Preskočite na sadržaj

Answear Club

Abercrombie & Fitch
5.0

Dukserica Abercrombie & Fitch za žene, boja: siva, melanž, KI152-5427-112

-14%
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 74,90 € -46%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 € -14%
Boja: siva
Izaberite veličinu
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Dukserica Abercrombie & Fitch

Dukserica iz kolekcije Abercrombie & Fitch izrađena od pletiva. Mekano podstavljeno središte osigurava visoku udobnost korištenja.
- Široki kroj za potpunu slobodu kretanja.
- Kroj rukava sa spuštenom linijom ramena osigurava pokretljivost.
- Kratki patentni zatvarač omogućuje učinkovito prozračivanje i jednostavno oblačenje i skidanje.
- Uzdignuti ovratnik pruža dodatnu zaštitu od hladnoće.
- Rukavi i donji rub završeni su elastičnim obrubom za zaštitu od nepovoljnih vremenskih uvjeta.
- Praktičan klokan džep s prednje strane.
- Model sa ukrasnim vezom.
- Mekano podstavljena unutrašnjost osigurava visoku udobnost nošenja i optimalnu toplinsku udobnost.
- Duljina rukava (mjereno od ovratnika): 76 cm.
- Duljina: 69 cm.
- Širina ispod pazuha: 54 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: S.
Značajke proizvoda
Kopčanje
na patentni zatvarač
Kapuljača
bez kapuljače
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
KI152.5427.112
Boja
siva
Modna marka
Abercrombie & Fitch
ID Proizvoda
9BYA-BLD0W3_09X
Sastav
Materijal 1: 70% Pamuk, 30% Poliester
Materijal 2: 60% Pamuk, 40% Poliester
Kroj
Izrez:
ruski ovratnik
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 175 cm i ima na sebi veličinu S
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
Extra -5% s kodom: OFF*
Dukserica Abercrombie & Fitch za žene, boja: siva, s uzorkom, KI152-5256-112
Dukserica Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna dukserica Dkny za žene, boja: siva, bez uzorka, DP5T1243
Pamučna dukserica Dkny
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna dukserica Puma PUMA x ROSÉ za žene, boja: siva, bez uzorka, 633803
Pamučna dukserica Puma PUMA x ROSÉ
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 90,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Pamučna dukserica P.E Nation Liberation za žene, boja: siva, bez uzorka, 251F158
Pamučna dukserica P.E Nation Liberation
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 97,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 58,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: OFF*
Dukserica Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE za žene, boja: siva, bez uzorka, 211B18685004
Dukserica Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Dukserica Reebok za žene, boja: siva, s kapuljačom, melanž, 100075635
Dukserica Reebok
Trenutna cijena:
26,49 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Dukserica Joop! za žene, boja: siva, s kapuljačom, s uzorkom, 30046217
Dukserica Joop!
Trenutna cijena:
72,99 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Dukserica P.E Nation Dynamic za žene, boja: siva, s kapuljačom, s aplikacijom, 261H098
Dukserica P.E Nation Dynamic
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
-16%
Extra -5% s kodom: OFF*
Calvin Klein dukserica za žene od pamuka siva LV044C209G
Calvin Klein dukserica za žene od pamuka
Trenutna cijena:
38,99 €
Regularna cijena: 92,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,49 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna dukserica Guess Jeans za žene, boja: siva, s kapuljačom, melanž, W6RQ07 K68I4
Pamučna dukserica Guess Jeans
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 88,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Levi's - Majica 35946.0000-0000
Levi's - Majica
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 73,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna dukserica The Kooples za žene, boja: siva, s tiskom, FSWE30013K
Pamučna dukserica The Kooples
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 94,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna dukserica United Colors of Benetton za žene, boja: siva, bez uzorka, 39BLD109O
Pamučna dukserica United Colors of Benetton
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Dječja pamučna dukserica Tommy Jeans za žene, boja: siva, s aplikacijom, DW0DW20312
Dječja pamučna dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
60,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 65,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna dukserica BOSS Orange  C_Eland_2 za žene, boja: siva, s uzorkom, 50549186
Pamučna dukserica BOSS Orange C_Eland_2
Trenutna cijena:
85,99 €
Regularna cijena: 148,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna dukserica Stand Studio Emberynn za žene, boja: siva, s tiskom, 66456-8505
Pamučna dukserica Stand Studio Emberynn
Trenutna cijena:
93,99 €
Regularna cijena: 198,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 105,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
P.E Nation dukserica ženska s pamukom Backspin siva 261F118
P.E Nation dukserica ženska s pamukom Backspin
Trenutna cijena:
107,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Pamučna dukserica Karl Lagerfeld IKON za žene, boja: siva, s uzorkom, B1W20028
Pamučna dukserica Karl Lagerfeld IKON
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 248,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Dukserica Polo Ralph Lauren za žene, boja: siva, s tiskom, 211A96185
Dukserica Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
Pamučna dukserica Pinko za žene, boja: siva, s tiskom, 104623 A2CU
Pamučna dukserica Pinko
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 214,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Dukserica Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE za žene, boja: siva, s kapuljačom, melanž, 211971698004
Dukserica Polo Ralph Lauren ARCTIC FLEECE
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Dukserica EA7 Emporio Armani za žene, boja: siva, s tiskom, AF10443.7W000799
Dukserica EA7 Emporio Armani
Trenutna cijena:
57,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 60,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Dukserica s dodatkom vune Weekend Max Mara OSCURI boja: siva, s kapuljačom, bez uzorka, 2525926012600
Dukserica s dodatkom vune Weekend Max Mara OSCURI
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Planet Friendly
Dukserica On Studio boja: siva, s kapuljačom, melanž, 1WF12421756
Dukserica On Studio
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Dukserica Calvin Klein Performance za žene, boja: siva, bez uzorka, LVGWF5W310
Dukserica Calvin Klein Performance
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: OFF*
Dukserica Dkny za žene, boja: siva, bez uzorka, DP5T1053
Dukserica Dkny
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-14%
Dukserica Tommy Hilfiger za žene, boja: siva, s tiskom, WW0WW39791
Dukserica Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 99,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Dukserica MUUV. MUUV. x Answear za žene, boja: siva, s kapuljačom, melanž
Dukserica MUUV. MUUV. x Answear
Trenutna cijena:
58,99 €
Regularna cijena: 107,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 65,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: OFF*
Dukserica Tommy Hilfiger za žene, boja: siva, s tiskom, WW0WW39791
Dukserica Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,99 €
Otkrijte Abercrombie & Fitch proizvode
Extra -5% s kodom: OFF*
Dukserica Abercrombie & Fitch za žene, boja: siva, s uzorkom, KI152-5256-112
Dukserica Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: OFF*
Dukserica Abercrombie & Fitch za žene, boja: bež, bez uzorka
Dukserica Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
39,45 €
Regularna cijena: 78,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 78,90 €
-19%
Extra -5% s kodom: OFF*
Dukserica Abercrombie & Fitch za žene, boja: crna, bez uzorka, KI152-5418-900
Dukserica Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 64,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
-15%
Extra -5% s kodom: OFF*
Dukserica Abercrombie & Fitch za žene, boja: bež, bez uzorka, KI152-5418-420
Dukserica Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 64,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: OFF*
Dukserica Abercrombie & Fitch za žene, s aplikacijom, KI152-5427-200
Dukserica Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 74,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: OFF*
Dukserica Abercrombie & Fitch za žene, boja: bež, s kapuljačom, bez uzorka, KI152-4215
Dukserica Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
Extra -5% s kodom: OFF*
Dukserica Abercrombie & Fitch za žene, boja: bež, s kapuljačom, bez uzorka, KI152-5417-420
Dukserica Abercrombie & Fitch
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 64,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €