Preskočite na sadržaj

Answear Club

Under Armour
5.0

Under Armour dukserica sa kapuljačom muška pamukna Essential Fleeceplava 1373880

Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 68,99 € -34%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 € -4%
Boja: plava
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Plava majica s kapuljačom Under Armour – udobnost i stil u opuštenom izdanju

Majica s kapuljačom Under Armour spaja udobnost i moderan dizajn, idealna za muškarce koji cijene slobodu. Ovaj model, izrađen od pretežno pamuka, pruža udobnost nošenja i izvrsna je osnova za athleisure i ležerne kombinacije. Njezin opušteni kroj i praktični detalji čine je odličnim izborom za razne neformalne prigode.

Po čemu se ističe muška majica s kapuljačom Under Armour?

  • Opušteni kroj pruža potpunu slobodu pokreta i udobnost nošenja
  • Athleisure i ležerni stil savršeno se uklapaju u gradske trendove
  • Majica s kapuljačom 'klokanica' je klasik u sportskom izdanju
  • Pretežno pamučni materijal mekan je i ugodan na dodir
  • Praktičan klokan džep s prednje strane za pohranu sitnica
  • Podesiva kapuljača integrirana s ovratnikom štiti od hladnoće
  • Deblji materijal pomaže u održavanju topline u hladnijim danima
  • Glatko pletivo s logotipom marke dodaje sportski karakter
  • Rebraste manšete i donji rub omogućuju bolje pristajanje
Značajke proizvoda
Kapuljača
s kapuljačom
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
1373880
Boja
plava
Modna marka
Under Armour
ID Proizvoda
9BYY-BLM1H8_55D
Materijal
Glavni materijal:
80% Pamuk, 20% Poliester
Podstava kapuljače:
100% Pamuk
Kroj
Izrez:
s integriranom kapuljačom
Vrsta rukava:
klasični
Kroj:
oversize
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 188 cm i ima na sebi veličinu M
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour dukserica sa kapuljačom muška pamukna Rival LW Hoodie plava 6012335
Under Armour dukserica sa kapuljačom muška pamukna Rival LW Hoodie
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Under Armour za muškarce, bez uzorka
Dukserica Under Armour
Trenutna cijena:
29,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Under Armour za muškarce, s kapuljačom, bez uzorka
Dukserica Under Armour
Trenutna cijena:
33,49 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dukserica Reebok Identity Washed za muškarce, s kapuljačom, bez uzorka, 100205482
Dukserica Reebok Identity Washed
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 80,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Guess NAWAT boja: plava, s kapuljačom, s tiskom, Z6RQ10 KD371
Pamučna dukserica Guess NAWAT
Trenutna cijena:
80,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica The North Face Redbox bez uzorka, NF0A8EG1BOT1
Dukserica The North Face Redbox
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 89,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Sportska dukserica Columbia Helvetia II boja: crna, s uzorkom, 2098461
Sportska dukserica Columbia Helvetia II
Trenutna cijena:
58,99 €
Regularna cijena: 78,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Gant za muškarce, s tiskom, 2044010
Dukserica Gant
Trenutna cijena:
59,90 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Tommy Jeans za muškarce, s kapuljačom, s tiskom, DM0DM20847
Pamučna dukserica Tommy Jeans
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 95,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 55,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna dukserica AllSaints UNDERGROUND boja: smeđa, s tiskom, M033NB
Pamučna dukserica AllSaints UNDERGROUND
Trenutna cijena:
83,99 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 89,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka plava MW0MW37235
Tommy Hilfiger dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 104,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica za trening adidas Performance Training Essentials s tiskom
Dukserica za trening adidas Performance Training Essentials
Trenutna cijena:
27,49 €
Regularna cijena: 54,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 54,99 €
-40%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Calvin Klein Jeans za muškarce, s kapuljačom, bez uzorka, J30J327227
Pamučna dukserica Calvin Klein Jeans
Trenutna cijena:
70,99 €
Regularna cijena: 119,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
United Colors of Benetton dukserica za muškarce od pamuka plava 342ZU1093
United Colors of Benetton dukserica za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 61,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Polo Ralph Lauren s kapuljačom, s tiskom, 710P04984
Dukserica Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dukserica Puma za muškarce, s kapuljačom, s tiskom, 683234
Dukserica Puma
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Polo Ralph Lauren boja: plava, bez uzorka, 710A12485
Dukserica Polo Ralph Lauren
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-26%
Extra -5% s kodom: SUN*
Alpha Industries dukserica za muškarce od pamuka US Scorpion Backprint Hoodie plava 266335
Alpha Industries dukserica za muškarce od pamuka US Scorpion Backprint Hoodie
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 87,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 87,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Lacoste dukserica muška pamučna plava SH0784
Lacoste dukserica muška pamučna
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 159,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Dukserica za trening adidas Performance bez uzorka
Dukserica za trening adidas Performance
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 75,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-24%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka plava DM0DM21922
Tommy Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 69,99 €
-15% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger dukserica za muškarce od pamuka plava MW0MW43218
Tommy Hilfiger dukserica za muškarce od pamuka
99,90 €
-15% s kodom: SUN*
Pamučna dukserica Polo Ralph Lauren Long Sleeve Sweatshirt za muškarce, s aplikacijom, 710970280
Pamučna dukserica Polo Ralph Lauren Long Sleeve Sweatshirt
379,90 €
-15% s kodom: SUN*
Sportska dukserica Columbia Helvetia II boja: crna, s uzorkom, 2098461
Sportska dukserica Columbia Helvetia II
83,99 €
-30% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger - Majica MW0MW11599
Tommy Hilfiger - Majica
129,90 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Tommy Hilfiger dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka plava MW0MW37235
Tommy Hilfiger dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka
Trenutna cijena:
59,99 €
Regularna cijena: 99,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
-25% s kodom: SUN*
Guess Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka plava M6YQ07 K3996
Guess Jeans dukserica sa kapuljačom za muškarce od pamuka
78,90 €
Polo Ralph Lauren dukserica za muškarce s pamukom plava 710B18538
Polo Ralph Lauren dukserica za muškarce s pamukom
279,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna dukserica HUGO  Danohood boja: plava, s kapuljačom, s tiskom, 50553145
Pamučna dukserica HUGO Danohood
Trenutna cijena:
84,99 €
Regularna cijena: 128,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 93,99 €
Otkrijte Under Armour proizvode
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Under Armour za muškarce, s kapuljačom, bez uzorka
Dukserica Under Armour
Trenutna cijena:
33,49 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 66,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Under Armour za muškarce, bez uzorka
Dukserica Under Armour
Trenutna cijena:
29,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour dukserica sa kapuljačom muška pamukna Rival LW Hoodie plava 6012335
Under Armour dukserica sa kapuljačom muška pamukna Rival LW Hoodie
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Under Armour za muškarce, boja: siva, s kapuljačom, bez uzorka, 1379757
Dukserica Under Armour
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 49,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica za trčanje Under Armour Qualifier boja: crna, bez uzorka
Dukserica za trčanje Under Armour Qualifier
Trenutna cijena:
38,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour muška dukserica sa kapuljačom s pamukom Essential Fleece zelena 1373880
Under Armour muška dukserica sa kapuljačom s pamukom Essential Fleece
Trenutna cijena:
54,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour dukserica za trening za muškarce bordo 1373358
Under Armour dukserica za trening za muškarce
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 56,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Under Armour za muškarce, boja: narančasta, s kapuljačom, bez uzorka, 1379757
Dukserica Under Armour
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-28%
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour dukserica za muškarce UA Tech Utility mornarsko plava 6004963
Under Armour dukserica za muškarce UA Tech Utility
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
-26%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Under Armour boja: zelena, s kapuljačom, bez uzorka
Dukserica Under Armour
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 68,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica za trening Under Armour Tech 2.0 boja: zelena, melanž, 1328495
Dukserica za trening Under Armour Tech 2.0
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
-41%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica za trening Under Armour Project Rock boja: ružičasta, s kapuljačom, bez uzorka, 1389947
Dukserica za trening Under Armour Project Rock
Trenutna cijena:
23,99 €
Regularna cijena: 40,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Under Armour Project Rock boja: bijela, s kapuljačom, s tiskom, 1389916
Dukserica Under Armour Project Rock
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 51,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour dukserica za muškarce UA Tech Utility siva 6004963
Under Armour dukserica za muškarce UA Tech Utility
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Under Armour Rival Fleece boja: crna, s kapuljačom, bez uzorka, 1379757
Dukserica Under Armour Rival Fleece
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Under Armour za muškarce, boja: zelena, s kapuljačom, bez uzorka, 1379757
Dukserica Under Armour
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica za trening Under Armour Tech 2.0 boja: siva, melanž
Dukserica za trening Under Armour Tech 2.0
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 42,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Under Armour za muškarce, boja: tamno plava, bez uzorka, 1379755
Dukserica Under Armour
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour dukserica sa kapuljačom muška s pamukom Essential Fleece bež 1373880
Under Armour dukserica sa kapuljačom muška s pamukom Essential Fleece
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 68,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 48,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour dukserica s kapuljačom muška od pamuka Essential Fleece crna 1373880
Under Armour dukserica s kapuljačom muška od pamuka Essential Fleece
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 66,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 46,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica za trčanje Under Armour Launch boja: crna, bez uzorka, 6005542
Dukserica za trčanje Under Armour Launch
Trenutna cijena:
38,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
-29%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Under Armour Unstoppable Fleece Crew za muškarce, boja: crna, s tiskom, 1389351
Dukserica Under Armour Unstoppable Fleece Crew
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 53,99 €
-22%
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom Essential Fleece zelena 1373880
Under Armour dukserica sa kapuljačom za muškarce s pamukom Essential Fleece
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 57,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour dukserica za muškarce Unstoppable Flc crna 1381688
Under Armour dukserica za muškarce Unstoppable Flc
Trenutna cijena:
57,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 83,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour dukserica za muškarce UA Tech Utility crna 6004963
Under Armour dukserica za muškarce UA Tech Utility
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 33,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Under Armour Rival boja: siva, s kapuljačom, s tiskom, 6003958
Dukserica Under Armour Rival
Trenutna cijena:
29,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Under Armour boja: bordo, s aplikacijom
Dukserica Under Armour
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 61,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Under Armour dukserica za trening muška tirkizna 1382797
Under Armour dukserica za trening muška
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 31,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica za trening Under Armour Tech 2.0 boja: siva, melanž, 1328495
Dukserica za trening Under Armour Tech 2.0
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 42,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Dukserica Under Armour za muškarce, boja: crna, s kapuljačom, tiskom, 1379758
Dukserica Under Armour
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 56,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €