Preskočite na sadržaj

Answear Club

Tommy Jeans
5.0

Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom tirkizna DM0DM20742

-25% s kodom: SUN*
79,90 €
Boja: tirkizna
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom bež DM0DM20742
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom plava DM0DM20742
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom plava DM0DM20742
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom bež DM0DM20742
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom siva DM0DM20742
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom narančasta DM0DM20742
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom roza DM0DM20742
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom ljubičasta DM0DM20742
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom plava DM0DM20742
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom plava DM0DM20742
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom mornarsko plava DM0DM20742
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom tirkizna DM0DM20742
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom zelena DM0DM20742
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom zelena DM0DM20742
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom bež DM0DM20742
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom zelena DM0DM20742
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom smeđa DM0DM20742
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom crna DM0DM20742
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*-25% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€.

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Tirkizna dukserica s kapuljačom Tommy Jeans – udoban element muške garderobe

Tirkizna dukserica s kapuljačom Tommy Jeans svestran je element muške garderobe, koji spaja udobnost nošenja s univerzalnim dizajnom. Ovaj model, izrađen od mekanog pamuka, omogućuje slobodu kretanja i odličan je izbor za stvaranje ležernih, urbanih kombinacija, naglašavajući opušten karakter odjeće.

Po čemu se ističe muška dukserica s kapuljačom Tommy Jeans?

  • Regular fit kroj pruža slobodu kretanja i udobnost nošenja
  • Pamučni materijal ugodan je na dodir i omogućuje prozračnost kože
  • Praktičan klokan džep omogućuje pohranu sitnica
  • Integrirana kapuljača pruža dodatnu zaštitu u hladnijim danima
  • Dugi rukavi osiguravaju toplinsku udobnost i potpunu pokrivenost
  • Bez uzorka olakšava kombiniranje dukserice s mnogim kombinacijama
  • Casual stil pridonosi stvaranju univerzalnih urbanih kombinacija
  • Dizajn bez kopčanja olakšava brzo oblačenje i svlačenje
Značajke proizvoda
Kopčanje
bez kopčanja, preko glave
Kapuljača
s kapuljačom
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
DM0DM20742
Boja proizvođača
L8J
Boja
tirkizna
Modna marka
Tommy Jeans
ID Proizvoda
9BYH-BLM171_67X
Materijal
Osnovni materijal:
80% Pamuk, 20% Poliester
Rebrasta traka:
95% Pamuk, 5% Elastan
Kroj
Izrez:
s integriranom kapuljačom
Vrsta rukava:
padajući
Kroj:
regular fit
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 186 cm i ima na sebi veličinu M
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom tirkizna DM0DM20738
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 58,99 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Calvin Klein Jeans za muškarce, boja: zelena, bez uzorka, J30J326687
Pamučna dukserica Calvin Klein Jeans
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
-22%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Drôle de Monsieur Le Hoodie Vase za muškarce, boja: tirkizna, s kapuljačom, s aplikacijom, F-HO174-CO127-LBE
Pamučna dukserica Drôle de Monsieur Le Hoodie Vase
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 219,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom tirkizna K10K109927
Calvin Klein dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom
Trenutna cijena:
55,99 €
Regularna cijena: 109,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Hugo Blue Noutilex boja: tirkizna, s kapuljačom, s tiskom, 50554391
Pamučna dukserica Hugo Blue Noutilex
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka tirkizna MW0MW42464
Tommy Hilfiger dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
58,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka tirkizna MW0MW37235
Tommy Hilfiger dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 68,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka tirkizna LV04RC274G
Calvin Klein Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
55,99 €
Regularna cijena: 97,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica G-Star Raw x Sofi Tukker boja: tamno plava, s kapuljačom, bez uzorka, D16121-C235
Dukserica G-Star Raw x Sofi Tukker
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour dukserica za trening muška tirkizna 1382797
Under Armour dukserica za trening muška
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica The North Face Expedition System za muškarce, boja: tirkizna, s kapuljačom, s tiskom, NF0A89DE1NO1
Pamučna dukserica The North Face Expedition System
Trenutna cijena:
53,90 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 107,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna dukserica Samsoe Samsoe za muškarce, boja: tirkizna, bez uzorka
Pamučna dukserica Samsoe Samsoe
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 84,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna dukserica Calvin Klein Jeans za muškarce, boja: tirkizna, s kapuljačom, s aplikacijom, J30J327245
Pamučna dukserica Calvin Klein Jeans
Trenutna cijena:
55,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Under Armour za muškarce, boja: tirkizna, bez uzorka, 1379755
Dukserica Under Armour
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 64,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Columbia za muškarce, boja: zelena, bez uzorka
Dukserica Columbia
Trenutna cijena:
47,99 €
Regularna cijena: 95,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 95,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Calvin Klein Jeans za muškarce, boja: zelena, s kapuljačom, s aplikacijom, J30J323430
Pamučna dukserica Calvin Klein Jeans
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Levi's THE ORIGINAL HM HOODIE boja: tirkizna, s kapuljačom, bez uzorka, 34581-0060
Pamučna dukserica Levi's THE ORIGINAL HM HOODIE
Trenutna cijena:
42,99 €
Regularna cijena: 66,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Calvin Klein Jeans boja: tirkizna, s tiskom, LV04RD234G
Dukserica Calvin Klein Jeans
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 60,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Jeans dukserica muška od pamuka tirkizna LV04RC296G
Calvin Klein Jeans dukserica muška od pamuka
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 56,99 €
-22%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vans dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka tirkizna VN000P21FRJ1
Vans dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 80,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 80,99 €
-18%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom tirkizna MW0MW11599
Tommy Hilfiger dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom
Trenutna cijena:
74,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 91,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Jeans Dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka tirkizna LV04RD243G
Calvin Klein Jeans Dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
58,99 €
Regularna cijena: 95,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 65,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Homewear dukserica Calvin Klein Underwear s kapuljačom, bez uzorka, LV00NM2930
Homewear dukserica Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 74,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Homewear dukserica Calvin Klein Underwear boja: tirkizna, s kapuljačom, bez uzorka, LV00NM2894
Homewear dukserica Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 95,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica The North Face Connect Relaxed boja: tirkizna, s tiskom, NF0A8E3ZBSI1
Pamučna dukserica The North Face Connect Relaxed
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka tirkizna LV04RC297G
Calvin Klein Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
56,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
-43%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Medicine boja: zelena, s kapuljačom
Dukserica Medicine
Trenutna cijena:
26,90 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Mammut dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka tirkizna 1014.07410
Mammut dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica ZADIG&VOLTAIRE za muškarce, boja: tirkizna, bez uzorka, JMSS00217
Pamučna dukserica ZADIG&VOLTAIRE
Trenutna cijena:
100,99 €
Regularna cijena: 194,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 116,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna dukserica Calvin Klein za muškarce, boja: zelena, s kapuljačom, s tiskom, K10K113768
Pamučna dukserica Calvin Klein
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 129,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
Otkrijte Tommy Jeans proizvode
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom tirkizna DM0DM20738
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 58,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans dukserica za muškarce s pamukom siva DM0DM22685
Tommy Jeans dukserica za muškarce s pamukom
Trenutna cijena:
74,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Tommy Jeans boja: tamno plava, s kapuljačom, s tiskom, DM0DM22077
Pamučna dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna dukserica Tommy Jeans boja: siva, melanž, DM0DM21614
Pamučna dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans dukserica za muškarce s pamukom bež DM0DM20249
Tommy Jeans dukserica za muškarce s pamukom
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna dukserica Tommy Jeans za muškarce, boja: crna, s tiskom, DM0DM21865
Pamučna dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna dukserica Tommy Jeans za muškarce, boja: crna, s aplikacijom, DM0DM20640
Pamučna dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Tommy Jeans boja: crna, s kapuljačom, bez uzorka, DM0DM20258
Pamučna dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
49,95 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 99,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna dukserica Tommy Jeans boja: siva, s tiskom, DM0DM22384
Pamučna dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 73,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Tommy Jeans boja: crna, s kapuljačom, s tiskom, DM0DM22092
Pamučna dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom plava DM0DM20742
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom
79,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Tommy Jeans boja: tamno plava, s kapuljačom, melanž, DM0DM22666
Dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 97,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna dukserica Tommy Jeans za muškarce, boja: crna, s kapuljačom, s tiskom, DM0DM21100
Pamučna dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna dukserica Tommy Jeans boja: zelena, s tiskom, DM0DM22093
Pamučna dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom bež DM0DM20746
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 87,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 73,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans dukserica za muškarce s pamukom bež DM0DM20249
Tommy Jeans dukserica za muškarce s pamukom
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 78,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
-21%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Tommy Jeans boja: tamno plava, s aplikacijom, DM0DM20660
Pamučna dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Tommy Jeans za muškarce, boja: bež, s aplikacijom, DM0DM21263
Pamučna dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans Dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom bež DM0DM20746
Tommy Jeans Dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans dukserica za muškarce od pamuka plava DM0DM23019
Tommy Jeans dukserica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Tommy Jeans boja: bordo, s kapuljačom, s tiskom, DM0DM22086
Pamučna dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
44,90 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Tommy Jeans boja: crna, s kapuljačom, melanž, DM0DM22666
Dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna dukserica Tommy Jeans boja: crna, s tiskom, DM0DM22093
Pamučna dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Planet Friendly
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom siva DM0DM20742
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom
83,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dječja pamučna dukserica Tommy Jeans za muškarce, boja: crna, s kapuljačom, s tiskom, DM0DM20257
Dječja pamučna dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Tommy Jeans boja: tamno plava, s tiskom, DM0DM22081
Pamučna dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-35%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Tommy Jeans za muškarce, boja: siva, s kapuljačom, s tiskom, DM0DM20591
Dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom muška od pamuka bež DM0DM20746
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom muška od pamuka
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €