Preskočite na sadržaj

Answear Club

Polo Ralph Lauren
5.0

Pamučne traperice Polo Ralph Lauren za žene, visoki struk, 211970178

Extra -5% s kodom: OFF*
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 224,90 € -33%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 € -6%
Boja: plava
Izaberite veličinu
FINAL SALE %

*Dodatnih -5% s kodom: OFF za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Pamučne traperice Polo Ralph Lauren

Traperice iz kolekcije Polo Ralph Lauren u stilu boot s visokim strukom. Model izrađen od pamučnog trapera.
- Model s povišenim strukom i kopčanjem gumbima i patentnim zatvaračem.
- Model s pet klasičnih džepova - tri sprijeda i dva straga.
- Nogavica raširena prema dolje.
- Ukrasno isprani traper.
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
211970178
Boja
plava
Modna marka
Polo Ralph Lauren
Proizvođač

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID Proizvoda
PPYA-SJD06G_55J
Sastav
99% Pamuk, 1% Elastan
Kroj
Tip struka:
visoki struk
Kroj traperica:
bootcut
Preporučeni proizvodi
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Polo Ralph Lauren visoki struk, 211971237
Traperice Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
172,45 €
Regularna cijena: 344,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 344,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Polo Ralph Lauren za žene, visoki struk, 211969382
Traperice Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 224,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-24%
Traperice Polo Ralph Lauren visoki struk, 211A96155
Traperice Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 224,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 224,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Max&Co. bootcut traperice ženske MCOSEGGIO plave 2616181031200
Max&Co. bootcut traperice ženske MCOSEGGIO
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Marella bootcut traperice za žene BCUT plave 2613181104200
Marella bootcut traperice za žene BCUT
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-19%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Mos Mosh Marlena visoki struk, 176640
Traperice Mos Mosh Marlena
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 105,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Traperice Tommy Hilfiger visoki struk, WW0WW44354
Traperice Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
55,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Tommy Hilfiger visoki struk, WW0WW46730
Traperice Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 84,99 €
-22%
Extra -5% s kodom: OFF*
Answear.LAB bootcut traperice za žene plave
Answear.LAB bootcut traperice za žene
Trenutna cijena:
40,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Guess Jeans visoki struk, W5YA1Z D5RA4
Traperice Guess Jeans
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 98,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Answear.LAB za žene, visoki struk
Traperice Answear.LAB
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 54,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,49 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Calvin Klein Jeans visoki struk, J20J225127
Traperice Calvin Klein Jeans
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Answear.LAB za žene, srednje visoki struk
Traperice Answear.LAB
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 64,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Calvin Klein Jeans bootcut traperice ženske plave LV047F664G
Calvin Klein Jeans bootcut traperice ženske
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Levi's bootcut traperice za žene 725 HIGH RISE BOOTCUT plave 18759
Levi's bootcut traperice za žene 725 HIGH RISE BOOTCUT
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,99 €
-36%
Extra -5% s kodom: OFF*
Levi's flare traperice za žene 726 HR FLARE plave A3410
Levi's flare traperice za žene 726 HR FLARE
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
-25% s kodom: OFF*
HUGO Blue flare traperice za žene Gelissa_1_B plave 50568888
HUGO Blue flare traperice za žene Gelissa_1_B
107,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Morgan flare traperice ženske plave POLASO2
Morgan flare traperice ženske
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 80,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Joop! visoki struk, 30102869
Traperice Joop!
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 105,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
United Colors of Benetton flare traperice za žene plave 4OTADE010
United Colors of Benetton flare traperice za žene
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 62,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice G-Star visoki struk, D21290-8968
Traperice G-Star
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
-17%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Tommy Hilfiger visoki struk, WW0WW47701
Traperice Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 81,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Dkny za žene, visoki struk, DJ4M4005
Traperice Dkny
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 80,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
-25% s kodom: OFF*
Traperice Guess NEW FAYE visoki struk, W5GA0P D5Q01
Traperice Guess NEW FAYE
139,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Morgan PKELY za žene, visoki struk
Traperice Morgan PKELY
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 88,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Armani Exchange visoki struk, XW001184 AF12851
Traperice Armani Exchange
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Jeans flare traperice ženske plave DW0DW22683
Tommy Jeans flare traperice ženske
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Traperice Tommy Jeans visoki struk, DW0DW21518
Traperice Tommy Jeans
Trenutna cijena:
65,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Traperice Tommy Jeans visoki struk, DW0DW20654
Traperice Tommy Jeans
Trenutna cijena:
55,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Fracomina visoki struk, FS25WV3011D40193
Traperice Fracomina
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
Otkrijte Polo Ralph Lauren proizvode
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Polo Ralph Lauren za žene, visoki struk, 211969382
Traperice Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 224,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-24%
Traperice Polo Ralph Lauren visoki struk, 211A96155
Traperice Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 224,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 224,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Polo Ralph Lauren visoki struk, 211971237
Traperice Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
172,45 €
Regularna cijena: 344,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 344,90 €
-15%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Polo Ralph Lauren visoki struk, 211977962
Traperice Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 224,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 189,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Polo Ralph Lauren visoki struk, 211969410
Traperice Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 224,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučne traperice Polo Ralph Lauren Wd Lg Crp Ankle Wide visoki struk, 211969377
Pamučne traperice Polo Ralph Lauren Wd Lg Crp Ankle Wide
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 224,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Polo Ralph Lauren 211969389
Traperice Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 224,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Polo Ralph Lauren tapered traperice za žene mornarsko plave 211B29852
Polo Ralph Lauren tapered traperice za žene
229,90 €
Polo Ralph Lauren wide leg traperice za žene plave 211B17121
Polo Ralph Lauren wide leg traperice za žene
229,90 €
Polo Ralph Lauren relaxed fit traperice za žene plave 211B17118
Polo Ralph Lauren relaxed fit traperice za žene
229,90 €
Traperice Polo Ralph Lauren Str Lg Chino Full Length Flat srednje visoki struk, 211967729
Traperice Polo Ralph Lauren Str Lg Chino Full Length Flat
199,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Traperice Polo Ralph Lauren za žene, visoki struk, 211969407
Traperice Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 224,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Traperice Polo Ralph Lauren 211A96663
Traperice Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
209,90 €
Regularna cijena: 309,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 219,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučne traperice Polo Ralph Lauren za žene, 211969380
Pamučne traperice Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 224,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
Planet Friendly
Polo Ralph Lauren boyfriend traperice za žene plave 211969371
Polo Ralph Lauren boyfriend traperice za žene
224,90 €