Preskočite na sadržaj

Answear Club

United Colors of Benetton Kardigan za muškarce s dodatkom vune mornarsko plavi 1OK9U6020

102,99 €
Boja: mornarsko plava
United Colors of Benetton kardigan za muškarce s dodatkom vune mornarsko plavi 1OK9U6020
United Colors of Benetton kardigan za muškarce s dodatkom vune sivi 1OK9U6020

Tamnoplavi muški kardigan United Colors of Benetton – klasični model na kopčanje

Muški kardigan United Colors of Benetton je komad bezvremenskog karaktera koji predstavlja funkcionalnu osnovu za mnoge kombinacije. Srednje debelo pletivo s dodatkom vune pomaže u održavanju odgovarajuće topline tijekom hladnijih dana. Prigušena tamnoplava boja i tradicionalni kroj odlično se uklapaju u ležerne, uredske stilove ili prigode poput druženja s prijateljima.

Po čemu se ističe muški kardigan United Colors of Benetton?

  • Regular fit kroj omogućuje prirodno pristajanje materijala uz mušku figuru
  • Ležeran stil olakšava stvaranje skladnih kombinacija za posao ili sastanke
  • Model na kopčanje omogućuje praktično slojevito odijevanje
  • Pletivo s dodatkom vune pruža toplinsku izolaciju tijekom hladoće
  • Elastičan materijal potiče slobodu kretanja tijekom aktivnosti
  • Dizajn bez džepova zadržava jednostavnu i estetsku formu odjeće
  • Kopčanje gumbima omogućuje brzo otkopčavanje prema potrebi
  • Dugi raglan rukav osigurava udobnost oko ramena
  • V-izrez olakšava estetsko isticanje ovratnika košulje
Značajke proizvoda
Kopčanje
na gumbe
Fleksibilnost
elastični
Kapuljača
bez kapuljače
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
1OK9U6020
Boja proizvođača
616
Boja
mornarsko plava
Modna marka
United Colors of Benetton
Materijal
Cijeli proizvod:
33% Akril, 33% Vuna, 30% Poliester, 4% Elastan
Kroj
Rukav:
dugi
Izrez:
V-izrez, na kopčanje
Vrsta rukava:
raglan
Kroj:
regular fit
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 188 cm i ima na sebi veličinu M
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.

Veličine prikazane u trgovini preračunate su prema standardnoj europskoj tablici veličina. Na etiketi isporučenog proizvoda nalazi se originalna oznaka proizvođača.

Preporučeni proizvodi
-10%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Kardigan za muškarce od vune mornarsko plavi 19KRU501I
United Colors of Benetton
Kardigan za muškarce od vune
129,90 €
-25%* s kodom BDAY
Michael Kors  mornarsko plava CF560HV7AP
Michael Kors
Michael Kors
209,90 €
-15%* s kodom BDAY
Lacoste Kardigan za muškarce od pamuka mornarsko plavi AH9914
Lacoste
Kardigan za muškarce od pamuka
169,90 €
-15%* s kodom BDAY
Hackett London Vesta za muškarce od vune mornarsko plava HM7000257
Hackett London
Vesta za muškarce od vune
199,90 €
Paul&Shark Kardigan s dodatkom vune Paul&Shark boja: tamno plava, 15311248
Paul&Shark
Kardigan s dodatkom vune Paul&Shark
629,90 €
Extra -5%* s kodom BDAY
rag & bone Pulover kratkih rukava za muškarce od pamuka mornarsko plavi RH3726S6MCO
rag & bone
Pulover kratkih rukava za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 229,90 €
-20%
Extra -5%* s kodom BDAY
Nanushka Vuneni kardigan Nanushka POVAL boja: tamno plava, NM24PFSW00457
Nanushka
Vuneni kardigan Nanushka POVAL
Trenutna cijena:
239,90 €
Regularna cijena: 494,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 299,90 €
Visvim Vuneni kardigan Visvim SELMER KNIT za muškarce, boja: tamno plava, 125205012007
Visvim
Vuneni kardigan Visvim SELMER KNIT
1169,90 €
U.S. Polo Assn. Kardigan za muškarce od pamuka Open Collar Knitted mornarsko plavi MUP4927
U.S. Polo Assn.
Kardigan za muškarce od pamuka Open Collar Knitted
95,99 €
-25%* s kodom BDAY
Guess Jeans Vesta za muškarce mornarsko plava M6YR03 Z0905
Guess Jeans
Vesta za muškarce
98,90 €
-10%
Extra -5%* s kodom BDAY
Armani Exchange Kardigan Armani Exchange za muškarce, boja: tamno plava, XM001279 AF10454
Armani Exchange
Kardigan Armani Exchange
Trenutna cijena:
134,90 €
Regularna cijena: 150,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 150,90 €
-30%* s kodom BDAY
Trussardi Vesta za muškarce od vune mornarsko plava M0238000025N
Trussardi
Vesta za muškarce od vune
189,90 €
-25%* s kodom BDAY
BOSS Vesta za muškarce od vune H-Balonso-L mornarsko plava 50571915
BOSS
Vesta za muškarce od vune H-Balonso-L
178,90 €
-25%* s kodom BDAY
Planet Friendly
Calvin Klein Kardigan Calvin Klein za muškarce, boja: tamno plava, LV040EM324
Calvin Klein
Kardigan Calvin Klein
179,90 €
-10%* s kodom BDAY
Guess Vesta za muškarce s pamukom NOAH mornarsko plava M6BR33 Z1412
Guess
Vesta za muškarce s pamukom NOAH
119,90 €
Paul&Shark Kardigan za muškarce s vunom mornarsko plavi 15311275
Paul&Shark
Kardigan za muškarce s vunom
389,90 €
-10%* s kodom BDAY
Gant Pamučni kardigan Gant boja: tamno plava
Gant
Pamučni kardigan Gant
149,90 €
-15%* s kodom BDAY
Lacoste Za muškarce od pamuka mornarsko plava AH1957
Lacoste
Za muškarce od pamuka
169,90 €
-25%* s kodom BDAY
Polo Ralph Lauren Kardigan za muškarce od vune mornarsko plavi 710B22611
Polo Ralph Lauren
Kardigan za muškarce od vune
309,90 €
-15%* s kodom BDAY
Aeronautica Militare Kardigan za muškarce od pamuka mornarsko plavi MA1666UL00409
Aeronautica Militare
Kardigan za muškarce od pamuka
189,90 €
-30%* s kodom BDAY
BOSS Vesta za muškarce od pamuka H-Loretti mornarsko plava 50565500
BOSS
Vesta za muškarce od pamuka H-Loretti
198,90 €
Joop! Vesta za muškarce od pamuka mornarsko plava 30104706
Joop!
Vesta za muškarce od pamuka
169,90 €
Drôle de Monsieur Kardigan za muškarce s vunom Waffle Drule Patch mornarsko plavi M-CA191-WO018
Drôle de Monsieur
Kardigan za muškarce s vunom Waffle Drule Patch
379,90 €
-15%* s kodom BDAY
Les Deux Vesta za muškarce od vune mornarsko plava 1002195
Les Deux
Vesta za muškarce od vune
199,90 €
Planet Friendly
Marc O'Polo Pamučni kardigan Marc O'Polo za muškarce, boja: tamno plava, 5000012743
Marc O'Polo
Pamučni kardigan Marc O'Polo
189,90 €
-20%* s kodom BDAY
Tommy Hilfiger Kardigan za muškarce od pamuka mornarsko plavi MW0MW44756
Tommy Hilfiger
Kardigan za muškarce od pamuka
169,90 €
Armani Exchange Kardigan za muškarce s dodatkom vune mornarsko plavi XM002864 AF14007
Armani Exchange
Kardigan za muškarce s dodatkom vune
206,90 €
-10%* s kodom BDAY
Calvin Klein Jeans Kardigan za muškarce s pamukom mornarsko plavi LV04RH317G
Calvin Klein Jeans
Kardigan za muškarce s pamukom
159,90 €
Norse Projects Vuneni kardigan Norse Projects Nicolai Merino Cotton Milano Jacket za muškarce, boja: tamno plava, N45.0619.7004
Norse Projects
Vuneni kardigan Norse Projects Nicolai Merino Cotton Milano Jacket
379,90 €
-25%* s kodom BDAY
Marc O'Polo Kardigan za muškarce od pamuka mornarsko plava 5000012919
Marc O'Polo
Kardigan za muškarce od pamuka
179,90 €
Otkrijte United Colors of Benetton proizvode
-10%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Kardigan za muškarce od vune mornarsko plavi 19KRU501I
United Colors of Benetton
Kardigan za muškarce od vune
129,90 €
-10%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Vesta za muškarce s vunom bež 1WGTU501H
United Colors of Benetton
Vesta za muškarce s vunom
119,90 €
-10%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Kardigan za muškarce od vune sivi 19KRU501I
United Colors of Benetton
Kardigan za muškarce od vune
129,90 €
-40%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Vuneni prsluk United Colors of Benetton boja: siva, 1344U601H
United Colors of Benetton
Vuneni prsluk United Colors of Benetton
90,99 €
United Colors of Benetton Kardigan za muškarce s dodatkom vune sivi 1OK9U6020
United Colors of Benetton
Kardigan za muškarce s dodatkom vune
102,99 €
Extra -5%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Kardigan s primjesom vune United Colors of Benetton za muškarce, 1HNNK601R
United Colors of Benetton
Kardigan s primjesom vune United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
-15%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Pulover za muškarce od pamuka mornarsko plavi 1UAEU10B6
United Colors of Benetton
Pulover za muškarce od pamuka
71,99 €
-40%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Prsluk s dodatkom vune United Colors of Benetton boja: tamno plava, 1NGVK401J
United Colors of Benetton
Prsluk s dodatkom vune United Colors of Benetton
78,99 €
United Colors of Benetton Pulover za muškarce od vune bordo 1002U4407
United Colors of Benetton
Pulover za muškarce od vune
83,99 €
-15%* s kodom BDAY
Planet Friendly
United Colors of Benetton Pulover za muškarce od vune smeđi 1002U1G34
United Colors of Benetton
Pulover za muškarce od vune
65,90 €
-40%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Pulover za muškarce s viskozom mornarsko plavi 110XU10A5
United Colors of Benetton
Pulover za muškarce s viskozom
65,90 €
-25%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Pulover za muškarce od pamuka crni 1098U1I76
United Colors of Benetton
Pulover za muškarce od pamuka
65,90 €
Extra -5%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Pamučni pulover United Colors of Benetton za muškarce, boja: tamno plava, lagane, 10C1K10AI
United Colors of Benetton
Pamučni pulover United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 77,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
Extra -5%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Pulover muški pamučni plavi 1098U1I76
United Colors of Benetton
Pulover muški pamučni
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 65,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
-10%
Extra -5%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Pulover za muškarce s dodatkom lana zeleni 1DC3U10BK
United Colors of Benetton
Pulover za muškarce s dodatkom lana
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 92,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
Extra -5%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Pulover za muškarce od vune roza 1002U4407
United Colors of Benetton
Pulover za muškarce od vune
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 65,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-40%* s kodom BDAY
Planet Friendly
United Colors of Benetton Pulover bez rukava za muškarce od vune sivi 1002U400L
United Colors of Benetton
Pulover bez rukava za muškarce od vune
55,90 €
United Colors of Benetton Pulover za muškarce od vune smeđi 1002U1G34
United Colors of Benetton
Pulover za muškarce od vune
83,99 €
-10%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Pulover bez rukava za muškarce od vune smeđi 1002U400L
United Colors of Benetton
Pulover bez rukava za muškarce od vune
55,95 €
-10%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Pulover za muškarce od vune bordo 1002U301Y
United Colors of Benetton
Pulover za muškarce od vune
92,99 €
-10%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Pulover za muškarce od vune zeleni 1002U1G34
United Colors of Benetton
Pulover za muškarce od vune
83,99 €
Extra -5%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Pulover muški pamučni smeđi 1098U1I76
United Colors of Benetton
Pulover muški pamučni
Trenutna cijena:
42,99 €
Regularna cijena: 61,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
Extra -5%* s kodom BDAY
Planet Friendly
United Colors of Benetton Vuneni pulover United Colors of Benetton za muškarce, boja: tamno plava, lagani
United Colors of Benetton
Vuneni pulover United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
58,99 €
Regularna cijena: 80,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
United Colors of Benetton Pulover za muškarce od vune bordo 1002U1G34
United Colors of Benetton
Pulover za muškarce od vune
83,99 €
-10%
Extra -5%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Pulover za muškarce od pamuka smeđi 1098U4486
United Colors of Benetton
Pulover za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 65,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
Extra -5%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Vuneni pulover United Colors of Benetton za muškarce, boja: siva, lagani
United Colors of Benetton
Vuneni pulover United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
65,99 €
Regularna cijena: 80,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
Extra -5%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Pulover za muškarce od pamuka crveni 1098U1I76
United Colors of Benetton
Pulover za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 61,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
-10%* s kodom BDAY
United Colors of Benetton Pulover za muškarce od vune mornarsko plavi 1002U301Y
United Colors of Benetton
Pulover za muškarce od vune
92,99 €
United Colors of Benetton Pulover za muškarce s vunom mornarsko plavi 1VFBU10BP
United Colors of Benetton
Pulover za muškarce s vunom
92,99 €
United Colors of Benetton Pulover bez rukava za muškarce od vune mornarsko plavi 1002U400L
United Colors of Benetton
Pulover bez rukava za muškarce od vune
71,99 €