Preskočite na sadržaj

Answear Club

Karl Lagerfeld
5.0

Dukserica Karl Lagerfeld za muškarce, boja: crna, s aplikacijom, 500900.705712

-25%Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
139,90 €
Regularna cijena: 188,90 € -25%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 188,90 € -25%
Boja: crna
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Dukserica Karl Lagerfeld

Dukserica iz kolekcije Karl Lagerfeld izrađena od elastične pletenine. Model izrađen od prozračnog materijala s visokim udjelom pamuka.
Dostupne veličine preračunate su iz talijanske veličine u standardnu europsku veličinu. Naručena veličina može se razlikovati od one prikazane na etiketi (IT 38/XXS = EU XS). Kako biste bili sigurni, pogledajte tablicu veličina.

- Jednostavan kroj koji ne ograničava kretanje.
- Uzdignuti ovratnik pruža dodatnu zaštitu od hladnoće.
- Dugi rukav.
- Zatvaranje patentnim zatvaračem olakšava oblačenje i skidanje.
- Rukavi i donji rub završeni su elastičnim obrubom za zaštitu od nepovoljnih vremenskih uvjeta.
- Model sa prišivkom na prsima.
- Duljina rukava: 66 cm.
- Duljina: 68 cm.
- Širina ispod pazuha: 58 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: M.
Značajke proizvoda
Kopčanje
na patentni zatvarač
Kapuljača
bez kapuljače
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
500900.705712
Boja
crna
Modna marka
Karl Lagerfeld
Proizvođač

Karl Lagerfeld International B.V.
Herengracht 182, 1016 BR Amsterdam
care@karllagerfeld.com

ID Proizvoda
99KK-BLM1H2_99X
Sastav
Temeljni materijal: 87% Pamuk, 13% Poliester
Podstava: 100% Pamuk
Kroj
Izrez:
ruski ovratnik
Kroj:
regular fit
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 184 cm i ima na sebi veličinu M
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje crna 563902.705014
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje
248,90 €
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje za muškarce crna 563902.705023
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje za muškarce
218,90 €
-27%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Karl Lagerfeld za muškarce, boja: crna, s kapuljačom, bez uzorka, 500900.705751
Dukserica Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 178,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 178,90 €
-15%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Karl Lagerfeld boja: crna, bez uzorka, 561910.705004
Dukserica Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-15% s kodom: SUN*
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje za muškarce crna 563902.705006
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje za muškarce
218,90 €
-25%
Extra -5% s kodom: SUN*
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje muška s viskozom crna 562901.705015
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje muška s viskozom
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Karl Lagerfeld za muškarce, boja: crna, bez uzorka, 500900.705750
Dukserica Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Didriksons PETER boja: crna, bez uzorka, 506134
Dukserica Didriksons PETER
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
-34%
Dukserica Medicine boja: crna, bez uzorka
Dukserica Medicine
Trenutna cijena:
32,90 €
Regularna cijena: 49,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Guess Jeans dukserica na zakopčavanje s kapuljačom za muškarce od pamuka crna M6RQ38 KCPR1
Guess Jeans dukserica na zakopčavanje s kapuljačom za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
57,99 €
Regularna cijena: 88,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,99 €
Fred Perry dukserica na zakopčavanje za muškarce s pamukom crna J2329
Fred Perry dukserica na zakopčavanje za muškarce s pamukom
169,90 €
-19%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica BLUEMARBLE boja: crna, s kapuljačom, s aplikacijom, HO19.FL05BA25
Pamučna dukserica BLUEMARBLE
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 349,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
-25% s kodom: SUN*
Calvin Klein Jeans dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom za muškarce s pamukom crna LV04RG262G
Calvin Klein Jeans dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom za muškarce s pamukom
129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica adidas Stadium boja: crna, s uzorkom, JN1821
Dukserica adidas Stadium
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 78,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Under Armour za muškarce, boja: crna, s kapuljačom, bez uzorka, 1373881
Dukserica Under Armour
Trenutna cijena:
61,99 €
Regularna cijena: 78,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 65,99 €
Pamučna dukserica MM6 Maison Margiela boja: crna, s kapuljačom, bez uzorka, SH0HG0007.M25025.900
Pamučna dukserica MM6 Maison Margiela
559,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Armani Exchange boja: crna, s kapuljačom, bez uzorka, XM001770 AF19936
Dukserica Armani Exchange
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 162,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
BOSS dukserica loungwear za muškarce od pamuka Authentic Jacket H crna 50545573
BOSS dukserica loungwear za muškarce od pamuka Authentic Jacket H
Trenutna cijena:
82,99 €
Regularna cijena: 118,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,99 €
-15%
Extra -5% s kodom: SUN*
Guess dukserica na zakopčavanje za muškarce OVIDIO crna Z6GQ07 K2849
Guess dukserica na zakopčavanje za muškarce OVIDIO
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 79,99 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Polo Ralph Lauren za muškarce, boja: crna, s kapuljačom, glatka, 710888282
Dukserica Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dukserica Puma Always on boja: crna, s uzorkom, 629587
Dukserica Puma Always on
Trenutna cijena:
58,99 €
Regularna cijena: 78,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
-29%
Pamučna dukserica Armani Exchange boja: crna, s kapuljačom, bez uzorka, XM001293 AF20934
Pamučna dukserica Armani Exchange
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 150,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 150,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Under Armour za muškarce, boja: crna, s kapuljačom, bez uzorka
Dukserica Under Armour
Trenutna cijena:
51,99 €
Regularna cijena: 64,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
-15% s kodom: SUN*
Guess dukserica na zakopčavanje za muškarce PARIMO crna Z6YQ16 K4620
Guess dukserica na zakopčavanje za muškarce PARIMO
119,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica adidas Originals Firebird boja: crna, s uzorkom, KC9158
Dukserica adidas Originals Firebird
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 87,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 76,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dukserica outdoor Viking Arbaz boja: crna, 740/27/6215
Dukserica outdoor Viking Arbaz
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
Puma dukserica na zakopčavanje za muškarce s pamukom T7 Track Jacket crna 629936
Puma dukserica na zakopčavanje za muškarce s pamukom T7 Track Jacket
119,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
BOSS dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom muška Sense Hooded Jacket crna 50557206
BOSS dukserica na zakopčavanje sa kapuljačom muška Sense Hooded Jacket
Trenutna cijena:
82,99 €
Regularna cijena: 128,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,99 €
-15%
Extra -5% s kodom: SUN*
HUGO dukserica za muškarce s pamukom Darynt crna 50556587
HUGO dukserica za muškarce s pamukom Darynt
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 158,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Otkrijte Karl Lagerfeld proizvode
-27%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Karl Lagerfeld za muškarce, boja: crna, s kapuljačom, bez uzorka, 500900.705751
Dukserica Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 178,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 178,90 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Karl Lagerfeld za muškarce, boja: crna, bez uzorka, 500900.705750
Dukserica Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-15%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Karl Lagerfeld boja: crna, bez uzorka, 561910.705004
Dukserica Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Karl Lagerfeld boja: crna, s kapuljačom, bez uzorka, 561902.705007
Dukserica Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 259,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 169,90 €
-15% s kodom: SUN*
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje za muškarce crna 563902.705006
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje za muškarce
218,90 €
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje crna 563902.705014
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje
248,90 €
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje za muškarce crna 563902.705023
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje za muškarce
218,90 €
-25%
Extra -5% s kodom: SUN*
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje muška s viskozom crna 562901.705015
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje muška s viskozom
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
-15% s kodom: SUN*
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje za muškarce zelena 563902.705006
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje za muškarce
219,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje za muškarce s viskozom siva 562901.705015
Karl Lagerfeld dukserica na zakopčavanje za muškarce s viskozom
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 189,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Karl Lagerfeld boja: bijela, s tiskom, 561917.705780
Pamučna dukserica Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
71,99 €
Regularna cijena: 104,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 76,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Karl Lagerfeld boja: crna, bez uzorka, 561910.705024
Dukserica Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
88,99 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 98,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Karl Lagerfeld boja: crna, s aplikacijom, A3M44001
Pamučna dukserica Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
79,00 €
Regularna cijena: 158,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 158,90 €
-15% s kodom: SUN*
Karl Lagerfeld dukserica za muškarce s pamukom crna 563900.705011
Karl Lagerfeld dukserica za muškarce s pamukom
148,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Karl Lagerfeld dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka crna 561917.705781
Karl Lagerfeld dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
75,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 84,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Karl Lagerfeld Dukserica sa kapuljačom za muškarce bež 562900.705114
Karl Lagerfeld Dukserica sa kapuljačom za muškarce
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 159,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Karl Lagerfeld za muškarce, boja: tirkizna, s kapuljačom, s aplikacijom, 551900.705711
Dukserica Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
99,00 €
Regularna cijena: 198,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 198,90 €
Karl Lagerfeld dukserica za muškarce od pamuka mornarsko plava 563917.705780
Karl Lagerfeld dukserica za muškarce od pamuka
98,90 €
-15% s kodom: SUN*
Karl Lagerfeld oversize dukserica za muškarce od pamuka crna 563906.705104
Karl Lagerfeld oversize dukserica za muškarce od pamuka
178,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dukserica Karl Lagerfeld za muškarce, boja: crna, s kapuljačom, s aplikacijom, 500900.705711
Dukserica Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-13%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Karl Lagerfeld boja: crna, s kapuljačom, s tiskom, 554917.705404
Pamučna dukserica Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 209,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 149,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Karl Lagerfeld boja: crna, s kapuljačom, s tiskom, 554909.705116
Dukserica Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
104,00 €
Regularna cijena: 208,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 208,90 €
-15% s kodom: SUN*
Karl Lagerfeld dukserica za muškarce od pamuka crna 500917.705780
Karl Lagerfeld dukserica za muškarce od pamuka
98,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Karl Lagerfeld boja: crna, s kapuljačom, s tiskom, 561910.705005
Dukserica Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
Karl Lagerfeld dukserica za muškarce od pamuka bijela 563917.705780
Karl Lagerfeld dukserica za muškarce od pamuka
98,90 €
-15% s kodom: SUN*
Karl Lagerfeld dukserica za muškarce od pamuka plava 563917.705780
Karl Lagerfeld dukserica za muškarce od pamuka
104,99 €
-16%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Karl Lagerfeld za muškarce, boja: crna, s printom, 561917.705780
Pamučna dukserica Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
56,99 €
Regularna cijena: 104,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Karl Lagerfeld boja: crna, s tiskom, 554906.705006
Pamučna dukserica Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
84,00 €
Regularna cijena: 168,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 168,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dukserica Karl Lagerfeld za muškarce, boja: crna, s aplikacijom, 500900.705710
Dukserica Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 158,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
-42%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Karl Lagerfeld boja: crna, s tiskom, 554917.705402
Pamučna dukserica Karl Lagerfeld
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 179,90 €