Preskočite na sadržaj

Answear Club

Helly HansenKapa mornarsko plava 67154

5.0
32,99 €
Boja: mornarsko plava
Helly Hansen kapa zelena 67154
Helly Hansen kapa crna 67154
Helly Hansen kapa mornarsko plava 67154
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Mornarsko plava beanie kapa Helly Hansen 67154 – univerzalan stil i udobnost

Mornarsko plava beanie kapa Helly Hansen klasično je pokrivalo za glavu koje pruža udobnost i zaštitu u hladnijim danima. Izrađena od elastičnog pletiva srednje debljine, omogućuje ugodan osjećaj mekoće i pravilno pristajanje. Model u jednobojnoj, mornarsko plavoj boji sa suptilnim Helly Hansen logom savršeno se kombinira s casual i streetwear kombinacijama, dodajući im karakter.

Po čemu se ističe mornarsko plava beanie kapa Helly Hansen 67154?

  • Beanie kapa Helly Hansen je univerzalno pokrivalo za glavu, prikladno za različite kombinacije
  • Izrađena od pletenog materijala srednje debljine, što omogućuje fleksibilno pristajanje
  • Bez kopčanja i elastična konstrukcija, što olakšava slobodno nošenje
  • Kroj u casual i streetwear stilu, koji se uklapa u urbane kombinacije
  • Glatka tekstura materijala sa suptilnim logom marke, naglašava estetiku
  • Ukrasna prišivka s logom Helly Hansen, koja dodaje karakter
  • Unisex model elastične strukture, prikladan za mnoge korisnike
Značajke proizvoda
Fleksibilnost
elastični
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
67154
Boja proizvođača
597
Boja
mornarsko plava
Modna marka
Helly Hansen
Detalji proizvodnje
Proizvođač
HELLY HANSEN sp. z o.o.
Holtumnoordweg 77, 6121 RE Born, The Netherlands
compliance@hellyhansen.com
ID Proizvoda
9BYK-CAU01H_59X
Materijal
Cijeli proizvod:
99% Poliester, 1% Elastan
Preporučeni proizvodi
Helly Hansen
Kapa
28,99 €
Helly Hansen Beanie kapa HH RIB BEANIE mornarsko plava 54020
Helly Hansen
Beanie kapa HH RIB BEANIE
35,99 €
Helly Hansen
Kapa Helly Hansen Ridgeline
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 37,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
-10% s kodom: BTS*
Puma Kapa Puma Classics Mid Fit Beanie boja: tamno plava, od debelog pletiva, 025677
Puma
Kapa Puma Classics Mid Fit Beanie
23,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Levi's Kapa 38022.0177-17
Levi's
Kapa
Trenutna cijena:
13,99 €
Regularna cijena: 25,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 14,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
47 brand Kapa 47 brand MLB New York Yankees boja: tamno plava, B-SKYCK17XXE-NY
47 brand
Kapa 47 brand MLB New York Yankees
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
47 brand Kapa 47 brand Mlb New York Yankees boja: tamno plava,
47 brand
Kapa 47 brand Mlb New York Yankees
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 25,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
Planet Friendly
Fusalp Vunena kapa Fusalp boja: tamno plava, G3704
Fusalp
Vunena kapa Fusalp
109,90 €
Planet Friendly
Fusalp Vunena kapa Fusalp Cosmic boja: tamno plava, G3709
Fusalp
Vunena kapa Fusalp Cosmic
109,90 €
Aeronautica Militare Kapa mornarsko plava CU0093UL00450
Aeronautica Militare
Kapa
30,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
New Era Kapa New Era boja: tamno plava, 60363492
New Era
Kapa New Era
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 30,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 15,99 €
-20% s kodom: BTS*
Lacoste Kapa s pamukom mornarsko plava RB9885
Lacoste
Kapa s pamukom
54,99 €
C.P. Company Beanie kapa od merino vune mornarsko plava 21CMAC137A005509A
C.P. Company
Beanie kapa od merino vune
99,99 €
Aeronautica Militare Kapa mornarsko plava CU0092UL00450
Aeronautica Militare
Kapa
42,99 €
Karl Lagerfeld Jeans Kapa za muškarce s dodatkom vune mornarsko plava A3M33115
Karl Lagerfeld Jeans
Kapa za muškarce s dodatkom vune
49,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
New Era Kapa New Era boja: tamno plava, od debelog pletiva, 60565460
New Era
Kapa New Era
Trenutna cijena:
17,99 €
Regularna cijena: 31,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 18,99 €
Planet Friendly
Fusalp Vunena kapa Fusalp Nyx boja: tamno plava, E3703
Fusalp
Vunena kapa Fusalp Nyx
109,90 €
-10%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Gant Kapa s dodatkom vune Gant boja: tamno plava, od debelog pletiva
Gant
Kapa s dodatkom vune Gant
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 44,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,45 €
-10% s kodom: BTS*
Gant Kapa vunena mornarsko plava 4910058
Gant
Kapa vunena
80,99 €
POC Kapa s dodatkom vune POC boja: tamno plava, 64313
POC
Kapa s dodatkom vune POC
42,99 €
Planet Friendly
Fjallraven Vunena kapa Fjallraven 1966 Logo boja: tamno plava, od debelog pletiva, vunena, F78142.555
Fjallraven
Vunena kapa Fjallraven 1966 Logo
68,99 €
Fjallraven Kapa Fjallraven Singi boja: tamno plava, F77302-555
Fjallraven
Kapa Fjallraven Singi
90,99 €
Fusalp Vunena kapa Fusalp boja: tamno plava, I3715
Fusalp
Vunena kapa Fusalp
159,90 €
Fjallraven Kapa Fjallraven Byron boja: tamno plava, vunena
Fjallraven
Kapa Fjallraven Byron
54,99 €
Herschel Kapa Minecraft Elmer mornarsko plava 50769-07615
Herschel
Kapa Minecraft Elmer
40,99 €
Rossignol Kapa mornarsko plava RLMMH05U
Rossignol
Kapa
37,99 €
Karl Lagerfeld Jeans Kapa pamučna mornarsko plava B1M33060
Karl Lagerfeld Jeans
Kapa pamučna
49,90 €
Peak Performance Beanie kapa mornarsko plava G79781
Peak Performance
Beanie kapa
42,99 €
C.P. Company Vunena kapa C.P. Company boja: tamno plava, RFCMAC742A005509A
C.P. Company
Vunena kapa C.P. Company
139,90 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Jack Wolfskin Kapa Jack Wolfskin JACK boja: tamno plava, A65240
Jack Wolfskin
Kapa Jack Wolfskin JACK
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 28,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 15,99 €
Otkrijte Helly Hansen proizvode
Helly Hansen Kapa mornarsko plava 57502
Helly Hansen
Kapa
28,99 €
Helly Hansen Beanie kapa HH RIB BEANIE mornarsko plava 54020
Helly Hansen
Beanie kapa HH RIB BEANIE
35,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Helly Hansen Kapa Helly Hansen Ridgeline boja: tamno plava,
Helly Hansen
Kapa Helly Hansen Ridgeline
Trenutna cijena:
24,99 €
Regularna cijena: 37,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 25,99 €
Helly Hansen Kapa crna 57502
Helly Hansen
Kapa
28,99 €
Helly Hansen Kapa vunena crna 67530
Helly Hansen
Kapa vunena
47,99 €
Helly Hansen Beanie kapa s merino vunom crna 67571
Helly Hansen
Beanie kapa s merino vunom
42,99 €
Helly Hansen Beanie kapa HH RIB BEANIE bež 54020
Helly Hansen
Beanie kapa HH RIB BEANIE
35,99 €
Helly Hansen Beanie kapa HH RIB BEANIE crna 54020
Helly Hansen
Beanie kapa HH RIB BEANIE
35,99 €
Helly Hansen Kapa zelena 67154
Helly Hansen
Kapa
32,99 €
Helly Hansen Kapa bijela 57502
Helly Hansen
Kapa
28,99 €
Helly Hansen Kapa zelena 57502
Helly Hansen
Kapa
28,99 €
Helly Hansen Kapa vunena bež 67530
Helly Hansen
Kapa vunena
47,99 €
Helly Hansen Beanie kapa HH RIB BEANIE roza 54020
Helly Hansen
Beanie kapa HH RIB BEANIE
35,99 €
Helly Hansen Kapa plava 57502
Helly Hansen
Kapa
28,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Planet Friendly
Helly Hansen Kapa roza 67154
Helly Hansen
Kapa
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 32,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
Helly Hansen Beanie kapa HH RIB BEANIE smeđa 54020
Helly Hansen
Beanie kapa HH RIB BEANIE
35,99 €
Helly Hansen Kapa crna 67154
Helly Hansen
Kapa
32,99 €
Helly Hansen Kapa roza 57502
Helly Hansen
Kapa
28,99 €
-10%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Helly Hansen Snapback pamučni Czapka Helly Hansen HH Ball Cap crna 67434
Helly Hansen
Snapback pamučni Czapka Helly Hansen HH Ball Cap
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 32,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-13%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Helly Hansen Snapback pamučni Czapka Helly Hansen HH Ball Cap bež 67434
Helly Hansen
Snapback pamučni Czapka Helly Hansen HH Ball Cap
Trenutna cijena:
19,99 €
Regularna cijena: 32,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 22,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Helly Hansen Baseball kapa pamučna zelena 67648
Helly Hansen
Baseball kapa pamučna
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 42,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Helly Hansen Snapback pamučni Czapka Helly Hansen HH Ball Cap zelena 67434
Helly Hansen
Snapback pamučni Czapka Helly Hansen HH Ball Cap
Trenutna cijena:
18,99 €
Regularna cijena: 32,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 19,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Helly Hansen Snapback pamučni Czapka Helly Hansen HH Ball Cap plava 67434
Helly Hansen
Snapback pamučni Czapka Helly Hansen HH Ball Cap
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 32,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Helly Hansen Baseball kapa pamučna zelena 67648
Helly Hansen
Baseball kapa pamučna
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 42,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Helly Hansen Šilterica crna 67645
Helly Hansen
Šilterica
Trenutna cijena:
31,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 34,99 €
Helly Hansen Traka za glavu od merino vune crna 67570
Helly Hansen
Traka za glavu od merino vune
37,99 €
-11%
Dodatnih -5% kod: BTS*
Helly Hansen Traka za glavu narančasta 67552
Helly Hansen
Traka za glavu
Trenutna cijena:
14,99 €
Regularna cijena: 18,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 16,99 €
-10%
Helly Hansen Trucker kapa mornarsko plava 67645
Helly Hansen
Trucker kapa
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 42,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
Dodatnih -5% kod: BTS*
Helly Hansen Snapback pamučni Czapka Helly Hansen HH Ball Cap siva 67434
Helly Hansen
Snapback pamučni Czapka Helly Hansen HH Ball Cap
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 32,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 28,99 €
-20% s kodom: BTS*
Helly Hansen Traka za glavu crna 67552
Helly Hansen
Traka za glavu
18,99 €