Preskočite na sadržaj

Answear Club

MayoralHaljina mornarsko plava karirani uzorak 4923

68,90 €
Boja: mornarsko plava
Mayoral haljina roza karirani uzorak 4923
Mayoral haljina mornarsko plava karirani uzorak 4923
Mayoral haljina tirkizna karirani uzorak 4923
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Mornarsko plava Mayoral mini haljina – šarmantan prijedlog za djevojčice

Mornarsko plava Mayoral haljina šarmantan je model flared kroja, koji pruža slobodu kretanja tijekom igre. Izrađena od elastičnog pletiva kariranog uzorka, predstavlja izvrsnu osnovu za kombinacije za susrete s prijateljima ili obiteljska druženja. Ovaj kroj spaja djevojački šarm s praktičnošću, što je čini popularnim izborom među najmlađima.

Po čemu se ističe Mayoral haljina flared kroja za djevojčice?

  • Flared kroj – pruža slobodu kretanja i omogućuje udobnu igru
  • Elastično pletivo – pridonosi prilagodbi figuri i ne ograničava djetetovu aktivnost
  • Karirani uzorak – daje modelu moderan karakter i djevojački šarm
  • Dugi, klasični rukav – omogućuje nošenje haljine u hladnijim danima
  • Mini duljina – olakšava slobodno kretanje i pridonosi lakoći kombinacija
  • Okrugli izrez – osigurava klasičan izgled i udobnost nošenja tijekom cijelog dana
  • Praktično kopčanje na patentni zatvarač – olakšava brzo i samostalno oblačenje haljine
  • Tanki materijal – pridonosi prozračnosti i lakoći, prikladan za mnoge prigode
  • Casual stil – čini haljinu prikladnom za svakodnevne izlaske
Značajke proizvoda
Kopčanje
na patentni zatvarač
Fleksibilnost
elastični
Duljina reza
mini
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
4923.6H.Mini.9BY2
Boja proizvođača
45.Granato
Boja
mornarsko plava
Modna marka
Mayoral
Detalji proizvodnje
Odgovorni subjekt u EU
MAYORAL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Aleja Jana Pawła II 80/156
00-175 Warszawa PL
info.pl@mayoral.com
ID Proizvoda
9BY2-SUGZY1_59X
Materijal
Podstava:
100% Pamuk
Osnovni materijal:
63% Poliester, 34% Viskoza, 3% Elastan
Kroj
Rukav:
dugi
Izrez:
okrugli
Vrsta rukava:
klasični
Kroj modela:
flared
Preporučeni proizvodi
Mayoral
Dječja haljina Mayoral
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja haljina Mayoral boja: tamno plava, mini, ravna, 4919
Mayoral
Dječja haljina Mayoral
Trenutna cijena:
18,90 €
Regularna cijena: 51,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,90 €
Mayoral Haljina mornarsko plava melanž 2948
Mayoral
Haljina
55,90 €
Mayoral Haljina A-kroja mornarsko plava 4930
Mayoral
Haljina A-kroja
49,90 €
-25%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja haljina Mayoral boja: tamno plava, mini, širi se prema dolje, 3925
Mayoral
Dječja haljina Mayoral
Trenutna cijena:
44,90 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja haljina Mayoral boja: tamno plava, mini, širi se prema dolje, 4921
Mayoral
Dječja haljina Mayoral
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 62,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-22%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Haljina Mayoral boja: tamno plava, mini, širi se prema dolje, 4922
Mayoral
Haljina Mayoral
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 58,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,90 €
-26%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja pamučna haljina Mayoral boja: tamno plava, mini, širi se prema dolje, 1991
Mayoral
Dječja pamučna haljina Mayoral
Trenutna cijena:
33,90 €
Regularna cijena: 45,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 45,90 €
Mayoral Haljina A-kroja mornarsko plava s tiskom 4912
Mayoral
Haljina A-kroja
49,90 €
Mayoral Haljina od pamuka s elastanom mornarsko plava s tiskom 4914
Mayoral
Haljina od pamuka s elastanom
38,90 €
Mayoral Haljina A-kroja mornarsko plava bez uzorka 4911
Mayoral
Haljina A-kroja
38,90 €
Mayoral Haljina mornarsko plava bez uzorka 7938
Mayoral
Haljina
65,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Konges Sløjd Dječja traper haljina Konges Sløjd MAGOT FRILL DRESS GOTS boja: tamno plava, mini, širi se prema dolje, KS102921
Konges Sløjd
Dječja traper haljina Konges Sløjd MAGOT FRILL DRESS GOTS
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger Dječja pamučna haljina Tommy Hilfiger boja: tamno plava, mini, širi se prema dolje, KG0KG09284
Tommy Hilfiger
Dječja pamučna haljina Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-10%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Michael Kors Haljina s pamukom mornarsko plava R30640
Michael Kors
Haljina s pamukom
Trenutna cijena:
61,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 68,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Planet Friendly
Bobo Choses Dječja pamučna haljina Bobo Choses Clover boja: tamno plava, mini, oversize, 225AC088
Bobo Choses
Dječja pamučna haljina Bobo Choses Clover
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
BOSS Dječja haljina BOSS boja: tamno plava, mini, ravna
BOSS
Dječja haljina BOSS
Trenutna cijena:
40,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 42,99 €
-10% s kodom: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja haljina Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, mini, ravna, 313624740001
Polo Ralph Lauren
Dječja haljina Polo Ralph Lauren
109,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Kenzo Kids Dječja hakjina s primjesom vune Kenzo Kids boja: tamno plava, mini, oversize, K61356
Kenzo Kids
Dječja hakjina s primjesom vune Kenzo Kids
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Konges Sløjd Dječja haljina Konges Sløjd YVONNE DRESS boja: tamno plava, mini, širi se prema dolje, KS104470
Konges Sløjd
Dječja haljina Konges Sløjd YVONNE DRESS
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Konges Sløjd Dječja haljina s dodatkom vune Konges Sløjd BELOU KNIT DRESS boja: tamno plava, mini, ravna, KS104227
Konges Sløjd
Dječja haljina s dodatkom vune Konges Sløjd BELOU KNIT DRESS
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Planet Friendly
Konges Sløjd Dječja haljina Konges Sløjd FAY DRESS GRS boja: tamno plava, mini, širi se prema dolje, KS103807
Konges Sløjd
Dječja haljina Konges Sløjd FAY DRESS GRS
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja haljina s pamukom Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, mini, širi se prema dolje, 313980676001
Polo Ralph Lauren
Dječja haljina s pamukom Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Desigual Dječja haljina Desigual boja: tamno plava, mini, širi se prema dolje, 25WGVK16
Desigual
Dječja haljina Desigual
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
-11%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Coccodrillo Dječja haljina Coccodrillo boja: tamno plava, mini, širi se prema dolje, EVERYDAY GIRL
Coccodrillo
Dječja haljina Coccodrillo
Trenutna cijena:
7,99 €
Regularna cijena: 13,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 8,99 €
-11%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Abel&Lula Dječja baršunasta haljina Abel&Lula boja: tamno plava, mini, širi se prema dolje, 5533
Abel&Lula
Dječja baršunasta haljina Abel&Lula
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 93,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
Coccodrillo Haljina A-kroja od pamuka s elastanom mornarsko plava s tiskom ACADEMY GIRL KIDS
Coccodrillo
Haljina A-kroja od pamuka s elastanom
19,90 €
Guess Haljina s viskozom mornarsko plava bez uzorka J6YK03 K3956
Guess
Haljina s viskozom
78,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Tommy Hilfiger Ljetna haljina mornarsko plava KG0KG09149
Tommy Hilfiger
Ljetna haljina
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 64,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
Otkrijte Mayoral proizvode
Mayoral Haljina mornarsko plava cvjetna 4926
Mayoral
Haljina
52,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja haljina Mayoral boja: tamno plava, mini, širi se prema dolje, 2918
Mayoral
Dječja haljina Mayoral
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
Mayoral Haljina mornarsko plava melanž 2948
Mayoral
Haljina
55,90 €
Mayoral Haljina A-kroja mornarsko plava s tiskom 4912
Mayoral
Haljina A-kroja
49,90 €
Mayoral Haljina mornarsko plava bez uzorka 7938
Mayoral
Haljina
65,90 €
-26%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja pamučna haljina Mayoral boja: tamno plava, mini, širi se prema dolje, 1991
Mayoral
Dječja pamučna haljina Mayoral
Trenutna cijena:
33,90 €
Regularna cijena: 45,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 45,90 €
Mayoral Haljina od pamuka s elastanom mornarsko plava s tiskom 4914
Mayoral
Haljina od pamuka s elastanom
38,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja haljina Mayoral boja: tamno plava, mini, širi se prema dolje, 4921
Mayoral
Dječja haljina Mayoral
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 62,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja haljina Mayoral boja: tamno plava, mini, ravna, 4919
Mayoral
Dječja haljina Mayoral
Trenutna cijena:
18,90 €
Regularna cijena: 51,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,90 €
Mayoral Haljina A-kroja mornarsko plava 4930
Mayoral
Haljina A-kroja
49,90 €
Mayoral Haljina A-kroja mornarsko plava bez uzorka 4911
Mayoral
Haljina A-kroja
38,90 €
-22%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Haljina Mayoral boja: tamno plava, mini, širi se prema dolje, 4922
Mayoral
Haljina Mayoral
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 58,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,90 €
-25%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja haljina Mayoral boja: tamno plava, mini, širi se prema dolje, 3925
Mayoral
Dječja haljina Mayoral
Trenutna cijena:
44,90 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,90 €
-28%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja haljina Mayoral boja: ljubičasta, mini, širi se prema dolje, 1931
Mayoral
Dječja haljina Mayoral
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 41,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja haljina Mayoral boja: bež, mini, oversize, 7912
Mayoral
Dječja haljina Mayoral
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 48,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-16%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja haljina Mayoral boja: crna, mini, oversize, 7912
Mayoral
Dječja haljina Mayoral
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 48,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-28%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja haljina Mayoral boja: žuta, mini, širi se prema dolje, 3925
Mayoral
Dječja haljina Mayoral
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,90 €
-28%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja pamučna haljina Mayoral boja: žuta, mini, širi se prema dolje, 1925
Mayoral
Dječja pamučna haljina Mayoral
Trenutna cijena:
19,90 €
Regularna cijena: 27,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Haljina za bebe Mayoral midi, širi se prema dolje, 2907
Mayoral
Haljina za bebe Mayoral
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 48,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
-28%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja haljina Mayoral boja: ružičasta, mini, širi se prema dolje, 1929
Mayoral
Dječja haljina Mayoral
Trenutna cijena:
19,90 €
Regularna cijena: 27,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,90 €
-30%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja haljina Mayoral boja: ružičasta, mini, širi se prema dolje, 3925
Mayoral
Dječja haljina Mayoral
Trenutna cijena:
41,90 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,90 €
-28%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja pamučna haljina Mayoral boja: ružičasta, mini, širi se prema dolje, 3941
Mayoral
Dječja pamučna haljina Mayoral
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 41,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,90 €
Mayoral Haljina A-kroja tirkizna bez uzorka 4924
Mayoral
Haljina A-kroja
52,90 €
Mayoral Haljina roza 2903
Mayoral
Haljina
52,90 €
-23%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja haljina Mayoral mini, širi se prema dolje, 4992
Mayoral
Dječja haljina Mayoral
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 48,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-23%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja haljina Mayoral boja: crvena, mini, širi se prema dolje, 3943
Mayoral
Dječja haljina Mayoral
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 35,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,90 €
-29%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja haljina Mayoral boja: narančasta, mini, širi se prema dolje, 3936
Mayoral
Dječja haljina Mayoral
Trenutna cijena:
28,90 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja haljina Mayoral mini, širi se prema dolje, 2904
Mayoral
Dječja haljina Mayoral
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €
Mayoral Haljina A-kroja crvena 4930
Mayoral
Haljina A-kroja
49,90 €
Mayoral
Dječja pamučna haljina Mayoral
Trenutna cijena:
30,90 €
Regularna cijena: 41,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,90 €