Preskočite na sadržaj

Answear Club

MICHAEL Michael Kors
5.0

Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors HALTER BIKINI TOP lagano učvršćene košarice, MM7M161

-40%Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
70,99 €
Regularna cijena: 119,90 € -40%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 € -40%
Boja: plava
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors HALTER BIKINI TOP boja: crvena, lagano učvršćene košarice, MM7M161
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors HALTER BIKINI TOP lagano učvršćene košarice, MM7M161
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors HALTER BIKINI TOP

Kupaći grudnjak iz kolekcije MICHAEL Michael Kors. Model izrađen od materijala bez uzorka.
- Ulošci koji se mogu skinuti lagano učvršćuju, stabiliziraju poprsje i pružaju dodatnu pokrivenost.
- Model s vezanjem koje omogućava regulaciju.
- Između košarica ukrasni detalj.
Značajke proizvoda
Kopčanje
na vezanje
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
MM7M161
Boja
plava
Modna marka
MICHAEL Michael Kors
ID Proizvoda
PPYH-BID1IW_55X
Sastav
Materijal 1: 85% Poliester, 15% Elastan
Materijal 2: 92% Poliester, 8% Elastan
Materijal 3: 100% Poliuretan
Kroj
Kroj grudnjaka:
trokutasti, klasični
Vrsta naramenica:
za oko vrata
Žica:
Ne
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 174 cm i ima na sebi veličinu S
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Tehnički podaci
Učvršćivanje košarice:
lagano učvršćenje
Preporučeni proizvodi
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice ženske plave MM01390
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice ženske
Trenutna cijena:
74,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 80,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaće gaćice MICHAEL Michael Kors BIKINI BOTTOM MM7M040
Kupaće gaćice MICHAEL Michael Kors BIKINI BOTTOM
Trenutna cijena:
55,99 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors STRING BIKINI TOP lagano učvršćene košarice, MM7M039
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors STRING BIKINI TOP
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaće gaćice MICHAEL Michael Kors MM78291
Kupaće gaćice MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 87,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Michael Kors - Kupaći grudnjak
Michael Kors - Kupaći grudnjak
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
MICHAEL Michael Kors grudnjak za kupanje za žene plavi MM01379
MICHAEL Michael Kors grudnjak za kupanje za žene
Trenutna cijena:
81,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 87,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice za žene plave MM8H142
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice za žene
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaći grudnjak Hollister Co. mekane košarice
Kupaći grudnjak Hollister Co.
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 37,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaće gaćice Undress Code Dashing Bikini Bottom boja: plava, 1206
Kupaće gaćice Undress Code Dashing Bikini Bottom
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 114,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 84,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Chantelle grudnjak za kupanje za žene zeleni C1A7N5
Chantelle grudnjak za kupanje za žene
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 99,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 73,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
women'secret kupaće gaćice za žene plave 6463664
women'secret kupaće gaćice za žene
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 25,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-32%
Extra -5% s kodom: SUN*
Chantelle grudnjak za kupanje za žene Femilet plavi FS72M9
Chantelle grudnjak za kupanje za žene Femilet
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 73,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 73,90 €
-15% s kodom: SUN*
Triumph kupaće gaćice za žene Midnight Swim plave 10226526
Triumph kupaće gaćice za žene Midnight Swim
28,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaće gaćice Guess E5GO24 KCRL2
Kupaće gaćice Guess
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 64,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
MC2 Saint Barth grudnjak za kupanje za žene plavi SAG0001
MC2 Saint Barth grudnjak za kupanje za žene
66,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dvostrani kupaći grudnjak Picture Kalta mekane košarice, SWI0046
Dvostrani kupaći grudnjak Picture Kalta
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Karl Lagerfeld kupaće gaćice za žene HOTEL KARL plave B1W46063
Karl Lagerfeld kupaće gaćice za žene HOTEL KARL
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 61,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,90 €
women'secret dvostrani kupaći grudnjak za žene plavi 6483839
women'secret dvostrani kupaći grudnjak za žene
35,99 €
-21%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaće brazilke Answear.LAB
Kupaće brazilke Answear.LAB
Trenutna cijena:
5,90 €
Regularna cijena: 23,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 7,49 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dvodijelni kupaći kostim adidas Originals mekane košarice, IU1207
Dvodijelni kupaći kostim adidas Originals
Trenutna cijena:
33,49 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Kupaći grudnjak Tommy Hilfiger lagano učvršćene košarice, UW0UW05805
Kupaći grudnjak Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaći grudnjak Chantelle SWIM ONE lagano učvršćene košarice, C12VQ9.A42
Kupaći grudnjak Chantelle SWIM ONE
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaće gaćice Chantelle ICON boja: plava, C16VC5
Kupaće gaćice Chantelle ICON
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 56,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaći grudnjak Volcom lagano učvršćene košarice
Kupaći grudnjak Volcom
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 45,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Kupaći grudnjak United Colors of Benetton mekane košarice
Kupaći grudnjak United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
10,99 €
Regularna cijena: 41,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 11,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaći grudnjak Hollister Co. boja: bijela, mekane košarice, KI311-5152
Kupaći grudnjak Hollister Co.
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaći grudnjak Karl Lagerfeld čvrste košarice
Kupaći grudnjak Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 99,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Kupaće brazilke Tommy Hilfiger UW0UW05828
Kupaće brazilke Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Otkrijte MICHAEL Michael Kors proizvode
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaće gaćice MICHAEL Michael Kors BIKINI BOTTOM MM7M040
Kupaće gaćice MICHAEL Michael Kors BIKINI BOTTOM
Trenutna cijena:
55,99 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors STRING BIKINI TOP lagano učvršćene košarice, MM7M039
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors STRING BIKINI TOP
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice ženske plave MM01390
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice ženske
Trenutna cijena:
74,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 80,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors lagano učvršćene košarice, MM55642
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaće gaćice MICHAEL Michael Kors MM78291
Kupaće gaćice MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 87,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Michael Kors - Kupaći grudnjak
Michael Kors - Kupaći grudnjak
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
MICHAEL Michael Kors grudnjak za kupanje za žene plavi MM01379
MICHAEL Michael Kors grudnjak za kupanje za žene
Trenutna cijena:
81,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 87,99 €
MICHAEL Michael Kors bikini za žene plavi MM5W398S
MICHAEL Michael Kors bikini za žene
169,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice za žene plave MM8H142
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice za žene
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
MICHAEL Michael Kors grudnjak za kupanje za žene smeđi MM7M275
MICHAEL Michael Kors grudnjak za kupanje za žene
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
-21%
Extra -5% s kodom: SUN*
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice za žene smeđe MM7M842
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice za žene
Trenutna cijena:
80,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors boja: smeđa, mekane košarice
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 38,90 €
-40%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaće gaćice MICHAEL Michael Kors STRING BIKINI BOTTOM boja: tamno plava, MM13095
Kupaće gaćice MICHAEL Michael Kors STRING BIKINI BOTTOM
Trenutna cijena:
59,90 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 99,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors boja: bijela, lagano učvršćene košarice, MM7M327
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
MICHAEL Michael Kors dvostrani kupaći grudnjak za žene mornarsko plavi MM31752
MICHAEL Michael Kors dvostrani kupaći grudnjak za žene
Trenutna cijena:
80,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 87,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice za žene bijele MM7M842
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice za žene
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 80,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice za žene crne MM99983
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice za žene
Trenutna cijena:
82,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 87,99 €
-70%
Extra -5% s kodom: SUN*
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice za žene crvene MM8H949
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice za žene
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 76,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 76,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
MICHAEL Michael Kors grudnjak za kupanje za žene bijeli MM99982
MICHAEL Michael Kors grudnjak za kupanje za žene
Trenutna cijena:
86,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 91,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors boja: tamno plava, mekane košarice
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaće gaćice MICHAEL Michael Kors boja: tamno plava
Kupaće gaćice MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Michael Kors - Kupaće gaćice
Michael Kors - Kupaće gaćice
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice za žene crne MM7M754
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice za žene
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 80,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors boja: bijela, lagano učvršćene košarice, MM62201
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
55,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors boja: crna, lagano učvršćene košarice
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 95,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice za žene crne MM8H142
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice za žene
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors boja: crna, mekane košarice
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 38,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors boja: bež, lagano učvršćene košarice
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-25%
Extra -5% s kodom: SUN*
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice za žene bijele MM99983
MICHAEL Michael Kors kupaće gaćice za žene
Trenutna cijena:
81,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
-40%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors boja: smeđa, lagano učvršćene košarice
Kupaći grudnjak MICHAEL Michael Kors
Trenutna cijena:
70,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €