Preskočite na sadržaj

Answear Club

Fred Perry
5.0

Pamučna polo majica Fred Perry boja: tamno plava, bez uzorka, M6000.V73

-32%
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 102,99 € -32%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 € -32%
Boja: mornarsko plava
Izaberite veličinu
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Pamučna polo majica Fred Perry

Polo majica iz kolekcije Fred Perry izrađena od pletiva bez uzorka. Model izrađen od izuzetno ugodnog pamučnog materijala.
- Kroj regular.
- Mekani ovratnik i kopčanje gumbima.
- Tanko, blago elastično pletivo.
- Duljina: 68 cm.
- Širina ispod pazuha: 53 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: M.
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
M6000.V73
Boja
mornarsko plava
Modna marka
Fred Perry
ID Proizvoda
9BYH-POM06U_59X
Sastav
100% Pamuk
Kroj
Izrez:
s ovratnikom
Kroj:
regular fit
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 188 cm i ima na sebi veličinu M
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
-36%
Fred Perry polo za muškarce od pamuka mornarsko plavi M6000.02B
Fred Perry polo za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
Pamučna polo majica Fred Perry boja: tamno plava, bez uzorka, M3600.01B
Pamučna polo majica Fred Perry
102,90 €
-32%
Planet Friendly
Pamučna polo majica Fred Perry boja: tamno plava, s aplikacijom, M6000.608
Pamučna polo majica Fred Perry
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
-21%
Fred Perry polo muška pamučna mornarsko plava M3600.T73
Fred Perry polo muška pamučna
Trenutna cijena:
80,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 102,99 €
Planet Friendly
Pamučna polo majica Fred Perry boja: tamno plava, s aplikacijom, M3600.T55
Pamučna polo majica Fred Perry
102,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Calvin Klein pletena polo majica muška s viskozom mornarsko plava LV00NM2986
Calvin Klein pletena polo majica muška s viskozom
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 74,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna polo majica Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, jednobojni model, 710782592
Pamučna polo majica Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 124,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
-15%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna polo majica Tommy Hilfiger boja: tamno plava, bez uzorka, MW0MW41611
Pamučna polo majica Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
61,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Polo majica Tommy Hilfiger boja: tamno plava, s aplikacijom, MW0MW39835
Polo majica Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna polo majica Armani Exchange boja: crna, bez uzorka, XM000367 AF13022
Pamučna polo majica Armani Exchange
Trenutna cijena:
45,99 €
Regularna cijena: 74,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
-32%
Extra -5% s kodom: OFF*
Michael Kors polo majica za muškarce od pamuka mornarsko plava CS652WR19P
Michael Kors polo majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 102,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna polo majica United Colors of Benetton boja: tamno plava, bez uzorka, 3089J3179
Pamučna polo majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Polo Ralph Lauren polo za muškarce od pamuka s elastanom mornarski plavi 710941439
Polo Ralph Lauren polo za muškarce od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 134,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
-15% s kodom: OFF*
Guess polo majica za muškarce s pamukom mornarsko plava M6YP60 K4388
Guess polo majica za muškarce s pamukom
69,90 €
EA7 Emporio Armani za muškarce mornarsko plava AF13689.7M002488
EA7 Emporio Armani za muškarce
87,99 €
-36%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger polo za muškarce od pamuka mornarsko plave MW0MW42748
Tommy Hilfiger polo za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
56,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,90 €
-25% s kodom: OFF*
Polo Ralph Lauren polo majica za muškarce s pamukom mornarsko plava 710B18542
Polo Ralph Lauren polo majica za muškarce s pamukom
199,90 €
-20%
Extra -5% s kodom: OFF*
Gant polo muški pamučni mornarsko plavi 2014109
Gant polo muški pamučni
Trenutna cijena:
78,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger polo muški pamučni SUMMER plavi MW0MW42773
Tommy Hilfiger polo muški pamučni SUMMER
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
-26%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna polo majica Armani Exchange za muškarce, boja: tamno plava, bez uzorka, XM000509 AF13055
Pamučna polo majica Armani Exchange
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 60,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Lanena polo majica Paul&Shark boja: tamno plava, bez uzorka, 26411624
Lanena polo majica Paul&Shark
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 329,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 229,90 €
-30%
Extra -5% s kodom: OFF*
Armani Exchange polo za muškarce od pamuka s elastanom mornarsko plavo XM000736 AF10819
Armani Exchange polo za muškarce od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
57,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 83,99 €
-25% s kodom: OFF*
Polo Ralph Lauren polo majica za muškarce s pamukom mornarsko plava 710B19737
Polo Ralph Lauren polo majica za muškarce s pamukom
169,90 €
-13%
Extra -5% s kodom: OFF*
Polo majica Geox za muškarce, boja: tamno plava, bez uzorka, M5510R T3236
Polo majica Geox
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,49 €
-25% s kodom: OFF*
Calvin Klein polo muški s pamukom mornarsko plavi LV04LF208G
Calvin Klein polo muški s pamukom
79,90 €
-28%
Extra -5% s kodom: OFF*
Polo majica Medicine boja: tamno plava, bez uzorka
Polo majica Medicine
Trenutna cijena:
17,90 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,90 €
-19%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger pletena polo majica muška lanena NEW YORK mornarsko plava MW0MW42679
Tommy Hilfiger pletena polo majica muška lanena NEW YORK
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 80,99 €
Armani Exchange polo majica za muškarce od pamuka mornarsko plava XM002895 AF13026
Armani Exchange polo majica za muškarce od pamuka
83,99 €
Armani Exchange polo majica za muškarce od pamuka mornarsko plava XM002936 AF13026
Armani Exchange polo majica za muškarce od pamuka
83,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
BOSS Orange polo majica za muškarce od pamuka mornarsko plava 50561815
BOSS Orange polo majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 76,99 €
Otkrijte Fred Perry proizvode
-21%
Fred Perry polo muška pamučna mornarsko plava M3600.T73
Fred Perry polo muška pamučna
Trenutna cijena:
80,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 102,99 €
Planet Friendly
Pamučna polo majica Fred Perry boja: tamno plava, s aplikacijom, M3600.T55
Pamučna polo majica Fred Perry
102,99 €
-32%
Planet Friendly
Pamučna polo majica Fred Perry boja: tamno plava, s aplikacijom, M6000.608
Pamučna polo majica Fred Perry
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
-36%
Fred Perry polo za muškarce od pamuka mornarsko plavi M6000.02B
Fred Perry polo za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
Pamučna polo majica Fred Perry boja: tamno plava, bez uzorka, M3600.01B
Pamučna polo majica Fred Perry
102,90 €
-24%
Planet Friendly
Pamučna polo majica Fred Perry Twin Tipped Shirt boja: bijela, s aplikacijom, M3600.200
Pamučna polo majica Fred Perry Twin Tipped Shirt
Trenutna cijena:
77,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
-21%
Planet Friendly
Pamučna polo majica Fred Perry Twin Tipped Shirt boja: bijela, s aplikacijom, M3600.T60
Pamučna polo majica Fred Perry Twin Tipped Shirt
Trenutna cijena:
80,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
Planet Friendly
Pamučna polo majica Fred Perry Twin Tipped Shirt boja: crna, s aplikacijom, M3600.350
Pamučna polo majica Fred Perry Twin Tipped Shirt
102,99 €
-21%
Fred Perry polo muški pamučni bordo M3600.08B
Fred Perry polo muški pamučni
Trenutna cijena:
80,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 102,99 €
-14%
Planet Friendly
Fred Perry polo majica za muškarce s pamukom zelena K2310
Fred Perry polo majica za muškarce s pamukom
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-33%
Pamučna polo majica Fred Perry boja: crna, s aplikacijom, M3.157
Pamučna polo majica Fred Perry
Trenutna cijena:
86,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Fred Perry polo majica za muškarce s pamukom crna K2310
Fred Perry polo majica za muškarce s pamukom
169,90 €
-14%
Planet Friendly
Fred Perry polo majica za muškarce s pamukom bordo K2310
Fred Perry polo majica za muškarce s pamukom
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-32%
Fred Perry polo za muškarce od pamuka bež M6000.13B
Fred Perry polo za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
-38%
Planet Friendly
Pamučna polo majica Fred Perry boja: bijela, s aplikacijom, M6000.100
Pamučna polo majica Fred Perry
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
-21%
Fred Perry polo za muškarce od pamuka crni M6000.11B
Fred Perry polo za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
80,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
-21%
Pamučna polo majica Fred Perry boja: crna, bez uzorka, M6000.N60
Pamučna polo majica Fred Perry
Trenutna cijena:
80,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
-21%
Pamučna polo majica Fred Perry boja: plava, bez uzorka, M3600.89A
Pamučna polo majica Fred Perry
Trenutna cijena:
80,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
Pamučna polo majica Fred Perry The Twin Tipped Shirt boja: crna, bez uzorka, M3600.W54
Pamučna polo majica Fred Perry The Twin Tipped Shirt
102,99 €
Pamučna polo majica Fred Perry za muškarce, boja: bordo, bez uzorka, M3600.597
Pamučna polo majica Fred Perry
102,99 €
-32%
Planet Friendly
Pamučna polo majica Fred Perry boja: zelena, s aplikacijom, M3600.T50
Pamučna polo majica Fred Perry
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
-35%
Pamučna polo majica Fred Perry boja: crna, s uzorkom, M2421
Pamučna polo majica Fred Perry
Trenutna cijena:
83,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Fred Perry polo majica za muškarce od pamuka crna M3600.10B
Fred Perry polo majica za muškarce od pamuka
102,90 €
-21%
Pamučna polo majica Fred Perry boja: plava, bez uzorka, M3600.99A
Pamučna polo majica Fred Perry
Trenutna cijena:
80,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
-21%
Pamučna polo majica Fred Perry boja: tirkizna, bez uzorka, M3600.97A
Pamučna polo majica Fred Perry
Trenutna cijena:
80,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
-36%
Pamučna polo majica Fred Perry boja: tirkizna, bez uzorka, M6000.97A
Pamučna polo majica Fred Perry
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
Fred Perry polo za muškarce od pamuka tirkizni M2423
Fred Perry polo za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
89,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
-21%
Pamučna polo majica Fred Perry boja: bijela, bez uzorka, M3600
Pamučna polo majica Fred Perry
Trenutna cijena:
80,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
-20%
Pamučna polo majica Fred Perry boja: crna, s uzorkom, M2420
Pamučna polo majica Fred Perry
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Fred Perry polo muški pamučni crni M3600.P69
Fred Perry polo muški pamučni
102,99 €