Preskočite na sadržaj

Answear Club

American Vintage Jakna za muškarce s vunom mornarsko plava MAYA16A

319,90 €
Boja: mornarsko plava

Tamnoplava jakna American Vintage – prijelazni model s patentnim zatvaračem i drukerima

Muški model jakne American Vintage predstavlja funkcionalan pristup urbanoj odjeći za prijelazno razdoblje. Izrađena od glatke tkanine s dodatkom vune, ova jakna pomaže u održavanju odgovarajuće temperature, nudeći istovremeno umiren i klasičan izgled. Promišljen kroj s povišenim ovratnikom pruža zaštitu od vjetra tijekom promjenjivog vremena.

Posebne značajke prijelazne jakne American Vintage

  • Bez punjenja – lagana konstrukcija idealna je za blaže uvjete prijelaznog razdoblja
  • Tkanina s dodatkom vune – vanjski materijal podržava odgovarajuću termoregulaciju tijela
  • Potpuna podstava od viskoze – unutarnji sloj olakšava oblačenje preko drugih odjevnih predmeta
  • Povišeni ovratnik – dizajn ovratnika štiti vrat od hladnijih naleta vjetra
  • Regular fit kroj – jednostavan kroj omogućuje slobodu pokreta i slojevito odijevanje
  • Kratka duljina – tradicionalni kroj do bokova podržava mobilnost tijekom svakodnevnih izlazaka
  • Kopčanje patentnim zatvaračem i drukerima – dvostruko kopčanje pogoduje boljem prilagođavanju vremenskim prilikama
  • Klasični rukavi – ravna završna obrada ramena omogućuje potpunu slobodu kretanja
  • Glatka struktura materijala – jednolika završna obrada olakšava stvaranje skladnih kombinacija
Značajke proizvoda
Ispuna
bez ispune
Kopčanje
na patentni zatvarač, na kopče
Podstava
puna, s dodatkom viskoze
Termo podstava
bez termo podstave
Vodootpornost
bez vodootpornosti
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
MAYA16A
Boja proizvođača
NAVY
Boja
mornarsko plava
Modna marka
American Vintage
Materijal
Osnovni materijal:
55% Poliester, 45% Vuna
Podstava:
51% Viskoza, 49% Poliester
Kroj
Vrsta rukava:
klasični
Ovratnik i reveri:
povišeni
Kroj:
regular fit
Dimenzije
Dane mjere za veličinu:
M/L
Duljina:
73 cm
Širina ispod pazuha:
69 cm
Duljina rukava uključujući rame:
79 cm
Model na fotografiji je visok 186 cm i ima na sebi veličinu M/L
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
Medicine Jakna Medicine za muškarce, boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje
Medicine
Jakna Medicine
Trenutna cijena:
29,90 €
Regularna cijena: 84,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,90 €
-40%
Paul Smith Jakna Paul Smith boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, M1R-649Z-T02806
Paul Smith
Jakna Paul Smith
Trenutna cijena:
611,90 €
Regularna cijena: 1019,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 1019,90 €
U.S. Polo Assn.
Jakna za muškarce DIAMOND QUILTED FUNNEL
174,90 €
Extra -5%* s kodom BDAY
Planet Friendly
Tommy Jeans Pernata jakna Tommy Jeans boja: tamno plava, za zimu, DM0DM22117
Tommy Jeans
Pernata jakna Tommy Jeans
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
-28%
Extra -5%* s kodom BDAY
Alpha Industries Bomber jakna za muškarce MA-1 TTC mornarsko plava 126101
Alpha Industries
Bomber jakna za muškarce MA-1 TTC
Trenutna cijena:
85,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-25%* s kodom BDAY
Planet Friendly
Barbour Prijelazna jakna za muškarce od voska mornarsko plava MWX0007
Barbour
Prijelazna jakna za muškarce od voska
609,90 €
-25%* s kodom BDAY
Tommy Jeans Prijelazna jakna za muškarce mornarsko plava DM0DM23499
Tommy Jeans
Prijelazna jakna za muškarce
219,90 €
Colmar Pernata jakna za muškarce mornarsko plava 12000052.4ZP
Colmar
Pernata jakna za muškarce
469,90 €
-10%* s kodom BDAY
BOSS Green Kratka jakna za muškarce OW_Block-X_HY mornarsko plava 50565206
BOSS Green
Kratka jakna za muškarce OW_Block-X_HY
328,90 €
Trussardi Jakna Trussardi boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, R017M000035N
Trussardi
Jakna Trussardi
399,90 €
-14%
Extra -5%* s kodom BDAY
Drôle de Monsieur Jakna Drôle de Monsieur Slogan Rose boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, J.JT257.PL163.NY
Drôle de Monsieur
Jakna Drôle de Monsieur Slogan Rose
Trenutna cijena:
229,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 269,90 €
-20%* s kodom BDAY
Baldessarini Kratka jakna za muškarce s dodatkom vune mornarsko plava B0 15120.1210
Baldessarini
Kratka jakna za muškarce s dodatkom vune
459,90 €
-20%* s kodom BDAY
Polo Ralph Lauren Jakna za muškarce mornarsko plava 710911798
Polo Ralph Lauren
Jakna za muškarce
429,90 €
-20%* s kodom BDAY
Armani Exchange Prijelazna jakna za muškarce mornarsko plava XM003345 AF27309
Armani Exchange
Prijelazna jakna za muškarce
269,90 €
-11%
Extra -5%* s kodom BDAY
Tommy Hilfiger Kratka jakna za muškarce mornarsko plava MW0MW42506
Tommy Hilfiger
Kratka jakna za muškarce
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 299,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
-15%* s kodom BDAY
Marc O'Polo Kratka jakna za muškarce s pamukom mornarsko plava 5000014258
Marc O'Polo
Kratka jakna za muškarce s pamukom
209,90 €
Drôle de Monsieur
Traper jakna Drôle de Monsieur La Veste Denim Brut
Trenutna cijena:
249,90 €
Regularna cijena: 399,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
-20%* s kodom BDAY
Planet Friendly
BOSS Orange Jakna za muškarce Oden2 mornarsko plava
BOSS Orange
Jakna za muškarce Oden2
248,90 €
Extra -5%* s kodom BDAY
Medicine Jakna Medicine za muškarce, boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje
Medicine
Jakna Medicine
Trenutna cijena:
49,90 €
Regularna cijena: 74,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 42,90 €
-25%* s kodom BDAY
Karl Lagerfeld Jeans Prošivena jakna za muškarce mornarsko plava B3M15011
Karl Lagerfeld Jeans
Prošivena jakna za muškarce
279,90 €
-20%* s kodom BDAY
BOSS Prošivena jakna za muškarce od samta C-Claudion mornarsko plava 50569940
BOSS
Prošivena jakna za muškarce od samta C-Claudion
519,90 €
Barbour Jakna Barbour Chelsea boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, MQU0006
Barbour
Jakna Barbour Chelsea
229,90 €
-50%
Extra -5%* s kodom BDAY
Baracuta Bomber jakna Baracuta Cotton PU Derby za muškarce, boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, BRCPS0985
Baracuta
Bomber jakna Baracuta Cotton PU Derby
Trenutna cijena:
464,90 €
Regularna cijena: 929,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 929,90 €
-30%* s kodom BDAY
Trussardi Prošivena jakna za muškarce s viskozom mornarsko plava 8006M000032N
Trussardi
Prošivena jakna za muškarce s viskozom
459,90 €
Extra -5%* s kodom BDAY
The Kooples Bomber jakna The Kooples za muškarce, boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje
The Kooples
Bomber jakna The Kooples
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 589,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
Extra -5%* s kodom BDAY
Planet Friendly
Didriksons Jakna Didriksons ALVIN za muškarce, boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, 505537
Didriksons
Jakna Didriksons ALVIN
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-40%* s kodom BDAY
Planet Friendly
A.P.C. Vunena jakna A.P.C. veste jamie boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, WOAPN.H02962
A.P.C.
Vunena jakna A.P.C. veste jamie
369,90 €
-49%
Medicine Bomber jakna za muškarce od lana mornarsko plava
Medicine
Bomber jakna za muškarce od lana
Trenutna cijena:
37,90 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 74,90 €
Blauer Jakna za muškarce plava BLUC02352
Blauer
Jakna za muškarce
399,90 €
-20%* s kodom BDAY
Alpha Industries Prijelazna jakna za muškarce Aviation Jackets Engine mornarsko plava 103101
Alpha Industries
Prijelazna jakna za muškarce Aviation Jackets Engine
219,90 €
Otkrijte American Vintage proizvode
-14%
Extra -5%* s kodom BDAY
American Vintage Jakna American Vintage za muškarce, boja: bež, za prijelazno razdoblje, oversize
American Vintage
Jakna American Vintage
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
-40%* s kodom BDAY
American Vintage Jakna American Vintage boja: bijela, za prijelazno razdoblje, MJOZ16AE25
American Vintage
Jakna American Vintage
169,90 €
-15%
Extra -5%* s kodom BDAY
American Vintage Prsluk za muškarce s flisom bordo MHOK16A
American Vintage
Prsluk za muškarce s flisom
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
-20%
Extra -5%* s kodom BDAY
American Vintage Prsluk za muškarce s flisom smeđi MHOK16A
American Vintage
Prsluk za muškarce s flisom
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
-25%
Extra -5%* s kodom BDAY
American Vintage Prsluk za muškarce s flisom bijeli MHOK16A
American Vintage
Prsluk za muškarce s flisom
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
-15%
Extra -5%* s kodom BDAY
American Vintage Prsluk za muškarce s flisom smeđi MHOK16A
American Vintage
Prsluk za muškarce s flisom
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
American Vintage Prsluk za muškarce sivi MYUP16A
American Vintage
Prsluk za muškarce
209,90 €
-25%
Extra -5%* s kodom BDAY
American Vintage Prsluk za muškarce s flisom mornarsko plavi MHOK16A
American Vintage
Prsluk za muškarce s flisom
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
-15%
Extra -5%* s kodom BDAY
American Vintage Prsluk American Vintage za muškarce, boja: siva, za prijelazno razdoblje, MHOK16AE25
American Vintage
Prsluk American Vintage
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
-15%
Extra -5%* s kodom BDAY
American Vintage Prsluk za muškarce s flisom zeleni MHOK16A
American Vintage
Prsluk za muškarce s flisom
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €