Preskočite na sadržaj

Answear Club

United Colors of Benetton

United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka plava bez uzorka 5HAXDQ0D8

Extra -5% s kodom: OFF*
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 42,90 € -27%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 € -8%
Boja: plava
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka plava bez uzorka 5HAXDQ0D8
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka ljubičasta 5HAXDQ0D8
Izaberite veličinu
FINAL SALE %

*Dodatnih -5% s kodom: OFF za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Plava košulja United Colors of Benetton – široki pamučni kroj za svaku prigodu

Plava košulja United Colors of Benetton prijedlog je koji spaja ležernost i eleganciju. Izrađena od 100% mekog pamuka, pruža udobnost nošenja i omogućuje slobodu kretanja tijekom cijelog dana. Ovaj široki kroj sa spuštenom linijom ramena savršeno se uklapa u poslovne, casual i smart casual stilove, čineći univerzalnu osnovu za brojne kombinacije.

Karakteristike ženske pamučne košulje United Colors of Benetton

  • Široki kroj pruža slobodu kretanja i udobnost nošenja, ne sputavajući figuru
  • 100% pamučni materijal omogućuje koži da diše, osiguravajući ugodan osjećaj tijekom cijelog dana
  • Univerzalni stil odgovara poslovnim, casual i smart casual kombinacijama, proširujući mogućnosti
  • Dugi rukav sa spuštenom linijom ramena dodaje ležernost, naglašavajući moderan i opušten kroj
  • Mekani klasični ovratnik suptilno upotpunjuje izgled, doprinoseći eleganciji u svakoj situaciji
  • Glatka tekstura materijala olakšava kombiniranje s drugim odjevnim predmetima, stvarajući skladne cjeline
Značajke proizvoda
Vrsta ovratnika
klasični, meki
Kopčanje
na gumbe
Fleksibilnost
neelastični
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
5HAXDQ0D8
Boja
plava
Modna marka
United Colors of Benetton
Proizvođač

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID Proizvoda
PPY2-KDD0CF_05X
Materijal
Cijeli proizvod:
100% Pamuk
Kroj
Rukav:
dugi
Vrsta rukava:
sa spuštenom linijom ramena
Kroj:
oversize
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 176 cm i ima na sebi veličinu S

Veličine prikazane u trgovini preračunate su prema standardnoj europskoj tablici veličina. Na etiketi isporučenog proizvoda nalazi se originalna oznaka proizvođača.

Preporučeni proizvodi
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka plava bez uzorka 5DHJDQ0DT
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 65,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja United Colors of Benetton za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom, 59T7DQ0CI
Pamučna košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja United Colors of Benetton za žene, regular, s klasičnim ovratnikom, 5ONVDQ0C1
Košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 55,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja United Colors of Benetton za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom, 54KXDQ0CC
Košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja United Colors of Benetton za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene traper plava bez uzorka 5RZKDQ06T
United Colors of Benetton košulja za žene traper
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 75,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene traper plava bez uzorka 5RZKDQ06T
United Colors of Benetton košulja za žene traper
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 62,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-33%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka plava bez uzorka 5DHJDQ0ET
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja United Colors of Benetton za žene, regular, s klasičnim ovratnikom, 56D8DQ0CG
Košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 62,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
-35%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka plava prugasta 59T7DQ0BH
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 75,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 75,90 €
-15%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze plava bez uzorka 5WPWDQ0B1
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja United Colors of Benetton za žene, regular, s klasičnim ovratnikom, 5D51DQ0BF
Pamučna košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 75,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,95 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene traper plava bez uzorka 5RZKDQ06T
United Colors of Benetton košulja za žene traper
Trenutna cijena:
31,45 €
Regularna cijena: 62,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene s lyocellom plava bez uzorka 5S3SDQ0DU
United Colors of Benetton košulja za žene s lyocellom
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna traper košulja United Colors of Benetton za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom, 528SDQ0C7
Pamučna traper košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze plave prugice 5LRGDQ0DK
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze
Trenutna cijena:
57,99 €
Regularna cijena: 85,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze plava 5WPWDQ0B0
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 75,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton za žene s viskozom plava bez uzorka 5X0VDQ0DC
United Colors of Benetton za žene s viskozom
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 65,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja s dodatkom lana United Colors of Benetton za žene, regular, s klasičnim ovratnikom, 5YPVDQ0BX
Košulja s dodatkom lana United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 54,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka plava 5WPQDQ0AX
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 42,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Lanena košulja United Colors of Benetton boja: bež, regular, s klasičnim ovratnikom
Lanena košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene plave prugice 5TVTDQ0DM
United Colors of Benetton košulja za žene
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-27%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene traper plava bez uzorka 5RZKDQ06T
United Colors of Benetton košulja za žene traper
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 62,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 42,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja United Colors of Benetton za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom, 59T7DQ0AS
Pamučna košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka plave prugice 5LRGDQ0DL
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 85,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene s pamukom plave prugice 5V0FDQ0DP
United Colors of Benetton košulja za žene s pamukom
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 71,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
-15%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze plava bez uzorka 5WPWDQ0B1
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja United Colors of Benetton za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom, 54KXDQ0CB
Košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 62,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
-36%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze plava bez uzorka 5WPWDQ0B1
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 65,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 65,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka plava bez uzorka 5DHJDQ0DT
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 65,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
Otkrijte United Colors of Benetton proizvode
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene s lyocellom plava bez uzorka 5S3SDQ0DU
United Colors of Benetton košulja za žene s lyocellom
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene traper plava bez uzorka 5RZKDQ06T
United Colors of Benetton košulja za žene traper
Trenutna cijena:
31,45 €
Regularna cijena: 62,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene traper plava bez uzorka 5RZKDQ06T
United Colors of Benetton košulja za žene traper
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 75,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja United Colors of Benetton za žene, regular, s klasičnim ovratnikom, 56D8DQ0CG
Košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 62,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton za žene s viskozom plava bez uzorka 5X0VDQ0DC
United Colors of Benetton za žene s viskozom
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 65,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
-33%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka plava bez uzorka 5DHJDQ0ET
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Lanena košulja United Colors of Benetton boja: bež, regular, s klasičnim ovratnikom
Lanena košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
-27%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene traper plava bez uzorka 5RZKDQ06T
United Colors of Benetton košulja za žene traper
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 62,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 42,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene plave prugice 5TVTDQ0DM
United Colors of Benetton košulja za žene
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene s pamukom plave prugice 5V0FDQ0DP
United Colors of Benetton košulja za žene s pamukom
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 71,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze plava 5WPWDQ0B0
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 75,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja United Colors of Benetton za žene, regular, s klasičnim ovratnikom, 5D51DQ0BF
Pamučna košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 75,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,95 €
-15%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze plava bez uzorka 5WPWDQ0B1
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja United Colors of Benetton za žene, regular, s klasičnim ovratnikom, 5ONVDQ0C1
Košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 55,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-35%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka plava prugasta 59T7DQ0BH
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 75,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 75,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene traper plava bez uzorka 5RZKDQ06T
United Colors of Benetton košulja za žene traper
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 62,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja United Colors of Benetton za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom, 54KXDQ0CC
Košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna traper košulja United Colors of Benetton za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom, 528SDQ0C7
Pamučna traper košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka plave prugice 5LRGDQ0DL
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 85,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka plava 5WPQDQ0AX
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 42,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja United Colors of Benetton za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom, 54KXDQ0CB
Košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 62,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
-15%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze plava bez uzorka 5WPWDQ0B1
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja United Colors of Benetton za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom, 59T7DQ0CI
Pamučna košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka plava bez uzorka 5DHJDQ0DT
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 65,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
-36%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze plava bez uzorka 5WPWDQ0B1
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 65,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 65,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja United Colors of Benetton za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze plave prugice 5LRGDQ0DK
United Colors of Benetton košulja za žene od viskoze
Trenutna cijena:
57,99 €
Regularna cijena: 85,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja s dodatkom lana United Colors of Benetton za žene, regular, s klasičnim ovratnikom, 5YPVDQ0BX
Košulja s dodatkom lana United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 54,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka plava bez uzorka 5DHJDQ0DT
United Colors of Benetton košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 65,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna košulja United Colors of Benetton za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom, 59T7DQ0AS
Pamučna košulja United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €