kože i udobnost
  • Izrađene od mekanog pamuka, ugodne su na dodir i nježne prema koži
Značajke proizvoda
Duljina čarapa
visoke
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
701228933.NOS
Boja
roza
Modna marka
Tommy Hilfiger
Proizvođač

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID Proizvoda
99KK-LGD0NU_03X
Materijal
Cijeli proizvod:
73% Pamuk, 23% Poliamid, 4% Elastan
Preporučeni proizvodi
-25%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene s pamukom 2-pack roze 373001001
Tommy Hilfiger čarape za žene s pamukom 2-pack
Trenutna cijena:
8,99 €
Regularna cijena: 11,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 11,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack roze 100001494
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
9,99 €
Regularna cijena: 13,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 10,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Čarape Tommy Hilfiger boja: ružičasta, 371221
Čarape Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
9,99 €
Regularna cijena: 13,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 10,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene s lyocellom roze 701228932
Tommy Hilfiger čarape za žene s lyocellom
Trenutna cijena:
7,99 €
Regularna cijena: 9,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,90 €
-23%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene s dodatkom svile roze 701228796
Tommy Hilfiger čarape za žene s dodatkom svile
Trenutna cijena:
12,99 €
Regularna cijena: 16,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 16,99 €
-33%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack roze 701233234
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
7,99 €
Regularna cijena: 11,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 11,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: SUN*
Čarape Tommy Hilfiger boja: crna, 701228794
Čarape Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
7,99 €
Regularna cijena: 9,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,90 €
-24%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack roze 343024001
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
8,99 €
Regularna cijena: 11,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 11,90 €
-25%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack roze 343024001
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
8,99 €
Regularna cijena: 11,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 11,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Čarape Tommy Hilfiger za žene, boja: ružičasta, 701229326
Čarape Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
7,99 €
Regularna cijena: 9,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack roze 100001493
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
9,99 €
Regularna cijena: 13,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 10,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene roze 701228931
Tommy Hilfiger čarape za žene
Trenutna cijena:
7,99 €
Regularna cijena: 9,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack roza 371221115
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
9,99 €
Regularna cijena: 13,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 10,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Čarape Guess 3-pack boja: ružičasta, O5BG04 KBZU0
Čarape Guess 3-pack
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Čarape Fila 3-pack za žene, boja: ružičasta
Čarape Fila 3-pack
Trenutna cijena:
7,99 €
Regularna cijena: 9,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,99 €
BOSS s viskozom 2P RS Uni Logo VB W 2-pack roze 50561114
BOSS s viskozom 2P RS Uni Logo VB W 2-pack
18,90 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
Čarape Armani Exchange 2-pack boja: crna, 943030 CC650
Čarape Armani Exchange 2-pack
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Čarape Calvin Klein Jeans za žene, boja: ružičasta, 701235868
Čarape Calvin Klein Jeans
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
Planet Friendly
Čarape adidas Originals Striped 2-pack boja: ružičasta, JW2987
Čarape adidas Originals Striped 2-pack
13,90 €
-28%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Jeans čarape za žene 2-pack roze 701228815
Calvin Klein Jeans čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
9,99 €
Regularna cijena: 13,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 13,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
women'secret čarape za žene 3-pack roze 4483412
women'secret čarape za žene 3-pack
Trenutna cijena:
11,99 €
Regularna cijena: 18,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 13,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Čarape BOSS 2-pack  2P RS Monogram CC W boja: bež, 50515062
Čarape BOSS 2-pack 2P RS Monogram CC W
Trenutna cijena:
10,99 €
Regularna cijena: 18,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 11,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Čarape Kari Traa PUFFIN boja: bež, 611465
Čarape Kari Traa PUFFIN
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein ženske čarape 2-pack roze 701238124
Calvin Klein ženske čarape 2-pack
Trenutna cijena:
8,99 €
Regularna cijena: 13,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,99 €
-28%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Jeans čarape za žene s pamukom 2-pack roze 701228817
Calvin Klein Jeans čarape za žene s pamukom 2-pack
Trenutna cijena:
9,99 €
Regularna cijena: 13,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 13,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Čarape adidas Originals Tie Dye Cr S 3-pack boja: ružičasta, JY0239
Čarape adidas Originals Tie Dye Cr S 3-pack
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 21,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,90 €
-16%
Extra -5% s kodom: SUN*
Čarape women'secret 3-pack boja: ružičasta, 4482725
Čarape women'secret 3-pack
Trenutna cijena:
9,99 €
Regularna cijena: 21,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 11,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Čarape Puma QUARTER PLAIN 3-pack boja: ružičasta, 938589.D
Čarape Puma QUARTER PLAIN 3-pack
Trenutna cijena:
8,99 €
Regularna cijena: 11,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Puma čarape za žene s pamukom 2-pack roze 938380
Puma čarape za žene s pamukom 2-pack
Trenutna cijena:
7,99 €
Regularna cijena: 9,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,99 €
Otkrijte Tommy Hilfiger proizvode
-25%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack roze 343024001
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
8,99 €
Regularna cijena: 11,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 11,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack roze 100001493
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
9,99 €
Regularna cijena: 13,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 10,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene roze 701228931
Tommy Hilfiger čarape za žene
Trenutna cijena:
7,99 €
Regularna cijena: 9,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,99 €
-33%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack roze 701233234
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
7,99 €
Regularna cijena: 11,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 11,99 €
-23%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene s dodatkom svile roze 701228796
Tommy Hilfiger čarape za žene s dodatkom svile
Trenutna cijena:
12,99 €
Regularna cijena: 16,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 16,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: SUN*
Čarape Tommy Hilfiger boja: crna, 701228794
Čarape Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
7,99 €
Regularna cijena: 9,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,90 €
-24%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack roze 343024001
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
8,99 €
Regularna cijena: 11,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 11,90 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Čarape Tommy Hilfiger za žene, boja: ružičasta, 701229326
Čarape Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
7,99 €
Regularna cijena: 9,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack roze 100001494
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
9,99 €
Regularna cijena: 13,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 10,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Čarape Tommy Hilfiger boja: ružičasta, 371221
Čarape Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
9,99 €
Regularna cijena: 13,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 10,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene s lyocellom roze 701228932
Tommy Hilfiger čarape za žene s lyocellom
Trenutna cijena:
7,99 €
Regularna cijena: 9,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack roza 371221115
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
9,99 €
Regularna cijena: 13,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 10,99 €
-25%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene s pamukom 2-pack roze 373001001
Tommy Hilfiger čarape za žene s pamukom 2-pack
Trenutna cijena:
8,99 €
Regularna cijena: 11,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 11,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Čarape Tommy Hilfiger 4-pack za žene, boja: crna
Čarape Tommy Hilfiger 4-pack
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 23,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Čarape Tommy Hilfiger 2-pack za žene, boja: crna, 343024001
Čarape Tommy Hilfiger 2-pack
Trenutna cijena:
7,99 €
Regularna cijena: 11,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 8,99 €
-16%
Extra -5% s kodom: SUN*
Čarape Tommy Hilfiger 3-pack za žene, 701232607
Čarape Tommy Hilfiger 3-pack
Trenutna cijena:
9,99 €
Regularna cijena: 21,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 11,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene mornarsko plave 701228931
Tommy Hilfiger čarape za žene
Trenutna cijena:
7,99 €
Regularna cijena: 9,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack crne 100001493
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
9,99 €
Regularna cijena: 13,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 10,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger - Stopalice (2-pak) 343025001
Tommy Hilfiger - Stopalice (2-pak)
Trenutna cijena:
8,99 €
Regularna cijena: 11,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Čarape Tommy Hilfiger (2-pack) 371221
Čarape Tommy Hilfiger (2-pack)
Trenutna cijena:
9,99 €
Regularna cijena: 13,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 10,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack bijele 100001493
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
9,99 €
Regularna cijena: 13,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 10,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack narančaste 701238774
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
9,99 €
Regularna cijena: 13,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 10,99 €
-21%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack bež 100001493
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
10,99 €
Regularna cijena: 13,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 13,99 €
-18%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 3-pack crne 701239619
Tommy Hilfiger čarape za žene 3-pack
Trenutna cijena:
8,99 €
Regularna cijena: 13,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 10,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack crne 100001494
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
9,99 €
Regularna cijena: 13,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 10,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger - Sokne (2-pack) 383024
Tommy Hilfiger - Sokne (2-pack)
Trenutna cijena:
8,99 €
Regularna cijena: 11,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,90 €
-32%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack bijele 701238778
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
7,99 €
Regularna cijena: 11,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 11,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger čarape za žene crne 701228931
Tommy Hilfiger čarape za žene
Trenutna cijena:
7,49 €
Regularna cijena: 9,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 7,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack narančaste 701238772
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
9,99 €
Regularna cijena: 13,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 10,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack bež 100001493
Tommy Hilfiger čarape za žene 2-pack
Trenutna cijena:
9,99 €
Regularna cijena: 13,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 10,99 €