Preskočite na sadržaj

Answear Club

Calvin Klein
5.0

Kožne balerinke Calvin Klein OBLIQUE BALLERINA MJ LTH HDW boja: bež, HW0HW02847

-18%Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 109,90 € -40%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 € -18%
Boja: bež
Kožne balerinke Calvin Klein OBLIQUE BALLERINA MJ LTH HDW boja: bež, HW0HW02847
Kožne balerinke Calvin Klein OBLIQUE BALLERINA MJ LTH HDW boja: bež, HW0HW02847
Kožne balerinke Calvin Klein OBLIQUE BALLERINA MJ LTH HDW boja: crna, HW0HW02847
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Kožne balerinke Calvin Klein OBLIQUE BALLERINA MJ LTH HDW

Balerinke iz kolekcije Calvin Klein izrađene od prirodne kože. Model s gumenim potplatom koji je izdržljiv i otporan na oštećenja.
- Airfit™ je uložak koji apsorbira udarce tijekom hodanja, smanjuje umor stopala i osigurava cjelodnevnu udobnost.
- Četvrtasti, mekani vrh.
- Mekani dio iza pete štiti petu od grebanja.
- Kopča s iglom za prilagođeno pristajanje.
- Kožni uložak je ugodan za stopalo i sprječava trenje, grebanje i pojavu neugodnog mirisa.
- Mekana podstava od tekstilnog materijala sprječava iritacije i osigurava visoku udobnost nošenja.
- Duljina uloška: 24 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: 39.
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
HW0HW02847
Boja
bež
Modna marka
Calvin Klein
Proizvođač

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID Proizvoda
PPY2-OBD06L_80X
Sastav
podstava: Tekstilni materijal
Vanjski dio: Prirodna koža
Potplat: Sintetički materijal
Uložak: Prirodna koža
Preporučeni proizvodi
Kožne balerinke Calvin Klein OBLIQUE BALLERINA MJ LTH HDW
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 74,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Balerinke od brušene kože Calvin Klein BALLERINA ROUND HW SUE boja: bež, HW0HW02565
Balerinke od brušene kože Calvin Klein BALLERINA ROUND HW SUE
Trenutna cijena:
55,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne balerinke Calvin Klein FLAT BALLERINA - LTH boja: bež, HW0HW02463
Kožne balerinke Calvin Klein FLAT BALLERINA - LTH
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne balerinke Calvin Klein BALLERINA SLING BACK LTH boja: bež, HW0HW02655
Kožne balerinke Calvin Klein BALLERINA SLING BACK LTH
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 95,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne balerinke Calvin Klein BALLERINA MARY JANE STRAP LTH boja: bež, HW0HW02656
Kožne balerinke Calvin Klein BALLERINA MARY JANE STRAP LTH
Trenutna cijena:
57,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Balerinke Melissa Seduction Vi Ad za žene, boja: bež
Balerinke Melissa Seduction Vi Ad
Trenutna cijena:
57,99 €
Regularna cijena: 67,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Balerinke od brušene kože Lauren Ralph Lauren Emellie Bllt boja: bež, 802974358001
Balerinke od brušene kože Lauren Ralph Lauren Emellie Bllt
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 168,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Balerinke Melissa MELISSA BETA AD boja: bež, M 38020 BT923
Balerinke Melissa MELISSA BETA AD
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 87,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Balerinke od brušene kože Jonak DASSUS VELOURS boja: bež, 3800162
Balerinke od brušene kože Jonak DASSUS VELOURS
Trenutna cijena:
100,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Balerinke od brušene kože Steve Madden Rerun boja: bež, 11005270
Balerinke od brušene kože Steve Madden Rerun
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
adidas Originals balerinke od kože Taekwondo Mei bež KJ0229
adidas Originals balerinke od kože Taekwondo Mei
Trenutna cijena:
98,90 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 109,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Balerinke Flabelus CLAIRE boja: bež, Claire
Balerinke Flabelus CLAIRE
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 174,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Balerinke Melissa MELISSA DORA III AD boja: bež, M.33778.I928
Balerinke Melissa MELISSA DORA III AD
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 94,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-15%
Extra -5% s kodom: SUN*
Balerinke Guess KALDRA boja: bež, FLTKAL PAF02
Balerinke Guess KALDRA
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 124,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 85,99 €
Kurt Geiger London balerinke kožne Wavy Mayfair Ballet Flat bež 5596461209
Kurt Geiger London balerinke kožne Wavy Mayfair Ballet Flat
149,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Balerinke Steve Madden Cardi boja: bež, s otvorenom petom, 11005136
Balerinke Steve Madden Cardi
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 100,99 €
adidas Originals balerinke Taekwondo Mei bež KI3582
adidas Originals balerinke Taekwondo Mei
109,90 €
MICHAEL Michael Kors balerinke od kože Piper Sling Ballet bež 40T6PIFP1L.156
MICHAEL Michael Kors balerinke od kože Piper Sling Ballet
134,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
MICHAEL Michael Kors balerinke Indy Woven Flex Ballet bež 40S6IDFP1L.198
MICHAEL Michael Kors balerinke Indy Woven Flex Ballet
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 174,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Balerinke Rombaut IBIZA boja: bež, S25-B-004
Balerinke Rombaut IBIZA
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 369,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
-15%
Birkenstock obuća od kože Santa bež 1031613
Birkenstock obuća od kože Santa
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-32%
Extra -5% s kodom: SUN*
Aldo balerinke od kože DROPWAVE bež 14298410
Aldo balerinke od kože DROPWAVE
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 89,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Balerinke Vagabond Shoemakers HILLARY boja: bež, 5725-327-02
Balerinke Vagabond Shoemakers HILLARY
Trenutna cijena:
53,90 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 107,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Balerinke Answear.LAB boja: bež
Balerinke Answear.LAB
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 43,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 43,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne balerinke Pretty Ballerinas Camille boja: bež, 52655_006
Kožne balerinke Pretty Ballerinas Camille
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 188,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB balerinke kožne bež
Answear.LAB balerinke kožne
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 87,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 87,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Lauren Ralph Lauren balerinke od kože Londyn Lace Up bež 802P06376003
Lauren Ralph Lauren balerinke od kože Londyn Lace Up
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Balerinke Melissa MELISSA ULTRAGIRL BOW III AD boja: bež, M 33891.BA705
Balerinke Melissa MELISSA ULTRAGIRL BOW III AD
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 66,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne balerinke Vagabond Shoemakers JOLIN boja: bež, 5508-160-09
Kožne balerinke Vagabond Shoemakers JOLIN
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
Otkrijte Calvin Klein proizvode
Extra -5% s kodom: SUN*
Balerinke od brušene kože Calvin Klein BALLERINA ROUND HW SUE boja: bež, HW0HW02565
Balerinke od brušene kože Calvin Klein BALLERINA ROUND HW SUE
Trenutna cijena:
55,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne balerinke Calvin Klein FLAT BALLERINA - LTH boja: bež, HW0HW02463
Kožne balerinke Calvin Klein FLAT BALLERINA - LTH
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne balerinke Calvin Klein BALLERINA MARY JANE STRAP LTH boja: bež, HW0HW02656
Kožne balerinke Calvin Klein BALLERINA MARY JANE STRAP LTH
Trenutna cijena:
57,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne balerinke Calvin Klein BALLERINA SLING BACK LTH boja: bež, HW0HW02655
Kožne balerinke Calvin Klein BALLERINA SLING BACK LTH
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 95,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne balerinke Calvin Klein OBLIQUE BALLERINA MJ LTH HDW boja: bež, HW0HW02847
Kožne balerinke Calvin Klein OBLIQUE BALLERINA MJ LTH HDW
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 74,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein balerinke SQUARE BALLERINA LINEN MESH crne HW0HW03125
Calvin Klein balerinke SQUARE BALLERINA LINEN MESH
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 87,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 73,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne balerinke Calvin Klein BALLERINA SLING BACK LTH boja: žuta, HW0HW02655
Kožne balerinke Calvin Klein BALLERINA SLING BACK LTH
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 95,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne balerinke Calvin Klein BALLERINA W/STRAP PEARL LTH boja: crna, HW0HW02136
Kožne balerinke Calvin Klein BALLERINA W/STRAP PEARL LTH
Trenutna cijena:
74,90 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Balerinke od brušene kože Calvin Klein BALLERINA ROUND HW SUE boja: crna, HW0HW02565
Balerinke od brušene kože Calvin Klein BALLERINA ROUND HW SUE
Trenutna cijena:
55,99 €
Regularna cijena: 104,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne balerinke Calvin Klein OBLIQUE BALLERINA SLINGBACK LTH boja: bordo, s otvorenom petom, HW0HW02852
Kožne balerinke Calvin Klein OBLIQUE BALLERINA SLINGBACK LTH
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne balerinke Calvin Klein FLAT BALLERINA - LTH boja: crna, HW0HW02463
Kožne balerinke Calvin Klein FLAT BALLERINA - LTH
Trenutna cijena:
64,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-19%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne balerinke Calvin Klein MARY JANE BALLERINA - MET boja: srebrna, HW0HW02269
Kožne balerinke Calvin Klein MARY JANE BALLERINA - MET
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 105,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne balerinke Calvin Klein BALLERINA MARY JANE STRAP LTH boja: ružičasta, HW0HW02656
Kožne balerinke Calvin Klein BALLERINA MARY JANE STRAP LTH
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne balerinke Calvin Klein OBLIQUE BALLERINA MJ LTH HDW boja: crna, HW0HW02847
Kožne balerinke Calvin Klein OBLIQUE BALLERINA MJ LTH HDW
Trenutna cijena:
68,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 71,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne balerinke Calvin Klein BALLERINA MARY JANE STRAP LTH boja: crna, HW0HW02656
Kožne balerinke Calvin Klein BALLERINA MARY JANE STRAP LTH
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 60,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne balerinke Calvin Klein BALLERINA SLING BACK LTH boja: crna, HW0HW02655
Kožne balerinke Calvin Klein BALLERINA SLING BACK LTH
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne balerinke Calvin Klein OBLIQUE BALLERINA SLINGBACK LTH boja: crna, s otvorenom petom, HW0HW02852
Kožne balerinke Calvin Klein OBLIQUE BALLERINA SLINGBACK LTH
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 73,99 €