Preskočite na sadržaj

Answear Club

Answear.LAB
5.0

Answear.LAB shopper torba za žene od imitacije brušene kože smeđa

Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 47,90 € -45%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 € -7%
Boja: smeđa
Answear.LAB shopper torba za žene od imitacije brušene kože zelena
Answear.LAB shopper torba za žene od imitacije brušene kože smeđa
ONE
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Smeđa shopper torba Answear.LAB – moderan dodatak u boho stilu, idealan za ležerne kombinacije

Smeđa shopper torba Answear.LAB je prostran i moderan dodatak koji spaja ležeran boho stil s praktičnom funkcionalnošću. Ovaj model, izrađen od imitacije kože i tekstilnog materijala, s lakoćom prima A4 format, pokazujući se korisnim u mnogim situacijama. Savršeno će upotpuniti casual kombinacije, dajući im jedinstven karakter.

Po čemu se ističe shopper torba Answear.LAB – ključne značajke i prednosti?

  • Prostrana shopper torba, idealna za pohranu svih potrebnih predmeta
  • Ležeran boho stil i casual karakter, koji se savršeno uklapa u svakodnevne kombinacije
  • Dovoljno velika za A4 format, pridonosi organizaciji dokumenata i drugih većih predmeta
  • Praktično magnetsko kopčanje, olakšava brz pristup sadržaju torbe
  • Izrada od imitacije kože i tekstilnog materijala, daje torbi moderan izgled
  • Bez uzorka, omogućuje jednostavno kombiniranje torbe s raznim odjevnim kombinacijama
  • Duge ručke dužine 54 cm, omogućuju udobno nošenje torbe na ramenu
  • Meka konstrukcija s učvršćenim dnom, pomaže u očuvanju oblika i stabilnosti torbe
  • Puna podstava i unutarnji džep na zatvarač, pridonosi sigurnom pohranjivanju sitnica
Značajke proizvoda
Remen
bez remena
Podstava
puna
Organizacija unutrašnjosti
1 pregrada
Vrsta kopčanja
na magent
Veličina torbe
Dovoljno velika za A4 format.
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
YP-21768.clk
Boja
smeđa
Modna marka
Answear.LAB
Proizvođač

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID Proizvoda
B9YA-TOD070_88X
Materijal
Cijeli proizvod:
100% Poliester
Dimenzije
Duljina ručki:
54 cm
Dubina:
11 cm
Širina:
35 cm
Visina:
28 cm
Tehnički podaci
Broj vanjskih džepova s magnetskim zatvaračem:
1
Broj unutarnjih džepova:
2
Preporučeni proizvodi
-25% s kodom: SUN*
Torba od brušene kože Answear.LAB boja: smeđa
Torba od brušene kože Answear.LAB
169,90 €
-36%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB vrećasta torba za žene od imitacije kože smeđa
Answear.LAB vrećasta torba za žene od imitacije kože
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba od brušene kože Answear.LAB boja: smeđa
Torba od brušene kože Answear.LAB
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Answear.LAB boja: smeđa
Torba Answear.LAB
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
-15% s kodom: SUN*
Answear.LAB torba za žene kožna iz kolekcije Unscripted smeđa
Answear.LAB torba za žene kožna iz kolekcije Unscripted
76,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Answear.LAB boja: smeđa
Torba Answear.LAB
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB vrećasta torba za žene od brušene kože smeđa
Answear.LAB vrećasta torba za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožna torba Answear.LAB boja: smeđa
Kožna torba Answear.LAB
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 68,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožna torba Answear.LAB boja: smeđa
Kožna torba Answear.LAB
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba od brušene kože Answear.LAB boja: smeđa
Torba od brušene kože Answear.LAB
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 80,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba od brušene kože Answear.LAB boja: smeđa
Torba od brušene kože Answear.LAB
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba od brušene kože Answear.LAB boja: smeđa
Torba od brušene kože Answear.LAB
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 92,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 92,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožna torba Answear.LAB boja: smeđa
Kožna torba Answear.LAB
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,99 €
-25% s kodom: SUN*
Answear.LAB vrećasta torba za žene od brušene kože smeđa
Answear.LAB vrećasta torba za žene od brušene kože
54,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba od brušene kože Answear.LAB boja: smeđa
Torba od brušene kože Answear.LAB
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 76,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
-32%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB shopper torba za žene kožna smeđa
Answear.LAB shopper torba za žene kožna
Trenutna cijena:
100,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 149,90 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba od brušene kože Answear.LAB boja: smeđa
Torba od brušene kože Answear.LAB
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 64,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Answear.LAB boja: smeđa
Torba Answear.LAB
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-33%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožna torba Answear.LAB iz kolekcije Unscripted boja: smeđa
Kožna torba Answear.LAB iz kolekcije Unscripted
Trenutna cijena:
86,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba od brušene kože Answear.LAB boja: smeđa
Torba od brušene kože Answear.LAB
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
Answear.LAB baguette torbica za žene kožna smeđa
Answear.LAB baguette torbica za žene kožna
95,99 €
-25% s kodom: SUN*
Answear.LAB torba za žene kožna smeđa
Answear.LAB torba za žene kožna
92,99 €
-36%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB kutijasta torba za žene od brušene kože smeđa
Answear.LAB kutijasta torba za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 95,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 95,99 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB vrećasta torba za žene od brušene kože smeđa
Answear.LAB vrećasta torba za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
81,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožna torba Answear.LAB boja: smeđa
Kožna torba Answear.LAB
Trenutna cijena:
58,99 €
Regularna cijena: 104,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
-33%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB kutijasta torba za žene od brušene kože smeđa
Answear.LAB kutijasta torba za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
86,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB vrećasta torba za žene od brušene kože smeđa
Answear.LAB vrećasta torba za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba od brušene kože Answear.LAB boja: smeđa
Torba od brušene kože Answear.LAB
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Answear.LAB boja: smeđa
Torba Answear.LAB
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 95,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
Otkrijte Answear.LAB proizvode
-25% s kodom: SUN*
Torba od brušene kože Answear.LAB boja: smeđa
Torba od brušene kože Answear.LAB
169,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožna torba Answear.LAB boja: smeđa
Kožna torba Answear.LAB
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,90 €
-33%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožna torba Answear.LAB iz kolekcije Unscripted boja: smeđa
Kožna torba Answear.LAB iz kolekcije Unscripted
Trenutna cijena:
86,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba od brušene kože Answear.LAB boja: smeđa
Torba od brušene kože Answear.LAB
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba od brušene kože Answear.LAB boja: smeđa
Torba od brušene kože Answear.LAB
Trenutna cijena:
76,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 80,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Answear.LAB boja: smeđa
Torba Answear.LAB
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
-25% s kodom: SUN*
Answear.LAB vrećasta torba za žene od brušene kože smeđa
Answear.LAB vrećasta torba za žene od brušene kože
54,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba od brušene kože Answear.LAB boja: smeđa
Torba od brušene kože Answear.LAB
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
-15% s kodom: SUN*
Answear.LAB torba za žene kožna iz kolekcije Unscripted smeđa
Answear.LAB torba za žene kožna iz kolekcije Unscripted
76,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožna torba Answear.LAB boja: smeđa
Kožna torba Answear.LAB
Trenutna cijena:
78,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 87,99 €
-26%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB torba za žene od brušene kože smeđa
Answear.LAB torba za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
57,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 78,99 €
-25% s kodom: SUN*
Answear.LAB vrećasta torba za žene kožna smeđa
Answear.LAB vrećasta torba za žene kožna
68,99 €
-36%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB vrećasta torba za žene od imitacije kože smeđa
Answear.LAB vrećasta torba za žene od imitacije kože
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba od brušene kože Answear.LAB boja: smeđa
Torba od brušene kože Answear.LAB
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 64,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,90 €
-36%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB kutijasta torba za žene od brušene kože smeđa
Answear.LAB kutijasta torba za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 95,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 95,99 €
-33%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB kutijasta torba za žene od brušene kože smeđa
Answear.LAB kutijasta torba za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
86,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB vrećasta torba za žene od brušene kože smeđa
Answear.LAB vrećasta torba za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
81,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-25%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB torba za žene kožna smeđa
Answear.LAB torba za žene kožna
Trenutna cijena:
73,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 99,90 €
-25% s kodom: SUN*
Answear.LAB torba za žene kožna smeđa
Answear.LAB torba za žene kožna
92,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba od brušene kože Answear.LAB boja: smeđa
Torba od brušene kože Answear.LAB
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Answear.LAB boja: smeđa
Torba Answear.LAB
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 95,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožna torba Answear.LAB boja: smeđa
Kožna torba Answear.LAB
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 68,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba od brušene kože Answear.LAB boja: smeđa
Torba od brušene kože Answear.LAB
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
Answear.LAB baguette torbica za žene kožna smeđa
Answear.LAB baguette torbica za žene kožna
95,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Kožna torba Answear.LAB boja: smeđa
Kožna torba Answear.LAB
Trenutna cijena:
58,99 €
Regularna cijena: 104,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba od brušene kože Answear.LAB boja: smeđa
Torba od brušene kože Answear.LAB
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 92,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 92,90 €
-36%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB kutijasta torba za žene od brušene kože smeđa
Answear.LAB kutijasta torba za žene od brušene kože
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 95,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 95,99 €
-25% s kodom: SUN*
Answear.LAB vrećasta torba za žene smeđa
Answear.LAB vrećasta torba za žene
92,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba Answear.LAB boja: smeđa
Torba Answear.LAB
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Torba od brušene kože Answear.LAB boja: smeđa
Torba od brušene kože Answear.LAB
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 76,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €