Preskočite na sadržaj

Answear Club

GantBomber jakna za muškarce s pamukom mornarsko plava 2067188

199,90 €
Boja: mornarsko plava
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Mornarskoplava bomber jakna Gant – klasičan kroj od pamuka za prijelazno razdoblje

Mornarskoplava bomber jakna Gant je lagana opcija koja spaja bezvremenski dizajn s funkcionalnošću. Izrađena od pamučnog pletiva, s potpunom podstavom i bez uzorka, nudi slobodu i univerzalnost. Ovaj model bit će odličan u kombinacijama za prijelazno razdoblje, čineći bazu za mnoge kombinacije gdje se cijeni udobnost i estetika.

Značajke mornarskoplave bomber jakne Gant – najvažnije značajke i detalji

  • Izrađeno od pamučnog pletiva pridonosi prozračnosti i mekoći na dodir
  • Potpuna podstava unutar modela podržava udobnost nošenja i olakšava oblačenje
  • Regular fit kroj pruža slobodu kretanja, ne ograničavajući siluetu
  • Model bez kapuljače naglašava klasičan, univerzalni karakter bomber jakne
  • Džepovi s kopčanjem omogućuju sigurno pohranjivanje sitnica
  • Duljina do bokova pridonosi optimalnom pokrivanju torza bez ograničavanja pokretljivosti
  • Porub s vezicom omogućuje prilagodbu silueti i stabilizaciju na vjetru
  • Manžete s rebrastim obrubom podržavaju zadržavanje topline i prilagodbu rukava
  • Kopčanje na patentni zatvarač po cijeloj dužini olakšava brzo oblačenje i skidanje
  • Klasičan tip rukava pridonosi univerzalnosti i lakoći kombiniranja
Značajke proizvoda
Ispuna
bez ispune
Kopčanje
na patentni zatvarač
Kapuljača
bez kapuljače
Podstava
puna
Termo podstava
bez termo podstave
Vodootpornost
bez vodootpornosti
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
2067188
Boja proizvođača
433
Boja
mornarsko plava
Modna marka
Gant
Detalji proizvodnje
Odgovorni subjekt u EU
GANT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Złota 59
00-120 Warszawa PL
customerservice@gant.com
ID Proizvoda
9BY2-KUMZ0L_59X
Materijal
Cijeli proizvod:
93% Pamuk, 7% Poliester
Kroj
Vrsta rukava:
klasični
Kroj:
regular fit
Dimenzije
Dane mjere za veličinu:
M
Duljina:
70 cm
Duljina rukava:
65 cm
Širina ispod pazuha:
60 cm
Širina ramena:
47 cm
Model na fotografiji je visok 190 cm i ima na sebi veličinu M
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
-19%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Gant Vunena bomber jakna Gant boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, 7006490
Gant
Vunena bomber jakna Gant
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 419,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Levi's Traper jakna Levi's muška, boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje
Levi's
Traper jakna Levi's
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 149,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 109,90 €
adidas Prijelazna jakna za muškarce traper Denim Pack mornarsko plava KV8345
adidas
Prijelazna jakna za muškarce traper Denim Pack
109,90 €
-40%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Mackage Jakna MACKAGE boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, MATEO
Mackage
Jakna MACKAGE
Trenutna cijena:
479,90 €
Regularna cijena: 809,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 809,90 €
-49%
Medicine Jakna Medicine boja: tamno plava
Medicine
Jakna Medicine
Trenutna cijena:
37,90 €
Regularna cijena: 74,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 74,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Planet Friendly
Tommy Jeans Jakna Tommy Jeans boja: tamno plava, za zimu, DM0DM22044
Tommy Jeans
Jakna Tommy Jeans
Trenutna cijena:
119,90 €
Regularna cijena: 229,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-40%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Kenzo Traper jakna Kenzo za prijelazno razdoblje, FF55DV1136B1.DM
Kenzo
Traper jakna Kenzo
Trenutna cijena:
545,90 €
Regularna cijena: 909,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 909,90 €
-10% s kodom: BTS*
Planet Friendly
Polo Ralph Lauren Jakna Polo Ralph Lauren za muškarce, boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje
Polo Ralph Lauren
Jakna Polo Ralph Lauren
399,90 €
Planet Friendly
Polo Ralph Lauren Pernata jakna Polo Ralph Lauren boja: tamno plava, za zimu, 710968281
Polo Ralph Lauren
Pernata jakna Polo Ralph Lauren
544,90 €
-11%
Dodatnih -5% kod: BTS*
United Colors of Benetton Prijelazna jakna za muškarce s dodatkom lana mornarsko plava 2ITGUN074
United Colors of Benetton
Prijelazna jakna za muškarce s dodatkom lana
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 148,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-20% s kodom: BTS*
Planet Friendly
Tommy Jeans Pernata jakna za muškarce mornarsko plava DM0DM19786
Tommy Jeans
Pernata jakna za muškarce
249,90 €
Alpha Industries Prijelazna jakna za muškarce Aviation Jackets Engine mornarsko plava 103101
Alpha Industries
Prijelazna jakna za muškarce Aviation Jackets Engine
219,90 €
-50%
Dodatnih -5% kod: BTS*
IRO Vunena bomber jakna IRO boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, oversize, MP137DARREN
IRO
Vunena bomber jakna IRO
Trenutna cijena:
244,90 €
Regularna cijena: 489,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 489,90 €
-20% s kodom: BTS*
Les Deux Prijelazna jakna za muškarce od pamuka mornarsko plava 1001841
Les Deux
Prijelazna jakna za muškarce od pamuka
199,90 €
-50%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Baracuta Bomber jakna Baracuta Cotton PU Derby za muškarce, boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, BRCPS0985
Baracuta
Bomber jakna Baracuta Cotton PU Derby
Trenutna cijena:
464,90 €
Regularna cijena: 929,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 929,90 €
The North Face Jakna The North Face Redbox boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, NF0A8EFT8K21
The North Face
Jakna The North Face Redbox
229,90 €
Planet Friendly
EA7 Emporio Armani Jakna EA7 Emporio Armani za muškarce, boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, PNFZZ.8NPB21
EA7 Emporio Armani
Jakna EA7 Emporio Armani
211,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
The North Face Jakna za planinarenje za muškarce Quest mornarsko plava NF0A8G0R8K21
The North Face
Jakna za planinarenje za muškarce Quest
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 116,90 €
C.P. Company Jakna za muškarce mornarsko plava 21CMOW021A110416A
C.P. Company
Jakna za muškarce
619,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Lindbergh Prijelazna jakna za muškarce mornarska plava 30.325058
Lindbergh
Prijelazna jakna za muškarce
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 169,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Aeronautica Militare Jakna Aeronautica Militare boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, AB3049UCT04290
Aeronautica Militare
Jakna Aeronautica Militare
Trenutna cijena:
189,90 €
Regularna cijena: 319,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
-40%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Paul Smith Jakna Paul Smith boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, M1R-032Z-N01501
Paul Smith
Jakna Paul Smith
Trenutna cijena:
659,90 €
Regularna cijena: 1099,90 €
Najniža cijena od početka prodaje: 1099,90 €
Polo Ralph Lauren Pernata jakna za muškarce mornarsko plava 710B17649
Polo Ralph Lauren
Pernata jakna za muškarce
429,90 €
-11%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Tommy Jeans Prijelazna jakna muška mornarsko plava DM0DM22739
Tommy Jeans
Prijelazna jakna muška
Trenutna cijena:
105,99 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Planet Friendly
Tommy Hilfiger Jakna Tommy Hilfiger boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, MW0MW42563
Tommy Hilfiger
Jakna Tommy Hilfiger
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Planet Friendly
Mammut Pernata jakna Mammut Broad Peak boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, 1013.02962
Mammut
Pernata jakna Mammut Broad Peak
Trenutna cijena:
259,90 €
Regularna cijena: 379,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 279,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Lyle & Scott Jakna Lyle & Scott za muškarce, boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje
Lyle & Scott
Jakna Lyle & Scott
Trenutna cijena:
98,99 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 107,99 €
-10%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Tommy Jeans Traper jakna Tommy Jeans boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, DM0DM21970
Tommy Jeans
Traper jakna Tommy Jeans
Trenutna cijena:
89,99 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 100,99 €
Trussardi Prošivena jakna za muškarce mornarsko plava 8005M000031N
Trussardi
Prošivena jakna za muškarce
489,90 €
-20% s kodom: BTS*
Tommy Jeans Kratka jakna za muškarce mornarsko plava DM0DM23218
Tommy Jeans
Kratka jakna za muškarce
159,90 €
Otkrijte Gant proizvode
-19%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Gant Vunena bomber jakna Gant boja: tamno plava, za prijelazno razdoblje, 7006490
Gant
Vunena bomber jakna Gant
Trenutna cijena:
169,90 €
Regularna cijena: 419,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 209,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Gant Prijelazna jakna za muškarce bež 7006340
Gant
Prijelazna jakna za muškarce
Trenutna cijena:
129,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-31%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Gant Prijelazna jakna za muškarce crna 7006340
Gant
Prijelazna jakna za muškarce
Trenutna cijena:
149,90 €
Regularna cijena: 219,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 219,90 €
-10%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Gant Prošivena jakna za muškarce bež 7006497
Gant
Prošivena jakna za muškarce
Trenutna cijena:
179,90 €
Regularna cijena: 279,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Gant Prsluk za muškarce bež 7006341
Gant
Prsluk za muškarce
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €
-14%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Gant Prsluk za muškarce crni 7006341
Gant
Prsluk za muškarce
Trenutna cijena:
102,99 €
Regularna cijena: 179,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 119,90 €