Preskočite na sadržaj

Answear Club

Answear.LAB
4.8

Answear.LAB komplet za žene s primjesom lana bež

-14%Extra -5% s kodom: OFF*
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 71,90 € -41%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 € -14%
Boja: bež
Izaberite veličinu
FINAL SALE %

*Dodatnih -5% s kodom: OFF za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

FINAL SALE %
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Bež ženski komplet Answear.LAB – prsluk i hlače od viskoze s lanom u urbanom stilu

Ženski komplet Answear.LAB elegantan je set koji omogućuje stvaranje skladnih i modernih kombinacija. Sastoji se od prsluka i hlača visokog struka, a ovaj model pruža udobnost nošenja i slobodu kretanja. Idealan je odabir za žene koje cijene minimalistički dizajn, klasična rješenja i urbanu eleganciju u svakoj situaciji.

Po čemu se ističe ženski komplet s prslukom i hlačama Answear.LAB?

  • Namijenjen za urbane i ležerne kombinacije, idealan za razne prigode
  • Set koji se sastoji od prsluka i hlača, stvarajući skladnu cjelinu
  • Hlače visokog struka i širokih, ravnih nogavica za slobodu kretanja
  • Izrađen od viskoze s dodatkom lana, što pridonosi prozračnosti i lakoći
  • Glatka tekstura materijala olakšava stvaranje mnogih različitih kombinacija
  • Minimalistički i klasični stil, prikladan za urbane i elegantne kombinacije
  • Hlače opremljene praktičnim bočnim džepovima za sitnice
  • Elastična traka u struku hlača omogućuje udobno pristajanje uz figuru
Značajke proizvoda
Kopčanje
na gumbe
Fleksibilnost
neelastični
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
SK374.hak
Boja
bež
Modna marka
Answear.LAB
Proizvođač

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID Proizvoda
BPY2-DKD000_80X
Materijal
Cijeli proizvod:
90% Viskoza, 10% Lan
Kroj
Tip struka:
visoki struk
Tip nogavica:
ravne, široke
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 174 cm i ima na sebi veličinu S
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
-31%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza i suknja Answear.LAB boja: bež
Bluza i suknja Answear.LAB
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 71,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Haljina i kardigan Answear.LAB boja: bež
Haljina i kardigan Answear.LAB
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 63,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet Answear.LAB boja: bež
Komplet Answear.LAB
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 68,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza i suknja Answear.LAB boja: bež
Bluza i suknja Answear.LAB
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet Answear.LAB za žene, boja: bež
Komplet Answear.LAB
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
Answear.LAB komplet za žene s pamukom bež
Answear.LAB komplet za žene s pamukom
129,90 €
-32%
Extra -5% s kodom: OFF*
Answear.LAB komplet za žene s modalom bež
Answear.LAB komplet za žene s modalom
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 99,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 99,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
pulover i hlače Answear.LAB boja: bež
pulover i hlače Answear.LAB
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 91,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
-27%
Extra -5% s kodom: OFF*
Answear.LAB komplet za svaki dan za žene s viskozom bež
Answear.LAB komplet za svaki dan za žene s viskozom
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 54,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,99 €
-17%
Extra -5% s kodom: OFF*
Haljina i pulover Answear.LAB za žene, boja: bež
Haljina i pulover Answear.LAB
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet Answear.LAB za žene, boja: bež
Komplet Answear.LAB
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 80,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-41%
Extra -5% s kodom: OFF*
Laneni set Answear.LAB boja: bež
Laneni set Answear.LAB
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 64,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet Answear.LAB boja: bež
Komplet Answear.LAB
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 83,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza i suknja Answear.LAB boja: bež
Bluza i suknja Answear.LAB
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
-31%
Extra -5% s kodom: OFF*
Answear.LAB komplet za žene od pamuka bež
Answear.LAB komplet za žene od pamuka
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 71,99 €
-15% s kodom: OFF*
Answear.LAB komplet za svaki dan za žene od viskoze bež
Answear.LAB komplet za svaki dan za žene od viskoze
107,99 €
-27%
Extra -5% s kodom: OFF*
Answear.LAB komplet za žene od viskoze bež
Answear.LAB komplet za žene od viskoze
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 64,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet Answear.LAB za žene, boja: bež
Komplet Answear.LAB
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna bluzu i kratke hlače Answear.LAB boja: bež
Pamučna bluzu i kratke hlače Answear.LAB
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,90 €
-41%
Bluza i suknja Answear.LAB za žene, boja: bež
Bluza i suknja Answear.LAB
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-41%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza i hlače Answear.LAB boja: bež
Bluza i hlače Answear.LAB
Trenutna cijena:
23,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
-41%
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet Answear.LAB za žene, boja: bež
Komplet Answear.LAB
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 83,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet Answear.LAB boja: bež
Komplet Answear.LAB
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
-32%
Extra -5% s kodom: OFF*
Answear.LAB komplet za žene bež
Answear.LAB komplet za žene
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 61,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: OFF*
Answear.LAB komplet za žene od viskoze bež
Answear.LAB komplet za žene od viskoze
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 64,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet - bluza i suknja Answear Lab boja: bež
Komplet - bluza i suknja Answear Lab
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet Answear.LAB boja: bež
Komplet Answear.LAB
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet od vune Answear.LAB boja: bež
Komplet od vune Answear.LAB
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 95,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet - bluza i suknja Answear.LAB za žene, boja: bež
Komplet - bluza i suknja Answear.LAB
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
Otkrijte Answear.LAB proizvode
-32%
Extra -5% s kodom: OFF*
Answear.LAB komplet za žene s modalom bež
Answear.LAB komplet za žene s modalom
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 99,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 99,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Haljina i kardigan Answear.LAB boja: bež
Haljina i kardigan Answear.LAB
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 63,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
Answear.LAB komplet za žene s pamukom bež
Answear.LAB komplet za žene s pamukom
129,90 €
-41%
Bluza i suknja Answear.LAB za žene, boja: bež
Bluza i suknja Answear.LAB
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Answear.LAB komplet ženski viskozni bež
Answear.LAB komplet ženski viskozni
Trenutna cijena:
74,99 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 78,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet od vune Answear.LAB boja: bež
Komplet od vune Answear.LAB
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 95,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet Answear.LAB boja: bež
Komplet Answear.LAB
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza i suknja Answear.LAB boja: bež
Bluza i suknja Answear.LAB
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-32%
Extra -5% s kodom: OFF*
Answear.LAB komplet za žene bež
Answear.LAB komplet za žene
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 61,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
-31%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza i suknja Answear.LAB boja: bež
Bluza i suknja Answear.LAB
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 71,99 €
-26%
Extra -5% s kodom: OFF*
Answear.LAB komplet za žene s lanom bež
Answear.LAB komplet za žene s lanom
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet Answear.LAB boja: bež
Komplet Answear.LAB
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet Answear.LAB za žene, boja: bež
Komplet Answear.LAB
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
-17%
Extra -5% s kodom: OFF*
Haljina i pulover Answear.LAB za žene, boja: bež
Haljina i pulover Answear.LAB
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet Answear.LAB boja: bež
Komplet Answear.LAB
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 68,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet Answear.LAB boja: bež
Komplet Answear.LAB
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: OFF*
Answear.LAB komplet za žene od viskoze bež
Answear.LAB komplet za žene od viskoze
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 64,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,99 €
-31%
Extra -5% s kodom: OFF*
Answear.LAB komplet za žene od pamuka bež
Answear.LAB komplet za žene od pamuka
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 71,99 €
-27%
Extra -5% s kodom: OFF*
Answear.LAB komplet za žene od viskoze bež
Answear.LAB komplet za žene od viskoze
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 64,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Košulja i kratke hlače Answear.LAB boja: bež
Košulja i kratke hlače Answear.LAB
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 64,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet Answear.LAB za žene, boja: bež
Komplet Answear.LAB
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-41%
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza i hlače Answear.LAB boja: bež
Bluza i hlače Answear.LAB
Trenutna cijena:
23,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
-15% s kodom: OFF*
Answear.LAB komplet za svaki dan za žene od viskoze bež
Answear.LAB komplet za svaki dan za žene od viskoze
107,99 €
-41%
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet Answear.LAB za žene, boja: bež
Komplet Answear.LAB
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 83,99 €
-27%
Extra -5% s kodom: OFF*
Answear.LAB komplet za svaki dan za žene s viskozom bež
Answear.LAB komplet za svaki dan za žene s viskozom
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 54,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pulover i suknja Answear.LAB boja: bež
Pulover i suknja Answear.LAB
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 71,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €
-15% s kodom: OFF*
Komplet Answear.LAB za žene, boja: bež
Komplet Answear.LAB
95,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Bluza i suknja Answear.LAB boja: bež
Bluza i suknja Answear.LAB
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
-41%
Extra -5% s kodom: OFF*
Laneni set Answear.LAB boja: bež
Laneni set Answear.LAB
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 64,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Komplet - bluza i suknja Answear.LAB za žene, boja: bež
Komplet - bluza i suknja Answear.LAB
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €