Preskočite na sadržaj

Answear Club

Under Armour
3.7

Under Armour bokserice za muškarce 3-pack crne 25UUSHJ033

Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
34,99 €(11,66 € / kom.)
Regularna cijena: 47,99 € -27%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 € -7%
Boja: crna
Under Armour bokserice za muškarce 3-pack mornarsko plave 25UUSHJ033
Under Armour bokserice za muškarce 3-pack sive 25UUSHJ033
Under Armour bokserice za muškarce 3-pack crne 25UUSHJ033
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Crne bokserice Under Armour – udobnost i potpora u 3-packu

Under Armour bokserice muški su model donjeg rublja, izrađen od rastezljivog pletiva koje pruža slobodu kretanja i cjelodnevnu udobnost. Ovaj jednostavan dizajn, dostupan u praktičnom 3-packu, idealan je za aktivne muškarce koji cijene funkcionalnost i udobnost.

Under Armour bokserice 3-pack – ključne značajke i prednosti

  • Kroj bokserica od rastezljivog pletiva pruža slobodu kretanja i nježno prianja uz tijelo
  • Mekano pletivo s elastanom osigurava udobnost nošenja i prozračnost, što je ključno tijekom aktivnosti
  • Široka pasica s logotipom Under Armour stabilno drži donje rublje na mjestu, bez neugodnog stezanja
  • Pakiranje od 3 komada ekonomično je rješenje koje vam omogućuje nadopunu osnovne garderobe
  • Jednostavan, crni dizajn naglašava univerzalnost i lakoću kombiniranja s različitom odjećom
Značajke proizvoda
Fleksibilnost
elastični
Multipack
3-pack
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
25UUSHJ033
Boja proizvođača
001
Boja
crna
Modna marka
Under Armour
ID Proizvoda
PPYH-BIM0MR_99X
Materijal
Materijal 1:
90% Poliester, 10% Elastan
Materijal 2:
88% Poliester, 12% Elastan
Materijal 3:
89% Poliester, 11% Elastan
Preporučeni proizvodi
-25%
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour - Bokserice (3-pack) 1363617.001-001
Under Armour - Bokserice (3-pack)
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour bokserice za muškarce 83 Perf Cotton 3in 3-pack crne 25UUSHJ083
Under Armour bokserice za muškarce 83 Perf Cotton 3in 3-pack
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour 3-pack boja: crna, 25UUSHJ043
Bokserice Under Armour 3-pack
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour za muškarce, boja: crna
Bokserice Under Armour
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 36,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour 3-pack za muškarce, boja: crna, 25UUSHJ053
Bokserice Under Armour 3-pack
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour 3-pack za muškarce, boja: crna, 25UUSHJ073
Bokserice Under Armour 3-pack
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour za muškarce, boja: crna
Bokserice Under Armour
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour 3-pack za muškarce, boja: crna, 25UUSHJ193
Bokserice Under Armour 3-pack
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour bokserice za muškarce 93 Perf Cotton 6in 3-pack crne 25UUSHJ093
Under Armour bokserice za muškarce 93 Perf Cotton 6in 3-pack
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
-18%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour 3-pack za muškarce, boja: crna
Bokserice Under Armour 3-pack
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice CR7 Cristiano Ronaldo 3-pack boja: crna, 8100.49.2766
Bokserice CR7 Cristiano Ronaldo 3-pack
Trenutna cijena:
20,49 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
HUGO bokserice za muškarce od pamuka s elastanom TRUNK TRIPLET GALAXY 3-pack crna 50532797
HUGO bokserice za muškarce od pamuka s elastanom TRUNK TRIPLET GALAXY 3-pack
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Versace za muškarce, boja: bijela, 1014037 1A09410
Bokserice Versace
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 76,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 76,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Emporio Armani Underwear bokserice za muškarce od pamuka s elastanom 2-pack crne EM000252 AF18881
Emporio Armani Underwear bokserice za muškarce od pamuka s elastanom 2-pack
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-15% s kodom: SUN*
Medicine bokserice za muškarce od pamuka s elastanom 2-pack crne
Medicine bokserice za muškarce od pamuka s elastanom 2-pack
17,90 €
HUGO bokserice za muškarce od pamuka s elastanom BOXER BR PLANET DES 3-pack crne 50545674
HUGO bokserice za muškarce od pamuka s elastanom BOXER BR PLANET DES 3-pack
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
-15% s kodom: SUN*
Karl Lagerfeld bokserice za muškarce od pamuka crne B1M47008
Karl Lagerfeld bokserice za muškarce od pamuka
49,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
CR7 Cristiano Ronaldo 4-pack boja: crna, 8104-4900-2493
CR7 Cristiano Ronaldo 4-pack
Trenutna cijena:
22,49 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Nike uske bokserice za muškarce 3-pack crne 0000KE1157
Nike uske bokserice za muškarce 3-pack
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger uske bokserice za muškarce od pamuka s elastanom 3-pack crne UM0UM03908
Tommy Hilfiger uske bokserice za muškarce od pamuka s elastanom 3-pack
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Bokserice Guess BARNEY za muškarce, boja: crna, U4YF00.KCD31
Bokserice Guess BARNEY
Trenutna cijena:
10,99 €
Regularna cijena: 17,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 11,99 €
-41%
Extra -5% s kodom: SUN*
Slip gaćice Armani Exchange 2-pack za muškarce, boja: crna
Slip gaćice Armani Exchange 2-pack
Trenutna cijena:
23,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Tommy Hilfiger 3-pack boja: siva, UM0UM03467
Bokserice Tommy Hilfiger 3-pack
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
BOSS bokserice za muškarce od pamuka s elastanom Trunk 3P Power Desig 3-pack bež 50554443
BOSS bokserice za muškarce od pamuka s elastanom Trunk 3P Power Desig 3-pack
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-27%
Extra -5% s kodom: SUN*
Lacoste uske bokserice za muškarce od pamuka s elastanom 3-pack crne 5H1300
Lacoste uske bokserice za muškarce od pamuka s elastanom 3-pack
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
Nike bokserice za muškarce 3-pack crne NQ00KE1284
Nike bokserice za muškarce 3-pack
42,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice HUGO 3-pack  TRUNK TR. SPLIT LOGO boja: crna, 50545667
Bokserice HUGO 3-pack TRUNK TR. SPLIT LOGO
Trenutna cijena:
26,45 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,90 €
CR7 Cristiano Ronaldo bokserice za muškarce s pamukom x WORLD CUP 26 3-pack crne 8100-49-2793
CR7 Cristiano Ronaldo bokserice za muškarce s pamukom x WORLD CUP 26 3-pack
39,90 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Calvin Klein za muškarce, boja: crna, 0000U2662G
Bokserice Calvin Klein
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 42,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 42,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
HUGO bokserice za muškarce od pamuka s elastanom TRUNK TRIPLET PACK 3-pack crne 50532611
HUGO bokserice za muškarce od pamuka s elastanom TRUNK TRIPLET PACK 3-pack
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
Otkrijte Under Armour proizvode
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour 3-pack za muškarce, boja: crna, 25UUSHJ053
Bokserice Under Armour 3-pack
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-25%
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour - Bokserice (3-pack) 1363617.001-001
Under Armour - Bokserice (3-pack)
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour za muškarce, boja: crna
Bokserice Under Armour
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour bokserice za muškarce 93 Perf Cotton 6in 3-pack crne 25UUSHJ093
Under Armour bokserice za muškarce 93 Perf Cotton 6in 3-pack
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour 3-pack boja: crna, 25UUSHJ043
Bokserice Under Armour 3-pack
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour 3-pack za muškarce, boja: crna, 25UUSHJ193
Bokserice Under Armour 3-pack
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
-18%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour 3-pack za muškarce, boja: crna
Bokserice Under Armour 3-pack
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour 3-pack za muškarce, boja: crna, 25UUSHJ073
Bokserice Under Armour 3-pack
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour bokserice za muškarce 83 Perf Cotton 3in 3-pack crne 25UUSHJ083
Under Armour bokserice za muškarce 83 Perf Cotton 3in 3-pack
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour za muškarce, boja: crna
Bokserice Under Armour
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 36,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour bokserice za muškarce 83 Perf Cotton 3in 3-pack sive 25UUSHJ083
Under Armour bokserice za muškarce 83 Perf Cotton 3in 3-pack
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-15% s kodom: SUN*
Under Armour 63 Perf Tech Mesh 6in 3-pack siva 25UUSHJ063
Under Armour 63 Perf Tech Mesh 6in 3-pack
47,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour bokserice za muškarce 3-pack sive 25UUSHJ033
Under Armour bokserice za muškarce 3-pack
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour bokserice za muškarce 93 Perf Cotton 6in 3-pack zelene 25UUSHJ093
Under Armour bokserice za muškarce 93 Perf Cotton 6in 3-pack
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour 3-pack boja: crvena, 25UUSHJ043
Bokserice Under Armour 3-pack
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour bokserice za muškarce 83 Perf Cotton 3in 3-pack mornarsko plave 25UUSHJ083
Under Armour bokserice za muškarce 83 Perf Cotton 3in 3-pack
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Under Armour bokserice za muškarce 3-pack mornarsko plave 25UUSHJ033
Under Armour bokserice za muškarce 3-pack
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour 3-pack za muškarce, boja: crvena
Bokserice Under Armour 3-pack
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour 3-pack boja: tamno plava, 25UUSHJ043
Bokserice Under Armour 3-pack
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour - Bokserice (3-pack)
Under Armour - Bokserice (3-pack)
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour 3-pack za muškarce, boja: siva, 25UUSHJ053
Bokserice Under Armour 3-pack
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour 3-pack za muškarce, boja: tamno plava, 25UUSHJ203
Bokserice Under Armour 3-pack
Trenutna cijena:
27,49 €
Regularna cijena: 54,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,99 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour bokserice za muškarce 93 Perf Cotton 6in 3-pack mornarsko plave 25UUSHJ093
Under Armour bokserice za muškarce 93 Perf Cotton 6in 3-pack
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour 3-pack boja: siva, 25UUSHJ043
Bokserice Under Armour 3-pack
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Under Armour 3-pack boja: crna, 25UUSHJ043
Bokserice Under Armour 3-pack
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour bokserice za muškarce 93 Perf Cotton 6in 3-pack bijele 25UUSHJ093
Under Armour bokserice za muškarce 93 Perf Cotton 6in 3-pack
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Bokserice Under Armour 3-pack za muškarce, boja: zelena, 25UUSHJ193
Bokserice Under Armour 3-pack
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 54,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-15% s kodom: SUN*
Under Armour 63 Perf Tech Mesh 6in 3-pack tirkizne 25UUSHJ063
Under Armour 63 Perf Tech Mesh 6in 3-pack
47,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour bokserice za muškarce 83 Perf Cotton 3in 3-pack zelene 25UUSHJ083
Under Armour bokserice za muškarce 83 Perf Cotton 3in 3-pack
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour bokserice za muškarce PERFORMANCE TECH 3-pack bež 25UUSHJ913
Under Armour bokserice za muškarce PERFORMANCE TECH 3-pack
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €