Preskočite na sadržaj

Answear Club

Helly Hansen

Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce CASCAIS plave 54587

Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 54,90 € -18%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 € -4%
Boja: plava
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške CASCAIS plave 54587
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce CASCAIS crvene 54587
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce CASCAIS roze 54587
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce CASCAIS mornarsko plave 54587
Helly Hansen muške kratke kupaće hlače CASCAIS bež 54587
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce CASCAIS plave 54587
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Plave kupaće hlače Helly Hansen – udobnost i stil za plažu i bazen

Muške kupaće hlače Helly Hansen prijedlog su za muškarce koji cijene slobodu i izražajan stil tijekom ljetnih aktivnosti. Široki kroj s printom pruža udobnost kako u vodi, tako i na plaži. Intenzivna plava boja i moderan uzorak naglašavaju sportski karakter, čineći ovaj model savršenim za opuštanje uz vodu.

Što izdvaja muške kupaće hlače Helly Hansen?

  • Muške kupaće hlače omogućuju slobodu kretanja tijekom ljetnih vodenih aktivnosti
  • Dizajnirane za rekreaciju na plaži i bazenu, osiguravaju udobnost pri odmaranju
  • Elastični pojas s vezicama omogućuje udobno i individualno prilagođavanje
  • Izražajan print i intenzivna plava boja naglašavaju sportski karakter modela
  • Unutarnja mrežasta podstava podržava higijenu i dodatnu udobnost korištenja
  • Bočni džepovi omogućuju pohranu sitnica tijekom aktivnosti
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
54587
Boja
plava
Modna marka
Helly Hansen
Proizvođač

HELLY HANSEN sp. z o.o.
Holtumnoordweg 77, 6121 RE Born, The Netherlands
compliance@hellyhansen.com

ID Proizvoda
PPY2-BIM03I_95X
Materijal
Osnovni materijal:
100% Poliamid
Podstava:
100% Poliester
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 190 cm i ima na sebi veličinu M
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške CASCAIS plave 54587
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške CASCAIS
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške NEWPORT plave 54586
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške NEWPORT
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške NEWPORT plave 54586
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške NEWPORT
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške CALSHOT plave 54588
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške CALSHOT
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,90 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kratke hlače za kupanje Helly Hansen Newport
Kratke hlače za kupanje Helly Hansen Newport
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,90 €
BOSS kratke kupaće hlače za muškarce Iconic plave 50491594
BOSS kratke kupaće hlače za muškarce Iconic
64,90 €
Polo Ralph Lauren kratke kupaće hlače za muškarce plave 710B18028
Polo Ralph Lauren kratke kupaće hlače za muškarce
139,90 €
-19%
Extra -5% s kodom: SUN*
United Colors of Benetton kratke kupaće hlače muške plave 57VP6X010
United Colors of Benetton kratke kupaće hlače muške
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,90 €
BOSS kratke kupaće hlače za muškarce Octopus plave 50514502
BOSS kratke kupaće hlače za muškarce Octopus
74,90 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
HUGO kratke kupaće hlače muške HAITI zelene 50469312
HUGO kratke kupaće hlače muške HAITI
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
EA7 Emporio Armani Kratke kupaće hlače za muškarce plave AF21070.7M001682
EA7 Emporio Armani Kratke kupaće hlače za muškarce
Trenutna cijena:
74,99 €
Regularna cijena: 85,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 85,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Karl Lagerfeld kratke kupaće hlače za muškarce plave A1M46013
Karl Lagerfeld kratke kupaće hlače za muškarce
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 80,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger muške kratke kupaće hlače plave UM0UM03732
Tommy Hilfiger muške kratke kupaće hlače
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 68,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 68,99 €
-25% s kodom: SUN*
BOSS kratke kupaće hlače za muškarce Piranha plave 50508844
BOSS kratke kupaće hlače za muškarce Piranha
74,90 €
Planet Friendly
Nike kratke kupaće hlače za muškarce plave NESSF560
Nike kratke kupaće hlače za muškarce
35,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein kratke kupaće hlače za muškarce plave LV00N61015
Calvin Klein kratke kupaće hlače za muškarce
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 71,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kratke hlače za kupanje EA7 Emporio Armani
Kratke hlače za kupanje EA7 Emporio Armani
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 103,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Kratke hlače za kupanje Nike Sneakers
Kratke hlače za kupanje Nike Sneakers
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 71,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
-32%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger kratke kupaće hlače za muškarce plave UM0UM03491
Tommy Hilfiger kratke kupaće hlače za muškarce
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,90 €
-26%
Extra -5% s kodom: SUN*
Paul&Shark kratke kupaće hlače za muškarce plave 26415052
Paul&Shark kratke kupaće hlače za muškarce
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 189,90 €
HUGO kratke kupaće hlače za muškarce TONAL_LOGO ljubičaste 50561222
HUGO kratke kupaće hlače za muškarce TONAL_LOGO
69,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Armani Exchange kratke kupaće hlače muške plave XM000832 AF22577
Armani Exchange kratke kupaće hlače muške
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 74,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
Planet Friendly
MC2 Saint Barth kratke kupaće hlače muške plave LIG0003
MC2 Saint Barth kratke kupaće hlače muške
129,90 €
-15% s kodom: SUN*
Nike kratke hlače za plivanje za muškarce plava NESSG574
Nike kratke hlače za plivanje za muškarce
37,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: SUN*
Polo Ralph Lauren kratke kupaće hlače muške plave 710B13656
Polo Ralph Lauren kratke kupaće hlače muške
Trenutna cijena:
91,99 €
Regularna cijena: 114,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 114,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Polo Ralph Lauren kratke kupaće hlače za muškarce plave 710A13242
Polo Ralph Lauren kratke kupaće hlače za muškarce
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 164,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger kratke kupaće hlače za muškarce SUMMER plave UM0UM03750
Tommy Hilfiger kratke kupaće hlače za muškarce SUMMER
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kratke hlače za kupanje Moschino Underwear 241V3A42459301
Kratke hlače za kupanje Moschino Underwear
Trenutna cijena:
84,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
BOSS kratke kupaće hlače za muškarce Piranha plave 50508844
BOSS kratke kupaće hlače za muškarce Piranha
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 74,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Guess kratke kupaće hlače za muškarce plave F6GT13 WN182
Guess kratke kupaće hlače za muškarce
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Otkrijte Helly Hansen proizvode
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške NEWPORT plave 54586
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške NEWPORT
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške CALSHOT plave 54588
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške CALSHOT
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške NEWPORT plave 54586
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške NEWPORT
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kratke hlače za kupanje Helly Hansen Newport
Kratke hlače za kupanje Helly Hansen Newport
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške CASCAIS plave 54587
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške CASCAIS
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške NEWPORT narančaste 54586
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške NEWPORT
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške NEWPORT mornarsko plave 54586
Helly Hansen kratke kupaće hlače muške NEWPORT
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce CASCAIS crvene 54587
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce CASCAIS
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce NEWPORT zelene 54586
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce NEWPORT
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce CALSHOT zlatne 54588
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce CALSHOT
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce CASCAIS roze 54587
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce CASCAIS
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,90 €
Kratke hlače za kupanje Helly Hansen Calshot boja: narančasta
Kratke hlače za kupanje Helly Hansen Calshot
49,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce CALSHOT mornarsko plave 54588
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce CALSHOT
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce CALSHOT narančaste 54588
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce CALSHOT
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen muške kratke kupaće hlače CASCAIS bež 54587
Helly Hansen muške kratke kupaće hlače CASCAIS
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce CASCAIS mornarsko plave 54587
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce CASCAIS
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,90 €
-40%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kratke hlače za kupanje Helly Hansen Cascais boja: narančasta, 34031
Kratke hlače za kupanje Helly Hansen Cascais
Trenutna cijena:
29,90 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce NEWPORT mornarsko plave 54586
Helly Hansen kratke kupaće hlače za muškarce NEWPORT
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kratke hlače za kupanje Helly Hansen boja: crvena
Kratke hlače za kupanje Helly Hansen
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 71,99 €