Preskočite na sadržaj

Answear Club

Tommy Jeans
4.0

Tommy Jeans top za muškarce od pamuka 2-pack crni DM0DM20769

Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
31,99 €(16,00 € / kom.)
Regularna cijena: 49,90 € -35%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 € -8%
Boja: crna
Tommy Jeans top muški pamučni 2-pack mornarsko plavi DM0DM20769
Tommy Jeans top za muškarce od pamuka 2-pack crni DM0DM20769
Tommy Jeans top za muškarce od pamuka 2-pack crni DM0DM20769
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Crni muški top Tommy Jeans – udobnost i stil u dvostrukom pakiranju

Muški top Tommy Jeans u dvostrukom pakiranju, koji pruža slobodu pokreta i udobnost pri nošenju. Ovaj model, izrađen od čistog pamuka, savršeno se uklapa u raznolike stilove, od athleisure do smart casual, te predstavlja bazu za brojne odjevne kombinacije.

Po čemu se ističe muški pamučni top Tommy Jeans – ključne značajke

  • Uski kroj ističe figuru, istovremeno pružajući potpunu slobodu pokreta
  • Kroj potkošulje sa širokim naramenicama omogućuje udobno nošenje, idealan za tople dane
  • Mekani pamuk tanke gramaže potiče prozračnost i ugodan je za kožu
  • Elastični materijal prilagođava se tijelu, pružajući udobnost tijekom cjelodnevnih aktivnosti
  • Univerzalni athleisure i casual stil pristaje uz mnoge gradske i sportske kombinacije
  • Praktično dvostruko pakiranje ekonomično je rješenje koje nudi dva topa u jednoj kupnji
Značajke proizvoda
Fleksibilnost
elastični
Multipack
2-pack
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
DM0DM20769
Boja
crna
Modna marka
Tommy Jeans
ID Proizvoda
PPYA-TSM1PP_99X
Materijal
Cijeli proizvod:
100% Pamuk
Kroj
Izrez:
okrugli
Kroj:
slim fit
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 185 cm i ima na sebi veličinu M
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans top za muškarce od pamuka 2-pack crni DM0DM20769
Tommy Jeans top za muškarce od pamuka 2-pack
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Armani Exchange boja: crna, XM001794 AF19963
Pamučna majica Armani Exchange
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 60,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-21%
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava Puma Represent boja: crna, 635804
Majica kratkih rukava Puma Represent
Trenutna cijena:
74,99 €
Regularna cijena: 95,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 95,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Top Calvin Klein Jeans boja: crna, J30J327269
Top Calvin Klein Jeans
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 29,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Top Les Deux Huxley boja: crna, 1001497.
Top Les Deux Huxley
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 80,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna majica G-Star boja: crna, D26444-5268
Pamučna majica G-Star
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 32,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 17,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Hurley top za muškarce od pamuka crni MTKEUED0005
Hurley top za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 25,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Diesel T-BRICO-NEW boja: crna, A19632.0CHBI
Pamučna majica Diesel T-BRICO-NEW
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 105,99 €
-41%
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava 47 brand MLB LA Dodgers boja: crna, BB012PMAREX657801JK
Majica kratkih rukava 47 brand MLB LA Dodgers
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 42,99 €
-26%
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava Diesel T-LIFTY-IOD boja: crna, A21742.0JMBA
Majica kratkih rukava Diesel T-LIFTY-IOD
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 92,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 92,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna majica Resteröds ORIGINAL ribtank GOTS 2-pack boja: crna, 7027.1
Pamučna majica Resteröds ORIGINAL ribtank GOTS 2-pack
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
-40%
Extra -5% s kodom: SUN*
Top Karl Lagerfeld boja: crna, 552238.755401
Top Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 78,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 78,90 €
-25% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna majica G-Star boja: crna, D26028-C336
Pamučna majica G-Star
32,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Vans - Majica
Vans - Majica
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
-18%
Extra -5% s kodom: SUN*
AllSaints recerback za muškarce od pamuka AXEL crni M005JE
AllSaints recerback za muškarce od pamuka AXEL
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 58,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 42,99 €
-44%
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica bez rukava Medicine boja: crna
Majica bez rukava Medicine
Trenutna cijena:
9,90 €
Regularna cijena: 17,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 17,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Karl Lagerfeld IKON boja: crna, B1M46012
Pamučna majica Karl Lagerfeld IKON
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 64,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava za trening Puma Dryelite HYROX boja: crna, 528516
Majica kratkih rukava za trening Puma Dryelite HYROX
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Planet Friendly
Majica kratkih rukava za trčanje Asics Core boja: crna, 2011D223
Majica kratkih rukava za trčanje Asics Core
25,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava Karl Kani boja: crna, PD00005368
Majica kratkih rukava Karl Kani
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava HUGO 2-pack  TANK TOP TWIN PACK boja: crna, 50469778
Majica kratkih rukava HUGO 2-pack TANK TOP TWIN PACK
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Karl Lagerfeld Jeans top za muškarce od pamuka crni B2M17050
Karl Lagerfeld Jeans top za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
38,99 €
Regularna cijena: 48,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
-25% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava za trčanje adidas Performance adi365 boja: crna, JZ6544
Majica kratkih rukava za trčanje adidas Performance adi365
30,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučni top Polo Ralph Lauren 2-pack boja: crna, 714959333
Pamučni top Polo Ralph Lauren 2-pack
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava adidas Stadium boja: crna, JZ9441
Majica kratkih rukava adidas Stadium
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,99 €
-22%
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava 47 brand MLB New York Yankees boja: crna, BB017PMAREX657792JK
Majica kratkih rukava 47 brand MLB New York Yankees
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Guess Jeans boja: crna, M6GPB2 K8FQ4
Pamučna majica Guess Jeans
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava United Colors of Benetton za muškarce, boja: crna
Majica kratkih rukava United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
11,99 €
Regularna cijena: 17,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 12,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Levi's GRAPHIC ROWER TANK boja: crna, A7642
Pamučna majica Levi's GRAPHIC ROWER TANK
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 25,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 15,99 €
Otkrijte Tommy Jeans proizvode
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans top za muškarce od pamuka 2-pack crni DM0DM20769
Tommy Jeans top za muškarce od pamuka 2-pack
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans top muški pamučni 2-pack mornarsko plavi DM0DM20769
Tommy Jeans top muški pamučni 2-pack
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans boja: crna, s uzorkom, DM0DM21977
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
-21%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans boja: bijela, s uzorkom, DM0DM22325
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Jeans boja: bijela, s uzorkom, DM0DM22128
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka crna DM0DM22538
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 30,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka crna DM0DM22553
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Tommy Jeans majica muška od pamuka mornarsko plava DM0DM21780
Tommy Jeans majica muška od pamuka
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava za muškarce od pamuka 2-pack mornarsko plava
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava za muškarce od pamuka 2-pack
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka mornarsko plava DM0DM22539
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans polo muški od pamuka mornarski DM0DM22700
Tommy Jeans polo muški od pamuka
Trenutna cijena:
45,99 €
Regularna cijena: 73,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,99 €
-24%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica muška pamukna ljubičasta DM0DM20744
Tommy Jeans majica muška pamukna
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava za muškarce od pamuka siva DM0DM22545
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka ljubičasta DM0DM21780
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Jeans boja: crna, s tiskom, DM0DM21913
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka mornarsko plava DM0DM21939
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans polo muški od pamuka sivi DM0DM20676
Tommy Jeans polo muški od pamuka
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-25% s kodom: SUN*
Tommy Jeans polo majica za muškarce od pamuka bež DM0DM23408
Tommy Jeans polo majica za muškarce od pamuka
79,90 €
-15%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava za muškarce od pamuka 2-pack mornarsko plava DM0DM20687
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava za muškarce od pamuka 2-pack
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-25% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka zelena DM0DM04411
Tommy Jeans majica za muškarce od pamuka
29,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Jeans boja: siva, s tiskom, DM0DM21829
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans polo za muškarce od pamuka sivi DM0DM22711
Tommy Jeans polo za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
43,99 €
Regularna cijena: 68,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-27%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica muška pamučna narančasta DM0DM20740
Tommy Jeans majica muška pamučna
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica muška od pamuka zelena DM0DM20322
Tommy Jeans majica muška od pamuka
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans boja: tamno plava, s aplikacijom, DM0DM22311
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica muška pamučna crna DM0DM22543
Tommy Jeans majica muška pamučna
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans polo za muškarce od pamuka bež DM0DM22711
Tommy Jeans polo za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
43,99 €
Regularna cijena: 68,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica muška od pamuka bež DM0DM20322
Tommy Jeans majica muška od pamuka
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-25%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica muška pamuk narančasta DM0DM20740
Tommy Jeans majica muška pamuk
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 30,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans - Majica
Tommy Jeans - Majica
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 31,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €