Preskočite na sadržaj

Answear Club

Abercrombie & Fitch
5.0

Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: crna, glatka

-50%Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
23,99 €
Regularna cijena: 47,99 € -50%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,99 € -50%
Boja: crna
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Bluza Abercrombie & Fitch

Bluza iz kolekcije Abercrombie & Fitch izrađena od glatke tkanine. Model od tankog materijala, savršen za toplija godišnja doba.
- Jednostavni kroj.
- Okrugli izrez.
- Podesive naramenice.
- Model s podstavom.
- Duljina: 51 cm.
- Širina ispod pazuha: 41 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: S.
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
KI140.3008.900
Boja
crna
Modna marka
Abercrombie & Fitch
Proizvođač

AFH Poland SP. O.O.
Abercrombie & Fitch Corporate Office
6301 Fitch Path
New Albany, OH 43054
abercrombie@abercrombie.com, Hollisterco@hollisterco.com

ID Proizvoda
PPYX-BDD03G_99X
Sastav

Temeljni materijal: 100% Poliester
Postava: 98% Poliester, 2% Elastan
Kroj
Rukav:
bez rukava, s naramenicama
Izrez:
okrugli
Kroj:
regular fit
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 178 cm i ima na sebi veličinu S
Preporučeni proizvodi
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: crna, bez uzorka, KI139-5872-900
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: crna, bez uzorka, KI139-5202
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: crna, bez uzorka, KI139-5664-900
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-17%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: crna, bez uzorka, KI139-5204
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: crna, s aplikacijom, KI140-4529
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
23,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: crna, bez uzorka, KI139-5210
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: crna, s aplikacijom, KI140-4635
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
29,49 €
Regularna cijena: 58,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 58,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pinko halter bluza ženska viskozna crna bez uzorka 106794 A3AY
Pinko halter bluza ženska viskozna
Trenutna cijena:
159,90 €
Regularna cijena: 269,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Majica kratkih rukava HUGO Dulietta za žene, boja: crna, bez uzorka, 50554252
Majica kratkih rukava HUGO Dulietta
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 128,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Answear.LAB za žene, boja: crna, bez uzorka
Bluza Answear.LAB
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 32,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 15,99 €
-21%
Bluza Medicine za žene, boja: crna, bez uzorka
Bluza Medicine
Trenutna cijena:
17,90 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Simona Corsellini za žene, boja: crna, bez uzorka, P26CPTO02001
Bluza Simona Corsellini
Trenutna cijena:
81,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Sisley za žene, boja: crna, bez uzorka
Bluza Sisley
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
-15% s kodom: SUN*
Answear.LAB bluza s naramenicama za žene s pamukom crna bez uzorka
Answear.LAB bluza s naramenicama za žene s pamukom
37,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bodi Bardot boja: crna, bez uzorka, 59940TB
Bodi Bardot
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
HUGO bluza za žene s viskozom Doella crna 50558939
HUGO bluza za žene s viskozom Doella
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 84,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Pepe Jeans ADELE za žene, boja: crna, s aplikacijom, PL304966
Bluza Pepe Jeans ADELE
Trenutna cijena:
55,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-15% s kodom: SUN*
Answear.LAB bluza s volanima za žene od lyocella crna bez uzorka
Answear.LAB bluza s volanima za žene od lyocella
47,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna bluza A.L.C. Georgia boja: crna, s uzorkom, 5TOPS00103
Pamučna bluza A.L.C. Georgia
Trenutna cijena:
264,90 €
Regularna cijena: 529,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 529,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Answear.LAB za žene, boja: crna, bez uzorka
Bluza Answear.LAB
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Bluza MUNTHE CRISP za žene, boja: crna, bez uzorka, 252100225231
Bluza MUNTHE CRISP
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 239,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Pedro del Hierro za žene, boja: crna, s uzorkom, 7659081
Bluza Pedro del Hierro
Trenutna cijena:
65,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Bluza Morgan MDONA za žene, boja: crna, bez uzorka
Bluza Morgan MDONA
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 49,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
-27%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bodi Undress Code My Muse Bodysuit za žene, boja: crna, bez uzorka, 719
Bodi Undress Code My Muse Bodysuit
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 178,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza 2NDDAY Francisca za žene, boja: crna, bez uzorka, 2245130279
Bluza 2NDDAY Francisca
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Haveone za žene, boja: crna, bez uzorka, RVS-P048
Bluza Haveone
Trenutna cijena:
57,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 62,99 €
-15% s kodom: SUN*
Top Fracomina boja: crna, bez uzorka, FR26ST2033W41301
Top Fracomina
66,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Bluza AllSaints PALOMA za žene, boja: crna, bez uzorka, W045KC
Bluza AllSaints PALOMA
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Haveone za žene, boja: crna, bez uzorka, RMA-P054
Bluza Haveone
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 73,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
Otkrijte Abercrombie & Fitch proizvode
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: crna, s aplikacijom, KI140-4635
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
29,49 €
Regularna cijena: 58,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 58,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: crna, bez uzorka, KI139-5202
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: crna, bez uzorka, KI139-5872-900
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: crna, s aplikacijom, KI140-4529
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
23,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: crna, bez uzorka, KI139-5210
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
-17%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: crna, bez uzorka, KI139-5204
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: crna, bez uzorka, KI139-5664-900
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: ljubičasta, bez uzorka, KI139-5175
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 17,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Lanena bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: bež, s uzorkom, KI140-5080
Lanena bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bodi Abercrombie & Fitch za žene, boja: smeđa, glatka
Bodi Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 61,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Top Abercrombie & Fitch boja: bež, bez uzorka, KI140-4528
Top Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
20,49 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: bež, bez uzorka, KI139-5885-178
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Lanena bluza Abercrombie & Fitch boja: smeđa, bez uzorka, KI140-5047
Lanena bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Top Abercrombie & Fitch boja: tamno plava, s uzorkom
Top Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
29,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: bijela, bez uzorka, KI139-5202
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Lanena bluza Abercrombie & Fitch boja: zelena, s uzorkom
Lanena bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 49,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
-28%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: smeđa, cvjetni uzorak, KI139-5872-480
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Top Abercrombie & Fitch boja: zelena, bez uzorka, KI140-5050
Top Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: bež, bez uzorka, KI139-5210
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: crvena, bez uzorka, KI150-5429-500
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 66,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: smeđa, bez uzorka, KI139-6181-480
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 42,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 26,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: siva, glatka
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 61,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: bež, bez uzorka, KI139-5175
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 17,99 €
-28%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: bež, s uzorkom, KI139-5872-178
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: bež, s uzorkom, KI140-5049
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: smeđa, s uzorkom
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
23,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bluza Abercrombie & Fitch za žene, boja: siva, bez uzorka
Bluza Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Abercrombie & Fitch za žene, boja: bež, regular, s klasičnim ovratnikom
Košulja Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
53,90 €
Regularna cijena: 107,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 107,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna košulja Abercrombie & Fitch za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom, KI140-5059
Pamučna košulja Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Abercrombie & Fitch za žene, boja: crna, regular, s klasičnim ovratnikom
Košulja Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
42,99 €
Regularna cijena: 85,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 85,99 €