Preskočite na sadržaj

Answear Club

Calvin Klein Underwear
5.0

Calvin Klein Underwear gaćice ženske 5-pack narančaste LV00QD5332

-18%Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
46,99 €(9,40 € / kom.)
Regularna cijena: 69,90 € -32%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 € -18%
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Narančaste gaćice Calvin Klein Underwear – udobnost i stil u praktičnom pakiranju od 5 komada

Gaćice Calvin Klein Underwear klasičan su model ženskog donjeg rublja koji nudi udobnost i savršeno pristajanje. Izrađene od mekog pamučnog pletiva s dodatkom elastana, omogućuju slobodu kretanja. Idealan su odabir za svakodnevno nošenje, spajajući minimalizam s prepoznatljivim dizajnom brenda.

Gaćice Calvin Klein Underwear 5-pack – ključne značajke

  • Klasičan kroj gaćica pruža udobnost nošenja, nudeći srednju pokrivenost stražnjice
  • Elastično pletivo od pamuka s elastanom omogućuje savršeno prianjanje uz tijelo bez stezanja
  • Regularan struk udobno pristaje na bokovima, pružajući udobnost tijekom aktivnosti
  • Mekano i prozračno pletivo s visokim udjelom pamuka osigurava ugodan kontakt s kožom
  • Elastična traka s logom Calvin Klein Underwear stabilizira donje rublje, dajući mu karakter
Značajke proizvoda
Fleksibilnost
elastični
Multipack
5-pack
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
LV00QD5332
Boja
narančasta
Modna marka
Calvin Klein Underwear
ID Proizvoda
9BYA-BID0OU_24X
Materijal
Cijeli proizvod:
95% Pamuk, 5% Elastan
Kroj
Tip struka:
regularni struk
Preporučeni proizvodi
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tange Calvin Klein Underwear boja: narančasta, od čipke, 000QF7287E
Tange Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 32,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-23%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear tange za žene s pamukom narančaste LV00QF8518
Calvin Klein Underwear tange za žene s pamukom
Trenutna cijena:
12,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
-28%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear gaćice za žene s pamukom narančaste LV00QF8520
Calvin Klein Underwear gaćice za žene s pamukom
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 24,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tange Calvin Klein Underwear boja: narančasta, od čipke, 000QF6878E
Tange Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Gaćice Calvin Klein Underwear boja: crvena, 0000F3787E
Gaćice Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
14,49 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Gaćice Calvin Klein Underwear boja: narančasta, 000QF7348E
Gaćice Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 34,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Gaćice Calvin Klein Underwear boja: narančasta, 0000F3787E
Gaćice Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 25,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-16%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear gaćice za žene narančaste LV00QD5283
Calvin Klein Underwear gaćice za žene
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 17,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 17,90 €
-24%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Calvin Klein Underwear boja: crvena, 000QF7625E
Bokserice Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 32,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear gaćice za žene s pamukom narančaste LV00QF8520
Calvin Klein Underwear gaćice za žene s pamukom
Trenutna cijena:
12,99 €
Regularna cijena: 24,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
-21%
Extra -5% s kodom: SUN*
Gaćice Calvin Klein Underwear boja: tirkizna, od čipke, 000QD5213E
Gaćice Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
10,99 €
Regularna cijena: 18,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 13,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear gaćice za žene narančaste LV00QD5283
Calvin Klein Underwear gaćice za žene
Trenutna cijena:
8,99 €
Regularna cijena: 18,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Gaćice Chantelle SUBLIME boja: narančasta, od čipke, C19WC6
Gaćice Chantelle SUBLIME
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 54,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Chantelle gaćice za žene narančaste C22HA3
Chantelle gaćice za žene
Trenutna cijena:
7,99 €
Regularna cijena: 11,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 8,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tange women'secret 7-pack boja: narančasta, 4932655
Tange women'secret 7-pack
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tange women'secret boja: narančasta, providne, 4982614
Tange women'secret
Trenutna cijena:
7,49 €
Regularna cijena: 13,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 7,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour gaćice ženske 3-pack narančaste 25UUSHJ145
Under Armour gaćice ženske 3-pack
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Chantelle gaćice za žene narančaste C22HC7
Chantelle gaćice za žene
Trenutna cijena:
7,99 €
Regularna cijena: 11,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 8,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
Gaćice Moschino Underwear boja: narančasta, 1304.4406
Gaćice Moschino Underwear
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
BOSS gaćice za žene s viskozom BRIEF CI narančaste 50502753
BOSS gaćice za žene s viskozom BRIEF CI
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
DKNY tange ženske narančaste DK5026
DKNY tange ženske
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 23,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Gaćice Chantelle boja: narančasta, od čipke, C22MB0
Gaćice Chantelle
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 37,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Gaćice Chantelle boja: ružičasta, C11D40
Gaćice Chantelle
Trenutna cijena:
10,99 €
Regularna cijena: 21,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 11,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tange BOSS boja: narančasta, od čipke, 50535129
Tange BOSS
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 37,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 17,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Gaćice Chantelle boja: narančasta, od čipke, C22MC5
Gaćice Chantelle
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Chantelle gaćice za žene narančaste C22HA3
Chantelle gaćice za žene
Trenutna cijena:
7,49 €
Regularna cijena: 11,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 7,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Chantelle tange za žene narančaste C22HG9
Chantelle tange za žene
Trenutna cijena:
7,49 €
Regularna cijena: 11,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 7,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Gaćice Chantelle SUBLIME boja: bež, od čipke, C19WC5
Gaćice Chantelle SUBLIME
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Gaćice women'secret boja: narančasta, providne, 4982616
Gaćice women'secret
Trenutna cijena:
8,99 €
Regularna cijena: 16,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,99 €
Otkrijte Calvin Klein Underwear proizvode
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Gaćice Calvin Klein Underwear boja: narančasta, 0000F3787E
Gaćice Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 25,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Gaćice Calvin Klein Underwear boja: narančasta, 000QF7348E
Gaćice Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 34,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-28%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear gaćice za žene s pamukom narančaste LV00QF8520
Calvin Klein Underwear gaćice za žene s pamukom
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 24,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
-24%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Calvin Klein Underwear boja: crvena, 000QF7625E
Bokserice Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 32,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tange Calvin Klein Underwear boja: narančasta, od čipke, 000QF7287E
Tange Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 32,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-16%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear gaćice za žene narančaste LV00QD5283
Calvin Klein Underwear gaćice za žene
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 17,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 17,90 €
-21%
Extra -5% s kodom: SUN*
Gaćice Calvin Klein Underwear boja: tirkizna, od čipke, 000QD5213E
Gaćice Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
10,99 €
Regularna cijena: 18,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 13,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Gaćice Calvin Klein Underwear boja: crvena, 0000F3787E
Gaćice Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
14,49 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear gaćice za žene narančaste LV00QD5283
Calvin Klein Underwear gaćice za žene
Trenutna cijena:
8,99 €
Regularna cijena: 18,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 9,99 €
-23%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear tange za žene s pamukom narančaste LV00QF8518
Calvin Klein Underwear tange za žene s pamukom
Trenutna cijena:
12,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear gaćice za žene s pamukom narančaste LV00QF8520
Calvin Klein Underwear gaćice za žene s pamukom
Trenutna cijena:
12,99 €
Regularna cijena: 24,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tange Calvin Klein Underwear boja: narančasta, od čipke, 000QF6878E
Tange Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
-28%
Extra -5% s kodom: SUN*
Bokserice Calvin Klein Underwear boja: siva, LV00QF8528
Bokserice Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
21,99 €
Regularna cijena: 30,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear tange za žene 3-pack smeđe 000QD3558E
Calvin Klein Underwear tange za žene 3-pack
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 44,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear tange za žene 3-pack ljubičaste LV00QD5394
Calvin Klein Underwear tange za žene 3-pack
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-15%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear gaćice za žene s pamukom crne LV00QF8524
Calvin Klein Underwear gaćice za žene s pamukom
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 24,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 24,90 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear brazilke za žene 3-pack bijele LV00QD5396
Calvin Klein Underwear brazilke za žene 3-pack
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Gaćice Calvin Klein Underwear boja: tirkizna, od čipke, LV00QF8362
Gaćice Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
21,40 €
Regularna cijena: 42,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 24,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear gaćice ženske od pamuka s elastanom roze LV00QD5291
Calvin Klein Underwear gaćice ženske od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
11,99 €
Regularna cijena: 17,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 12,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Gaćice Calvin Klein Underwear boja: ružičasta, 000QF7348E
Gaćice Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear gaćice za žene s pamukom crne LV00QF8520
Calvin Klein Underwear gaćice za žene s pamukom
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 24,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 17,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Tange Calvin Klein Underwear boja: smeđa, od čipke, 000QF6878E
Tange Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear tange za žene 3-pack smeđe LV00QD5211
Calvin Klein Underwear tange za žene 3-pack
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Brazilke Calvin Klein Underwear boja: bež, od čipke, 000QF7829E
Brazilke Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 25,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-21%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear tange za žene crne LV00QD5282
Calvin Klein Underwear tange za žene
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 17,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 17,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Gaćice Calvin Klein Underwear 3-pack boja: bijela, 000QD5207E
Gaćice Calvin Klein Underwear 3-pack
Trenutna cijena:
26,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
-15%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear gaćice za žene od pamuka s elastanom mornarsko plave LV00QD5291
Calvin Klein Underwear gaćice za žene od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
10,99 €
Regularna cijena: 17,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 12,99 €
-21%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear brazilke za žene od pamuka s elastanom crne LV00QD5246
Calvin Klein Underwear brazilke za žene od pamuka s elastanom
Trenutna cijena:
10,99 €
Regularna cijena: 17,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 13,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear tange za žene roze LV00QF8873
Calvin Klein Underwear tange za žene
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 22,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 15,99 €
-40%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear gaćice ženske 3-pack roze LV00QD5302
Calvin Klein Underwear gaćice ženske 3-pack
Trenutna cijena:
26,90 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,90 €