Preskočite na sadržaj

Answear Club

Polo Ralph LaurenMajica za djecu od pamuka mornarsko plava 323B26994001

59,90 €
Boja: mornarsko plava
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Mornarsko plava majica Polo Ralph Lauren s tiskom 'Polo Sportsman' za dječaka

Mornarsko plava majica Polo Ralph Lauren majica je kratkih rukava od pamuka, dizajnirana za slobodu i udobnost najmlađih. Ovaj model, karakteriziran relaxed fit krojem i upečatljivim tiskom, predstavlja izvrsnu bazu za kreiranje svakodnevnih, opuštenih kombinacija. To je ponuda koja spaja klasični stil s dječjom radošću.

Po čemu se ističe dječja pamučna majica Polo Ralph Lauren s tiskom 'Polo Sportsman'?

  • Relaxed fit kroj: omogućuje potpunu slobodu kretanja tijekom aktivnosti i igre
  • Mekani pamuk: materijal ugodan na dodir, pruža udobnost nošenja tijekom cijelog dana
  • Upečatljiv tisak: grafika s pickupom i natpisom 'Polo Sportsman' daje modelu karakter
  • Okrugli izrez: klasični kroj, udobno pristaje oko vrata, ne sputavajući pokrete
  • Jednostavno održavanje: mogućnost pranja u perilici rublja olakšava održavanje svježine odjeće
  • Tanko pletivo: model prikladan za tople dane, ne pregrijava tijelo djeteta
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
323B26994001
Boja proizvođača
410
Boja
mornarsko plava
Modna marka
Polo Ralph Lauren
Detalji proizvodnje
Odgovorni subjekt u EU
Ralph Lauren Germany GmbH
23 Maximilian-Straße
80539 Munich DE
customerassistance@ralphlauren.eu
ID Proizvoda
9BY2-TSBZWB_59X
Materijal
Cijeli proizvod:
100% Pamuk
Kroj
Izrez:
okrugli
Vrsta rukava:
klasični
Kroj:
relaxed fit
Preporučeni proizvodi
-10%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, s aplikacijom, 322832907503
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 38,99 €
-10% s kodom: BTS*
Polo Ralph Lauren Majica za djecu od pamuka mornarsko plava 323B27299001
Polo Ralph Lauren
Majica za djecu od pamuka
64,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, bez uzorka, 323A12286003
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
-20% s kodom: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, jednobojni model
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
49,90 €
-10% s kodom: BTS*
Polo Ralph Lauren Majica za djecu od pamuka mornarsko plava 323970333504
Polo Ralph Lauren
Majica za djecu od pamuka
59,90 €
-10% s kodom: BTS*
Polo Ralph Lauren Majica za djecu od pamuka mornarsko plava 322970333506
Polo Ralph Lauren
Majica za djecu od pamuka
49,90 €
-10% s kodom: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, s tiskom, 323832907039
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
69,90 €
-10%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Majica za djecu od pamuka mornarsko plava 323964552001
Polo Ralph Lauren
Majica za djecu od pamuka
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
-14%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Pamučna majica kratkih rukava za bebe Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, bez uzorka, 320832904035
Polo Ralph Lauren
Pamučna majica kratkih rukava za bebe Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
-10% s kodom: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja tamno plava
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
49,99 €
Tommy Hilfiger Majica za djecu od pamuka mornarsko plava KB0KB10769
Tommy Hilfiger
Majica za djecu od pamuka
30,99 €
-15% s kodom: BTS*
BOSS Dječja pamučna majica kratkih rukava BOSS boja: tamno plava, s tiskom
BOSS
Dječja pamučna majica kratkih rukava BOSS
49,90 €
Tommy Hilfiger Basic majica kratkih rukava za djecu od pamuka mornarsko plava KB0KB10646
Tommy Hilfiger
Basic majica kratkih rukava za djecu od pamuka
25,99 €
-28%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja pamučna majica kratkih rukava Mayoral boja: tamno plava, s printom, 3067
Mayoral
Dječja pamučna majica kratkih rukava Mayoral
Trenutna cijena:
14,90 €
Regularna cijena: 20,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,90 €
-20% s kodom: BTS*
Guess Majica za djecu od pamuka mornarsko plava L6YI22 K3755
Guess
Majica za djecu od pamuka
23,99 €
-10% s kodom: BTS*
Planet Friendly
EA7 Emporio Armani Dječja pamučna majica kratkih rukava EA7 Emporio Armani boja: crna, s tiskom, 7B000020 AF10378
EA7 Emporio Armani
Dječja pamučna majica kratkih rukava EA7 Emporio Armani
37,90 €
-11%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Guess Dječja pamučna majica kratkih rukava Guess boja: tamno plava, s tiskom, N6RI05 K8HM4
Guess
Dječja pamučna majica kratkih rukava Guess
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 23,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 17,99 €
-10% s kodom: BTS*
HUGO Dječja pamučna majica kratkih rukava HUGO boja: crna, s tiskom, G00572
HUGO
Dječja pamučna majica kratkih rukava HUGO
39,90 €
-13%
Dodatnih -5% kod: BTS*
United Colors of Benetton Majica za djecu od pamuka mornarsko plava 3I1XG10MA
United Colors of Benetton
Majica za djecu od pamuka
Trenutna cijena:
6,49 €
Regularna cijena: 9,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 7,49 €
-27%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mayoral Dječja pamučna majica kratkih rukava Mayoral boja: plava, s printom, 3072
Mayoral
Dječja pamučna majica kratkih rukava Mayoral
Trenutna cijena:
12,90 €
Regularna cijena: 17,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 17,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
BOSS Majica kratkih rukava za bebe BOSS boja: tamno plava, s tiskom
BOSS
Majica kratkih rukava za bebe BOSS
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €
-10% s kodom: BTS*
Guess Majica za djecu od pamuka GJ X MINIONS mornarsko plava N6YI28 K6652
Guess
Majica za djecu od pamuka GJ X MINIONS
28,99 €
-20% s kodom: BTS*
Tommy Hilfiger Majica za djecu od pamuka mornarsko plava KB0KB10516
Tommy Hilfiger
Majica za djecu od pamuka
44,99 €
-10% s kodom: BTS*
Guess Majica za djecu od pamuka mornarsko plava N6YI13 K3801
Guess
Majica za djecu od pamuka
18,99 €
-10%
Dodatnih -5% kod: BTS*
BOSS Dječja pamučna majica kratkih rukava BOSS boja: tamno plava, s tiskom, J52982
BOSS
Dječja pamučna majica kratkih rukava BOSS
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Emporio Armani Dječja pamučna majica kratkih rukava Emporio Armani boja: tamno plava, s aplikacijom, EB000946 AF21879
Emporio Armani
Dječja pamučna majica kratkih rukava Emporio Armani
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 92,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
BOSS Pamučna majica kratkih rukava za bebe BOSS boja: tamno plava, s tiskom, J52886
BOSS
Pamučna majica kratkih rukava za bebe BOSS
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
-11%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Guess Dječja pamučna majica kratkih rukava Guess boja: tamno plava, s tiskom, L6GI09 K8HM4
Guess
Dječja pamučna majica kratkih rukava Guess
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 28,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 17,99 €
-15% s kodom: BTS*
Tommy Hilfiger Majica za djecu od pamuka mornarsko plava KB0KB10590
Tommy Hilfiger
Majica za djecu od pamuka
25,99 €
-14%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Tommy Hilfiger Dječja pamučna majica kratkih rukava Tommy Hilfiger boja: tamno plava, s tiskom, KS0KS00661
Tommy Hilfiger
Dječja pamučna majica kratkih rukava Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 25,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
Otkrijte Polo Ralph Lauren proizvode
-10%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, s aplikacijom, 322832907503
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 38,99 €
-14%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Pamučna majica kratkih rukava za bebe Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, bez uzorka, 320832904035
Polo Ralph Lauren
Pamučna majica kratkih rukava za bebe Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
-10% s kodom: BTS*
Polo Ralph Lauren Majica za djecu od pamuka mornarsko plava 323970333504
Polo Ralph Lauren
Majica za djecu od pamuka
59,90 €
-10%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Majica za djecu od pamuka mornarsko plava 323964552001
Polo Ralph Lauren
Majica za djecu od pamuka
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, bez uzorka, 323A12286003
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
-20% s kodom: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, jednobojni model
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
49,90 €
-10% s kodom: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, s tiskom, 323832907039
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
69,90 €
-10% s kodom: BTS*
Polo Ralph Lauren Majica za djecu od pamuka mornarsko plava 322970333506
Polo Ralph Lauren
Majica za djecu od pamuka
49,90 €
-10% s kodom: BTS*
Polo Ralph Lauren Majica za djecu od pamuka mornarsko plava 323B27299001
Polo Ralph Lauren
Majica za djecu od pamuka
64,90 €
-10% s kodom: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja tamno plava
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
49,99 €
-10% s kodom: BTS*
Polo Ralph Lauren Majica za djecu od pamuka bijela 322B18890003
Polo Ralph Lauren
Majica za djecu od pamuka
59,90 €
-10%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Majica za djecu od pamuka narančasta 322970333501
Polo Ralph Lauren
Majica za djecu od pamuka
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
-15% s kodom: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: crna, bez uzorka
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
49,90 €
-17%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Pamučna majica kratkih rukava za bebe Polo Ralph Lauren boja: crvena, bez uzorka, 320832904036
Polo Ralph Lauren
Pamučna majica kratkih rukava za bebe Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: bijela, s tiskom, 322P00508001
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
54,90 €
-14%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: bijela, bez uzorka, 323A12286004
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Majica za djecu od pamuka narančasta 323970333500
Polo Ralph Lauren
Majica za djecu od pamuka
Trenutna cijena:
38,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: plava, s printom, 322A12263004
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: tirkizna, bez uzorka, 323A12286002
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
42,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: bijela, s uzorkom, 322A12278001
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: crna, 323P01532003
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
Polo Ralph Lauren Majica za djecu od pamuka zelena 323B26991001
Polo Ralph Lauren
Majica za djecu od pamuka
59,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: crvena, s uzorkom, 322A12284001
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
38,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 42,99 €
-10% s kodom: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja siva
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
49,90 €
-10% s kodom: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: bijela, glatki
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
49,90 €
-10%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: plava, s aplikacijom, 322832907506
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-10% s kodom: BTS*
Polo Ralph Lauren Majica za djecu od pamuka bež 322B20172001
Polo Ralph Lauren
Majica za djecu od pamuka
69,90 €
-15% s kodom: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: crna, bez uzorka, 323832907055
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
69,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Polo Ralph Lauren Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren boja: plava, s printom, 322A12424001
Polo Ralph Lauren
Dječja pamučna majica kratkih rukava Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €