Preskočite na sadržaj

Answear Club

Versace Jeans Couture
2.0

Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 79YA3SIB ZSC91 899

-17%Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 349,90 € -45%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 229,90 € -17%
Boja: crna
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Tenisice Versace Jeans Couture

Tenisice iz kolekcije Versace Jeans Couture izrađene od kombinacije sintetičkog i tekstilnog materijala. Model s kožnim umetkom, koji zahvaljujući prirodnim porama sprječava trenje, grebanje i pojavu neugodnog mirisa.
- Široki vrh sprječava stiskanje prstiju.
- Učvršćeni dio iza pete s mekim punjenjem štiti petu od grebanja.
- Ravne vezice uklanjaju točke pritiska na svodu stopala, osiguravajući dobro pristajanje i udobnost nošenja.
- Gumeni potplat je izdržljiv i otporan na oštećenja.
- Duljina uloška: 26,5 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: 40.
Značajke proizvoda
Profil
niski
Uložak
prirodna koža
Kopčanje i pristajanje
s vezicama
Tip potplata
debeli
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
79YA3SIB.ZSC91.899
Boja
crna
Modna marka
Versace Jeans Couture
Proizvođač

Swinger International SpA
Via Festara Vecchia, 44- Bussolengo (VR), Italia
info@swinger.it

ID Proizvoda
9BYA-OBM0BS_99X
Sastav
Vanjski dio: Sintetički materijal, Tekstilni materijal
Unutrašnji dio: Sintetički materijal, Tekstilni materijal, Prirodna koža
Potplat: Sintetički materijal
Preporučeni proizvodi
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 79YA3SK6 ZPB32 L01
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 80YA3SN2 ZSE10 899
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 80YA3SC1 ZSD93 G89
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 80YA3SC4 ZSE20 899
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture Tenisice za muškarce crne 80YA3SA8
Versace Jeans Couture Tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 79YA3SI5 ZSC89 899
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 339,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 219,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 79YA3SN2 ZSD01 899
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 80YA3SA6 ZSE16 899
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture tenisice za muškarce crne 80YA3SA3 ZSE21 899
Versace Jeans Couture tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-16%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 79YA3SC3 ZSC86 M09
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 269,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
-21%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 80YA3SN4 ZSE11 899
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 189,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture Tenisice za muškarce crne 80YA3SU4 ZSD89 899
Versace Jeans Couture Tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 79YA3SA8 ZSD07 899
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Guess VALENCIA boja: crna, FMTVAL FAB12
Tenisice Guess VALENCIA
Trenutna cijena:
85,99 €
Regularna cijena: 144,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 100,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Ecco Soft 7 M boja: crna, 470824-51866
Kožne tenisice Ecco Soft 7 M
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Steve Madden Caelum boja: crna, SM12000799
Kožne tenisice Steve Madden Caelum
Trenutna cijena:
91,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 94,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice od brušene kože Veja Campo boja: crna, CP0303692B
Tenisice od brušene kože Veja Campo
Trenutna cijena:
69,90 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Hugo Blue Jared boja: crna, 50558271.003
Tenisice Hugo Blue Jared
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 138,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Cipele adidas Originals Samba Super boja: crna
Cipele adidas Originals Samba Super
Trenutna cijena:
53,90 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 107,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Guess ARONA boja: crna, FMPARO ELL12
Tenisice Guess ARONA
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
-38%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Novesta Itoh Athletic boja: crna, N474001.NERNER615
Kožne tenisice Novesta Itoh Athletic
Trenutna cijena:
123,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Calvin Klein LOW PROF RUNN LACEUP TAPE boja: crna, HM0HM01897
Tenisice Calvin Klein LOW PROF RUNN LACEUP TAPE
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Fila boja: crna
Kožne tenisice Fila
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP BSKT LTH boja: crna, HM0HM01624
Kožne tenisice Calvin Klein LOW TOP LACE UP BSKT LTH
Trenutna cijena:
79,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice AllSaints Regan Low Top boja: crna, M037FE
Kožne tenisice AllSaints Regan Low Top
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice od brušene kože Tommy Jeans TJM CUPSOLE LONG LACE SKATE boja: crna, EM0EM01602
Tenisice od brušene kože Tommy Jeans TJM CUPSOLE LONG LACE SKATE
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,99 €
-15% s kodom: SUN*
Tenisice The North Face Clyffe boja: crna, NF0A8AD9KX71
Tenisice The North Face Clyffe
129,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožne tenisice Baldinini boja: crna, U6B801P1BOTT
Kožne tenisice Baldinini
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 269,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice HUGO Icelin boja: crna, 50557854.003
Tenisice HUGO Icelin
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 178,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
Otkrijte Versace Jeans Couture proizvode
-21%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 80YA3SN4 ZSE11 899
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 189,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 80YA3SN2 ZSE10 899
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 80YA3SC4 ZSE20 899
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture Tenisice za muškarce crne 80YA3SA8
Versace Jeans Couture Tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 79YA3SK6 ZPB32 L01
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 79YA3SI5 ZSC89 899
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 339,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 219,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 79YA3SN2 ZSD01 899
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 80YA3SA6 ZSE16 899
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture tenisice za muškarce crne 80YA3SA3 ZSE21 899
Versace Jeans Couture tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 80YA3SC1 ZSD93 G89
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
-16%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 79YA3SC3 ZSC86 M09
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 269,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: crna, 79YA3SA8 ZSD07 899
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Versace Jeans Couture Tenisice za muškarce crne 80YA3SU4 ZSD89 899
Versace Jeans Couture Tenisice za muškarce
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: bijela, 80YA3SC4 ZSE20 003
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: bijela, 80YA3SN2 ZSE10 003
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 249,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: siva, 79YA3SI5 ZSC89 U73
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 339,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture boja: ljubičasta, 79YA3SN2 ZSD01 317
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tenisice Versace Jeans Couture za muškarce, boja: bijela, 78YA3SIB ZSC59 003
Tenisice Versace Jeans Couture
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €