Preskočite na sadržaj

Answear Club

Tommy Jeans
4.9

Tommy Jeans ženska majica od pamuka s elastanom zlatna DW0DW17385

-25%Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 34,90 € -25%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,90 € -25%
Boja: zlatna
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom bijela DW0DW17385
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom bijela DW0DW17385
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom bijela DW0DW17385
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom roza DW0DW17385
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom plava DW0DW17385
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom bež DW0DW17385
Tommy Jeans ženska majica od pamuka s elastanom zlatna DW0DW17385
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom crvena DW0DW17385
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom roza DW0DW17385
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom narančasta DW0DW17385
Tommy Jeans ženska majica od pamuka s elastanom crvena DW0DW17385
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom roza DW0DW17385
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom roza DW0DW17385
Tommy Jeans majica ženska pamučna s elastanom plava DW0DW17385
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom plava DW0DW17385
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom plava DW0DW17385
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom mornarsko plava DW0DW17385
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom bež DW0DW17385
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom zelena DW0DW17385
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom bordo DW0DW17385
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom plava DW0DW17385
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom zelena DW0DW17385
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom crna DW0DW17385
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom crna DW0DW17385
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Zlatna Tommy Jeans majica – rebrasti pamuk i V-izrez za ležerne kombinacije

Zlatna Tommy Jeans majica je ženska majica koja spaja udobnost nošenja s modernim dizajnom. Izrađena od elastičnog, rebrastog pamuka, pridonosi prilagodbi tijelu, a V-izrez joj daje suptilan karakter. Ovaj model čini izvrsnu osnovu za mnoge ležerne kombinacije, nudeći udobnost i slobodu kretanja.

Po čemu se ističe ženska Tommy Jeans majica od pamuka s elastanom?

  • Kroj slim fit ističe siluetu, nudeći moderan i prilagođen izgled
  • Klasična majica je univerzalna osnova koja pristaje mnogim raznovrsnim kombinacijama
  • Mekani pamuk s elastanom omogućuje udobnost nošenja i slobodu kretanja tijekom cijelog dana
  • Elastično pletivo osigurava savršeno prilagođavanje tijelu, bez ograničavanja pokreta
  • V-izrez optički produljuje vrat, dodajući kombinaciji lakoću i ženstvenost
  • Rebrasta tekstura materijala daje majici moderan karakter i zanimljiv izgled
Značajke proizvoda
Fleksibilnost
elastični
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
DW0DW17385
Boja
zlatna
Modna marka
Tommy Jeans
ID Proizvoda
PPYH-TSD03B_10X
Materijal
Cijeli proizvod:
95% Pamuk, 5% Elastan
Kroj
Izrez:
V-izrez
Vrsta rukava:
uski
Kroj:
slim fit
Dimenzije
Dane mjere za veličinu:
S
Širina ispod pazuha:
40 cm
Model na fotografiji je visok 175 cm i ima na sebi veličinu S
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom zlatna DW0DW17881
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-17%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica ženska od pamuka zlatna DW0DW18398
Tommy Jeans majica ženska od pamuka
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: žuta, DW0DW20424
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 64,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
-26%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: žuta, DW0DW19447
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: žuta, DW0DW19447
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Majica kratkih rukava Tommy Jeans za žene, boja: žuta, DW0DW20316
Majica kratkih rukava Tommy Jeans
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Miss Sixty majica za žene s pamukom zlatna 6M1SJ72110
Miss Sixty majica za žene s pamukom
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
-38%
Majica kratkih rukava Medicine za žene, boja: zlatna
Majica kratkih rukava Medicine
Trenutna cijena:
7,90 €
Regularna cijena: 12,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 12,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Pepe Jeans EMILY za žene, boja: žuta, PL505877
Pamučna majica Pepe Jeans EMILY
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 37,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-36%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pinko majica za žene od pamuka zlatna 106871 A3BM
Pinko majica za žene od pamuka
Trenutna cijena:
81,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-38%
Medicine majica za žene od pamuka zlatna
Medicine majica za žene od pamuka
Trenutna cijena:
7,90 €
Regularna cijena: 12,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 12,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna majica Liu Jo za žene, boja: žuta, TA5170 JS923
Pamučna majica Liu Jo
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-48%
Medicine majica za žene zlatna
Medicine majica za žene
Trenutna cijena:
12,90 €
Regularna cijena: 24,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Columbia Painted Peak za žene, boja: žuta, 2074491
Pamučna majica Columbia Painted Peak
Trenutna cijena:
21,49 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 42,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna zlatna WW0WW40584
Tommy Hilfiger majica ženska pamučna
Trenutna cijena:
38,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
-28%
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava Guess za žene, boja: žuta
Majica kratkih rukava Guess
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
-60%
Medicine oversize majica kratkih rukava za žene od pamuka zlatna
Medicine oversize majica kratkih rukava za žene od pamuka
Trenutna cijena:
9,90 €
Regularna cijena: 24,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kari Traa majica za žene s dodatkom vune Embla zlatna 623718
Kari Traa majica za žene s dodatkom vune Embla
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 71,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Morgan pletena majica kratkih rukava za žene s viskozom zlatna MIKA
Morgan pletena majica kratkih rukava za žene s viskozom
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 54,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Jack Wolfskin sportska majica kratkih rukava za žene Vonnan zlatna A63951
Jack Wolfskin sportska majica kratkih rukava za žene Vonnan
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-50%
Medicine Oversize majica kratkih rukava ženska od pamuka s elastanom zlatna
Medicine Oversize majica kratkih rukava ženska od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
9,90 €
Regularna cijena: 19,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,90 €
-35%
Medicine majica za žene od pamuka s elastanom zlatna
Medicine majica za žene od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
12,90 €
Regularna cijena: 19,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 19,90 €
-48%
Medicine pletena majica kratkih rukava ženska viskozna zlatna
Medicine pletena majica kratkih rukava ženska viskozna
Trenutna cijena:
12,90 €
Regularna cijena: 24,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Jeans basic majica kratkih rukava ženska pamučna zlatna LV047B224G
Calvin Klein Jeans basic majica kratkih rukava ženska pamučna
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Rossignol za žene, boja: žuta, RLMWY17
Pamučna majica Rossignol
Trenutna cijena:
29,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €
-36%
Medicine majica za žene od pamuka zlatna
Medicine majica za žene od pamuka
Trenutna cijena:
15,90 €
Regularna cijena: 24,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 24,90 €
-17%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica United Colors of Benetton za žene, boja: žuta, 3GA8D10BX
Pamučna majica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Hugo Blue za žene, boja: žuta, 50537476
Pamučna majica Hugo Blue
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Otkrijte Tommy Jeans proizvode
-26%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: žuta, DW0DW19447
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Majica kratkih rukava Tommy Jeans za žene, boja: žuta, DW0DW20316
Majica kratkih rukava Tommy Jeans
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: žuta, DW0DW19447
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom zlatna DW0DW17881
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: žuta, DW0DW20315
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: žuta, DW0DW20424
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 64,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
-17%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica ženska od pamuka zlatna DW0DW18398
Tommy Jeans majica ženska od pamuka
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava ženska od pamuka s elastanom bež DW0DW17383
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava ženska od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava Tommy Jeans za žene, boja: bež, DW0DW22536
Majica kratkih rukava Tommy Jeans
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica ženska pamučna crna DW0DW22562
Tommy Jeans majica ženska pamučna
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: crna, DW0DW21842
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-18%
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava Tommy Jeans za žene, boja: crna, DW0DW21838
Majica kratkih rukava Tommy Jeans
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-32%
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava Tommy Jeans za žene, boja: bež, DW0DW21837
Majica kratkih rukava Tommy Jeans
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom crna DW0DW17881
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €
-15% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava ženska od pamuka s elastanom siva DW0DW17383
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava ženska od pamuka s elastanom
34,90 €
-22%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava ženska pamučna s elastanom zelena DW0DW17383
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava ženska pamučna s elastanom
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
Tommy Jeans majica ženska s viskozom crna DW0DW22802
Tommy Jeans majica ženska s viskozom
39,90 €
-25% s kodom: SUN*
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava ženska od pamuka s elastanom siva DW0DW17383
Tommy Jeans basic majica kratkih rukava ženska od pamuka s elastanom
34,90 €
-15% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica ženska pamučna roza DW0DW20458
Tommy Jeans majica ženska pamučna
29,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom zelena DW0DW17385
Tommy Jeans majica ženska od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
30,90 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: tamno plava
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: bijela, DW0DW20631
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: crna, DW0DW20631
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: smeđa, DW0DW21524
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €
-21%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: bež, DW0DW21422
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 34,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna majica Tommy Jeans 2-pack za žene, boja: crna, DW0DW21366
Pamučna majica Tommy Jeans 2-pack
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-22%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom zelena DW0DW17385
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
-18%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom crvena DW0DW22275
Tommy Jeans majica za žene od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava Tommy Jeans za žene, boja: crvena, DW0DW21404
Majica kratkih rukava Tommy Jeans
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 29,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna majica Tommy Jeans za žene, boja: bež, DW0DW21966
Pamučna majica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €