Preskočite na sadržaj

Answear Club

GOD SAVE QUEENS
4.0

Grudnjak GOD SAVE QUEENS BRALETTE TANK TOP boja: smeđa, bez uzorka, GSQ-135-112

47,99 €
Boja: smeđa
Grudnjak GOD SAVE QUEENS BRALETTE TANK TOP boja: smeđa, bez uzorka, GSQ-135-112
Grudnjak GOD SAVE QUEENS BRALETTE TANK TOP boja: crna, bez uzorka, GSQ-135-112
Izaberite veličinu
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Grudnjak GOD SAVE QUEENS BRALETTE TANK TOP

Grudnjak u bralette stilu iz kolekcije GOD SAVE QUEENS. Model izrađen od materijala bez uzorka.
- Podesive naramenice osiguravaju optimalnu potporu poprsja i mogućnost bilo kakvog prilagođavanja figuri kako ne bi iritirali kožu ruku.
- Savršeno pristaje uz tijelo, oblikuje i osigurava udobnost nošenja.
- Bešavni model.
- Model bez kopčanja.
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
GSQ.135.112
Boja
smeđa
Modna marka
GOD SAVE QUEENS
ID Proizvoda
9BYA-BID0AF_84X
Sastav
Glavni materijal: Tekstilni materijal
Kroj
Kroj grudnjaka:
bralette
Žica:
Ne
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 180 cm i ima na sebi veličinu S
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Tehnički podaci
Učvršćivanje košarice:
bez učvršćenja
Preporučeni proizvodi
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
GOD SAVE QUEENS bešavni grudnjak ULTIMATE PUSH-UP BRA smeđi GSQ-139-111
GOD SAVE QUEENS bešavni grudnjak ULTIMATE PUSH-UP BRA
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
GOD SAVE QUEENS grudnjak SECOND SKIN BRA smeđi GSQ-143-116
GOD SAVE QUEENS grudnjak SECOND SKIN BRA
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 56,99 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
women'secret grudnjak s trokutastim košaricama smeđi 4277856
women'secret grudnjak s trokutastim košaricama
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak Chantelle boja: smeđa, glatki model
Grudnjak Chantelle
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
-40%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak Chantelle boja: smeđa, čipkasti, s uzorkom
Grudnjak Chantelle
Trenutna cijena:
61,99 €
Regularna cijena: 104,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 104,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
women'secret grudnjak s trokutastim košaricama s modalom smeđi 3543179.3543182
women'secret grudnjak s trokutastim košaricama s modalom
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 32,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear grudnjak smeđi LV00QF8122
Calvin Klein Underwear grudnjak
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-20%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak Guess EVELINE boja: smeđa, čipkasti, bez uzorka, O4BC24 KCDE0
Grudnjak Guess EVELINE
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
women'secret top smeđa 4023894
women'secret top
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak Chantelle boja: smeđa, prozirni, s uzorkom
Grudnjak Chantelle
Trenutna cijena:
51,00 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
-50%
Extra -15% s kodom: SUN*
Grudnjak Zhilyova Icon boja: smeđa, prozirni, bez uzorka, 203010228
Grudnjak Zhilyova Icon
Trenutna cijena:
69,90 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
women'secret grudnjak s trokutastim košaricama smeđi 4023425
women'secret grudnjak s trokutastim košaricama
30,99 €
-17%
Extra -5% s kodom: SUN*
Calvin Klein Underwear grudnjak s trokutastim košaricama smeđi LV00QF8392
Calvin Klein Underwear grudnjak s trokutastim košaricama
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 39,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Guess grudnjak JANE smeđi O4YC00 PZ01C
Guess grudnjak JANE
Trenutna cijena:
11,99 €
Regularna cijena: 32,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 13,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak Calvin Klein Underwear boja: smeđa, 000QF6875E
Grudnjak Calvin Klein Underwear
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
women'secret grudnjak smeđi 4023371
women'secret grudnjak
28,99 €
women'secret grudnjak smeđi 4023421
women'secret grudnjak
30,99 €
-40%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak Chantelle boja: smeđa, čipkasti, s uzorkom
Grudnjak Chantelle
Trenutna cijena:
61,99 €
Regularna cijena: 104,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 104,99 €
women'secret bralette s čipkom smeđa 4023382
women'secret bralette s čipkom
32,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak women'secret boja: smeđa, s čipkom, bez uzorka, 5662905.946.947
Grudnjak women'secret
Trenutna cijena:
16,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak women'secret boja: smeđa, s čipkom, s uzorkom, 5662901
Grudnjak women'secret
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
women'secret grudnjak smeđi 4023942
women'secret grudnjak
Trenutna cijena:
22,99 €
Regularna cijena: 35,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak Chantelle boja: smeđa, glatki model
Grudnjak Chantelle
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak women'secret boja: smeđa, s uzorkom, 5662927
Grudnjak women'secret
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 30,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
women'secret bešavni grudnjak smeđi 4277853
women'secret bešavni grudnjak
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 28,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Grudnjak Emporio Armani Underwear boja: smeđa, s čipkom, s uzorkom, EW000434 AF10890
Grudnjak Emporio Armani Underwear
Trenutna cijena:
39,99 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak Chantelle boja: smeđa, glatki model
Grudnjak Chantelle
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,99 €
-30%
Extra -5% s kodom: SUN*
Guess grudnjak s trokutastim košaricama JANE smeđi O4YC16 KCF20
Guess grudnjak s trokutastim košaricama JANE
Trenutna cijena:
15,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak Zhilyova Unnamed 2.0 boja: smeđa, prozirni, bez uzorka, 063010228
Grudnjak Zhilyova Unnamed 2.0
Trenutna cijena:
67,99 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 72,99 €
Otkrijte GOD SAVE QUEENS proizvode
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
GOD SAVE QUEENS bešavni grudnjak ULTIMATE PUSH-UP BRA smeđi GSQ-139-111
GOD SAVE QUEENS bešavni grudnjak ULTIMATE PUSH-UP BRA
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
GOD SAVE QUEENS grudnjak SECOND SKIN BRA smeđi GSQ-143-116
GOD SAVE QUEENS grudnjak SECOND SKIN BRA
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 56,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
GOD SAVE QUEENS grudnjak SECOND SKIN BRA crni GSQ-143-116
GOD SAVE QUEENS grudnjak SECOND SKIN BRA
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 56,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
GOD SAVE QUEENS bešavni grudnjak ULTIMATE PUSH-UP BRA bež GSQ-139-111
GOD SAVE QUEENS bešavni grudnjak ULTIMATE PUSH-UP BRA
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS TEARDROP BRA boja: crna, bez uzorka, GSQ-135-116
Grudnjak GOD SAVE QUEENS TEARDROP BRA
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,90 €
-41%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS SCARLETT PLUNG boja: crna, čipkasti, bez uzorka, GSQ-54-114
Grudnjak GOD SAVE QUEENS SCARLETT PLUNG
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN BRA WIRE-FREE boja: bijela, bez uzorka, GSQ-135-114
Grudnjak GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN BRA WIRE-FREE
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 41,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN BUSTIER boja: crna, bez uzorka, GSQ-135-113
Grudnjak GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN BUSTIER
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS BRALETTE TANK TOP boja: crna, bez uzorka, GSQ-135-112
Grudnjak GOD SAVE QUEENS BRALETTE TANK TOP
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 20,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS DUA BRA boja: bež, prozirni, GSQ-107-114
Grudnjak GOD SAVE QUEENS DUA BRA
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 76,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 32,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN BRA WIRE-FREE boja: bež, bez uzorka, GSQ-135-114
Grudnjak GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN BRA WIRE-FREE
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
GOD SAVE QUEENS bešavni grudnjak ULTIMATE PUSH-UP BRA crni GSQ-139-111
GOD SAVE QUEENS bešavni grudnjak ULTIMATE PUSH-UP BRA
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena od početka prodaje: 59,99 €
-15%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS BRALETTE PUSH UP boja: bijela, bez uzorka, GSQ-143-111
Grudnjak GOD SAVE QUEENS BRALETTE PUSH UP
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS ALIZEE SUPER PUSH UP boja: bež, čipkasti, s uzorkom, GSQ-106-116
Grudnjak GOD SAVE QUEENS ALIZEE SUPER PUSH UP
Trenutna cijena:
74,99 €
Regularna cijena: 85,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 85,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS STARDUST WIRE-FREE PUSH UP BRA boja: crna, čipkasti, GSQ-121-116
Grudnjak GOD SAVE QUEENS STARDUST WIRE-FREE PUSH UP BRA
Trenutna cijena:
37,99 €
Regularna cijena: 66,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 39,99 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS SCARLETT WIRE-FREE PUSH UP BRA boja: crna, čipkasti, GSQ-54-116
Grudnjak GOD SAVE QUEENS SCARLETT WIRE-FREE PUSH UP BRA
Trenutna cijena:
48,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 71,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
GOD SAVE QUEENS balconette VALENTINA BALCONETTE crna GSQ-185-113
GOD SAVE QUEENS balconette VALENTINA BALCONETTE
Trenutna cijena:
125,90 €
Regularna cijena: 139,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 139,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS TEARDROP BRA boja: bež, bez uzorka, GSQ-135-116
Grudnjak GOD SAVE QUEENS TEARDROP BRA
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS GISELLE WIRE-FREE PUSH UP BRA boja: crna, čipkasti, bez uzorka, GSQ-110-116
Grudnjak GOD SAVE QUEENS GISELLE WIRE-FREE PUSH UP BRA
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 76,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 44,99 €
-15%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS BRALETTE PUSH UP boja: bež, bez uzorka, GSQ-143-111
Grudnjak GOD SAVE QUEENS BRALETTE PUSH UP
Trenutna cijena:
44,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS FORGET ME NOT BRA boja: crna, prozirni, bez uzorka, GSQ-25-111
Grudnjak GOD SAVE QUEENS FORGET ME NOT BRA
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 59,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
GOD SAVE QUEENS bešavni grudnjak ULTIMATE PUSH-UP BRA crni GSQ-139-111
GOD SAVE QUEENS bešavni grudnjak ULTIMATE PUSH-UP BRA
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,90 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
GOD SAVE QUEENS bralette SECOND SKIN BRALETTE PUSH UP bijela GSQ-135-111
GOD SAVE QUEENS bralette SECOND SKIN BRALETTE PUSH UP
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,90 €
-50%
Extra -15% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS SCARLETT WIRE-FREE PUSH UP BRA boja: ružičasta, čipkasti, GSQ-54-116
Grudnjak GOD SAVE QUEENS SCARLETT WIRE-FREE PUSH UP BRA
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 71,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 71,99 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS TEARDROP BRA boja: bijela, bez uzorka, GSQ-135-116
Grudnjak GOD SAVE QUEENS TEARDROP BRA
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN BANDEAU boja: crna, bez uzorka, GSQ-135-115
Grudnjak GOD SAVE QUEENS SECOND SKIN BANDEAU
Trenutna cijena:
41,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS FORGET ME NOT FULL CUP BRA boja: crna, prozirni, bez uzorka, GSQ-25-115
Grudnjak GOD SAVE QUEENS FORGET ME NOT FULL CUP BRA
Trenutna cijena:
66,99 €
Regularna cijena: 76,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 76,99 €
-15%
Extra -5% s kodom: SUN*
GOD SAVE QUEENS bralette VALENTINA BRALETTE crna GSQ-185-111
GOD SAVE QUEENS bralette VALENTINA BRALETTE
Trenutna cijena:
109,90 €
Regularna cijena: 129,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 129,90 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
GOD SAVE QUEENS bešavni grudnjak ULTIMATE PUSH-UP BRA bež GSQ-139-111
GOD SAVE QUEENS bešavni grudnjak ULTIMATE PUSH-UP BRA
Trenutna cijena:
52,99 €
Regularna cijena: 59,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 59,90 €
-12%
Extra -5% s kodom: SUN*
Grudnjak GOD SAVE QUEENS ALIZEE SUPER PUSH UP boja: crna, čipkasti, s uzorkom, GSQ-106-116
Grudnjak GOD SAVE QUEENS ALIZEE SUPER PUSH UP
Trenutna cijena:
74,99 €
Regularna cijena: 85,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 85,90 €