Preskočite na sadržaj

Answear Club

Answear.LAB
4.0

Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom

Extra -5% s kodom: SUN*
Trenutna cijena:
25,99 €
Regularna cijena: 47,90 € -45%
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 27,99 € -7%
Boja: bijela
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB za žene, boja: ružičasta, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB za žene, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Izaberite veličinu
SUMMER SALE

*Dodatnih -5% s kodom: SUN za kupnju u vrijednosti min. 89€. Veći popust u aplikaciji!

SUMMER SALE
Provjerite
BESPLATNA DOSTAVA od 70€
Dostava u roku od 48 sati
POVRATI I REKLAMACIJE
30 dana za povrat

Košulja Answear.LAB

Košulja iz kolekcije Answear.LAB izrađena od tanke, neelastične tkanine. Dodatak poliamida osigurava veću trajnost proizvoda.
- Široki kroj za potpunu slobodu kretanja.
- Praktično zatvaranje na gumbe olakšava obuvanje i skidanje.
- Model s mekanim ovratnikom.
- Kroj rukava sa spuštenom linijom ramena osigurava pokretljivost.
- Dugi rukav.
- Rukavi s manžetama na kopčanje.
- Ravni šavovi štite kožu od grebanja i iritacije te osiguravaju visoku razinu udobnosti.
- Ukrasno vezanje na leđima.
- Duljina: 62,5 cm.
- Širina ispod pazuha: 62 cm.
- Dimenzije navedene za veličinu: S.
Značajke proizvoda
Vrsta ovratnika
klasični
Podaci o proizvodu
Kod proizvođača
18.tos
Boja
bijela
Modna marka
Answear.LAB
Proizvođač

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID Proizvoda
BBYA-KDD044_00X
Sastav
83% Viskoza, 17% Poliamid
Kroj
Rukav:
dugi
Vrsta rukava:
padajući
Kroj:
relaxed fit
Dimenzije
Model na fotografiji je visok 176 cm i ima na sebi veličinu S
Standardna veličina
Preporučamo da odaberete veličinu koju inače nosite.
Preporučeni proizvodi
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular, s klasičnim ovratnikom
Pamučna košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-15% s kodom: SUN*
Answear.LAB košulja za žene od pamuka bijela bez uzorka
Answear.LAB košulja za žene od pamuka
66,99 €
-41%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular, s klasičnim ovratnikom
Pamučna košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 61,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
39,49 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 78,99 €
-41%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna košulja Answear Lab za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Pamučna košulja Answear Lab
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,90 €
-25% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
64,90 €
-36%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
40,99 €
Regularna cijena: 64,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,99 €
-15% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
42,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
28,49 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 56,99 €
Answear.LAB košulja za žene od pamuka bijela bez uzorka
Answear.LAB košulja za žene od pamuka
59,99 €
-35%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular, s klasičnim ovratnikom
Pamučna košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 76,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
28,49 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 56,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular, s klasičnim ovratnikom
Pamučna košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 107,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-35%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,90 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
26,49 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-41%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular
Pamučna košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 35,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Lanena košulja Answear.LAB boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Lanena košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 96,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Lanena košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Lanena košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
-36%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja s dodatkom lana Answear.LAB boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja s dodatkom lana Answear.LAB
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 78,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 78,90 €
-41%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, relaxed
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,90 €
-15% s kodom: SUN*
Answear.LAB košulja ženska od viskoze bijela bez uzorka
Answear.LAB košulja ženska od viskoze
52,99 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB košulja za žene od pamuka bijela prugice
Answear.LAB košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,90 €
-21%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna košulja Barbour Wren za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom, LSH1723
Pamučna košulja Barbour Wren
Trenutna cijena:
80,99 €
Regularna cijena: 102,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 102,99 €
-16%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna košulja Kenzo za žene, boja: bijela, regular, s klasičnim ovratnikom, FG52CH2859LO
Pamučna košulja Kenzo
Trenutna cijena:
199,90 €
Regularna cijena: 319,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 239,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Planet Friendly
Pamučna košulja Ivy Oak za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom, IO1122F2253
Pamučna košulja Ivy Oak
Trenutna cijena:
64,99 €
Regularna cijena: 189,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 67,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Sunnei za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom, RTWXSHR030
Košulja Sunnei
Trenutna cijena:
99,90 €
Regularna cijena: 199,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 199,90 €
Otkrijte Answear.LAB proizvode
-15% s kodom: SUN*
Answear.LAB košulja ženska od viskoze bijela bez uzorka
Answear.LAB košulja ženska od viskoze
52,99 €
-35%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
30,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,90 €
-41%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, relaxed
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,90 €
-25% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
64,90 €
Answear.LAB košulja za žene od pamuka bijela bez uzorka
Answear.LAB košulja za žene od pamuka
59,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular, s klasičnim ovratnikom
Pamučna košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 76,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 37,99 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB košulja za žene od pamuka bijela prugice
Answear.LAB košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,90 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 21,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
28,49 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 56,99 €
-36%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja s dodatkom lana Answear.LAB boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja s dodatkom lana Answear.LAB
Trenutna cijena:
49,99 €
Regularna cijena: 78,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 78,90 €
-14%
Extra -5% s kodom: SUN*
Lanena košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Lanena košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
34,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 40,99 €
-11%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
46,99 €
Regularna cijena: 83,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular, s klasičnim ovratnikom
Pamučna košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
32,99 €
Regularna cijena: 47,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,99 €
Extra -5% s kodom: SUN*
Lanena košulja Answear.LAB boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Lanena košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
28,99 €
Regularna cijena: 96,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 30,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
28,49 €
Regularna cijena: 56,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 56,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular, s klasičnim ovratnikom
Pamučna košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
79,99 €
Regularna cijena: 107,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 88,99 €
-15% s kodom: SUN*
Answear.LAB košulja za žene od pamuka bijela bez uzorka
Answear.LAB košulja za žene od pamuka
66,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
39,49 €
Regularna cijena: 78,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 78,99 €
-15% s kodom: SUN*
Answear.LAB košulja za žene s pamukom bijela bez uzorka
Answear.LAB košulja za žene s pamukom
52,99 €
-50%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
26,49 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-41%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular
Pamučna košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
20,99 €
Regularna cijena: 35,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 35,90 €
-41%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular, s klasičnim ovratnikom
Pamučna košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 61,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 61,90 €
-15% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
42,99 €
-35%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, regular, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
33,99 €
Regularna cijena: 52,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,99 €
-36%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
40,99 €
Regularna cijena: 64,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 64,99 €
-41%
Extra -5% s kodom: SUN*
Pamučna košulja Answear Lab za žene, boja: bijela, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Pamučna košulja Answear Lab
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,90 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB košulja ženska s lanom plava na prugice
Answear.LAB košulja ženska s lanom
Trenutna cijena:
58,99 €
Regularna cijena: 85,99 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 85,99 €
-10%
Extra -5% s kodom: SUN*
Košulja Answear.LAB iz kolekcije Unscripted za žene, boja: žuta, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Košulja Answear.LAB iz kolekcije Unscripted
Trenutna cijena:
81,99 €
Regularna cijena: 109,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 91,99 €
-41%
Extra -5% s kodom: SUN*
Traper košulja Answear.LAB za žene, boja: crna, relaxed, s klasičnim ovratnikom
Traper košulja Answear.LAB
Trenutna cijena:
27,99 €
Regularna cijena: 47,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 47,90 €
-31%
Extra -5% s kodom: SUN*
Answear.LAB košulja za žene od pamuka crna prugice
Answear.LAB košulja za žene od pamuka
Trenutna cijena:
35,99 €
Regularna cijena: 52,90 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana prije sniženja: 52,90 €