Preskočite na sadržaj

Answear Club

Tommy Hilfiger Košulja za muškarce s pamukom mornarsko plava bez uzorka MW0MW43122

-25%* s kodom AW26
89,90 €
Boja: mornarsko plava
Tommy Hilfiger košulja za muškarce s pamukom bijela bez uzorka MW0MW43122
Tommy Hilfiger košulja za muškarce s pamukom mornarsko plava bez uzorka MW0MW43122
Tommy Hilfiger košulja za muškarce s pamukom crna bez uzorka MW0MW43122
STYLISH SHOPPING

*-25% za kupnju u vrijednosti od min. 89€ s kodom AW26

STYLISH SHOPPING
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Mornarsko plava košulja Tommy Hilfiger – klasičan proizvod od pamuka

Košulja Tommy Hilfiger je muška casual košulja koja nudi udobnost i slobodu kretanja, a njezina glatka tekstura pridonosi raznim kombinacijama. Ovaj model, izrađen od pamuka, čini univerzalnu bazu za stvaranje ležernih kombinacija za mnoge prigode, istovremeno naglašavajući suptilan stil.

Karakteristične značajke muške pamučne košulje Tommy Hilfiger idealne za svakodnevne kombinacije

  • Regular fit kroj pridonosi slobodi kretanja, nudeći udobno pristajanje na muškoj figuri
  • Pamučna tkanina je mekana na dodir i prozračna, što pridonosi udobnosti nošenja
  • Neelastičan materijal od čistog pamuka zadržava oblik, osiguravajući trajnost kroja
  • Casual stil čini da se košulja savršeno uklapa u ležerne, svakodnevne kombinacije
  • Dugi rukav s klasičnom manžetom univerzalno je rješenje za različita godišnja doba
  • Kopčanje na gumbe sprijeda omogućuje jednostavno oblačenje i podešavanje ovratnika
Značajke proizvoda
Vrsta ovratnika
klasični, meki
Kopčanje
na gumbe
Fleksibilnost
neelastični
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
MW0MW43122
Boja proizvođača
DCC
Boja
mornarsko plava
Modna marka
Tommy Hilfiger
Materijal
Cijeli proizvod:
98% Pamuk, 2% Elastan
Kroj
Rukav:
dugi
Vrsta rukava:
klasični
Kroj:
regular fit
Dimenzije
Dane mjere za veličinu:
41
Duljina:
72 cm
Širina ispod pazuha:
53 cm
Duljina rukava uključujući rame:
66 cm
Širina ramena:
45 cm
Model na fotografiji je visok 189 cm i ima na sebi veličinu 41
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
-25%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od pamuka s elastanom mornarsko plava MW0MW43749
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od pamuka s elastanom
79,90 €
-15%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce s pamukom mornarsko plava bez uzorka MW0MW45307
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce s pamukom
89,90 €
Tommy Hilfiger
Košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 90,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce s lanom mornarsko plava bez uzorka MW0MW42450
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce s lanom
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Pamučna košulja Tommy Hilfiger regular, s talijanskim ovratnikom, MW0MW40461
Tommy Hilfiger
Pamučna košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,99 €
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Pamučna košulja Tommy Hilfiger boja: tamno plava, regular, s klasičnim ovratnikom, MW0MW39446
Tommy Hilfiger
Pamučna košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,99 €
-10%
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Pamučna košulja Tommy Hilfiger za muškarce, boja: tamno plava, slim, s talijanskim ovratnikom, MW0MW38999
Tommy Hilfiger
Pamučna košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-28%
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od pamuka NEW YORK mornarsko plava bez uzorka MW0MW42694
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od pamuka NEW YORK
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 90,99 €
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja Tommy Hilfiger boja: tamno plava, regular, s button-down ovratnikom, MW0MW41059
Tommy Hilfiger
Košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-25%* s kodom AW26
Planet Friendly
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od samta mornarsko plava bez uzorka MW0MW40486
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od samta
99,90 €
-20%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od pamuka mornarsko plava MW0MW43317
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od pamuka
89,90 €
-10%
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Lanena košulja Tommy Hilfiger boja: tamno plava, regular, s button-down ovratnikom, MW0MW38586
Tommy Hilfiger
Lanena košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-10%
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja Tommy Hilfiger boja: tamno plava, regular, s klasičnim ovratnikom, MW0MW38580
Tommy Hilfiger
Košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od viskoze SUMMER mornarsko plava
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od viskoze SUMMER
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Traper košulja Tommy Hilfiger regular, s klasičnim ovratnikom, MW0MW40684
Tommy Hilfiger
Traper košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
-10%
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce s lanom SUMMER mornarsko plava MW0MW42987
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce s lanom SUMMER
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
-25%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od pamuka mornarsko plava MW0MW43747
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od pamuka
79,90 €
-15%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od pamuka mornarsko plava bez uzorka MW0MW44570
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od pamuka
89,90 €
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja Tommy Hilfiger boja: tamno plava, regular, MW0MW39447
Tommy Hilfiger
Košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
-50%
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Pamučna košulja Tommy Hilfiger boja: tamno plava, regular, s button-down ovratnikom, MW0MW39437
Tommy Hilfiger
Pamučna košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
44,95 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,90 €
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od pamuka s elastanom mornarsko plava bez uzorka MW0MW41824
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od pamuka mornarsko plava bez uzorka MW0MW38570
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
Extra -10%* s kodom AW26
Planet Friendly
Tommy Hilfiger Pamučna košulja Tommy Hilfiger boja: tamno plava, regular, s button-down ovratnikom, MW0MW41700
Tommy Hilfiger
Pamučna košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 87,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
-10%
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Pamučna košulja Tommy Hilfiger za muškarce, boja: tamno plava, regular, s button-down ovratnikom, MW0MW38592
Tommy Hilfiger
Pamučna košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -10%* s kodom AW26
Planet Friendly
Tommy Hilfiger Pamučna košulja Tommy Hilfiger za muškarce, boja: tamno plava, regular, s ruskim ovratnikom, MW0MW39966
Tommy Hilfiger
Pamučna košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-10%
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja muška lanena mornarsko plava MW0MW41531
Tommy Hilfiger
Košulja muška lanena
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-14%
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja Tommy Hilfiger boja: tamno plava, regular, s button-down ovratnikom, MW0MW41769
Tommy Hilfiger
Košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
-10%
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Pamučna košulja Tommy Hilfiger boja: tamno plava, regular, s button-down ovratnikom, MW0MW41715
Tommy Hilfiger
Pamučna košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 88,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-20%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od pamuka mornarsko plava MW0MW44336
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od pamuka
99,90 €
Otkrijte Tommy Hilfiger proizvode
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od pamuka mornarsko plava bez uzorka MW0MW38570
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce s lanom mornarsko plava bez uzorka MW0MW42450
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce s lanom
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
-10%
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Pamučna košulja Tommy Hilfiger za muškarce, boja: tamno plava, regular, s button-down ovratnikom, MW0MW38592
Tommy Hilfiger
Pamučna košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja Tommy Hilfiger boja: tamno plava, regular, MW0MW39447
Tommy Hilfiger
Košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
-15%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce s pamukom mornarsko plava bez uzorka MW0MW45307
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce s pamukom
89,90 €
-10%
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja Tommy Hilfiger boja: tamno plava, regular, s klasičnim ovratnikom, MW0MW38580
Tommy Hilfiger
Košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-10%
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Lanena košulja Tommy Hilfiger boja: tamno plava, regular, s button-down ovratnikom, MW0MW38586
Tommy Hilfiger
Lanena košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Pamučna košulja Tommy Hilfiger regular, s talijanskim ovratnikom, MW0MW40461
Tommy Hilfiger
Pamučna košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,99 €
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja Tommy Hilfiger boja: tamno plava, regular, s button-down ovratnikom, MW0MW41059
Tommy Hilfiger
Košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-25%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od pamuka mornarsko plava MW0MW43747
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od pamuka
79,90 €
Extra -10%* s kodom AW26
Planet Friendly
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od pamuka mornarsko plava bez uzorka MW0MW35774
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-10%
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Pamučna košulja Tommy Hilfiger boja: tamno plava, regular, s button-down ovratnikom, MW0MW41715
Tommy Hilfiger
Pamučna košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 88,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-25%* s kodom AW26
Planet Friendly
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od samta mornarsko plava bez uzorka MW0MW40486
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od samta
99,90 €
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Traper košulja Tommy Hilfiger regular, s klasičnim ovratnikom, MW0MW40684
Tommy Hilfiger
Traper košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
-10%
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Pamučna košulja Tommy Hilfiger za muškarce, boja: tamno plava, slim, s talijanskim ovratnikom, MW0MW38999
Tommy Hilfiger
Pamučna košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -10%* s kodom AW26
Planet Friendly
Tommy Hilfiger Košulja Tommy Hilfiger za muškarce, relaxed, UM0UM03227
Tommy Hilfiger
Košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 90,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
-10%
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja muška lanena mornarsko plava MW0MW41531
Tommy Hilfiger
Košulja muška lanena
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Pamučna košulja Tommy Hilfiger boja: tamno plava, regular, s klasičnim ovratnikom, MW0MW39446
Tommy Hilfiger
Pamučna košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,99 €
Extra -10%* s kodom AW26
Planet Friendly
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od pamuka mornarsko plava bez uzorka MW0MW40460
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,95 €
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od viskoze SUMMER mornarsko plava
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od viskoze SUMMER
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
-15%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od pamuka mornarsko plava bez uzorka MW0MW44570
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od pamuka
89,90 €
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Muška košulja s lanom mornarsko plava cvjetna MW0MW42447
Tommy Hilfiger
Muška košulja s lanom
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 58,99 €
-10%
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce s lanom SUMMER mornarsko plava MW0MW42987
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce s lanom SUMMER
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
-20%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od pamuka mornarsko plava MW0MW44336
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od pamuka
99,90 €
-25%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od pamuka s elastanom mornarsko plava MW0MW43749
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od pamuka s elastanom
79,90 €
Extra -10%* s kodom AW26
Planet Friendly
Tommy Hilfiger Pamučna košulja Tommy Hilfiger boja: tamno plava, regular, s button-down ovratnikom, MW0MW41700
Tommy Hilfiger
Pamučna košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 87,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od pamuka s elastanom mornarsko plava bez uzorka MW0MW41824
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
-28%
Extra -10%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od pamuka NEW YORK mornarsko plava bez uzorka MW0MW42694
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od pamuka NEW YORK
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 90,99 €
-20%* s kodom AW26
Tommy Hilfiger Košulja za muškarce od pamuka mornarsko plava MW0MW43317
Tommy Hilfiger
Košulja za muškarce od pamuka
89,90 €
Extra -10%* s kodom AW26
Planet Friendly
Tommy Hilfiger Pamučna košulja Tommy Hilfiger za muškarce, boja: tamno plava, regular, s ruskim ovratnikom, MW0MW39966
Tommy Hilfiger
Pamučna košulja Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €