Preskočite na sadržaj

Answear Club

Tommy Hilfiger
5.0

Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW18688

54,99 €
Boja: smeđa
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW18688
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW18688
Tommy Hilfiger remen za žene kožni crni AW0AW18688
Izaberite veličinu
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Smeđi remen Tommy Hilfiger – bezvremenski dodatak za mnoge kombinacije

Ženski remen Tommy Hilfiger svestran je dodatak koji naglašava individualni stil i pruža udobno pristajanje. Ovaj model, izrađen od prirodne kože, savršeno nadopunjuje kako elegantne, tako i ležerne kombinacije, čineći funkcionalan dio garderobe za žene koje cijene kvalitetu i svestranost.

Što kožni remen Tommy Hilfiger čini tako funkcionalnim?

  • Klasičan i elegantan dizajn remena pridonosi njegovoj svestranoj primjeni u mnogim kombinacijama
  • Metalna kopča s iglom omogućuje jednostavno podešavanje i stabilno držanje remena
  • Izrada od prirodne kože pridonosi trajnosti i udobnosti korištenja tijekom duljeg vremena
  • Optimalna širina od 3 cm remena omogućuje prilagodbu većini petlji na hlačama
  • Glatka tekstura materijala pridonosi elegantnom izgledu i lakoći uklapanja u odjeću
  • Mat završna obrada površine remena dodaje suptilnost i ugodna je na dodir
Značajke proizvoda
Vrsta kopče
s iglom, klasična, metalna
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
AW0AW18688
Boja proizvođača
GVI
Boja
smeđa
Modna marka
Tommy Hilfiger
ID Proizvoda
9BY2-PADZZN_88A
Materijal
Cijeli proizvod:
100% Prirodna koža
Dimenzije
Širina remena:
srednji
Dane mjere za veličinu:
85
Širina pojasa:
3 cm
Ukupna duljina remena:
100 cm
Preporučeni proizvodi
Tommy Hilfiger remen ženski kožni
49,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW18568
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW18651
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-15% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger pleteni remen za žene kožni smeđi AW0AW18696
Tommy Hilfiger pleteni remen za žene kožni
59,90 €
-15% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW17496
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
59,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW17757
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-29%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene smeđi
Tommy Hilfiger remen za žene
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 64,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
-15% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW18688
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
54,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Dvostrani kožni remen Tommy Hilfiger boja: smeđa, AW0AW18256
Dvostrani kožni remen Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 73,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožni remen Tommy Hilfiger za žene, boja: smeđa, AW0AW16837
Kožni remen Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 29,95 €
Tommy Hilfiger dvostrani remen za žene kožni smeđi AW0AW19140
Tommy Hilfiger dvostrani remen za žene kožni
73,99 €
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW18693
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
44,99 €
-18%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger dvostrani remen za žene kožni smeđi AW0AW18019
Tommy Hilfiger dvostrani remen za žene kožni
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 74,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW17496
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
59,90 €
-15% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW18692
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
54,90 €
BOSS pleteni remen za žene od brušene kože Carol-WnSd_Sz20 smeđi 50542203
BOSS pleteni remen za žene od brušene kože Carol-WnSd_Sz20
95,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožni remen Liu Jo boja: smeđa, AA6233 P0416
Kožni remen Liu Jo
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 81,99 €
Antilop remen Answear.LAB boja: smeđa
Antilop remen Answear.LAB
30,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Lauren Ralph Lauren remen za žene kožni smeđi 412968763
Lauren Ralph Lauren remen za žene kožni
Trenutna cijena:
69,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 74,99 €
Lauren Ralph Lauren dvostrani remen za žene kožni smeđi 412P15765
Lauren Ralph Lauren dvostrani remen za žene kožni
119,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Dvostrani remen Liu Jo boja: smeđa, AA6238 ES034
Dvostrani remen Liu Jo
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-26%
Extra -5% s kodom: OFF*
Dvostrani remen Armani Exchange boja: smeđa, 941118 0A877
Dvostrani remen Armani Exchange
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Answear.LAB remen za torbu za žene smeđi
Answear.LAB remen za torbu za žene
Trenutna cijena:
8,99 €
Regularna cijena: 23,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,99 €
Patrizia Pepe remen za žene kožni smeđi 8W0047 L001
Patrizia Pepe remen za žene kožni
107,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Guess remen za žene od imitacije kože EMELIE smeđi BW9359 P6230
Guess remen za žene od imitacije kože EMELIE
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožni remen U.S. Polo Assn. Marshall za žene, boja: smeđa, AIUQQ2565WAY
Kožni remen U.S. Polo Assn. Marshall
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 73,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožni remen Pinko boja: smeđa, 105466 A2QL
Kožni remen Pinko
Trenutna cijena:
66,90 €
Regularna cijena: 133,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 133,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Armani Exchange remen za žene kožni smeđi 941125 CC719
Armani Exchange remen za žene kožni
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 68,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
Otkrijte Tommy Hilfiger proizvode
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW18568
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
Tommy Hilfiger dvostrani remen za žene kožni smeđi AW0AW19140
Tommy Hilfiger dvostrani remen za žene kožni
73,99 €
-18%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger dvostrani remen za žene kožni smeđi AW0AW18019
Tommy Hilfiger dvostrani remen za žene kožni
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 74,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-15% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen ženski kožni smeđi AW0AW16836
Tommy Hilfiger remen ženski kožni
49,90 €
-29%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene smeđi
Tommy Hilfiger remen za žene
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 64,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Dvostrani kožni remen Tommy Hilfiger boja: smeđa, AW0AW18256
Dvostrani kožni remen Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 73,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-15% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW17496
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
59,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Kožni remen Tommy Hilfiger za žene, boja: smeđa, AW0AW16837
Kožni remen Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 29,95 €
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW17496
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
59,90 €
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW18693
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
44,99 €
-15% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger pleteni remen za žene kožni smeđi AW0AW18696
Tommy Hilfiger pleteni remen za žene kožni
59,90 €
-15% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW18692
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
54,90 €
-15% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW18697
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
64,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW18651
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-15% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW18688
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
54,90 €
-20%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni smeđi AW0AW17757
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni crni WW0WW11590
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 54,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni crni AW0AW18568
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 38,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Remen Tommy Hilfiger boja: crna, AW0AW17764
Remen Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 64,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni mornarsko plavi WW0WW11590
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 54,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni bež AW0AW17496
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 43,99 €
-25%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni bež AW0AW17756
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,99 €
-15% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni crni AW0AW18692
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
54,90 €
-19%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni crni
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,90 €
-19%
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger dvostrani remen za žene kožni crni AW0AW18663
Tommy Hilfiger dvostrani remen za žene kožni
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni crni AW0AW18651
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
Trenutna cijena:
29,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni crni
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-15% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni bijeli AW0AW16836
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
49,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Tommy Hilfiger remen za žene kožni crni AW0AW17753
Tommy Hilfiger remen za žene kožni
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €