Preskočite na sadržaj

Answear Club

Samsoe Samsoe

Sako Samsoe Samsoe SARILA boja: siva, jednoredno zakopčavanje, bez uzorka, F25200047

Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 249,90 € -40%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 € -6%
Boja: siva
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Sako Samsoe Samsoe SARILA

Sako iz kolekcije Samsoe Samsoe izrađen od tkanine bez uzorka. Zahvaljujući udjelu poliestera, materijal je otporniji na gužvanje.
- GRS (Global Recycle Standard) - certifikat koji jamči izradu proizvoda od recikliranih materijala, s pridržavanjem pravila održivog razvoja u svim fazama proizvodnje.
- Jednostavan kroj koji ne ograničava kretanje.
- Kopčanje na dugmad.
- Model s podstavom.
- U ramenima ušiveni jastučići.
- Duljina: 60 cm.
- Širina ispod pazuha: 50 cm.
- Širina u ramenima: 37 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: S.
Značajke proizvoda
Kopčanje
jednoredno
Podstava
puna
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
F25200047
Boja
siva
Modna marka
Samsoe Samsoe
ID Proizvoda
9BYA-KZD00Y_90X
Sastav
Temeljni materijal: 68% Poliester, 29% Viskoza, 3% Elastan
Podstava: 52% Poliester, 48% Viskoza
Kroj
Vrsta rukava:
klasični
Kroj:
regular fit
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 176 cm i ima na sebi veličinu S
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
-33%
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako Fracomina boja: siva, jednoredno zakopčavanje, s uzorkom, FS26SJ2003W840N8
Sako Fracomina
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako s primjesom vune PS Paul Smith boja: siva, jednoredno zakopčavanje, s uzorkom, W2R-424J-T31313
Sako s primjesom vune PS Paul Smith
Trenutna cijena:
339,90 €
Regularna cijena: 709,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 349,90 €
-40%
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako Answear.LAB boja: siva, dvoredno zakopčavanje, bez uzorka
Sako Answear.LAB
Trenutna cijena:
83,90 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
ViCOLO jednoredni sako za žene od lana sivi TAB0550
ViCOLO jednoredni sako za žene od lana
199,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako Marella Emme by Marella boja: siva, bez zakopčavanja, bez uzorka, 2525046151200
Sako Marella Emme by Marella
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 259,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako Remain Herringbone Blazer boja: siva, oversize, s uzorkom, 5018723038
Sako Remain Herringbone Blazer
Trenutna cijena:
107,99 €
Regularna cijena: 379,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
United Colors of Benetton dvoredni sako za žene s viskozom sivi 26Q2DW03L
United Colors of Benetton dvoredni sako za žene s viskozom
Trenutna cijena:
100,99 €
Regularna cijena: 138,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako s primjesom vune Tiger Of Sweden boja: siva, oversize, bez uzorka
Sako s primjesom vune Tiger Of Sweden
Trenutna cijena:
269,90 €
Regularna cijena: 549,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 299,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako Morgan VALS.F boja: siva, dvoredno zakopčavanje, s uzorkom, VALS.F
Sako Morgan VALS.F
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako Dkny boja: siva, jednoredno zakopčavanje, bez uzorka, WYJT3602
Sako Dkny
Trenutna cijena:
89,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožni sako Answear.LAB boja: siva, jednoredno zakopčavanje, s uzorkom
Kožni sako Answear.LAB
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako s primjesom vune IRO boja: siva, kopčanje u dva reda, bez uzorka, WP07SABRINE
Sako s primjesom vune IRO
Trenutna cijena:
249,90 €
Regularna cijena: 539,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 259,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako Morgan boja: siva, jednoredno zakopčavanje, VEPER.F
Sako Morgan
Trenutna cijena:
64,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako Answear.LAB boja: siva, kopčanje u dva reda, bez uzorka
Sako Answear.LAB
Trenutna cijena:
47,99 €
Regularna cijena: 95,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 95,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako 2NDDAY 2ND Harry - Classic Tailoring boja: siva, jednoredno zakopčavanje, bez uzorka, 2244115169
Sako 2NDDAY 2ND Harry - Classic Tailoring
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 269,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako s primjesom vune Day Birger et Mikkelsen boja: siva, dvoredno zakopčavanje, bez uzorka
Sako s primjesom vune Day Birger et Mikkelsen
Trenutna cijena:
224,90 €
Regularna cijena: 449,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 449,90 €
-15%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni sako Day Birger et Mikkelsen Armand boja: siva, jednoredno zakopčavanje, bez uzorka, DAY65243648
Vuneni sako Day Birger et Mikkelsen Armand
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 339,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
-48%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni sako Victoria Beckham boja: siva, dvoredno zakopčavanje, bez uzorka, 1125WJK006092A
Vuneni sako Victoria Beckham
Trenutna cijena:
549,90 €
Regularna cijena: 1069,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 1069,90 €
-19%
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako Remain boja: siva, kopčanje u dva reda, bez uzorka, 5024743058
Sako Remain
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako Sisley boja: siva, kopčanje u dva reda, bez uzorka, 2K2KLW03C
Sako Sisley
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 168,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB jednoredni sako za žene sivi
Answear.LAB jednoredni sako za žene
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 107,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako Answear.LAB boja: siva, bez zakopčavanja, s uzorkom
Sako Answear.LAB
Trenutna cijena:
57,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 60,99 €
-18%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni sako Kenzo boja: siva, kopčanje u dva reda, s uzorkom, FF52VE2589JW.93
Vuneni sako Kenzo
Trenutna cijena:
479,90 €
Regularna cijena: 909,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 589,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako Nanushka AIDULA boja: siva, jednoredno zakopčavanje, bez uzorka, NW24PFSG18655
Sako Nanushka AIDULA
Trenutna cijena:
279,90 €
Regularna cijena: 894,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 289,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako Abercrombie & Fitch boja: siva, jednoredno zakopčavanje, melanž, KI144-5060
Sako Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako Bruuns Bazaar PinBBTonya blazer boja: siva, dvoredno zakopčavanje, s uzorkom, BBW3833
Sako Bruuns Bazaar PinBBTonya blazer
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako United Colors of Benetton boja: siva, jednoredno zakopčavanje, s uzorkom, 2X8MDW02H
Sako United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 128,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 75,99 €
-15% s kodom: SUN*
Vuneni sako Kenzo Solid Kimono Blazer boja: siva, jednoredno zakopčavanje, bez uzorka, FE52VE2469RB.96
Vuneni sako Kenzo Solid Kimono Blazer
909,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni sako Filippa K boja: siva, jednoredno zakopčavanje, bez uzorka, 29585
Vuneni sako Filippa K
Trenutna cijena:
259,90 €
Regularna cijena: 469,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 289,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni sako Filippa K boja: siva, jednoredno zakopčavanje, s uzorkom, 31766
Vuneni sako Filippa K
Trenutna cijena:
279,90 €
Regularna cijena: 549,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 289,90 €
Otkrijte Samsoe Samsoe proizvode
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako Samsoe Samsoe boja: zelena, jednoredno zakopčavanje, bez uzorka
Sako Samsoe Samsoe
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 299,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Sako Samsoe Samsoe boja: bež, jednoredno zakopčavanje, bez uzorka
Sako Samsoe Samsoe
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 75,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako Samsoe Samsoe Saliza boja: crna, jednoredno zakopčavanje, bez uzorka, F24300007
Sako Samsoe Samsoe Saliza
Trenutna cijena:
154,90 €
Regularna cijena: 309,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 309,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Sako Samsoe Samsoe boja: tirkizna, jednoredno zakopčavanje, bez uzorka
Sako Samsoe Samsoe
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako Samsoe Samsoe SAKITRA boja: zelena, jednoredno zakopčavanje, bez uzorka, F25100050
Sako Samsoe Samsoe SAKITRA
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Sako Samsoe Samsoe boja: zelena, jednoredno zakopčavanje, bez uzorka
Sako Samsoe Samsoe
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 289,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Sako Samsoe Samsoe boja: narančasta, jednoredno zakopčavanje, bez uzorka
Sako Samsoe Samsoe
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Sako Samsoe Samsoe boja: bež, jednoredno zakopčavanje, s uzorkom
Sako Samsoe Samsoe
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 319,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 319,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Prsluk Samsoe Samsoe SARAMONA boja: crna, jednoredno zakopčavanje, F24100047
Prsluk Samsoe Samsoe SARAMONA
Trenutna cijena:
55,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Prsluk Samsoe Samsoe SARUMA boja: siva, jednoredno zakopčavanje, F25200048
Prsluk Samsoe Samsoe SARUMA
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Prsluk Samsoe Samsoe SANEEM boja: bež, jednoredno zakopčavanje, F25100157
Prsluk Samsoe Samsoe SANEEM
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Prsluk Samsoe Samsoe SATHENA boja: smeđa, kopčanje u dva reda, F25200022
Prsluk Samsoe Samsoe SATHENA
Trenutna cijena:
89,90 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Prsluk Samsoe Samsoe SARAMONA boja: smeđa, jednoredno zakopčavanje, F25100154
Prsluk Samsoe Samsoe SARAMONA
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €