Preskočite na sadržaj

Answear Club

EA7 Emporio Armani
4.5

EA7 Emporio Armani tenisice crne AF18447.7X000308

209,90 €
Boja: crna
EA7 Emporio Armani tenisice bijele AF18447.7X000308
EA7 Emporio Armani tenisice bijele AF18447.7X000308
EA7 Emporio Armani tenisice bež AF18447.7X000308
EA7 Emporio Armani tenisice crne AF18447.7X000308
EA7 Emporio Armani tenisice crne AF18447.7X000308
Izaberite veličinu
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Tenisice EA7 Emporio Armani AF18447.7X000308 – crni akcent u urbanom stilu

Tenisice EA7 Emporio Armani su prijedlog za osobe koje cijene kombinaciju udobnosti i modernog dizajna. Ovaj model, u crnoj boji, savršeno se uklapa u casual i streetwear estetiku, nudeći svestranost i slobodu u stvaranju različitih kombinacija. Niski profil i potplat s platformom daju im prepoznatljiv izgled koji se ističe u urbanom krajoliku.

Što čini da su tenisice EA7 Emporio Armani AF18447.7X000308 posebne?

  • Učvršćeno područje oko pete stabilizira stopalo, pridonoseći udobnosti tijekom hodanja
  • Čvrsto gornjište od imitacije kože i tekstilnog materijala pridonosi trajnosti
  • Mekana podstava od tekstilnog materijala obavija stopalo, povećavajući udobnost
  • Niski profil gornjišta s lagano učvršćenim gornjim rubom obuće omogućuje slobodu kretanja
  • Potplat s platformom debljine 5 cm od gume nudi dobro prianjanje
  • Klasično vezanje vezicama omogućuje precizno prilagođavanje obuće stopalu
  • Uklonjivi ulošci olakšavaju održavanje higijene i prilagođavanje individualnim potrebama
  • Suptilan logotip marke smješten na gornjištu naglašava originalni karakter
Značajke proizvoda
Uklonjivi ulošci
da
Profil
niski
Potplat
guma
Kopčanje i pristajanje
s vezicama
Tip potplata
platforma
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
AF18447.7X000308
Boja proizvođača
MZ234
Boja
crna
Modna marka
EA7 Emporio Armani
Proizvođač

Giorgio Armani S.p.A.
Via Borgonuovo 11, 20121 Milan, Italy
clientservice@aftersale.armani.com

ID Proizvoda
9BYA-OBU01J_99A
Materijal
Gornjište:
Tekstilni materijal, Sintetički materijal
Unutrašnjost:
Tekstilni materijal, Sintetički materijal
Potplat:
Sintetički materijal
Dimenzije
Visina perona:
5 cm
Duljina umetka:
28,5 cm
Dane mjere za veličinu:
44
Preporučeni proizvodi
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice EA7 Emporio Armani boja: crna, AF18446.7X000306
Tenisice EA7 Emporio Armani
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice EA7 Emporio Armani boja: crna, AF18450.7X000299
Tenisice EA7 Emporio Armani
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice EA7 Emporio Armani boja: crna, AF23619.7X000663
Tenisice EA7 Emporio Armani
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
EA7 Emporio Armani
219,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice EA7 Emporio Armani boja: crna, XK257.X8X101
Tenisice EA7 Emporio Armani
Trenutna cijena:
104,99 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-15% s kodom: OFF*
Tenisice EA7 Emporio Armani boja: crna, AF13550.7X000656
Tenisice EA7 Emporio Armani
199,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani Tenisice crne AF19175.7X000380
EA7 Emporio Armani Tenisice
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 189,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice crne AF18447.7X000308
EA7 Emporio Armani tenisice
Trenutna cijena:
188,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
-38%
Extra -5% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice crne AF23102.7X000650
EA7 Emporio Armani tenisice
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
-25% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice crne AF18610.7X000334
EA7 Emporio Armani tenisice
219,90 €
-31%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice EA7 Emporio Armani boja: crna, AF18639.7X000343
Tenisice EA7 Emporio Armani
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
-25% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice crne XK446.X8X249
EA7 Emporio Armani tenisice
219,90 €
-25% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani crna AF18613.7X000337
EA7 Emporio Armani
219,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice crne AF18609.7X000541
EA7 Emporio Armani tenisice
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
-15% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice crne AF18442.7X000304
EA7 Emporio Armani tenisice
229,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice crne AF18616.7X000341
EA7 Emporio Armani tenisice
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 189,90 €
EA7 Emporio Armani tenisice crne AF18442.7X000304
EA7 Emporio Armani tenisice
229,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice EA7 Emporio Armani boja: crna, AF18869.7X000355
Tenisice EA7 Emporio Armani
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-25% s kodom: OFF*
Kožne tenisice EA7 Emporio Armani boja: crna, AF10848.7X000331
Kožne tenisice EA7 Emporio Armani
179,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice EA7 Emporio Armani boja: crna
Tenisice EA7 Emporio Armani
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 188,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
-17%
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožne tenisice Converse Chuck Taylor All Star Equip Waterproof boja: crna, A08557C
Kožne tenisice Converse Chuck Taylor All Star Equip Waterproof
Trenutna cijena:
86,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 105,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice od brušene kože Converse AS-1 PRO boja: crna, A04144C
Tenisice od brušene kože Converse AS-1 PRO
Trenutna cijena:
78,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 87,99 €
Tenisice Flamingos Burela Slim boja: crna, BSBLA
Tenisice Flamingos Burela Slim
179,90 €
Tenisice Hoka Mafate Three2 Wordmark boja: crna, 1175490
Tenisice Hoka Mafate Three2 Wordmark
219,90 €
-30%
Kožne tenisice Novesta ITOH boja: crna, N774004.01Y01Y615
Kožne tenisice Novesta ITOH
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 121,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Rombaut LOW TIDE boja: crna, S25-T-001
Tenisice Rombaut LOW TIDE
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 369,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice PLEIN SPORT The Thunder Stroke Gen.X.02.+ NFT boja: crna, FACS USC0434 STE003N
Tenisice PLEIN SPORT The Thunder Stroke Gen.X.02.+ NFT
Trenutna cijena:
269,90 €
Regularna cijena: 489,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 279,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice Puma Inhale Smile boja: crna, 402589
Tenisice Puma Inhale Smile
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 81,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice New Balance boja: crna, U1906RNB
Tenisice New Balance
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Otkrijte EA7 Emporio Armani proizvode
EA7 Emporio Armani tenisice crne AF18442.7X000304
EA7 Emporio Armani tenisice
229,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani Tenisice crne AF19175.7X000380
EA7 Emporio Armani Tenisice
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 189,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice crne AF18616.7X000341
EA7 Emporio Armani tenisice
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 189,90 €
-25% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice crne XK446.X8X249
EA7 Emporio Armani tenisice
219,90 €
-25% s kodom: OFF*
Kožne tenisice EA7 Emporio Armani boja: crna, AF10848.7X000331
Kožne tenisice EA7 Emporio Armani
179,90 €
EA7 Emporio Armani tenisice crne AF10848.7X000332
EA7 Emporio Armani tenisice
179,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice EA7 Emporio Armani boja: crna, AF18446.7X000306
Tenisice EA7 Emporio Armani
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-31%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice EA7 Emporio Armani boja: crna, AF18639.7X000343
Tenisice EA7 Emporio Armani
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice EA7 Emporio Armani boja: crna, AF18450.7X000299
Tenisice EA7 Emporio Armani
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-15% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice crne AF18442.7X000304
EA7 Emporio Armani tenisice
229,90 €
-25% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani crna AF18613.7X000337
EA7 Emporio Armani
219,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice EA7 Emporio Armani boja: crna, AF18869.7X000355
Tenisice EA7 Emporio Armani
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-25% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani crna AF18613.7X000337
EA7 Emporio Armani
219,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice EA7 Emporio Armani boja: crna, XK257.X8X101
Tenisice EA7 Emporio Armani
Trenutna cijena:
104,99 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice crne AF18609.7X000541
EA7 Emporio Armani tenisice
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice EA7 Emporio Armani boja: crna, AF23619.7X000663
Tenisice EA7 Emporio Armani
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
-15% s kodom: OFF*
Tenisice EA7 Emporio Armani boja: crna, AF13550.7X000656
Tenisice EA7 Emporio Armani
199,90 €
-25% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice crne AF18610.7X000334
EA7 Emporio Armani tenisice
219,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice crne AF18447.7X000308
EA7 Emporio Armani tenisice
Trenutna cijena:
188,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tenisice EA7 Emporio Armani boja: crna
Tenisice EA7 Emporio Armani
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 188,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
-38%
Extra -5% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice crne AF23102.7X000650
EA7 Emporio Armani tenisice
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice sive XK446.X8X249
EA7 Emporio Armani tenisice
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice bijele AF18610.7X000334
EA7 Emporio Armani tenisice
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani Tenisice bijele AF11988.7X000345
EA7 Emporio Armani Tenisice
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-25% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice bijele XK446.X8X249
EA7 Emporio Armani tenisice
219,90 €
-15% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice sive AF19175.7X000380
EA7 Emporio Armani tenisice
189,90 €
-40%
Extra -5% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice bijele AF19827.7X000406
EA7 Emporio Armani tenisice
Trenutna cijena:
94,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani bež AF18613.7X000337
EA7 Emporio Armani
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice mornarsko plave AF19175.7X000380
EA7 Emporio Armani tenisice
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
EA7 Emporio Armani tenisice bež AF18447.7X000308
EA7 Emporio Armani tenisice
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €