Preskočite na sadržaj

Answear Club

adidas Originals
5.0

adidas Originals - Natikače Adilette 288022-adiblue

43,99 €
Izaberite veličinu
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

adidas Originals - Natikače Adilette

Natikače iz kolekcije adidas Originals. Model izrađen od sintetičkog materijala.

- Gumeni potplat.
- Tekstil unutra.
- Model s ravnom potpeticom.

Značajke proizvoda
Potplat
protuklizni
Tip potplata
ravni
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
288022
Boja proizvođača
adiblue
Boja
plava
Modna marka
adidas Originals
Proizvođač

Adidas AG
Postfach 1120, 91072 Herzogenaurach, Germany
www.adidas.com

ID Proizvoda
PP8X-KLM012_55X
Materijal
Cijeli proizvod:
Sintetički materijal
Preporučeni proizvodi
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Natikače adidas Originals Adilette 22 IF3667
Natikače adidas Originals Adilette 22
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
Natikače Crocs Classic Fantastic 4 Clog
Trenutna cijena:
61,99 €
Regularna cijena: 76,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
Natikače Crocs Classic 10001.4WK
Natikače Crocs Classic
59,90 €
-18%
Extra -5% s kodom: OFF*
Natikače Crocs Classic 10001.4KZ-4KZ 10001
Natikače Crocs Classic
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,90 €
Natikače Salomon REELAX SLIDE 6.0 boja: plava, L47983000
Natikače Salomon REELAX SLIDE 6.0
76,99 €
-15% s kodom: OFF*
Birkenstock natikače od brušene kože Arizona Suede Leather plave 1032735
Birkenstock natikače od brušene kože Arizona Suede Leather
124,90 €
-15% s kodom: OFF*
Birkenstock natikače mules od brušene kože Boston Suede Leather plave 1032771
Birkenstock natikače mules od brušene kože Boston Suede Leather
154,90 €
-15% s kodom: OFF*
Birkenstock natikače zatvorenih prstiju od brušene kože Boston Soft Footbed Suede Leather roze 1033089
Birkenstock natikače zatvorenih prstiju od brušene kože Boston Soft Footbed Suede Leather
164,90 €
Natikače od brušene kože adidas Originals Adilette RS boja: smeđa, JH5493
Natikače od brušene kože adidas Originals Adilette RS
90,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Puma natikače Shibusa narančaste 389082
Puma natikače Shibusa
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Natikače od nubuk kože Birkenstock Arizona SFB boja: bež, 1019013
Natikače od nubuk kože Birkenstock Arizona SFB
Trenutna cijena:
116,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Natikače Crocs Toy Story Woody Classic Clog 209446
Natikače Crocs Toy Story Woody Classic Clog
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 76,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 76,99 €
-15% s kodom: OFF*
Birkenstock natikače Arizona Birko-Flor bež 1031486
Birkenstock natikače Arizona Birko-Flor
99,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Dr. Martens natikače od kože Josef crne DM31570001
Dr. Martens natikače od kože Josef
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Natikače od brušene kože Birkenstock Boston za muškarce, boja: crna, 1027142
Natikače od brušene kože Birkenstock Boston
154,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Natikače Birkenstock Arizona Birko-Flor boja: bež, 1027346
Natikače Birkenstock Arizona Birko-Flor
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,90 €
-44%
Natikače od brušene kože Suicoke ZAVO-VS boja: crna, ZAVO.VS-BEIGE.
Natikače od brušene kože Suicoke ZAVO-VS
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 289,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 289,90 €
-22%
Extra -5% s kodom: OFF*
Crocs natikače Classic Crafted Vegan Suede Cg smeđe 211930
Crocs natikače Classic Crafted Vegan Suede Cg
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Jack Wolfskin natikače za bazen Paw Slider crne A65742
Jack Wolfskin natikače za bazen Paw Slider
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Natikače Crocs Classic Crush Clog za žene, boja: bijela, s platformom, 207521.100.D-WHITE
Natikače Crocs Classic Crush Clog
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 76,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Natikače Crocs Inmotion Clog boja: siva, 209964-1FT
Natikače Crocs Inmotion Clog
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 76,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Birkenstock natikače bež
Birkenstock natikače
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 99,90 €
-20%
Extra -5% s kodom: OFF*
Natikače Crocs Classic boja: crna, 10001
Natikače Crocs Classic
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 61,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Teva natikače ApreAqua CT crne 1173719
Teva natikače ApreAqua CT
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 71,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-15% s kodom: OFF*
Birkenstock natikače mules od brušene kože Boston Suede Leather smeđe 1032813
Birkenstock natikače mules od brušene kože Boston Suede Leather
154,90 €
-15% s kodom: OFF*
Birkenstock natikače od brušene kože Arizona Soft Footbed Suede Leather smeđe 1032496
Birkenstock natikače od brušene kože Arizona Soft Footbed Suede Leather
134,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Crocs - Natikače Classic Lined Clog 203591
Crocs - Natikače Classic Lined Clog
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 66,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
-18%
Extra -5% s kodom: OFF*
Natikače Crocs Echo Clog boja: crna, 207937
Natikače Crocs Echo Clog
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 65,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Natikače Polo Ralph Lauren boja: tamno plava 809852071002
Natikače Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
53,99 €
Regularna cijena: 79,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €
Otkrijte adidas Originals proizvode
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Natikače adidas Originals Adilette 22 IF3667
Natikače adidas Originals Adilette 22
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Natikače adidas Originals Adilette Lite boja: bijela, FU8297-white
Natikače adidas Originals Adilette Lite
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-22%
Natikače adidas Originals Adilette 25 boja: crna, JR3613
Natikače adidas Originals Adilette 25
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Natikače adidas Originals Adilette za muškarce, boja: siva, FU7592-WHT/GRETHR
Natikače adidas Originals Adilette
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
Natikače od brušene kože adidas Originals Adilette RS boja: crna, JR3596
Natikače od brušene kože adidas Originals Adilette RS
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Natikače adidas Originals Adilette boja: siva, JH7766
Natikače adidas Originals Adilette
Trenutna cijena:
29,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-20%
Natikače adidas Originals Adilette boja: bijela, HQ4672-white
Natikače adidas Originals Adilette
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
Natikače od brušene kože adidas Originals Adilette RS boja: smeđa, JH5493
Natikače od brušene kože adidas Originals Adilette RS
90,99 €
Natikače adidas Originals adiFOM IIInfinity Slide boja: bež, JH8019
Natikače adidas Originals adiFOM IIInfinity Slide
47,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Natikače adidas Originals Adilette 22 boja: crna, IF3670
Natikače adidas Originals Adilette 22
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
-23%
Extra -5% s kodom: OFF*
Natikače adidas Originals Adilette boja: crvena, FU8296-red
Natikače adidas Originals Adilette
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 42,99 €
Natikače od brušene kože adidas Originals Adimule boja: crna, JQ4367
Natikače od brušene kože adidas Originals Adimule
99,90 €
Planet Friendly
Natikače adidas boja: siva, HP6522-grey
Natikače adidas
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Natikače adidas Originals Adilette 22 boja: bijela, IF3668
Natikače adidas Originals Adilette 22
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €