Preskočite na sadržaj

Answear Club

United Colors of Benetton
4.8

United Colors of Benetton kardigan za žene od pamuka plavi 1C19D502P

-10%Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 71,90 € -30%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 € -10%
Boja: plava
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Plavi kardigan United Colors of Benetton – klasika i udobnost u svakodnevnom izdanju

Plavi ženski kardigan United Colors of Benetton svestran je komad odjeće koji omogućuje stvaranje mnogih stilizacija, od ležernih do smart casual. Ovaj model, izrađen od mekog pamuka, omogućuje udobno nošenje i odličan je izbor za žene koje cijene bezvremenski dizajn i udobnost. Njegov klasičan kroj i glatka tekstura čine ga savršenim za urbani, mladenački i athleisure izgled.

Po čemu se ističe ženski kardigan na kopčanje United Colors of Benetton?

  • Jednostavan kroj omogućuje slobodu kretanja i univerzalno pristajanje figuri
  • Svestran stil athleisure, casual i smart casual omogućuje raznolike kombinacije
  • Klasičan kroj kardigana na kopčanje olakšava oblačenje i stiliziranje
  • 100% pamuk u pletivu osigurava prozračnost i ugodan je na dodir
  • Elastičan materijal omogućuje udobno nošenje i prilagođavanje pokretima tijela
  • Jednoredno kopčanje gumbima po cijeloj dužini olakšava podešavanje i stiliziranje
  • Okrugli izrez s rebrastim porubom doprinosi estetskom izgledu i udobnosti nošenja
  • Glatki uzorak pletiva doprinosi univerzalnosti i olakšava kombiniranje s drugom odjećom
  • Rebrasti porubi na izrezu, manžetama i na donjem rubu osiguravaju bolje pristajanje
Značajke proizvoda
Kopčanje
na gumbe, jednoredno, na cijeloj duljini
Fleksibilnost
elastični
Kapuljača
bez kapuljače
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
1C19D502P
Boja
plava
Modna marka
United Colors of Benetton
ID Proizvoda
PPY2-SWD0E9_95X
Materijal
Cijeli proizvod:
100% Pamuk
Kroj
Rukav:
dugi
Izrez:
okrugli, na kopčanje
Vrsta rukava:
klasični
Kroj:
regular fit, jednostavni
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 177 cm i ima na sebi veličinu S
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.

Veličine navedene na etiketama mogu se razlikovati od naručenih zbog primijenjenog preračuna – orginalna tablica veličina za proizvode ove marke jest proizvođačka. Radi sigurnosti, molimo da se upoznate s tablicom veličina.

Preporučeni proizvodi
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kardigan United Colors of Benetton boja: zelena, lagane
Vuneni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
73,99 €
Regularna cijena: 92,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 81,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kardigan United Colors of Benetton boja: zelena, lagane
Vuneni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
65,99 €
Regularna cijena: 92,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton lagane, 102HD502B
Kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
United Colors of Benetton kardigan za žene od pamuka plavi 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigan za žene od pamuka
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 71,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kardigan United Colors of Benetton boja: zelena, lagane
Vuneni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 75,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-25% s kodom: SUN*
Polo Ralph Lauren kardigan za žene od pamuka COTTON-LSL-CRD plavi 211971868513
Polo Ralph Lauren kardigan za žene od pamuka COTTON-LSL-CRD
239,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan Answear.LAB za žene
Kardigan Answear.LAB
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Guess kardigan za žene od viskoze plava W6GR18 Z0605
Guess kardigan za žene od viskoze
Trenutna cijena:
89,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 94,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Prsluk Pedro del Hierro tople, 5502015
Prsluk Pedro del Hierro
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Weekend Max Mara kardigan ženski laneni BADIA plavi 2615341022600
Weekend Max Mara kardigan ženski laneni BADIA
248,90 €
-39%
Pamučni kardigan Medicine boja: plava, lagane
Pamučni kardigan Medicine
Trenutna cijena:
22,90 €
Regularna cijena: 37,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,90 €
-18%
Extra -5% s kodom: SUN*
Karl Lagerfeld prsluk za žene plavi B2W18014
Karl Lagerfeld prsluk za žene
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan Guess KHLOE lagane, W5GR08 Z3MN2
Kardigan Guess KHLOE
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 75,99 €
-17%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kardigan MUNTHE LOCCA
Vuneni kardigan MUNTHE LOCCA
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan s dodatkom vune Bizuu EZELLA boja: plava, EZELLA BŁĘKITNY
Kardigan s dodatkom vune Bizuu EZELLA
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans kardigan damski od pamuka plavi DW0DW23024
Tommy Jeans kardigan damski od pamuka
Trenutna cijena:
78,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 86,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan s kašmirom Answear.LAB
Kardigan s kašmirom Answear.LAB
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 92,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan Marc O'Polo tople, 5000007308
Kardigan Marc O'Polo
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Polo Ralph Lauren kardigan za žene od pamuka plavi 211971868
Polo Ralph Lauren kardigan za žene od pamuka
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan Medicine tople
Kardigan Medicine
Trenutna cijena:
22,90 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
From Future kardigan za žene od vune plavi WPC03440
From Future kardigan za žene od vune
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan s dodatkom vune Kenzo boja: plava, FG52CA7423DY
Kardigan s dodatkom vune Kenzo
Trenutna cijena:
359,90 €
Regularna cijena: 599,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 449,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan Guess za žene, lagani, V5GQ01 Z3D60
Kardigan Guess
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
Vans kardigan za žene s otvorima plavi VN000T97FOA1
Vans kardigan za žene s otvorima
87,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan Gaudi 521BD53044
Kardigan Gaudi
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Polo Ralph Lauren kardigan za žene od pamuka plavi 211966720
Polo Ralph Lauren kardigan za žene od pamuka
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan Silvian Heach AGARWA boja: plava, lagane, GPP26519CD
Kardigan Silvian Heach AGARWA
Trenutna cijena:
62,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan Answear.LAB za žene
Kardigan Answear.LAB
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Lauren Ralph Lauren kardigan za žene s pamukom plavi 200P14040
Lauren Ralph Lauren kardigan za žene s pamukom
219,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Kardigan s primjesom kašmira Rotate boja: plava, lagane, 1138541321
Kardigan s primjesom kašmira Rotate
Trenutna cijena:
219,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 239,90 €
Otkrijte United Colors of Benetton proizvode
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kardigan United Colors of Benetton boja: zelena, lagane
Vuneni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
73,99 €
Regularna cijena: 92,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 81,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton lagane, 102HD502B
Kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kardigan United Colors of Benetton boja: zelena, lagane
Vuneni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
65,99 €
Regularna cijena: 92,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
United Colors of Benetton kardigan za žene od pamuka plavi 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigan za žene od pamuka
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 71,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kardigan United Colors of Benetton boja: zelena, lagane
Vuneni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 75,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan United Colors of Benetton boja: smeđa, lagane, 33UXD500Y
Kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučni kardigan United Colors of Benetton boja: narančasta, lagani, 1091D5558
Pamučni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan United Colors of Benetton boja: smeđa, lagane, 1E3RE502D
Kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 77,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kardigan United Colors of Benetton boja: zelena, lagane
Vuneni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
65,99 €
Regularna cijena: 92,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučni kardigan United Colors of Benetton boja: crna, lagani
Pamučni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
42,99 €
Regularna cijena: 69,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kardigan United Colors of Benetton boja: zelena, lagane
Vuneni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 75,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kardigan United Colors of Benetton boja: bež, lagani
Vuneni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
United Colors of Benetton kardigan za žene od pamuka crni 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigan za žene od pamuka
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 71,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pulover s dodatkom vune United Colors of Benetton boja: crna, 18L4EN00J
Pulover s dodatkom vune United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
73,99 €
Regularna cijena: 158,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 76,99 €
-16%
Extra -5% s kodom: SUN*
United Colors of Benetton kardigan ženski od pamuka zlatni 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigan ženski od pamuka
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 71,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 71,90 €
-15% s kodom: SUN*
United Colors of Benetton kardigan za žene od pamuka bež 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigan za žene od pamuka
75,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan United Colors of Benetton boja: crna, lagane, 33UXD500Y
Kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-26%
Extra -5% s kodom: SUN*
United Colors of Benetton kardigan ženski pamučni zeleni 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigan ženski pamučni
Trenutna cijena:
55,99 €
Regularna cijena: 75,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 75,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kardigan United Colors of Benetton boja: zelena, lagane
Vuneni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
65,99 €
Regularna cijena: 92,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan United Colors of Benetton boja: zelena, lagane, 12F3D5028
Kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
United Colors of Benetton kardigan ženski od pamuka narančasti 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigan ženski od pamuka
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton boja: siva, 1235D6934
Kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
73,99 €
Regularna cijena: 104,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 81,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan United Colors of Benetton boja: tamno plava, lagane, 12F3D5028
Kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kardigan United Colors of Benetton za žene, boja: siva, lagani, 11AHD604R
Vuneni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 85,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton boja: bordo, lagane, 102HD6052
Kardigan s dodatkom vune United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 85,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kardigan United Colors of Benetton boja: bež, 103ME500L
Vuneni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
42,95 €
Regularna cijena: 85,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 85,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Vuneni kardigan United Colors of Benetton boja: zelena, lagane, 109PD6056
Vuneni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 85,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučni kardigan United Colors of Benetton za žene, boja: narančasta, 10C1E604W
Pamučni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 85,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Vuneni kardigan United Colors of Benetton boja: ružičasta, lagane, 103ME5014
Vuneni kardigan United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
United Colors of Benetton kardigan za žene od pamuka smeđi 1C19D502P
United Colors of Benetton kardigan za žene od pamuka
Trenutna cijena:
57,99 €
Regularna cijena: 71,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €