Preskočite na sadržaj

Answear Club

Answear.LAB
4.5

Answear.LAB remen za žene kožni smeđi

Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 30,99 € -54%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 € -6%
Boja: smeđa
ONE
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Smeđi remen Answear.LAB s efektom krokodilske kože – moderan dodatak za svaku kombinaciju

Ženski remen Answear.LAB je klasičan dodatak koji naglašava struk i daje karakter kombinacijama. Model u smeđoj boji s efektom krokodilske kože prijedlog je za žene koje cijene eleganciju i upečatljive akcente. Ovaj kožni remen izvrsno nadopunjuje kako formalne, tako i ležernije kombinacije, ističući se preciznošću izrade.

Po čemu se ističe kožni remen Answear.LAB s efektom krokodilske kože?

  • Izrada od prirodne kože pruža izdržljivost i udobnost nošenja
  • Uska širina od 2,5 cm omogućuje suptilno naglašavanje struka
  • Klasična metalna kopča omogućuje jednostavno i sigurno pričvršćivanje remena
  • Završna obrada s efektom krokodilske kože daje proizvodu upečatljiv i elegantan karakter
  • Klasičan tip remena pridonosi univerzalnosti u kombiniranju stilova
  • Duljina od 116,5 cm omogućuje individualno prilagođavanje figuri
Značajke proizvoda
Vrsta kopče
klasična, metalna
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
C-103.hak
Boja
smeđa
Modna marka
Answear.LAB
Proizvođač

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID Proizvoda
B9YA-PAD009_88X
Materijal
Cijeli proizvod:
100% Prirodna koža
Dimenzije
Širina remena:
srednji
Dane mjere za veličinu:
One
Duljina remena:
116,5 cm
Širina pojasa:
2,5 cm
Ukupna duljina remena:
116,5 cm
Preporučeni proizvodi
Antilop remen Answear.LAB
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 30,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene od brušene kože smeđi
Answear.LAB remen za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen od brušene kože smeđi
Answear.LAB remen od brušene kože
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 28,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,90 €
Answear.LAB remen za žene kožni smeđi
Answear.LAB remen za žene kožni
28,90 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Privjesak za torbu Answear.LAB boja: smeđa
Privjesak za torbu Answear.LAB
Trenutna cijena:
7,99 €
Regularna cijena: 23,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene od brušene kože smeđi
Answear.LAB remen za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 27,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 22,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene od brušene kože smeđi
Answear.LAB remen za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 27,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 17,99 €
-37%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene kožni smeđi
Answear.LAB remen za žene kožni
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
Answear.LAB remen za žene od brušene kože smeđi
Answear.LAB remen za žene od brušene kože
28,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB široki remen za žene kožni smeđi
Answear.LAB široki remen za žene kožni
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 23,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene kožni smeđi
Answear.LAB remen za žene kožni
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožni remen Answear.LAB boja: smeđa
Kožni remen Answear.LAB
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 28,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,90 €
-15%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožni remen Answear.LAB boja: smeđa
Kožni remen Answear.LAB
Trenutna cijena:
10,99 €
Regularna cijena: 40,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 12,99 €
-35%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene kožni smeđi
Answear.LAB remen za žene kožni
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-37%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene kožni smeđi
Answear.LAB remen za žene kožni
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-37%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene kožni smeđi
Answear.LAB remen za žene kožni
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
Kožni remen Answear.LAB boja: smeđa
Kožni remen Answear.LAB
30,99 €
-25%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB pleteni remen za žene smeđi
Answear.LAB pleteni remen za žene
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 23,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 23,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožni remen Answear.LAB boja: smeđa
Kožni remen Answear.LAB
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 37,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene kožni smeđi
Answear.LAB remen za žene kožni
Trenutna cijena:
12,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 13,99 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene od brušene kože smeđi
Answear.LAB remen za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
Antilop remen Answear.LAB boja: smeđa
Antilop remen Answear.LAB
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 28,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,90 €
-25%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB pleteni remen za žene smeđi
Answear.LAB pleteni remen za žene
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 23,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 23,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Antilop remen Answear.LAB boja: smeđa
Antilop remen Answear.LAB
Trenutna cijena:
20,49 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene kožni smeđi
Answear.LAB remen za žene kožni
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 28,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 17,99 €
-37%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene od brušene kože smeđi
Answear.LAB remen za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Privjesak za torbicu Answear.LAB boja: smeđa
Privjesak za torbicu Answear.LAB
Trenutna cijena:
10,99 €
Regularna cijena: 30,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 11,99 €
-25% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene kožni smeđi
Answear.LAB remen za žene kožni
23,90 €
-37%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene kožni smeđi
Answear.LAB remen za žene kožni
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
Otkrijte Answear.LAB proizvode
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene od brušene kože smeđi
Answear.LAB remen za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene od brušene kože smeđi
Answear.LAB remen za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 27,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 22,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene kožni smeđi
Answear.LAB remen za žene kožni
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 28,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 17,99 €
-37%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene kožni smeđi
Answear.LAB remen za žene kožni
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-37%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene od brušene kože smeđi
Answear.LAB remen za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-30% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen na vezanje za žene od imitacije brušene kože smeđi
Answear.LAB remen na vezanje za žene od imitacije brušene kože
28,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB široki kožni remen za žene smeđi
Answear.LAB široki kožni remen za žene
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 23,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
-25% s kodom: SUN*
Antilop remen Answear.LAB boja: smeđa
Antilop remen Answear.LAB
30,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene kožni smeđi
Answear.LAB remen za žene kožni
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Antilop remen Answear.LAB boja: smeđa
Antilop remen Answear.LAB
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 30,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-25% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene kožni smeđi
Answear.LAB remen za žene kožni
28,90 €
-25%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB pleteni remen za žene smeđi
Answear.LAB pleteni remen za žene
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 23,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 23,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Remen Answear.LAB za žene, boja: smeđa
Remen Answear.LAB
Trenutna cijena:
6,90 €
Regularna cijena: 23,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 7,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Privjesak za torbicu Answear.LAB boja: smeđa
Privjesak za torbicu Answear.LAB
Trenutna cijena:
10,99 €
Regularna cijena: 30,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 11,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Antilop remen Answear.LAB boja: smeđa
Antilop remen Answear.LAB
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 30,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene od brušene kože smeđi
Answear.LAB remen za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 27,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 22,99 €
-25% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene kožni smeđi
Answear.LAB remen za žene kožni
28,99 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene od brušene kože smeđi
Answear.LAB remen za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Antilop remen Answear.LAB boja: smeđa
Antilop remen Answear.LAB
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-25%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB pleteni remen za žene smeđi
Answear.LAB pleteni remen za žene
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 23,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 23,99 €
-19%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB široki remen za žene od brušene kože smeđi
Answear.LAB široki remen za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Antilop remen Answear.LAB boja: smeđa
Antilop remen Answear.LAB
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožni remen Answear.LAB boja: smeđa
Kožni remen Answear.LAB
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 15,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Antilop remen Answear.LAB boja: smeđa
Antilop remen Answear.LAB
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-25%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB pleteni remen za žene smeđi
Answear.LAB pleteni remen za žene
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 23,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 23,99 €
-37%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene od brušene kože smeđi
Answear.LAB remen za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 28,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,90 €
-37%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene kožni smeđi
Answear.LAB remen za žene kožni
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-15% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene od brušene kože smeđi
Answear.LAB remen za žene od brušene kože
28,90 €
-25% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene kožni smeđi
Answear.LAB remen za žene kožni
28,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB remen za žene kožni smeđi
Answear.LAB remen za žene kožni
Trenutna cijena:
12,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 13,99 €